Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor sevgisi dalga dalga yayılıyor
Alt 11.06.2013, 21:34   #1
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Sivasspor sevgisi dalga dalga yayılıyor

1967 Sivasspor Genç Taraftar Derneği tarafından Ulaş’ın Eskikarahisar köyündeki öğrencilere Sivasspor forması,kırtasiye ve top dağıtıldı.Sivasspor formasını giyen öğrenciler okul bahcesinde uzun süre “ Kırmızı-Beyaz en büyük Sivas” tezahüratı yaptılar.

Sivasspor sevgisini okullara yaymak ve onlara yardımcı olmak amacıyla dün Ulaş’ın Eskikarahisar köyünde 1967 Sivasspor Genç Taraftar Derneği tarafından etkinlik düzenlendi.Düzenlenen etkinlikte öğrencilere çok sayıda kitap, kırtasiye malzemesi ile Sivasspor forması basketbol, voleybol ve futbol topu dağıtıldı.
Derneğin basın sözcüsü Recep Çevik, Eskikarahisar İlkokulu bahçesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, kampanyanın derneğin kültürel faaliyetlerinden olduğunu belirtti.Amaçlarının öğrencilere Sivasspor sevgisini aşılamak olduğunu ifade eden Çevik, kampanyalarının devam edeceğini söyledi. Çevik, kampanyada emeği geçen öğretmenlere teşekkür ederek plaket verdi.

Konuşmanın ardından kampanya kapsamında toplanan yaklaşık 2 bin lira değerindeki hikaye kitabı, kırtasiye malzemesi, basketbol, voleybol ve futbol topları, Eskikarahisar, Şenyurt ve Örenlice köyü ilkokulunda eğitim gören 50 öğrenciye dağıltıldı. Törende dernek üyeleri öğrencilere Sivasspor forması ve atkısı dağıttı, pasta kesti.

Sivas Hürdogan
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor sevgisi dalga dalga yayılıyor
Alt 11.06.2013, 21:37   #2
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sivasspor sevgisi dalga dalga yayılıyor

eskikarahisar benim köyüm işte o gördüğünüz çocukların hepsi tam birer aslan parçası
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58svs58'a Teşekkür Ediyor...
Fener,Galatasaray,Beşiktaş öldü! Yaşasın SİVASSPOR
Alt 11.06.2013, 21:40   #3
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Fener,Galatasaray,Beşiktaş öldü! Yaşasın SİVASSPOR

Taraftarlar Dernek ve gruplarının görevinın sadece maçtan maça gelmek olmadığını,sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer alması gerektiğini deflarca yazıp söyledik. Ne yazıkki bugüne kadar bu konuda en küçük bir adım dahi atılmadı. Ancak son zamanlarda bu konuda güzel gelişmelere şahit oluyoruz. Kısa süre önce “sivasspor.com” taraftar sitesi,dünde “1967 Genç Sivassporlu Taraftarlar Derneği” okullara giderdek öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

1967 Genç Sivassporlu Taraftarlar Derneği dün Ulaş’a bağlı Eskikarahisar köyüne adeta çıkarma yaptı. Orada öğrenim gören ilk öğretim çocuklarına,15 çeşit kırtasiye, Sivasspor forması ve üzerinde Sivasspor yazan iki katlı yaş pasta hediye ettiler. Bu anlamlı, bir okadar da önemli etkinliğe bende şahit oldum. Hayatlarında sadece adını duyduğu ve belkide hiç telafuz dahi etmedikleri Sivasspor’u tanıdılar. Kırtasiye ve formalar dağılıp pasta yedikten sonra çocuklar yeni top ve formalarıyla okul bahcesine futbol oynamaya çıktılar. Biz öğretmenlerle sahbet ediyor,.bir yandanda camdan onları izliyoruz. Okulun bahcesi Kırmızı-beyaz gül bahcesi gibi,çocuklar üzerlerinde Sivasspor formasıyla topun peşinde koştururken,kenarda onları izleyen kız öğrencilerin hep bir ağızdan “ Sivas,sivas “ diye tempo tutmaları inanın beni çok duygulandırdı,hatta gözlerim yaşardı desem abartmış olmam. Çünkü yıllardır görmek istediğim manzara buydu.”Sivaslı’nın çocuğu neden Sivasspor’u tutmuyor” diye kahroluyordum! Demekki,çocuklar için bir şeyler yapmak gerekiyormuş. Tabi,sadece Ulaş’ın Eskikarahisar köyündeki çocuklara Sivasspor sevgisi aşılamak yetmez! Bunu sık aralıklarla yapmak ve Sivasspor sevgisini yaymak lazım.Yukarıda yazmayı unuttum,çocuklar maç yapmak için okul bahcesine çıktıktan kısa süre öğretmenlerinin yanına gelip “ öğretmenim,bizim takım Sivasspor oldu,karşıdaki takımda bizde Sivasspor’uz diyor,nasıl olacak?” şikayette bulunmaları beni ayrıca etkiledi.

Tabi,bu tür çalışmalar yapmak kolay değil. İşin birde maddi kısmı var. 1967 Genç Sivassporlu Taraftar Derneği medya sorumlusu sevgili kardeşim Recep Çevik,manevi değerine paha biçilmez ama maddi anlamda yaklaşık 2 bin TL’lik kırtasiye ve spor malzemesi yardımı yaptıklarını açıkladı.Dolayısıyla kendi yağıyla kavurulmaya çalışan bir derneğin bundan sonra ikinci bir etkinlik yapma şansı yok. Bu ancak,Sivas’ın önhde gelenlerinin yardım ve destekleriyle mümkün olur.

Buradan sesleniyorum,hali vakti yerinde olanlar ile başta Sivas TSO,Esnaf Odaları,Kuyumcular derneği,büyük marketler lütfen bu gençlere yardımçı olun. Siz yardım edip,bu tür faaliyetlerin bundan sonra da yapılmasına vesile olursanız,işte o zaman Sivas’ın çocuğuna “hangi takımı tutuyorsun” diye sorulduğu zaman o da tereddütsüz “Sivasspor” diyecektir...

Abdullah YİĞİT/Hürdoğan Gazetesi

11.06.2013
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2013, 21:44   #4
Sivasım5858
Acemi Yiğido

Sivasım5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

31 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 410 Sivasım5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çocuklarımıza Sivassporu sevdirdiğiniz için tebrik ederim.... Hem çocuklar seviniyor hemde Sivassporumuzu seviyorlar..
Alt 11.06.2013, 21:48   #5
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 876 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu organizasyonu yapan 1967 Genç Taraftarlar derneğine çok teşekkür ediyorum...Çok yazık Sivas'ta çok sayıda zengin kişinin bu organizasyona bu kadar kayıtsız kalmasını anlamak mümkün değil..Başarı olunca sivasspora iltifatlar dizip sivassporu kullanmak isteyenler şu anda ortalarda görünmüyor....Adeta bu organizasyona kulakları tıkamış durumdalar..Okullar tatil oldu ama malesef bu güzel organizasyonun gerisi gelemedi..Umarım önümüzdeki sezon sivassporun okullarda bu tür organizasyona katılması ve çocuklara forma dağıtılmasını sürekli görürüz..Ancak bu tür organizasyonlarla sivasspor sevgisi çocuklara aşılanabilir...Başka fikri olanlar ya ortaya çıksın ;ya da sonsuz kadar sussun...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2013, 22:02   #6
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Helal olsun demekten baska birsey denmez. Cidden helal olsun. Sivasspor icin calisan herkesten Allah razi olsun. ALLAH emeklerini zayi etmesin. Yonetimin svasspor okuluna geliyor kampanyasi olumsuz oldu heralde dernek gidiyor artik. Tebrik ederim. Haberi paylasan morten58 arkadasimiza da tesekkur ederim
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58fatihcan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2013, 22:07   #7
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
58fatihcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Helal olsun demekten baska birsey denmez. Cidden helal olsun. Sivasspor icin calisan herkesten Allah razi olsun. ALLAH emeklerini zayi etmesin. Yonetimin svasspor okuluna geliyor kampanyasi olumsuz oldu heralde dernek gidiyor artik. Tebrik ederim. Haberi paylasan morten58 arkadasimiza da tesekkur ederim
Olumsuzluk yok gardaş. Alınan bütün formalar çocuklarımıza dağıtıldı diye biliyorum ben
Ayrıca bü tür organizasyonlar çeşitlenerek diğer derneklerce de sahiplenilirse daha hoş olur.
Çok güzel bir örnek olmuş, maddi manevi emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2013, 22:11   #8
onurcngr
Yiğido

onurcngr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 onurcngr FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

emeği geçen herkese çok teşekkürler kısmet olursa bir ay sonra sivastayım bende bu organizasyonda taşın altına elimi koymak istiyorum.
onurcngr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda onurcngr'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2013, 22:20   #9
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Olumsuzluk yok gardaş. Alınan bütün formalar çocuklarımıza dağıtıldı diye biliyorum ben
Ayrıca bü tür organizasyonlar çeşitlenerek diğer derneklerce de sahiplenilirse daha hoş olur.
Çok güzel bir örnek olmuş, maddi manevi emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.
Yok abi olunsuzluk derken kampanyanin erken bitmesini kastettim ben. Insallah daha da fazla dagitilirbilgiler icin tesekkur ederim
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58fatihcan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2013, 22:25   #10
Rallim58
Gast

Taraftar Derneğin yöneticilerinden olduğu belirtilen Recep Çevik kardeşimizi candan tebrik ederim. Tanımıyorum ama Abdullah kardeşimden bana gelen bilgilerle gıyabında sevgi besledim. Aktif bir kardeşimiz olduğunu, öğrenince sevgimde artış olduğunu söyleyebilirim...

Recep Çevik kardeşimizi yapmış olduğu bu çalışmasından dolayı tebrik ediyorum...

Kısa bir süre önce Ulaş ilçesine sivasspor.com sitemiz yapmış olduğu orjinal forma dağıtımı ile Sivas dışında Sivasspor sevgisini aşılamanın yolunu açmıştı...

İlk ve orta öğrenimde eğitim gören öğrencilere bu tür organizasyonların artarak devam etmesi dileklerimle...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
dalga, sevgisi, sivasspor, yayılıyor