Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İSTİFA BEKLEYENLERE CEVAP
Alt 25.09.2009, 22:16   #11
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İSTİFA BEKLEYENLERE CEVAP

istifa değil bir faaliyet bekliyoruz.

göz göre göre uçuruma gidiyoruz.

takımda hiç bir değişiklik yok.her hafta aynı kadro her hafta yenilgi .
hem de en aşşağı 3 yiyoruz.

demekki bir yerde sorun var.
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.09.2009, 22:22   #12
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ama topram olmuyor böyle sivasın kişi başına düşen milli geliri belli
geçen gün istanbuldan bir arkadaşım geldi iş yerimde sivasspor posterini gördü başladı takımı hocayı eleştirmeye
tam sabrım taştı dedim sen kaç sefer istanbulda maçına gittin 1 sefer kaç kuruş verdin ne parası vereyim kombine aldınmı yok ben istanbuldayım ne yapayım o kadar çok seviyorsan istanbulda olsanda alacaksın burda bir akrabana vereceksin öyle kuru kuruya sevme eleştirme olmaz
şimdi bazı arkadaşlarımızda özellikle forma,bilet,tezahürat konusuna gelince mangalda kül bırakmıyorlar biz sivasda ancak bu kadarını yapıyoruz yarın sizide istanbulda göreceğiz
Hemşerim uzatmak istemem ama buna da cevap vermek isterim.. Bende sivaslıyım bende insanımızın maddi durumunu biliyorum ama dedim ya maddi şeyleri geçtim, daha doğru düzgün takımı ateşleyemiyoruz.. Yani üzerimize düşen maddi şeyleri geçtim manevi şeyleri bile yapamıyoruz.. Çekirdekçiler diye bir grubumuz oldu burda kaç defa tartıştık bunları.. Yarın maça gideceğim Recep abileri bulup gırlağım patlayıncaya, sesim kısılıncaya kadar takımı desteklemeye çalışacağım.. inşAllah maçı alırız da kötü günleri geride bırakırız..
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Agcalli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.09.2009, 22:32   #13
revenge58
Yiğido

revenge58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 revenge58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bizde antalyadan sivasspor u desteklemek için gelicez.bülent uygun olsa da olmasa da biz sivassporluyuz...
Alt 25.09.2009, 22:33   #14
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AĞCALI KARDEŞ

BENCE ÜSTÜNÜ BAŞINI FAZLA PARÇALAMA;BÖYLE ACİTASYONLARLA OLMAZ BU İŞ.BEN BİRİNDEN NEFRET ETTİMMİ ÖLENE KADAR GİDER BU NEFRET.BÜLENT UYGUNU BİTİM KADAR SEVMİYORUM.VE ONU SEVMEMEME SEBEP OLAN ŞEY İSE BAŞKANIN ONA SINIRSIZ KONUŞMA YETKİSİ VE KARAR ALMA YETKİSİ VERMESİDİR.geçen yıl boyunca süregelen bülentin gevezelikleri bizi şampiyonluktan ettiği gibi SİVASı da antipatik yaptı maalesef.SİVAStan nefret ettirdikten sonra daha ağzıyla kuş tutsa farketmez benim için.kaldıki bizi geçen sene bülent efendi buralara getirmedi.adam b.k gibi top oynatıyodu be.ama takım çok sağlamdı ve ayakta kalmasını biliyodu.geçen sene mehmetimiz vardı,bak onsuz maç alamıyo bülent efendi.geçen sene türbülenti bulmuştu bay filozof,yarın eskaza ibb maçını alırsak bakalım ne yumurtlayacak.BÜLENTTEN NEFRET EDİYORUM KARDEŞİM VE ANLIMIN AKIYLADA SİVASLIYIM,SİVASLI OLMAK İÇİN BÜLENTİ SEVMEK Mİ GEREKİYO KARDEŞİM.SİZ BÜLENTİ SEVMEDİĞİNİZ ZAMAN KENDİNİZİ SİVASLI OLARAK GÖRMEYEBİLİRSİNİZ,O SİZİN SORUNUNZ,AMA KİMSE BENİM SİVASLILIĞIMA LAF SÖYLEYEMEZ.SİVAS DELİKANLISIYMIŞ.... HANGİ SİVAS DELİKANLISI ŞU BOŞBELEŞ TRABZONA ANADOLUNUN ABİSİ DER HA
Alt 25.09.2009, 22:35   #15
SiVaSSpOrLu 58
Yeni Yiğido

SiVaSSpOrLu 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SiVaSSpOrLu 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya ne gerek varkş buna göbek bagımızdanmı baglıyız bülente i,llaki gidecek eger böyle gidersek hemen gitmeli
SiVaSSpOrLu 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.09.2009, 22:35   #16
SiVaSSpOrLu 58
Yeni Yiğido

SiVaSSpOrLu 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SiVaSSpOrLu 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ve bua rada fatih terime benzemeye calısıyo ama cok kötü olur durmu göbeginide erit
SiVaSSpOrLu 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SiVaSSpOrLu 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.09.2009, 22:35   #17
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Agcalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şurda istafa bekleyenleri Sivassporlu değil demiyeceğim çünkü elimde kim ne kadar Sivassporlu veya değil ölçen bir alet yok ama geçon sezon burada yazılanları soru şekline getireceğim..

Hani en büyük başkan bizim başkandı?? Hani mert delikanlı Sivasın gururu idi Mecnun başkan..Hani bizi ikinci ligden alıp birinci lige çıkaran Şampiyonluk için oynayan Sivasın mimari Başkanımız Mecnun beydi.. Hani bu taraftar onunla gurur duyuyordu?? Ne oldu bu sözlere, bu sözleri daha 5 ay önce söyleyen biz değil miydik??

Hani Asker Bülent Sivasın gözbebiği idi.. Hani Bülent uygun tam bir sivas delikanlısı idi.. Hani bu takıma varını yoğunu veren diğer takımların 1/10 kadar bütçe ile herkese kafa tutan şampiyonluğa oynayan takımın Mecnun başkanla beraber imar eden o değil miydi?? Hani gelecek sezon Fenerbahçeye gidecek söylentileri çıkınca Bülent Hocam bizi bırakma bu takımı şampiyon yap öyle git diyenler biz değil miydik?? Bu sözlerimiz sadece başarılı olduğu için miydi??

Gelelim taraftara yani bize.. Biz ne yaptık?? Takımın otobüsü yoktu otobüsü alana kadar akla karayı seçtik.. Mesaj kampanyası yapıldı kaç bin mesaj geldi?? Takım zor durumda dedik ne kadar para toplayabildik?? Sivasta şartlar zor. Bizler zengin ailelerin çocukları değiliz ya da Sivas iş imkanlarının sınırsız olduğu herkesin iyi bir maaşla bir işte çalıştığı şehir değil biliyorum ama elimizden gelecek şeyleri de yapmadık.. Hadi maddi şeyleri bir kenara bırakalım peki Sivas maçlarını izleyenler gidenler gördü ki 12.000 kişilik Sivas taraftarını 1000 kişilik BJK, GS, FB taraftarı Sivasta kendi evimizde susturabiliyordu.. Çoğumuz oturduk maça değil de sanki sinemaya gelmiş gibi çekirdek çıtladık bağıran gençlere de otur gardaşşş maçı göremiyorum dedik..Daha doğru dürüst taraftar bile olamadık.. Yanına üç beş kişi alan grup kurdu ve statta ayrı ayrı yerlere gidip daha doğmadan taraftarımızı kendi elimizle parça parçaya bölmedik mi.. Kendimde dahil korsan forma satın aldık.. Sivasspor taraftarı içinde bir oranlama yapsak acaba kulubün resmi formasını yada ürünlerini alan taraftar sayısı %10 geçmez.. Bir Bursaspor taraftarına bu oranlamayı yapsak bu oran en az %80 çıkar.. Bugün Recep Yüksel abiler havalanına takımı karşılamaya gittiler.. Kaçımız ordaydık.. Kaçımız işimizden izin alıpta takımı karşılamaya gittik.. Bende dahil olmak üzere çoğumuz işteyim diye gitmedik.. Demek ki Sivasspor sevgisi bizim için bazı şeylerin gerisinde kalıyor.. Onun için arkadaşlar birşeyi istemek için insanın haketmesi lazım.. Sen kulubün için hiçbirşey yapma, galibiyet alırken sevin gururlan ama yenilgi olunca hemen istifa iste.. Bunu yapabilmek için insanın yüzsüz olması lazım ve bizim insanımız YÜZSÜZ değildir.. Bizim insanımız VEFALIDIR.. Bizim insanımız KARAGÜN DOSTUR.. Bizim insanımız geçmişte yapılan iyilikleri unutmaz VEFASIZLIK yapmaz.. Gün birlik günüdür arkadaşlar.. Gün kenetlenme günüdür.. Gün dostu üzmemek düşmanı sevindirmemek için kulubümüze teknik heyetimize futbolculara sahip çıkma günüdür.. Gemiyi ilk önce fareler terkeder.. Bu Sivas ligten düşse 3. kümede de oynasa gerçek Sivassporlular takımının yanında olacaktır buna eminim.. Ve Sivaslılar takımını yalnız bırakmayacaktır..

Bazıları diyebilir bu kesin yönetimden bişeyler alabiliyor veya bir yararı var ki böyle yazıyor diyebilir.. Ama ben Mecnun başkanı İstanbuldaki bu seneki iftar organizasyonundan önce hiçbir sohbet ortamında daha önce bulunmadım.. Bülent Uygunu ise statlarda gördüğüm 100 metre mesafeyi saymazsak yakından bile görmedim.. Velhasılı kelam kim ne derse desin umrumda değil.. Bu yazdıklarım sadece içimden geçenler..inşAllah yarınki maçı alacağız ve takım toparlanmaya başlayacak ve ufak tefek çatlak sesler kesilecektir..

Yarın olimpiyatta göüşmek dileği ile..
hay parmaklarina saglik kardesim ne güzel yazmissin senin gibilerini görünce biraz rahatliyorum futbolda sivas in sivaslilarin sözü gecmesi gerekiyorsa ilk önce taraftar birlik icinde tek yürek olmali takimi her zaman desteklemelidir taraftari olmayan kulübü kimse kaale almaz
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda karahisarli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.09.2009, 22:40   #18
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HA Bİ EKLEME DAHA YAPAYIM BUDA BAŞKANIMIZ KONUSUNDA.sen ordan bakınca bazı şeyler gözünden kaçmış anladığım kadarıyla hemşerim.SİVASta taraftar grubu yoksa bunun tek sebebi başkandır.bizim hatırı sayılır bi taraftar grubumuz vardı YENİÇERİLER...ve her geçen günde büyüyolardı.ama büyük başkanımız naptı bu grubu dağıttı,geriye iki grup kaldı,onlarda hepi topu 100-150 kişiydi,bağırdıklarında sesleri çimlere bile ulaşmıyodu.o yeniçeriler olacaktıda senin o gs,bjk,fb taraftarın gelip bizim sesimizi kısacaktı öylemi.DEMEKKİ NEYMİŞ BAZI ŞEYLERİ ÖĞRENMEDEN YORUM YAPMAMAK LAZIMMIŞ.BİZDE TARAFTAR DİYE Bİ OLAY YOKSA BUNUN TEK SEBEBİ BAŞKANDIR KİMSE KUSURA BAKMASIN.AMA BEN HERŞEYE RAMEN BAŞKANIMIZI SEVİYORUM YAPTIĞI BAZI YANLIŞLAR(BUNUN GİBİ)OLSA BİLE
Alt 25.09.2009, 23:03   #19
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
yigidocengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
HA Bİ EKLEME DAHA YAPAYIM BUDA BAŞKANIMIZ KONUSUNDA.sen ordan bakınca bazı şeyler gözünden kaçmış anladığım kadarıyla hemşerim.SİVASta taraftar grubu yoksa bunun tek sebebi başkandır.bizim hatırı sayılır bi taraftar grubumuz vardı YENİÇERİLER...ve her geçen günde büyüyolardı.ama büyük başkanımız naptı bu grubu dağıttı,geriye iki grup kaldı,onlarda hepi topu 100-150 kişiydi,bağırdıklarında sesleri çimlere bile ulaşmıyodu.o yeniçeriler olacaktıda senin o gs,bjk,fb taraftarın gelip bizim sesimizi kısacaktı öylemi.DEMEKKİ NEYMİŞ BAZI ŞEYLERİ ÖĞRENMEDEN YORUM YAPMAMAK LAZIMMIŞ.BİZDE TARAFTAR DİYE Bİ OLAY YOKSA BUNUN TEK SEBEBİ BAŞKANDIR KİMSE KUSURA BAKMASIN.AMA BEN HERŞEYE RAMEN BAŞKANIMIZI SEVİYORUM YAPTIĞI BAZI YANLIŞLAR(BUNUN GİBİ)OLSA BİLE
Hemşerim ben içimden geçenleri yazdım.. Sana veya başka bir arkadaşımıza göre yanlış olabilir ama bu benim düşüncem ve doğruluğuna inanmasam yazmam .. Benim yeniçeriler şöyle böyle demeye hakkım yok çünkü bir insanı eleştirmek için onun kadar ya da ondan fazla icraat yapması gerekir.. Ama beleş bilet almak için bir grubun neler yaptığını da biliyoruz.. Evet belki uzaktayım bazı şeyleri bilmeyebilirim.. Ama ben şunu biliyorum ki bizim bizden başka dostumuz yok bunu geçen sezon çok iyi gördük, bu yüzden gün birlik olma günü gün taşın altına daha da bir azimle ve hevesle elimizi koyma günüdür.. Sivas eski günlerine dönerse sevinecek bizlerizz.. Sivas böyle devam ederse üzülecek yine bizleriz.. O yüzden tüm söylenenlere kulak tıkamalı, geçmişte olanları bi kenara atıp bu takımın arkasında durmalıyız diye düşünüyorum..
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Agcalli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.09.2009, 23:09   #20
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Agcalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şurda istafa bekleyenleri Sivassporlu değil demiyeceğim çünkü elimde kim ne kadar Sivassporlu veya değil ölçen bir alet yok ama geçon sezon burada yazılanları soru şekline getireceğim..

Hani en büyük başkan bizim başkandı?? Hani mert delikanlı Sivasın gururu idi Mecnun başkan..Hani bizi ikinci ligden alıp birinci lige çıkaran Şampiyonluk için oynayan Sivasın mimari Başkanımız Mecnun beydi.. Hani bu taraftar onunla gurur duyuyordu?? Ne oldu bu sözlere, bu sözleri daha 5 ay önce söyleyen biz değil miydik??

Hani Asker Bülent Sivasın gözbebiği idi.. Hani Bülent uygun tam bir sivas delikanlısı idi.. Hani bu takıma varını yoğunu veren diğer takımların 1/10 kadar bütçe ile herkese kafa tutan şampiyonluğa oynayan takımın Mecnun başkanla beraber imar eden o değil miydi?? Hani gelecek sezon Fenerbahçeye gidecek söylentileri çıkınca Bülent Hocam bizi bırakma bu takımı şampiyon yap öyle git diyenler biz değil miydik?? Bu sözlerimiz sadece başarılı olduğu için miydi??

Gelelim taraftara yani bize.. Biz ne yaptık?? Takımın otobüsü yoktu otobüsü alana kadar akla karayı seçtik.. Mesaj kampanyası yapıldı kaç bin mesaj geldi?? Takım zor durumda dedik ne kadar para toplayabildik?? Sivasta şartlar zor. Bizler zengin ailelerin çocukları değiliz ya da Sivas iş imkanlarının sınırsız olduğu herkesin iyi bir maaşla bir işte çalıştığı şehir değil biliyorum ama elimizden gelecek şeyleri de yapmadık.. Hadi maddi şeyleri bir kenara bırakalım peki Sivas maçlarını izleyenler gidenler gördü ki 12.000 kişilik Sivas taraftarını 1000 kişilik BJK, GS, FB taraftarı Sivasta kendi evimizde susturabiliyordu.. Çoğumuz oturduk maça değil de sanki sinemaya gelmiş gibi çekirdek çıtladık bağıran gençlere de otur gardaşşş maçı göremiyorum dedik..Daha doğru dürüst taraftar bile olamadık.. Yanına üç beş kişi alan grup kurdu ve statta ayrı ayrı yerlere gidip daha doğmadan taraftarımızı kendi elimizle parça parçaya bölmedik mi.. Kendimde dahil korsan forma satın aldık.. Sivasspor taraftarı içinde bir oranlama yapsak acaba kulubün resmi formasını yada ürünlerini alan taraftar sayısı %10 geçmez.. Bir Bursaspor taraftarına bu oranlamayı yapsak bu oran en az %80 çıkar.. Bugün Recep Yüksel abiler havalanına takımı karşılamaya gittiler.. Kaçımız ordaydık.. Kaçımız işimizden izin alıpta takımı karşılamaya gittik.. Bende dahil olmak üzere çoğumuz işteyim diye gitmedik.. Demek ki Sivasspor sevgisi bizim için bazı şeylerin gerisinde kalıyor.. Onun için arkadaşlar birşeyi istemek için insanın haketmesi lazım.. Sen kulubün için hiçbirşey yapma, galibiyet alırken sevin gururlan ama yenilgi olunca hemen istifa iste.. Bunu yapabilmek için insanın yüzsüz olması lazım ve bizim insanımız YÜZSÜZ değildir.. Bizim insanımız VEFALIDIR.. Bizim insanımız KARAGÜN DOSTUR.. Bizim insanımız geçmişte yapılan iyilikleri unutmaz VEFASIZLIK yapmaz.. Gün birlik günüdür arkadaşlar.. Gün kenetlenme günüdür.. Gün dostu üzmemek düşmanı sevindirmemek için kulubümüze teknik heyetimize futbolculara sahip çıkma günüdür.. Gemiyi ilk önce fareler terkeder.. Bu Sivas ligten düşse 3. kümede de oynasa gerçek Sivassporlular takımının yanında olacaktır buna eminim.. Ve Sivaslılar takımını yalnız bırakmayacaktır..

Bazıları diyebilir bu kesin yönetimden bişeyler alabiliyor veya bir yararı var ki böyle yazıyor diyebilir.. Ama ben Mecnun başkanı İstanbuldaki bu seneki iftar organizasyonundan önce hiçbir sohbet ortamında daha önce bulunmadım.. Bülent Uygunu ise statlarda gördüğüm 100 metre mesafeyi saymazsak yakından bile görmedim.. Velhasılı kelam kim ne derse desin umrumda değil.. Bu yazdıklarım sadece içimden geçenler..inşAllah yarınki maçı alacağız ve takım toparlanmaya başlayacak ve ufak tefek çatlak sesler kesilecektir..

Yarın olimpiyatta göüşmek dileği ile..
Degerli hemsehrim Düsünce ve bakis acina saygi duymakla beraber; Bakis acin ve düsüncene katilmadigimi belirtmek isterim. Nedenlerine gelince. Dogru yapilan her is takdir görür hele hele bu is Bir sehrin temsil düzeyini ifade (SIVASSPOR) ediyorsa o sehrin 7 sinde 70 ne gurur ve onur duymasini saglar.... Olaylara bir bütünlük icerisinde bakmazsak bu bizi yanilgiya götürürki bir veya iki kisiyi yanlisda yapsa hatada yapsa esas alirsak O sehrin Tümüne haksizlik etmis oluruz... Bir belediye baskani 10 yil bir sehre hizmet eder yada bir mülki amir 25 yillik mülki amirdir bir kere yüz kizartici suc isler görevinden alinir. kimse onun 10 yil hizmetini yada 25 yil bu devlete yaptigi hizmetleri sorgulamaz kimse bir kere ile birsey olmaz demez Kaldiki Sivas Sehri kimseye borclu degildir cünki kimseye kaybettirmemis kazandirmis. Ben bu isi yaparken özellikle son bes alti yildir kendimden kaybettim diyenin anlini karislarim Sivas Halki ve onun degeri SivasSpor herkese kazandirmis....

Degerli hemsehrim Bank Asyadan bizi O dönemki adi 1. lig... simdiki adiyla süperlig cikaran Ismail Kartal Hocadir. neden bu hacaya vefadan söz edilmezde.Bu hacanin Basarisi Bülen Uygun a isarla mal edilir anlamis degilim...

Sivas sehri ve Taraftari Hazir tesisleri bu yönetime sundu...Otobüsünü aldi. Kombinesini Aldi. Ürününü Aldi...Üst üste malubiyetlere ragmen takimini yanliz birakmadi... Türübünlerde küfüler yemesine ragmen 5 liralik taraftar asalamalarina ragmen. Sehrinin Takimini destekledigi icin yine takimini yanliz birakmadi...

Evet bizim insanimiz merttir onurludur... Mertlik gördügünde onun hakkini verir namertlik gördügünde de onunda hakkini verir.. Almadan vermek Allaha mahsusdur. Bizim yönetimimiz ve teknik heyetimiz alacagindan cok fazlasini aldi..... vermesi gerekenlerinde gerektigi gibi vermesi gerekir... 70 alip 20 verirsen adaletli olmaz... Buna deveyi hamudu ile götürmek derler... diyeceksinki hicmi bir sey vermedi bu insanlar... Ligde ikinci olduk bu basari degilmi? evet Basaridir ama O takimin basindaysan O senin isin... o görevi yapanlarin yapmasi gereken isi bu....O göreve geliken basarili olacam diye getirildin al takimi kümeye götür diye kimse takim teslim etmedi...Basariyi getirmek ve Basariyi devam ettirmek elindeki maddi kaynaklari dogru ve isabetli kullanmaktir... Lig ikincisi olduk diye tüm degerlerin üzerine yatip gasb etmek degildir.... dönüpde sonradan vefasizlik yapmayin sizi lig ikincisi yaptik demek... Sekerle cocuk kadirmaktir.. Abesle istigaldan baska bir sey degildir..

Sehrin temsilcileri (Belediye-Vali-Emniyet-Iscevreleri) her türlü olanagi imkani güclerine göre seferber ediyorsa.. Yine bu sehrin Insanlari colugunun cocugunun,Ailesinin rizkindan Bogazindan kesip birseyler veriyorsa bunu kücümseyenler bunu bir vafa borcu olarak görmeyenler En büyük vefasizligi yapanlardir.

Diyecegim oki hemsehrim giden her türden kazanmis olarak gidecek... Birileri gidecekse SivasSpor bir yere gitmiyecek yerinde kalacak.. SivasSpor kendine kim bir basari vermis ise ona 10 katini maddi ve manevi verdi.. Kimine özgürlügünü verdi kimine adam yerine konulmayi kimine isadami olma sifatini verdi onun icin kimse cikipda SivasSpora karsilik beklemeden verdik demesin. Onu diyenler SivasSpordan en cok calanlar ve gasb edenlerdir . digerleride yani biz bize kalanlarda zaten hep destek olmasi gerekenlerdir....

Istifada bir secenekdir ama ben onu ilk secenek olarak görenlerden digilim......Burada cogunluk arkadasin sorguladigi zaten Neden bu haldeyiz nasil kurtuluruz...Dogru nasil olmali ve olmaliydi..... imkanlar ve olanaklar neden kimler tarafindan haba ediliyor sorusudur... kendine Sivasliyim deyipde SivasSporun un Basarisini istemiyenin kanindan süphe ederim!!!!!!!
onun icin Artik gercekden Sivaslilik adina Sivasliyi.Taraftari suclayan,asaliyan yazilar yazmak icinde bulundugumuz kosullarda dogru bir tutum degildir..

Konu giants tarafından (25.09.2009 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir..
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bekleyenlere, bülent uygun istifa, cevap, mecnun otyakmaz, sivas yönetim istifa, sivasspor, sivasspor istifa, İstİfa