Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: SİVASSPOR nasıl düzelir?
Alt 02.11.2014, 20:39   #21
beko35
Yiğido

beko35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 397 beko35 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİVASSPOR nasıl düzelir?

Grosicki veya aydın takıma tekrar kazandırılmalı.
beko35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı beko35'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.11.2014, 20:40   #22
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

devre arasi Yönetim Muhsin Ertugral ile iletisim kurup transfer konusunda muhsin ertugraldan yardim istemeli.
cok iyi olur.
bilmem siz ne düsünürsünüz ?
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58YIGIDO58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.11.2014, 07:08   #23
muspol58
Tecrübeli Yiğido

muspol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 muspol58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hoca değişikliğine karşıyım,defansa ortasahaya ve forvete birertane banko oynayacak transfer yapmalıyız,yönetimde artık değişmeli miladını doldurdu
Alt 03.11.2014, 09:25   #24
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ben o kadar karamsar değilim yiğidolarımız iyi futbol oyunuyor sadece şansızlık biraz . ben bunun ileriki haftalarda değişceğine inanıyor artık skorların lehimzie döneceğine iananıyorum .
Alt 03.11.2014, 19:16   #25
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Önceki senelerde Akhisar Belediyespor sonuncuyken atılım yapıp, kurtulmuştu. Öncelikle bu umutsuzlık niye? Bursa maçında Burhan, dikkatli olup arkadaşına pas atsa 1 -0 Sivasspor öndeydi, futbolun cilvesi atamadı, gol yedi . Carlos kalmalı, fakat Svasspor artık puan almalı.
Alt 03.11.2014, 21:13   #26
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Takımın başına varsa futboldan anlayan bir yönetici atanmalı.Carlos artık tek başına almamalı bütün kararları.Haa Carlosla anlaşmaları buna müsait değilse derhal onla yollar ayrılmalı çünkü sorun bu gerçekten.Hala bazı arkadaslar diyorki şansızlık yüzünden bu kadar maçı kaybettik.Saydınız mı rakipler kaç kezpozisyona girmiş biz kaç kez pozisyona girmişiz.Maçların nerdeyse çoğunda top kaç kere geliyor kalecimiz Ertuğrula saydınız mı.İleri gidemiyoruz.Gidemeyizde.Bizim topu Atıf veya Cicinyoya verip onları seyretmekten baska taktiğimiz yok.8 haftada liglerde en çok topla oynayan futbolcular 2 siydi biliyor musunuz.İlla Adem ve İbrahim gibi nerdeyse jübilesini yapacak oyuncularla orta sahayı tutmaya çalışıyoruz.Hele 2. yarılarda olmuyor bu.Bi de diğer jübile adayı Cicinin kanadına yüklenirlerse pamuk gibi dağılıyoruz.2 senedir söylüyoruz biz bunları.2 senedir disiplinsizlik ve aymazlık devam ediyor.Şok olması lazım şimdi.Yoksa şakası yok düşüyoruz.Carlos hem kendisi hem bizim için istifasını vermeli.Hala saygımız sevgimiz varken gitmeli.Kariyeri içinde gitmesi lazım geldiğini bile göremiyorsa zaten ne bekliyorsunuz ki Carlos dan.Carlos gitmezse bu takımı en az 1 hafta kampa alabilirmisiniz yönetim olarak.E o zaman ya yönetim ya Carlos gidecek tekrar bozkırın o disiplinli mücadeleli takımı dönecek sahaya.Çıtkırıldım adamların hepsi gidecek.Utaka,Batuhan,Adem,Meh di,Ahmet Şahbaz,Kristansus,Berk,Abdulla hderhal gönderilecek.Orta sahaya yaşlı olmayan mücadeleci ve topu enaz aldımı 3-4 metre sürebilecek teknik ve fizik kapasitede en az 3 orta saha alınacakDa Costa nın yanına gerçek stoper gerekir.Bekler gerekir.En az 1 tanede Ahmet Arasla beraber oynayacak forvet gerekir.

Ertugrul,Cici(gitmezse)Da Costa,X,Ziya

X,X,X

Atıf,Burhan

x

Yani 5 futbolcu alacagız paraya kıyıp bi de tabi takıma antreman yaptıracaz.Başka yolu yok.Yoksa düşüyoruz beyler bırakın bu şansızlık masalını.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cengo64'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.11.2014, 21:22   #27
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hakan Arslan İbrahim,Ümit,Kadir,Ahmet Aras takımda kalabilir
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.11.2014, 21:25   #28
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Yeni Yönetim ile düzelir olarak dusunuyorum.
hedefi ligde kalmak olan bir Yonetim ile degil, hedefi Sampiyonlul olan bir Yonetim ile duzelir Sivasspor.
Sahsi gorusum bu yönde.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.11.2014, 01:34   #29
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sivasspor gerçekten çok zor durumda;Carlos un kaderini belki de sivassporun oynaycağı Eskişehir ve Balıkesir maçları belirleyecek...Böyle maçlar yedekte bekleyen oyuncular için kendilerini göstermeleri açısından büyük şanstır..Sivassporda şu anda fazla oynatılmayan 3 tane oyuncu var;biri Musa Sinan,diğerleri Cihan ve Pekin ..Bu 3 oyuncudan Musa Sinan geçen yıl 2. ligde Samsunsporun Play off oynamasında büyük katkı yapan play off dahil forvet oynamamasına rağmen 10 tane de gol atan bir oyuncu...Biraz önce Samsunspor tv tarafından yapılan Musa nın geçen yıl attığı gollerden oluşan 7 dak. lık özeti izledim...Daha önce de izlemiştim ama şimdi daha dikkatli ce izledim;gördüm ki Musa Sinan Carlos un oynatmaya değer bulmadığı kadar kötü bir oyuncu değil;fırsatçı,fırsatçı olduğu kadar da gole yakın bir oyuncu..Takımın santarforu olmamasına rağmen 10 tane gol atmak o kadar da zor olmasa gerek..M. Sinan bir çok golünü geçen yıl Şampiyon olan İstanbul B.B dahil zirveye oynayan Ordu gibi takımlara atmış...Aynı eski oyuncumuz Erman gibi uzaktan şut atmayı da seven ve deneyen bir oyuncu..Attığı gollerden 3-4 tanesini de ceza sahası dışından atmış...Aynı zamnda asist yapmayı da seven bir oyuncu;geçen yıl 4-5 tane de asist yapmış..Durum böyleyken R.Carlos un bu oyuncuya şans vermemesini anlamış değilim..Burhan ın bu kadar formsuz bir aşamada Musa Sinan şans alamıyorsa bunu R.Carlos un bir değil 2 defa düşünmesi gerekir..Sivassporun puana ve goller çok igitiuacının olduğu bir dönemde sivassporda ismine kariyerine bakılmaksızın herkesin şans bulmasının gerekli olduğu inancındayım..Adam formsuzda onu bir müddet dinlendirip diğerlerine şans verirsen formsuz olan kişi de yedek kalınca daha fazla canla başla çalışıp o formayı tekrar almaya çalışırişte böyle bir rekebet ortamında hiç bir futbolcu formanın ucuz olmadını anlar ve daha fazla çalışarak formasını kapmayı dener..Bu durumda da formsuzluk hikayesi de tarihe gömülür..Çünkü o oyuncu bilir ki formayı tekrra almak için çok çalışmalı ve tekrar eski kimliğine bürünmek ister..işte bence Carlos bunu yeterince yapamadığı için sivasspor şu anda yerlerde sürünüyor...Şu aşamada tekrar söylüyorum R.carlos kim formdaysa onu oynatmalı ;kadrosunu isimlerden çok formayı ıslatan,90. dak. koşan,mücadele eden,kendinden çok takımını düşünen,bencillik etmeyen oyunculara vermeldir..Carlos 8 haftada bence bunları yeterince göremediği için takım dibe vurmuş durumda...Cicinho nun da oynamadığı bu hafta sivasspor galibiyeti ancak takımı için koşan,mücadele eden ,kendine değil takımına oynayan futbolcularla alacaktır..Gerçek takım ruhu da ancak bu şekilde geri gelir..HAYDİ SİVASSPOR GÖSTER KENDİNİ!
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.11.2014, 12:12   #30
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Once defans kardesim.
Basit gol yemeyecegiz yoksa duzeltmek cok zor.

Meselaa mac 80 dakika 0-0 devam etse sonra biraz zorlayip 1-0 yenebiliriz ama bosyere rakiplerimize bedava goller attirirsak ozaman zaten geriden basliyorsun maca ve futbolcularin guveni kayboluyor malesef.

Once defans sart gol yemesek belki kazanmayiz ama berabere kalip bir puan alirsin bazi maclardan ve boyle boyle yavas yavas duzelirsin yoksa her macta full atack oynayip defansi bosa birakirsan bos yere bedava gol yersin ve bunu onlemek lazim.
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
düzelir, nasıl, sİvasspor