Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sekiz Ay'da 21 Yeni Futbolcu
Alt 12.08.2011, 12:40   #11
erdaleren58
Acemi Yiğido

erdaleren58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 erdaleren58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sekiz Ay'da 21 Yeni Futbolcu

bizim kadro cok iyi biraz sag kanat da sorun var birde forvet hattinda yoksa takim cok iyi defansda hemen hemen oturmus iyi bir forvet alindigi zaman bu takim is yapar riza hocayi tanimiyanlar bol keseden atiyorlar riza hocanin kurdugu takim mücadeleci ve direnli olur disiplinden taviz vermez 90dakika mücadele eden takim olsun ister kopuk kopuk oynayan takim istemez onun icin riza hoca gecen sezon saha kenarinda sac bas yoluyordu .ben bu takima inaniyor ve güveniyorum.
erdaleren58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.08.2011, 13:09   #12
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Bülent UYGUN'un nasıl bir adam olduğunu bütün dünya gördü de; kafaları kuma gömülü bazı Sivasspor taraftarı görmüyor.En yakını, karısı bile bu adamı ifşa ediyor,bizim bazı taraftarlarımız göremiyor veya bazı nedenlerden dolayı görmek istemiyorlar.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Turan 59'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.08.2011, 13:27   #13
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

bu uğur melekeyi çok seviyorum ben ya her sözü çok doğru çu cerny ve kerimide bi görsekte rahatlasak artık bu takıma FORVET ŞART!!!!!!!! eneramo çok kötü bu sene böyle giderse 5 golü geçemez kimsenin begenmediği pedriel bile çok daha etkiliydi 2 topu direkten döndü eneramonun şutu yoktu be
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.08.2011, 20:30   #14
ledig
Acemi Yiğido

40 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 ledig FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Uğur Meleke'ye şu yönüyle katılıyorum; Sivas gibi bütçesi kısıtlı Anadolu takımlarının tek şansı altyapıdan iyi oyuncular çıkarmaktır. Biz hiçbir zaman İstanbul takımlarının bütçelerine, transfer ettikleri futbolculara erişemeyiz. Dolayısıyla belirlenen hedefe yetiştirdiğimiz futbolcularla gitmek gerekir. Sivasspor yönetim ve teknik kadrosunun bu anlayışı bir manifesto gibi benimsemesi ve bu doğrultuda hareket etmesi gerekir.
ledig isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.08.2011, 22:08   #15
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
babayavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
uğur melekeye bu güzel tesbitlerinden dolayı tşk ler konuyu açan arkadaşadatşk ler rıza hocaya gelincede tartışmak için henüz çok ama çok erken daha ligler başlamamış ama adamı yerden yere vurmaya başladınız ne biçim insanlarsınız beeeeeeeee
su testi yolda kırılır suanki goruntu bir cok kişinin kararmıs içini dahada karartmaya yetiyor oynadıgı oyundan zevk alamadıgım için sonucuda menmun etmeyince rıza hocaya sitem etmemek eldemi sonumuz hayırlı olsun şike olayından daha kotu bir haber cıkmadıgına sukredip lige fırtına gıbı baslamayı temenli ediyorum yoksa bunun faturası ilk rıza hocaya kesiliyor gibi gozuksede aslında sivassporun kendisine kesilecek
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ayda, futbolcu, sekiz, yeni