Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Sivasspor Kazanır. 243 88,04%
Beşiktaş Kazanır. 19 6,88%
Berabere Sonuçlanır. 14 5,07%
Katılımcı sayısı: 276. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Beşiktaş
Alt 15.04.2016, 17:07   #191
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivasspor - Beşiktaş

Alıntı:
emrecan17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
VİZYON 58 kadroyu yayınladı.Ne hikmetse yayınladıkları kadro aynı şekilde doğru çıkıyor..

SETKUS

CİCİ BOYE OUMARI EMRE ÖZTÜRK

KONE ADEM

BURHAN MEHDİ AATIF

HASAN KABZE

Yanyana yazdığı kadrounun dizilimi bu şekilde yüksek ihtimal. Adem yerine kanata tanase veya topu iyi süren beykan ı oynatabilirdi.Amacı gol yememek belli ki.hakkımızda hayırlısı
Sabah dedim Mesut Hoca saçmalamazsa bu maçı alırız, yeter ki sen doğru düzgün kadro çıkar. Al sana saçmalamanın daniskası... Varan 1

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2016, 17:10   #192
emrecan17
Acemi Yiğido

35 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 427 emrecan17 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sabah dedim Mesut Hoca saçmalamazsa bu maçı alırız, yeter ki sen doğru düzgün kadro çıkar. Al sana saçmalamanın daniskası... Varan 1
Abi umarım bu kadro bir ihtimaldir. Ama vizyonun yayınladığı kadro genelinde tuttu. ADEM i ne diye oynatıyorsun MEHDİ - KONE YAP Sol kanada çek beykan tanase den birini koy forvete ileride basan adam texerrıa yı bir umut ara.Sen rakiplerine bu sekılde pozısyon bulup bunalttın. Mehdı kone adem 3 lü nedır Hasan kabze nedir.Yürümeye mecali kalmamıs..
emrecan17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı emrecan17'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.04.2016, 17:15   #193
adres58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Abi umarım bu kadro bir ihtimaldir. Ama vizyonun yayınladığı kadro genelinde tuttu. ADEM i ne diye oynatıyorsun MEHDİ - KONE YAP Sol kanada çek beykan tanase den birini koy forvete ileride basan adam texerrıa yı bir umut ara.Sen rakiplerine bu sekılde pozısyon bulup bunalttın. Mehdı kone adem 3 lü nedır Hasan kabze nedir.Yürümeye mecali kalmamıs..
Kadro doğru... Yarın hüsran... Bu adamı yol yakınken mutlaka ve mutlaka postalamalılar... La diyor lo demiyor... Çok fark yeriz yarın bu gidişle...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
Alt 15.04.2016, 17:22   #194
adres58
Usta Yiğido

Bilgi:

M. Sivassporumuz - Besiktas Maçina Toplam 13.275 Adet Bilet Satildi

Not: Stadin Kapasitesi 14.975

.
KAFKAS ATASÖZÜ
Alt 15.04.2016, 17:23   #195
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 470 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim :
Ben bir konuyu anlatamadım sanırım bazı arkadaşlara...Herkes benim Sivassporu tuttuğumu sanıyor...Takım tutma konusunda ben Bursasporluyum...Fakat Sivassporu çok seviyorum...Bunun için bir çok nedenim var bir bir de sayabilirim...Bu sevgi öylesine büyükki düşmesin diye kendi takımımın yenilmesi Sivasspora fayda sağlıyacaksa yenilmesini istedim...(Bursa rahat bir durumda ayrıca) Bu sevgi öylesine büyükki her iki takım oynadığında sonucu beni ilgilendirmez...Uzaktan yakından zerre Sivasla bağım yok iken Sivassporun başlattığı bu buyuk hareket devamında bizim şampiyonluğumuz (Sivas sayesindedir bu ) benim Sivasa sevgimi saygımı gün geçtikçe pekiştirdi...Ve ayrıca buradaki insanların sıcakkanlılığı dürüstlüğü kendi taraftar sitemde göremediğim alakayı sevgiyi saygıyıda görüyor olmam beni çok daha fazla Sivasa bağladı...Bunu anlatmakta anlayabilmekte aslında çok zorda değil...selamlar..
Mükemmel bir yazı ellerine sağlık kardeş.Daha Öncede Ertuğrul Sağlam.Anadolu takımlarının (4 büyütülmüşler hariç ) önünü açan Sivasspor'dur Sivaspor sayesinde diğer kulüplerin önü ve gözü açılmıştır.Bursaspor Şampiyon oldu ise Sivassporun önderliğinden ve onun sayesinde olmuştur diye röportajı vardı.yani tıpkı senin açıkladığın şeyler gibi.Onun için yürekten teşekkür ediyorum sana.selam ve sevgiler.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ezelşener'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2016, 17:27   #196
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 456 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
VİZYON 58 kadroyu yayınladı.Ne hikmetse yayınladıkları kadro aynı şekilde doğru çıkıyor..

SETKUS

CİCİ BOYE OUMARI EMRE ÖZTÜRK

KONE ADEM

BURHAN MEHDİ AATIF

HASAN KABZE

Yanyana yazdığı kadrounun dizilimi bu şekilde yüksek ihtimal. Adem yerine kanata tanase veya topu iyi süren beykan ı oynatabilirdi.Amacı gol yememek belli ki.hakkımızda hayırlısı
bu kadroyla gol atın sizi anlnızdan öperim.bu kadro ne gol atar ne kalesini gole kapatır.tü umudum suya düştü.umarım farklı bir şekilde yenilmeyiz.mesut bakkaldan t.d. filan da olmaz ...
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2016, 18:00   #197
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu Kadro doğru olamaz Mesut bakkal İ.akinı kurtarıcı olarak koymamis Allah bize yardım etsin çoooook ihtiyacımız olacak bu kadro ile çıkarsak
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.04.2016, 18:23   #198
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bizim yönetim, büyük takım uşağı Halis Özkahya'nın bu maça atanmasına nasıl ses çıkarmıyor ?
Alt 15.04.2016, 18:40   #199
adres58
Usta Yiğido

Alıntı:
kadirakin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizim yönetim, büyük takım uşağı Halis Özkahya'nın bu maça atanmasına nasıl ses çıkarmıyor ?
Ümüğümüzü çok sıktılar sesimizi çıhadamıyoz gardaş...

.
KAFKAS ATASÖZÜ
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.04.2016, 19:07   #200
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçın hakemi, iki ay evvel (21. haftada) Ç. Rizespor'la oynadığımız ve Yiğit'in atıldığı 2-1 kazandığımız maçın hakemiydi. TRT1'de o akşam , hakemin Sivasspor aleyhine maçta ne kadar hata yaptığı ve Yiğit'in atılmasının da doğru olmadığı çokça konuşulmuştu.
Kararları açıkça tartışılmış bir hakemin kısa sürede yeniden aynı takımın iç saha maçına verilmesi yeterince ilgi çekici.
Dahası, o maçın hakemine yapılan kötü tezahürat sonrası bütün tribünlerimiz PFDK tarafından bir sonraki karşılaşma olan Antalyaspor maçında bloke edilmişti.
Şimdi burada 'derin' düşüncelerle bu duruma sebebiyet verenlerin maksadı açık.
Mesele bizim taraftarın bu oyuna gelip gelmeyeceği.
Şayet samimiyetle Sivassporumuzun süperligde kalmasını istiyorsak, sakın ha hakemlere kötü tezahürat etmeyelim. Son maçlarda toplu alkışlama ya da hakem gol,gol tezahüratı tribün kapattırmamış ama para cezası alınmasına sebep olmuştu.
Futbolcularımız kendilerine temas halinde o faulü ve gerekli kartı rakibe aldırmalıdır. Bu profesyonelliktir. Rakip oyuncuların ise nerede nasıl durdurulması gerektiği de bir sır değildir. Hangi hareketlere hangi kartın çıktığı biliniyor. Hakemlere iş düşerse gerekeni yapacaklarını gösterdiler ve yaparlar, fırsat bırakılmamalıdır.
Bu bir sınav. 'Hayatın her anında içinde olduğumuz' sınavlardan biri. Taraftar olarak bu sınavdan da aklımızı kullanarak ve heyecanı zafere dönüştürerek çıkabilirsek oynanan oyunları terse çevirebiliriz.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
beşiktaş, sivasspor