Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Trabzon'a şapur şupur, Sivas'a ya rabbi şük
Alt 20.01.2011, 09:51   #201
itaydas
Acemi Yiğido

itaydas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 itaydas isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Trabzon'a şapur şupur, Sivas'a ya rabbi şük

çok haklısınız arkadaşlar, ne bu anlamadım.Sivas'ı mağdur etmek içinmi seçildi bunlar yaa, Kayseri K.Maraş Çorum Mlletvekili kadar yok mu bu adamlar, ayıptır, şimdi seçim öncesi gelmişler milletle oy için ziyaret ediyorlar.sonra gene kayıplar.havamızda suyumuzda iyi ama bu insanlar neden nankör anlayamadım. saygılar.
itaydas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda itaydas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.01.2011, 09:53   #202
SvS58lka
Yeni Yiğido

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SvS58lka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

merak etmeyin arkadaslar bu stat meselesi bahara hallolur secim yatirimi icabi yer tespiti su bu yapilir ama nezamana yapilip biter allahu alem en kisa bes yil alir bence ,,
SvS58lka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2011, 09:58   #203
alcaponemontana
Yeni Yiğido

alcaponemontana - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 alcaponemontana FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
mustafaarslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu konu her açılışında sinirden patlıyorum , ve beni sinir edenleride bi güzel anıyorum kulakları çınlar belki başta bizim milletvekilleri ve sözünü yerine getirmeyenlerin
BIRAKIN ULAN YAPMAYIN NALET OLSUN SİZİN YAPACAĞINIZ STADA 20 BİNLİK SDATLA SİVASI KÜÇÜK DÜŞÜREMEZSİNİZ BİZİM MEVCUT SDATIMIZ KALSIN SİZDEN GELEN HAYIR ALLAHTAN GELSİN UTANMAZ ARLANMAZLAR
Bu ne sinir ya, ulan diye hitab ettigin kisi senin devlet liderin,nalet (Lanet) dedigin sahislar israilin yahudisi degil, bumemlekete hizmeti kendisine dustur edinmis,halka hizmeti hakka hizmet olarak goren cok kaliteli bir hukumetimiz var, herhalde yani heryere ayni anda stadyum yapabilecek gucu olsa onuda yapacagina inaniyorum, ve sayin basbakanimiza sonsuz guveniyorum ki zamani gelince sivasimiza layik olan stadyumu yaptiracaktir, Trabzona yapilan guzel stadyum sizi neden bu kadar kizdiriyor anlamiyorum,orasida bizim vatanimizin bir ili degilmi! Burada bu kadar agir elestiri yapan insanlara soruyorum; kendi evinizi tam anlamiyla yonetebiliyormusunuz? Sayin basbakanimiz su anda dunya politikasina yon vermeye baslamistir,Guzel Turkiyemizi super guc olma yoluna sokmustur, sivasa yapilacak stattan cok daha once yapilmasi gereken memleketimizin asiri onemli sorunlari vardir. Sivassporluyum,Sivasliyim,Turk im ve muslumanim elhamdulillah.
Alt 20.01.2011, 10:09   #204
eroldeger
Yiğido

65 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 eroldeger FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizim siyasetcilerimiz pasif bir şeyyapacakları yok bari kapasitesini 35 bine çıkarsınlar oda yeter sıtatımızın yeri iyi yeni yapılmıyacaksa ne yapalım adam gibi adam seçene kadar idareedeceğiz
eroldeger isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2011, 10:10   #205
alcaponemontana
Yeni Yiğido

alcaponemontana - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 alcaponemontana FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İşi siyasetin ötesinde düşünürsek;verilen bir söz ve hala ortada olmayan tek bir adım.Başbakan sözünü tutmayacak da kim tutacak?
elbette tutacak canim kardesim, biraz sabirli olmak gerek bir stadin yapilmasi oyle hemen deyince pinnik yapar gibi bir gunde bitmiyor, Gelecek bes yil icerisinde Tum Turkiyede cok buyuk ilerlemeler olacagi kanaatindeyim, cunki bugune kadar yapilanlar yapacaklarinin garantisidir. Sivastan cok daha buyuk daha gelismis bircok il var simdi soyle diyebilirmiyiz; birak baska illeri once sivasa yap! Hersey zamani geldiginde yapilacaktir,lutfen sabirli olalim,zaten dunya yahudileri ve islam dusmanlari yeterince yipratiyor sayin basbakanimizi, sivasimiza sivaslimiza yakismak boyle sabirsizca davranip karalama kampanyasi yapmak.
Alt 20.01.2011, 10:18   #206
tayfun5883
Acemi Yiğido

18 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 tayfun5883 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivasa 40 bin kişilik 50 bin kişik stad yapmalarını bende isterim arkadaslar ama yapılsa doldurabilecekmiyiz. açık konusmk gerekiyo sivas halkı futbola sivasspora düşkün değil. Su anda bile stadımız çoğu maçta dolmuyor asma trabzon öyle değil adamların en kötü zamanında bile taraftarları destekliyo ben sivas şampiyonluğa oynarken sivassporluyum derken geçen sene fb liyim gs lıyım diyen çok adam gördüm. öncelikle bizim stadı doldurmamız lazım biz stadı doldurunca yetkililer de diyecek ki bu adamlara yetmiyo bu stad daha büyüğünü yapalım. Şimdi beni yanlıs anlayıp ( daha doğrusu yanlıs anlamak isteyip ) sataşanlar yok bizim neyimiz eksik sen sivaslı değil misin falan filan diye saçmalayanlar olacak!! Ama tekrar ediyorum ben de isterim modern güzel bi stadımız olsun ama onu doldurmak ve takımımızı desteklemek daha önemli zira biz şampiyonluğa 50 bin kişilik stadda değil ağzına kadar dolu 4 Eylül stadın da oynadık. .
arkadaşım bu kadar dar düşünmenize gerek yok eger stadyum yapılacakca önümüzdeki 50 yılı kapsayacak şekilde yapılmalı.2010 yılındaki nüfusunumuz 315bin 20 yıl sonra 500bin olacak en az vizyonumuzu geniş tutmalıyız bir kaç sene sonra 35bin kişilik stadyum bile yetmeyecek bizlere ama tabi sivasa stad filan yapılmaz hepsi hikaye çünkü sivas potansiyel oy deposu sivasa birşey yapsada oy alır bu hükümet yapmasada bu yüzden sivası pek tınlamıyorlar
tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2011, 10:24   #207
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Burda hiç kimse ne başbakana ne de milletvekili diye seçtiği o pasif adamlara suç bulmasın suç bizim SİVASLIDA!!! bunları göre göre bunları bile bile bu adamlara en çok oy çıkaran illerden biri yine SİVAS olacak göreceksiniz!! Ben eşeğim diyenin sırtına semer vuran çok olur!!! kim ne zaman bilinçli oy vermiş ki SİVAS'ta!!!!
Alt 20.01.2011, 14:01   #208
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1140 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
alcaponemontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
elbette tutacak canim kardesim, biraz sabirli olmak gerek bir stadin yapilmasi oyle hemen deyince pinnik yapar gibi bir gunde bitmiyor, Gelecek bes yil icerisinde Tum Turkiyede cok buyuk ilerlemeler olacagi kanaatindeyim, cunki bugune kadar yapilanlar yapacaklarinin garantisidir. Sivastan cok daha buyuk daha gelismis bircok il var simdi soyle diyebilirmiyiz; birak baska illeri once sivasa yap! Hersey zamani geldiginde yapilacaktir,lutfen sabirli olalim,zaten dunya yahudileri ve islam dusmanlari yeterince yipratiyor sayin basbakanimizi, sivasimiza sivaslimiza yakismak boyle sabirsizca davranip karalama kampanyasi yapmak.
Ben olaya siyasi bakmıyorum.Hibir parti umrumda değil.Başbakan sözünü tutmak zorunda.Bu ülkede Başbakan'ın sözü bile insanlara güven vermezse yandık ki ne yandık.
Aradan 3 yıl geçti.Biz stadımız neden dikilmedi hala demiyoruz,niçin yeni stadımıza taşınmadık demiyoruz.Yahu bir söz verilmiş,aradan 3 yıl geçmiş ve ortada bırak ufak bir adımı,stadyumun yapılıp yapılmayacağını bile bilmiyoruz!
Alt 20.01.2011, 14:05   #209
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI

Stad konusunda eğri oturup doğru konuşmak lazım;iğneyi ilk önce kendimize çuvaldızı başkasına batırmak lazım...Yapılacak şey iki oda bir salon gecekondu değil stad inşa ettirmektir.Bunu yaptırmak içinde geçerli sebeplerinizin olması gerekir.Bugün Bursalılar bile çeşitli faktörleri gözönüne alarak yeni stad için kendilerine yeni sıra geldiklerini söylüyorsa iyice düşünmek lazım..Erzuruma stad yapılır çünkü Doğu Anadolunun simgesi olur,Şanlıurfa da stad yapılır çünkü Güneydoğunun simgesi olur ama dibimizde Kayseri varken ve Kadir Has Stadı varken bizde stad konusunun ikinci plana atılmasını muhtemel olarak düşünülmesi lazım.Hele ki kombine satışlar çok düşükse,5 liralık biletler bile satılmıyorsa iş daha da zorlaşır,kalkıp 30000 kişilik stad sizin neyinize derlerse verecek cevabımızın olması gerekir..Sivas da Trabzonda milliyetçi şehirlerdir.İki şehire de iki şehir insanına da birbirini yemek,birbirine sataşmak yakışmaz..Bu sadece nifak tohumları ekmek isteyenlerin ekmeğine yağ sürmekten başka bir işe yaramaz.Karadenizliler çabuk sinirlenip hemen parlayan,kışkırtmalara açık olan genelde mizaçlı insanlardır.Biz yiğido isek efendi olmak,ağır olmak,söylenenlere kulak asmamak,işimize bakmak gerekir...Bugün Trabzona yeni stad yapılacaksa Napoliden sonra dünyada ikinci taraftar kent olmakla övünmektedirler.Amacım kimseyi övmek kimseyi yermek değildir.Taraftar kent olabilsek,kombine biletleri kapış kapış sattırabilirsek,içerde her maçı full doldurabilirsek,her maçta içeri giremeyen dışarda kalan taraftar kuyrukları oluşturabilirsek o zaman paşa paşa stad konusunda bize öncelik vereceklerdir.Devir ekonomi devri,sigarayı bırakıp sigara parasını bilet almak için biriktirmeniz bile çok önemlidir.Çektiğiniz iki nefes duman Sivasspordan önemli değildir.Sivasspor hepimizin çünkü..
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gülkız'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.01.2011, 16:11   #210
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
alcaponemontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu ne sinir ya, ulan diye hitab ettigin kisi senin devlet liderin,nalet (Lanet) dedigin sahislar israilin yahudisi degil, bumemlekete hizmeti kendisine dustur edinmis,halka hizmeti hakka hizmet olarak goren cok kaliteli bir hukumetimiz var, herhalde yani heryere ayni anda stadyum yapabilecek gucu olsa onuda yapacagina inaniyorum, ve sayin basbakanimiza sonsuz guveniyorum ki zamani gelince sivasimiza layik olan stadyumu yaptiracaktir, Trabzona yapilan guzel stadyum sizi neden bu kadar kizdiriyor anlamiyorum,orasida bizim vatanimizin bir ili degilmi! Burada bu kadar agir elestiri yapan insanlara soruyorum; kendi evinizi tam anlamiyla yonetebiliyormusunuz? Sayin basbakanimiz su anda dunya politikasina yon vermeye baslamistir,Guzel Turkiyemizi super guc olma yoluna sokmustur, sivasa yapilacak stattan cok daha once yapilmasi gereken memleketimizin asiri onemli sorunlari vardir. Sivassporluyum,Sivasliyim,Turk im ve muslumanim elhamdulillah.

kafayı kaldır biraz bak, bu hükumet diğer bazı illere yaptığı yatırımın onda birini sivas'a yapıyor mu? ne desek boş!!!!!!!!!!!!!!

sivas köy olduğunda sevecek bir sivas'ın olmayabilir , diğer şehirler 10 yılda ikiye katladı, sivas on yılda 200 bin göç verdi!

belki senden daha fazla başbakan'a saygı duyuyorumdur ama ben memleketim ve türkiye için yapılanları ayrı ayrı değerlendirebiliyorum. aramızdaki fark bu. sivas köy olduktan sonra türkiye süper güç olmuş umrumda mı?????????????
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
rabbi, sivasa, trabzona, şapur, şupur, Şükür