Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.02.2015, 15:28   #41
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1082 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Gol muhteşemdi, Mehdi guzel oyununa devam ediyor..
Alt 15.02.2015, 15:36   #42
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bugün mükemmel bir SAVUNMA futbolu oynadık..neredeyse konya 1,5 pozisyonla maçı tamamladı...baskı yedik gibi göründü ama zaten oyun planımız kendi yarı sahamızda çok iyi kapanıp kanatlardan ani hücumlarla çıkmaktı...maçtan önce konya ve gs maçlarından 4 puan çıkarırsak işlem tamam demiştim eğer gs maçından da 3 puan alırsak ki ben sonuna kadar inanıyorum tamamen düzlüğe çıkar ve kupaya asılarak Avrupa planları bile yapabiliriz..

-sergen hoca ve ekibi beni fazlsıyla şaşırtıyor ve gelecek adına oldukça ümit veriyor...hoca oyun okuma konusunda değişiklikler konusunda gerçekten nokta atışlar yapıyor ve eldeki kadroyu harika kullanıp iyi verim alıyor...gel de üzlme şimdi şu takıma geleni atan fernandao gibi diri bir forvet olsaydı diye..

sergen hoca oynattığı futbol ve oyun okuma yönüyle bana bülent uygunun bizi şampiyonluğa oynattığı dönemdeki futbolu hatırlatıyor...ve bu beni gerçekten ilerisi adına heyecanlandırıyor...maça baktığımızda bugünkü maçın yıldızları defansta da costa ibrahim ikilisi ve ortada arı giib olan ve ts maçında da iyi işler yapan mehdiydi..tek kayıp kart cezalısı burhan oldu ama bundan hiç korkum yok zira eğer oynarsa musa sinan ts maçında ben artık hazırım mesajını vermişti..belki de bu maçta kendini ispatlayıp formayı da kapar...sergen hocayla hep 6 puanlık maçları kazandık ve inşallah sırada yine 6 puanlık bir gs maçı var..onu da alırsak tam yol ileri kupa diyorum ve hocaya takıma maşallah diyorum..son bir not: bu haftaki gs maçından itiabren sezon sonuna kadar ALLAH aşkına şu stadı doluralım..konya stadını ve seyircisini gördük, onların yarısıı kadar hevesli olsak bize yeter...
ayrıca bir ilave daha : sergen hoca geldi geleli hakemlerin de gıkı çıkamaz oldu anında fırçayı basıyor sergen yalçın..dobra adamsın ve yiğidolar da bunu sever hocam...
Alt 15.02.2015, 15:57   #43
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Güzel oynadik ama Konya 'da kötü değildi şans bizden yanaydı tebrikler SS
Alt 15.02.2015, 16:07   #44
kayi5834
Acemi Yiğido

kayi5834 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 369 kayi5834 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Torku Konyaspor-Medicana Sivasspor Soyunma Odaları

Medicana Sivasspor teknik sorumlusu Sergen Yalçın, deplamanda Torku Konyaspor karşısında aldıkları 1-0 galibiyeti değerlendirirken oyunun tamamında kontrollü oynadıklarını belirtti.

Torku Konyaspor-Medicana Sivasspor Soyunma Odaları

Medicana Sivasspor teknik sorumlusu Sergen Yalçın, deplamanda Torku Konyaspor karşısında aldıkları 1-0 galibiyeti değerlendirirken oyunun tamamında kontrollü oynadıklarını belirtti. Birlik ve beraberlik anlamında inanılmaz mücadele verdiklerini de vurgulayan Sergen Yalçın, şöyle konuştu:

"Gerçekten maçın zor geçeceğini biliyorduk. Bütün çalışmalarımızı ona göre yaptık. Rakibi çok iyi analiz ettik. Artılarını ve eksilerini iyi hesapladık. Oyunun tamamında çok kontrollü oynadık. Oyuncularım oyun disiplini hiçbir şekilde bozmadılar. Birlik ve beraberlik anlamında inanılmaz bir mücadele veriyoruz. Son 2 ayda yaklaşık 11 müsabaka oynadık. Kolay değil, hafta içi 120 dakikamız var. Yorgunuz doğal olarak. Sahada oyuncularımın ortaya koyduğu mücadele gerçekten mükemmel. Nasıl kazanmamız gerektiğini biliyorduk. O şekilde oynadık ve müsabakayı 3 puanla kazandık. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonra çok iyi müsabakalar oynarız, yolumuza devam ederiz. Ligin bitmesine daha çok uzun bir süre var. Daha çok erken konuşmak için. Önümüzde 14 maç var. Bu müsabakalarda çok daha iyi mücadele edip daha çok 3 puan kazanmak istiyoruz. İnşallah bunu başarırız."

TURU GEÇEBİLİRİZ

Ziraat Türkiye Kupasında çeyrek finale yükseldikleri ve rakip olarak düşündükleri bir takım olup olmadığı sorulan Sergen Yalçın, şunları söyledi:

"Kimin çıkacağı fark etmez. Tahminen bize eş değer bir rakip çıkacak. Turu geçebiliriz. Karşımıza çıkacak rakibin kim olacağını bilmiyorum ama kim çıkarsa çıksın onlarla rahat bir şekilde başa baş oynayacağız. İnşallah Ziraat Türkiye Kupası'nda da devam etmek istiyoruz. Ancak her zaman söylüyorum, önceliğimiz lig. Biz sıkıntılı bir süreçte takımı devraldık. Bir an evvel ligde pozisyonumuzu korumak ve üst sıralara çıkmak istiyoruz. Çünkü lig, her zaman önemli. Kupada da gidebilirsek yarı final, final artık bundan sonra hedef söylemeye gerek yok. Gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz. Tabiki final oynamak istiyoruz ama kolay değil."
kayi5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kayi5834'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2015, 16:09   #45
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Sergen hocanın ilk galibiyet aldığı zamanlarda demiştim. Özellikle dışarda (deplasmanlarda) oynadığımız ve puan veya puanlarla döndüğümüz maçlarda kredi kazanmalıyız diye.. Şimdi çok güzel bir 3 kredi kazandık. Bu maçlada ikili averajı aldık cebimize koyduk... Maçı seyredemediğim için ahkam kesmek istemiyorum lakin hocamızın demecine kafayı takmış durumdayım. Bu haftayı geçtim. Çünkü GS ile oynayacağımız maçta stad dolu olacaktır illaki. Ama diğer haftalarda da dolması gerekiyor. Artık kupa sayesinde de Avrupa çemberine dahil olduk. Bu kümede kalma potasından çok çabuk sıyrılıp artık her iki kulvarıda önemsememiz gerekiyor.

Tüm takımımızı, Konya ya giden taraftarımızı canı gönülden kutluyorum. İnşallah Galatasaray maçından alnımızın akıyla ayrılırsak bu takımı kimse tutamaz...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2015, 16:15   #46
svsli
Acemi Yiğido

14 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 svsli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Efsane geri dönüyor sergen hocadan ALLAH RAZI olsun sivassporu çok degistirdi hep böyle devam ederiz inşallah başarılar sivasspor
svsli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı svsli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2015, 16:42   #47
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 412 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor yenmişse bize düğün bayram Allah razı olsun teknik ekipten ve bize bu mutluluğu yaşatan futbolculardan.deplasmanda akıllıca oynanan bu maçtan 3 puanla dönmek müthiş oldu.Sivassporda şu anlar itibari ile tek eksik taraftarların stada gelmeyişi.diğer önemli nokta sergen hocamız bize geldikten sonra hakemlerin bakış açıları değişti,bunun nedeni de hocamızın Tv yorumcusu olmasındandır diye düşünüyorum ! herkese sevgiler.Mutluyuz abi.ha bu arada konya deplasmanına giden taraftarlarımızın açtığı pankartta yazılı olan,''Sizi yalnız bırakacağımızı sandınız'' sloganı benide ağlatmadı değiil.Süpersiniz gururla bizi temsil ettiniz o stadta.
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda xir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2015, 16:57   #48
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 106 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 kangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOKkangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ibrahim Öztürk bugün tüm tecrübesini sahaya yansitti diyebiliriz bence.
Pozisyona cok iyi ve hizli sekilde girdi ve adam eksiltmedi! Karsisindaki rakipini iyi takip etti cogu kez ve dedigim gibi pozisyonlarda kritik müdahelerde bulundu. Onun disida gözüme carpan birde Ibrahim , Da Costa gibi cok faüller yapmiyor nerdeyse defansta en cok faulleri da costa yapar ama ibrahim simdiye kadar bu özelligi ilede gözüme carpti
Alt 15.02.2015, 16:58   #49
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 106 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 kangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOKkangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mehdi eger hep böyle 90 dakika oynarsa cok daha fazla verim alabiliriz ondan!
Ziya bugün bir kac dakikaligina iyidi ama onun disinda yine ayni. Ibrahim Akin en iyi macini cikarmadi ama yinede fena degildi ve asisti ile katki sagladi
Alt 15.02.2015, 17:35   #50
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 939 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: Maçı Değerlendirelim

Konyaspor çok baskın görünmesine rağmen net pozisyonu azdı.

Akıllıca oynadık. İyi yoldayız.

G.Saray'ı yeneceğimizi düşünüyorum.

Konya stadı - taraftarı - ambiansı ile bir harika olmuş , tebrikler adamalara ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı