Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

A C İ L ! ! ! Şampiyonluğa İlerliyoruz..
Alt 09.02.2009, 08:03   #1
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart A C İ L ! ! ! Şampiyonluğa İlerliyoruz..

Sevgili Arkadaşlar,
Biriliyorum bu konu, defalarca başka konu adı altında konuşuldu.

Ama hiçbirşey değişmiyor. Diğer takımlara bakıyorsun trübünler hep dolu hep tezahurat. Bizde kahvedeki maç heyecanı stadyumdan daha fazla. Neden böyle oluyor. kahvede seyretmek kale arkasından seyretmekle aynı para. Kahvede dahamı güzel. Stadta maraton kısmında ayağa kalkamıyoruz.

Lütfen bu konularda bişeyler yapalım.

Sizde düşünceleriniz yazarsanız Şampiyonluğa giden takımımıza daha çok taraftar sağlayabiliriz. 3. ligte iken nasıl taraftarımız olurdu düşünsenize. Tv ler bizden bahsederdi. benim düşüncelerim,

1. İstasyon caddesine maç günü ve satini yazan pankart yazalım.
2. çarşı esnafı vitrinlerine maçı hatırlatan yazılar yazsın.
3. bazı esnaflar en azından alışveriş yapalara 1-2 bilet hediye etsin. ( çekiliş yapsın, belli miktarda alışveriş yapana olsun, Şöyleki biz 100 liralık bişey alsak en az 10-15 lira indirim yaptırıyoruz. 100 liralık alışveriş yapana 1 bilet verse, 85-90 liraya satacağı malı 95 liraya vermiş olur)
4. Yönetim ve Sivas'lı yetkililer bazı sanatçılarla konuşsunlar. maç öncesi birkaç şarkı söylesinler.

Benim aklıma gelenler bunlar.

Acil olarak taraftarları trübüne çekmemiz gerek.
Takımımız Şampiyonluğa ilerliyor arkadaşlar. Şaka değil bu gerçekçek.
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: A C İ L ! ! ! Şampiyonluğa İlerliyoruz..
Alt 09.02.2009, 08:18   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: A C İ L ! ! ! Şampiyonluğa İlerliyoruz..

Takım çok çok iyi, yönetim çok çok iyi, futbolcular çok çok iyi, hocalarımız çok çok iyi, futbolumuz ve istikrarımız herkesin dilinde ama gel gelelim TARAFTARIMIZ her yerde, herkesin dilinde ÇOK KÖTÜ. Ben inanamıyorum taraftara.

Ne kıymetli mabadınız varmış kardeşim. İlla ki, sıcak kahvede veya evde mi seyredince taraftarlık oluyor. İki gün sonra da ŞAMPİYON olursak (ki inşallah Allah kısmet etmiştir) herkes bu başarıya sahiplenecek.

Bursa'lısı, Ankara'lısı, G.Antep'lisi, Eskişehir'lisi, hatta İstanbul'lusu bu takıma özenirken bizde kıymetini bilmiyoruz. Sadece "Siivas, Siiiivass" demekle taraftarlık olmuyor. Orada tezahürat yapan gençleri "Oturun gardaaşş, göremiyoghh" demekle de olmaz.

Biraz silkelenip kendinize gelin yoksa bu liderliği de, Şampiyonluğu da haketmiyorsunuz bu halinizle. Bir zahmet kaldırın k..nızı da doldurun stadı, alem bir taraftar görsün, bir tezhürat görsün. "Tamam bu Sivas'lılar bu takımı hakediyor" desin. Uyumayın, UYAANIIIIIIIIIINNNNNNNNN !!!!!.... Yeter artık yav. Vallahi yeter !...

AYK

Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2009, 10:44   #3
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1045 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takım çok çok iyi, yönetim çok çok iyi, futbolcular çok çok iyi, hocalarımız çok çok iyi, futbolumuz ve istikrarımız herkesin dilinde ama gel gelelim TARAFTARIMIZ her yerde, herkesin dilinde ÇOK KÖTÜ. Ben inanamıyorum taraftara.

Ne kıymetli mabadınız varmış kardeşim. İlla ki, sıcak kahvede veya evde mi seyredince taraftarlık oluyor. İki gün sonra da ŞAMPİYON olursak (ki inşallah Allah kısmet etmiştir) herkes bu başarıya sahiplenecek.

Bursa'lısı, Ankara'lısı, G.Antep'lisi, Eskişehir'lisi, hatta İstanbul'lusu bu takıma özenirken bizde kıymetini bilmiyoruz. Sadece "Siivas, Siiiivass" demekle taraftarlık olmuyor. Orada tezahürat yapan gençleri "Oturun gardaaşş, göremiyoghh" demekle de olmaz.

Biraz silkelenip kendinize gelin yoksa bu liderliği de, Şampiyonluğu da haketmiyorsunuz bu halinizle. Bir zahmet kaldırın k..nızı da doldurun stadı, alem bir taraftar görsün, bir tezhürat görsün. "Tamam bu Sivas'lılar bu takımı hakediyor" desin. Uyumayın, UYAANIIIIIIIIIINNNNNNNNN !!!!!.... Yeter artık yav. Vallahi yeter !...

AYK
Bu konuşmayı bugün yapmayı planlıyordum sözlerine aynen katılıyorum Yalçın abi. Her yerde sivassporun taraftar rezilliğinden bahsediliyor.Millet oturmaya gidiyor.Sivas sivas,şampiyon sivas diye sezonu tamamlıcaklar olmaz böle tezahuratlar.Taraftar grup liderleri oturup düşünsün marşlar söylenmeye başlasın stadda ateşli görüntüler istiyoruz haydi yiğidolar
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.02.2009, 12:27   #4
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konuşmayı bugün yapmayı planlıyordum sözlerine aynen katılıyorum Yalçın abi. Her yerde sivassporun taraftar rezilliğinden bahsediliyor.Millet oturmaya gidiyor.Sivas sivas,şampiyon sivas diye sezonu tamamlıcaklar olmaz böle tezahuratlar.Taraftar grup liderleri oturup düşünsün marşlar söylenmeye başlasın stadda ateşli görüntüler istiyoruz haydi yiğidolar
Gökhan'cım istiyorlarsa Sivas'ta ki gruplara kendi bestelerimizi, tezahüratlarımızı da göndeririz. Bizim Denizli ve Manisa'ya giderken söylediklerimizi tüm tribünler söylese kıyamet kopar.

Anlayamıyorum bizim kendini taraftar sayan ve sanan zatları....

AYK

Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2009, 08:21   #5
SS'li
Yiğido

68 Mesajına 123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 SS'li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas'lıların sivasspor gibi bir takım neyine. Naklen maçlarda insan utanıyor.
SS'li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SS'li'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.02.2009, 09:17   #6
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Evet Uyanma zamanı artık. Trübünlerin full olduğunu görecek günlerimiz gelecek
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda existence'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.02.2009, 09:20   #7
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1488 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Dakika 78 Sivasspor 2-Kocaelispor-0 sanki 2-0 yenik durumdayız taraftarda çıt yok aksine Kocaelisor taraftarı ayakta oturmuyor şampiyon değilizde sanki kümeye oynuyoruz taraftarın bu zihniyeti ne zamana değişir bilemem

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2009, 09:50   #8
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
ABDULLAH DUMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dakika 78 Sivasspor 2-Kocaelispor-0 sanki 2-0 yenik durumdayız taraftarda çıt yok aksine Kocaelisor taraftarı ayakta oturmuyor şampiyon değilizde sanki kümeye oynuyoruz taraftarın bu zihniyeti ne zamana değişir bilemem
Sivas2ta ki gruplar, dernekler ne yaparalr? Ne işe yararlar? Tamam o gruplarda ki gençlere birşey demiyorum. Onlar 10-15 kişi bir araya gelip bağırmaya çalışıyorlar. Grup liderleri, dernek başkanları ne iş yaparlar abi?

Hiç 5-6 bin kişi bir araya getiremiyorlar? Hiç mi amigoluk yapacak bir adam yok? Hayret edilecek bir durum. Elalemin madarası oluyoruz.

Çok haklısın Abdullah'cım, sessiz sakin sanki 4-5 tane gol yemişiz de yapacak birşeyimiz kalmamış gibi bön bön seyrediyoruz. Bursa seyircisinden utandıım vallahi. Takım, Fenerbahçe karşısında 3-0 mağlup, adamlar yeri göğü inletiyor. Biraz ders almamız lazım.

AYK

Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.02.2009, 12:39   #9
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1488 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas2ta ki gruplar, dernekler ne yaparalr? Ne işe yararlar? Tamam o gruplarda ki gençlere birşey demiyorum. Onlar 10-15 kişi bir araya gelip bağırmaya çalışıyorlar. Grup liderleri, dernek başkanları ne iş yaparlar abi?

Hiç 5-6 bin kişi bir araya getiremiyorlar? Hiç mi amigoluk yapacak bir adam yok? Hayret edilecek bir durum. Elalemin madarası oluyoruz.

Çok haklısın Abdullah'cım, sessiz sakin sanki 4-5 tane gol yemişiz de yapacak birşeyimiz kalmamış gibi bön bön seyrediyoruz. Bursa seyircisinden utandıım vallahi. Takım, Fenerbahçe karşısında 3-0 mağlup, adamlar yeri göğü inletiyor. Biraz ders almamız lazım.

AYK
Eminim Sizler İzmirden İstanbuldan maçı izlerken utanç duymuşsunuzdur
çünki Bizler burada utanç duyduk. Bu takıma bu taraftar yakışmıyor

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.02.2009, 12:45   #10
atsiz hoca
Yeni Yiğido

atsiz hoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 atsiz hoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şampiyonluğa giden takımımız için şampiyonluğa yakışır nitelikte bir pankart yaptıralım,herkes elinden geldiğince yardım yapsın.Artık maçlarımız Lig Tv den canlı olarak veriliyor.Tüm Türkiye'ye mesaj vereceğimiz boyutta bir pankart yaptırıp kameraların çekmek zorunda olduğu bir alana asalım...
Ben Van'da görev yaptığım için elimden para yardımı yapmak geliyor.:(
Sivas'ta bu işin organizasyonuyla ilgilenecek Yiğidolar vardır.Gurbette olanlarda onları maksimum düzeyde desteklemeli.Minimum 10 TL'den katılım olsun.Ve para yatıran herkes konu başlığına gönderdiği tarihi belirtsin ki kimler destek veriyor kimler haybeye konuşuyor anlayalım.Sonuçta 10 TL kimse için büyük bir rakam değildir.Pankart sloganına gelince.2 kelimede şampiyonluğa giden öykümüzü anlatacağız.Beyaz zeminde kırmızı harflerle...

EZBER BOZACAĞIZ!!!

Etiketler
evindeymiş, gelen, gibi, kendi, oynaması, oynamasın, sivasa, takım, İlerliyoruz, Şampiyonluğa