Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çocuklar Duymasın dizisindeki SİVASSPOR rek
Alt 04.04.2012, 22:44   #61
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Çocuklar Duymasın dizisindeki SİVASSPOR rek

son bölümü(04.04.2012) izleyenler var mı bilmiyorum herkes doğacak çocuğa kendi tuttuğu takımın formasını getiriyordu.sırayla her formayı getirdiler babası fb forması haluk bjk forması en sonunda da ismail trabzonspor forması getirdi.ben o ana bekleidm yakupta sivasspor forması getirir diye ama getirmedi.keşke yakup biraz daha sivasspor reklamı yapsaydı.kahvedeki her an her sahnede sivasın ve sivassporun tanıtımını yaptığı için yakuba teşekkürler.ama dediğim an sivasspor forması getirse çok daha güzel olacaktı.en azından diğer bölümde getirmesi için bir grup oluşturup sesimizi duyurabiliriz ya da ileride sivasspor kupayı alırsa o zaman yakupun daha fazla sivastan bahsetmesini isteyelim.
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mühendisburak58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.04.2012, 23:17   #62
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Yönetmen kardeşimiz harbi SİVAS lı çıktı.Adam özellikle çayocağında zaten her taraf SİVASSPOR.Ayrıca her karede ya Kangal resmi,ya Eşek resmi yada SİVASSPOR ile ilgili resim var.Bize de böyle memleketini seven adamlar lazım.Bence bu dizi SİVAS ın ve SİVASSPOR un reklamını vekillerden ve işadamlarından daha iyi yapıyor.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.04.2012, 03:38   #63
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sivasa bir damla faydasi olana,bin can kurban.
Alt 05.04.2012, 07:38   #64
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
mühendisburak58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
son bölümü(04.04.2012) izleyenler var mı bilmiyorum herkes doğacak çocuğa kendi tuttuğu takımın formasını getiriyordu.sırayla her formayı getirdiler babası fb forması haluk bjk forması en sonunda da ismail trabzonspor forması getirdi.ben o ana bekleidm yakupta sivasspor forması getirir diye ama getirmedi.keşke yakup biraz daha sivasspor reklamı yapsaydı.kahvedeki her an her sahnede sivasın ve sivassporun tanıtımını yaptığı için yakuba teşekkürler.ama dediğim an sivasspor forması getirse çok daha güzel olacaktı.en azından diğer bölümde getirmesi için bir grup oluşturup sesimizi duyurabiliriz ya da ileride sivasspor kupayı alırsa o zaman yakupun daha fazla sivastan bahsetmesini isteyelim.
Bende son bölümünü izledim dediğin gibi Sivasspor formasını bekledim ama olmadı. Arkadaşlar bunun tek nedeni var," Halep ordaysa arşin burda" misali adam bakıyorki, seyirci bu takımlarda,destek bu takımlarda,geri kalanının reklamını yapsa ne olur yapmasada ne olur.
Misal veriyorum,Sivasspor'a küfür edilse kimin umurunda olacak,ama bir trabzon'a veya diğer büyütülmüş takımlara iması bile yapılsa yer yerinden ,her şey bu kadar açık ve net.
Sivas'lı başka takımların yalakalığını yapmaya devam etsin
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
Çocuklar, dizisindeki, duymasın, egemenliğini, kaybetti, reklamı, sİvas, sİvasspor, yakup