Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Toraman ne yaptı ki?
Alt 23.03.2009, 14:23   #21
omercoskun
Usta Yiğido

omercoskun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 622 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 omercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Toraman ne yaptı ki?

Alıntı:
GuNaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu yazıların hiçbirisinde duygusallık yok. Memleketiyle oynuyor diye daha az gayret göstersin diyen yok. Memleketinin takımını göklere çıkarsın her demecinde bizleri övgüye boğsun diyen yok!

İbrahim sırtında 58 giyiyor diye inönü stadında bizim oyunculara takındığı tavırları görmezden gelemezdik! Bu normal bir protesto ıslığıdır. Ben dahil birçok arkadaşım şu anda ibrahime eskiden beslediğimiz hemşeri sevgisini beslemiyoruz. Ama biz oturduğumuz yerden de bu şekilde düşünmeye başlamadık. Abdullah abi senin aran iyi olduğundan anlamamış yada anlamamak istemiş olabilirsin ama inönüdeki maçları izleyen tarafsız bütün hemşerilerim eminim benimle aynı duygu ve düşünce içerisindedir.
fazla söze gerek yok çok güzel açıklamışsın kardeşim
omercoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda omercoskun'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.03.2009, 14:51   #22
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Daha ne yapsın bu maç hariç bütün Sivas maçlarında çirkeflik yapıyor hiç bir maçta olmadığı kadar Sivas maçlarında hırçınlaşıyor Süper Ligde ilk oynadığımız İnönüdeki bjk maçında Gökhan Bozkaya ile yumruklaştığı çabuk unutulmuş Abdullah beyy..
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı YiğidoGençlik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.03.2009, 14:51   #23
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

zamanında toraman abarttı dünde sivas seyircisi abarttı.bencede sivasa yakışmadı.s....... sivas diye toplu bagıran çarşıyı bırakıp toramanı yuhlamak hiç etik olmadı.tepki tamamda çok abarttık .daha öncede yazmıştım,ne rıza ne erdal ne ümit giymedi 58 i bir hasan kabze birde toraman giydi.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.03.2009, 14:55   #24
bortecine
Yiğido

bortecine - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bortecine isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Toroman sadece ıslıklandı. Buda çok normal. Mactan once ve sonra sivaslılar gerekli ilgiyi misafirperverliği gösterdi. Ki arkadaslarada katılıyorum istanbuldaki macta bizlere karşı takımın onunde cengaver kesilmişti hatırlarsanız.
bortecine isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.03.2009, 14:56   #25
bortecine
Yiğido

bortecine - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bortecine isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
zamanında toraman abarttı dünde sivas seyircisi abarttı.bencede sivasa yakışmadı.s....... sivas diye toplu bagıran çarşıyı bırakıp toramanı yuhlamak hiç etik olmadı.tepki tamamda çok abarttık .daha öncede yazmıştım,ne rıza ne erdal ne ümit giymedi 58 i bir hasan kabze birde toraman giydi.
O zaman 1 den 11 e kadar forma numarası vardı
bortecine isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.03.2009, 15:23   #26
sivassporummm58
Yiğido

sivassporummm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 sivassporummm58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sayın Abdullah Yiğit öncelikle fırsat buldukça sizin sivasspor hakkındaki yorumlarınızı yerel olduğu gibi ulusal basından da takip ediyorum. Ancak bu konu hakkındaki düşüncelerinize kesinlikle katılmıyorum.Neden:

1)Sivasspor taraftarı kendi evinde rakip takımı en iyi şekilde karşılayacak ve misafirperverlik örneği sergileyecek derecede fair-play ı hakeden Türkiye de en iyi beş taraftar grubu içine girecek bir potansiyele sahiptir.

2)Sivasspor taraftarı kendisine yardım edeni destekleyeni mahçup etmeyen ve bunun karşılığını her zaman her yerde fazlasıyla yerine getiren bir potansiyele sahiptir.

3)Sivasspor taraftarı bu şehir için ülke için ne gerekiyorsa elinden geleni fazlasıyla yerine getiren ve bu şehre ülkeye hizmet edeni en iyi şekilde ağırlayan ve destekleyen bir potansiyele sahiptir.Örnek mi geçen sene terör olaylarının hemen akabinde yapılan maçımızda 4 eylül ün muhteşem bir gösteriye sahne olduğunu, stadda türk bayraklarıyla şanlı marşımızı söylerken bülent uygun hocamızın o duygusal sahnede ağladığı görüntüleri unutmayalım..

Tüm bunlar bir yanda durduğuna göre,sayın Abdullah Yiğit bey sivasspor taraftarı durup dururken kimseye kızmaz ve yuhalamaz.Sivasspor taraftarı nerde ne yapacağını iyi bilir.Ayrıca o yuhalayan taraftar gurubu da hiç de azımsanmayacak düzeydeydi.Siz önce sivasspor taraftarını yargılamak yerine (ki böyle bir hakkı nerden buluyorsunuz o da ilginç) Toraman neden yuhalanıyor bunun sebeplerini öğrenmeye çalışın.Ben de İbrahim toraman ın sivasa karşı maçlarında nedendir bilinmez çok agresif olduğu düşüncesindeyim.

Sırtında 58 numara giymeyle bu işler olmuyor Abdullah Bey.Bırakın geçin onları...

ŞAMPİYON SİVAS ULAN...
sivassporummm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivassporummm58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.03.2009, 15:31   #27
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1047 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Naptın leyn ibrahim sakız olmuşun
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.03.2009, 15:34   #28
RK sTyLa 58
Acemi Yiğido

RK sTyLa 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 RK sTyLa 58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
FatihCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bak abi sana bu konuda katılmıyorum. Toraman hırslı bir futbolcu maç içerisinde kendine hakim olamamaış olabilir.. Bence biz bu fazla büyütüyoruz ve toramana gereğinden fazla yükleniyorz.. Bu bizlere yakışmıyor abi.
Fatih Can abii
bakarsan sadece SIVAS macinda okadar aggressivdii..
neden acaba cok merak ediyorum?? Sivaslisin sivasli gibi davran kavgayi yatistircana
ortaligi daha fazla karistiriyor
cikip özür dilemedii bile....
RK sTyLa 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.03.2009, 15:59   #29
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1042 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

İbrahim toramanın bütün bunları hak etmediğine inanıyorum içimizden cıkmış bir milli futbolcu kardeşimiz sivasımızı hem saha içinde 58 numaralı formayla hemde gerekli platformlarda sivasımızla gurur duyarak iyi bir şekilde temsil ettiğine inanıyorum Bir profesyonel futbolcunun yapması gerekenleri yapmıştır ağresif yapısından kaynaklanan bir kac hareketi çok fazla abarttık bunlar futbolun içinde olan şeyler kendi evladımızı bu kadar çabuk dışlamamalıyız beşiktaşın ekmeğini yiyor ve bu takıma en iyi şekilde hizmet etmesi gayet normaldir ağresifliğini kötüye yorumlamayalım beşiktaş seyircisinin istanbulda yaptığı küfürleri ibrahim toramanmı söyletti? ben inanıyorumki taraftarımıza yapılan küfürlerden bizim kadar en az oda etkilenmiştir BJK seyircisi çok kaba ve çok adi ağıza alımayacak küfürleri bizlere karşı sarf etti bende kulaklarımla duydum ben istanbuldaki maclardan hariç bir çok deplasman maclarınada gidiyorum her macta küfür günah oluyor ne yapalım herkesi kara listeyemi alalım?ilk macta ankaraspor macında sebepsiz yere futbolcumuz kırmızı kartla atıldı 2.macta sivasta bu olaya neden olan futbolcuya neden bu kadar tepki göstermedikde ibrahim bir iki tartışma pozisyonu yaptı diye bütün hıncımızı gencecik bir evladımızdan cıkarıyoruz Ben 55 yaşında bir ağbeyiniz olarak sivassporumuzu amatör kümelerde bile yanlız bıramayn fanatik bir sivasspor taraftarı olarak bu olayları siz yiğido kardeşlerime yakıştıramadım esasen bize kötü küfürleri sadece BJK etmedi FBde GS da çok ağır küfürler etti hatta trabzonspor düşman ilan etti istanbulda kac tane trabzonluyla konuşsam en büyük düşmanımız sivasspor diyorlar hoş tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış bu sözde büyütülmüşleri niye gündeme getimiyoruz acaba? Bana kalırsa biz yine her takımı çiçeklerle karşılıyalım Küfür günah biz yiğidolara yakışmaz Duygusallığı bir yana bırakıp sivasın bağrından cıkan bu evladımıza sahip cıkalım ibrahim kardeşimizi tekar kazanmaya bakalım

altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.03.2009, 16:05   #30
slasher//z
Tecrübeli Yiğido

slasher//z - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 slasher//z FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İNÖNÜDEKİ MAÇTA BEN DE VARDIM. EWET O MAÇTA EN COK BİZİM KARŞIMIZA DİKİLEN; HAKEME KARŞI BİZİ KIŞKIRTAN TORAMAN İDİ. BEN İSTERİM Kİ Bİ GUN GELSIN SİVAS DA OYNASIN, AMA....
slasher//z isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı slasher//z'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
toraman, yaptı