Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YENİ POLARLAR GELDİ
Alt 18.06.2009, 15:14   #21
necmettin_akcay
Yiğido

necmettin_akcay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 necmettin_akcay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: YENİ POLARLAR GELDİ

slm lar arkadaşlar başlıkta YENİ POLARLAR konusu var yalnız içeriği değişmeye başlamış taraftar grupları tartışmasına gerek yok sonuçta sivası sivassporu seven herkes destek olması lazım neyse sadede gelelim bu polarlardan istanbul anadolu yakasında bulma imkanımız varmı veya nereden isteyeceğiz bide polarların resimleri anlaşılır şekilde eklenirse iyi olur herkese selamlar
Alt 18.06.2009, 15:22   #22
skep06
Yiğido

skep06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 196 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 skep06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Biz Sivaslılar icraattan çok konuşmayı daha iyi beceririz.Konuşmalarımızda çoğu kez olumsuzdur.Ankaradaki bütün maçlara gittim.Yiğido Gençlikten başka taraftar grubu görmedim.Keşke sayıları daha çok ve daha organize olsalar.Texas,Gecekondu gibi bir taraftar grubumuz olsa fenamı olurdu.
skep06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda skep06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.06.2009, 15:24   #23
skep06
Yiğido

skep06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 196 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 skep06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu arada Ankarada bulabilirmiyiz polar bilgilendirirseniz sevinirim.
skep06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.06.2009, 13:28   #24
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Polarlar şu an sadece Sivasta satılıyor arkadaşlar
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YiğidoGençlik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.06.2009, 13:34   #25
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ayrıca bizim hiç kimse ile sorunumuz yok olamazda zaten.Sivasspor için bir çivi çakana bile saygımız sonsuzdur.Ama bizim kızdığımız nokta birileri hala yaptıklarımıza gölge düşürmeye çalışıyor.Bilgisayar başında muhalefet yapan arkadaşlar bi zahmet gelip biraz gırtlak patlatsın, lafla peynir gemisi yürümüyor.Burda herkes hergün bir şeyler yazıyor ama icraata gelince ortada sadece Yiğido Gençlik var.Biz her geçen gün üstüne koyarak ilerliyoruz ve öyle de devam edeceğiz.Ne diyoruz en baştan beri sağlam adımlarla ilerliyoruz.Bu sene daha farklı bir Yiğido Gençlik olacağını buradan söylemek istiyorum.Saygılar.
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YiğidoGençlik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.06.2009, 14:58   #26
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 693 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2 kale arkası 1 maraton toplam 3 noktada bağıran taraftarımız var ama bir taraf başka bir öteki başka bağırıyo kapalıdanda hiç ses gelmeyince eve gelip TRT 3 te maç tekrarını izleyince ne kadar vasat bir taraftar oldugumuzu anlıyorum şampiyonluk maçlarında kale arkaları boş oluyo nedenide cumartesi günü diye ya ben Pazar maçlarınıda gördüm bu taraftara şampiyonluk zaten yakışmazdı.Yiğido gençlik ellinden geleni yaptı bu ruhsuz taraftara kimse bişe yapamaz.
karamik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2009, 01:24   #27
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
YiğidoGençlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Şu ana kadar Yiğido Gençlik kadar sürekli deplasmana giden sürekli maçlara kendi biletini alıp giren ve bu kadar büyük bir topluluk Sivasta hiç olmadı biz Yeniçeriler grubunada bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz ama bir gerçek var ki görmek lazım yeniçeriler grubu ömrü boyunca bir kere maça 300 kişi gitti ikinci ligde Manisaspor maçı onunda nasıl olduğunu herkes bilir ama biz her maç 300 kişiyiz.Bizimle uğraşmaya devam edin ilerki zamanlarda daha iyi anlarsınız Yiğido Gençliği.Şu siteye bakıyorumda nedense birileri hep yaptığımız güzellikleri görmezden geliyor.Görmemezlikten gelenlere inat Yiğido Gençlik öyle sağlam olacak ki onlar görmek istemesede biz gözlerine sokacağız...
Senın 300 kısı dedıgın maça yenıcerı 1500 kısı yurumus stadada 800 kısı gırmıstır.bellıkı trıbun bılgın bu kadar.yenıceır trıbunu 92 yılından berı kapalı trıbunde hep varolmus bır cok deplasmandada varolmustur.senın yıgıdo genclık dıye ovundugun toplama grup ıse 10 kısı bıle deıldır.bunu gıdıle deplasmanlarda gormen gerekır.yas ortalamasıda 1 kaç kısı dısında 12 dır.yenıcerı adını agzına alırken dıkkatlı ol carpılmayasın.once arastır sonra buna baglı olarak yazda adam desınler.

Yeniçeriler grubu sivas tribünleri içersinden en faal grup olmuştur.Yaptığımız icraatlar karşısında herhangi bir grubun faaliyetlerini muhatab alıp cevap dahi yazma gereğinde bulunmayız.Ama burda yalan bir beyanat söylenildiği için tribünü bilmeyen ve o gün orda olmayan kişilere gerçeği yazmak gerektiği için cevap verme ihtiyacı duyduk.

Sizi eleştirmek bizim işimiz değil.Kendinizi dev aynasında görmeye devam edin bu bizi ilgilendirmez.Ama bilip bilmeden YENİÇERİ camiası hakkında ileri geri laflar etmeyin.Özellikle laf ederken bunu sanaldan yapmayın.Herkes bu alemde YENİÇERİYİ bilir.Gider realde görüşür yüzlerine söylersiniz.Bizim zamanında yaptıklarımıza sizin hayalleriniz dahi yetişemez.Onun için burdan insanları kandırmayın.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2009, 02:30   #28
yigido_musta
Acemi Yiğido

yigido_musta - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_musta ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Senın 300 kısı dedıgın maça yenıcerı 1500 kısı yurumus stadada 800 kısı gırmıstır.bellıkı trıbun bılgın bu kadar.yenıceır trıbunu 92 yılından berı kapalı trıbunde hep varolmus bır cok deplasmandada varolmustur.senın yıgıdo genclık dıye ovundugun toplama grup ıse 10 kısı bıle deıldır.bunu gıdıle deplasmanlarda gormen gerekır.yas ortalamasıda 1 kaç kısı dısında 12 dır.yenıcerı adını agzına alırken dıkkatlı ol carpılmayasın.once arastır sonra buna baglı olarak yazda adam desınler.

Yeniçeriler grubu sivas tribünleri içersinden en faal grup olmuştur.Yaptığımız icraatlar karşısında herhangi bir grubun faaliyetlerini muhatab alıp cevap dahi yazma gereğinde bulunmayız.Ama burda yalan bir beyanat söylenildiği için tribünü bilmeyen ve o gün orda olmayan kişilere gerçeği yazmak gerektiği için cevap verme ihtiyacı duyduk.

Sizi eleştirmek bizim işimiz değil.Kendinizi dev aynasında görmeye devam edin bu bizi ilgilendirmez.Ama bilip bilmeden YENİÇERİ camiası hakkında ileri geri laflar etmeyin.Özellikle laf ederken bunu sanaldan yapmayın.Herkes bu alemde YENİÇERİYİ bilir.Gider realde görüşür yüzlerine söylersiniz.Bizim zamanında yaptıklarımıza sizin hayalleriniz dahi yetişemez.Onun için burdan insanları kandırmayın.
arkadaş gerekli açıklmayı yapmış dedıklerıne bizat ben kendımde katılıorum su zamana kadar sivassporun gormus oldugu en iyi tarftar grubudur YENİÇERİLER eskidende takip edenler iyi bilir ole 200 vea 300 kişi deillerdi gerci burda anlatmaya gerek yok bılenler bılıor onlarda bıze yeter
yigido_musta isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2009, 02:57   #29
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir insanın kendiyle çelişkiye düşmesi inandığı davanın ne kadar sağlam olduğunun da bir göstergesidir.Şimdi beyanatlara bakarak yazı sahibinin ifadelerine cevap vermek gerekirse;

Alıntı:
yeniçeriler grubu ömrü boyunca bir kere maça 300 kişi gitti ikinci ligde Manisaspor maçı onunda nasıl olduğunu herkes bilir.
Bu deplasmana nasıl gittiğimizin cevabını sizden bekliyoruz.Bunun açıklamasını yapmak zorundasınız.Acaba biz bu deplasmana nasıl gitmişiz.Bilmediklerimizi yazın da bizde öğrenelim.

Alıntı:
ama biz her maç 300 kişiyiz.
Burdan bunu da ispatlayın.Her maçınızda madem 300 kişisiniz.Her maçdan fotoğraflar video kayıtları vs. bunun ispatınıda yapın görelim.Eğer ispatlayamazsanız eğitim seviyenizi merak ediyorum.

Ayrıca burdan sadece herkes tarafından bilinen fakat konunun muhatabları tarafından sürekli örtülmek istenen bir kaç şeyi yazmak istiyorum.Sivasspor hayranı olduğunu söyleyen siz mahatablar,maça giderken kiminizin üzerinde fb şapkası,kiminizin üzerinde bjk atkısı yokmuydu?Bu forumda fotoğraflarla ispatlıdır.İstediğiniz taktirde arşivimden de tekrar yayınlayabilirim.

Siz sivasspor sevdalısı olduğunu söyleyen muhatablar,Sivasspor - Ankaragücü karşılaşmasında başkent kümeye diye bağırarak Abdullah Yiğitin tepkisini çekerek köşe yazısına kadar taşıdığı kişiler değilmisiniz?Ve bu da yetmez gibi grubunuza üye kişiler ankaragücüne bu forumda güzel mesajlar yazıyorlar.Siz sivasspor sevdalısı olduğunu söyleyen muhatablar bursaspora karşı güzel sözler söylerken 4 eylül stadyumunda "ayağa kalkmayan bursalıdır." diyerek tezahüratda bulunmadınız mı?Sizler diğer tribün grupları içerisinde sivasspor tribünlerinin eski imajına zarar veren kişilersiniz.

Siz sivasspor sevdalısı olduğunu söyleyen muhatablar trabzonspor deplasmanında bir çok grup üyeniz kapı da kalmadı mı?Siz sivasspor sevdalısı olduğunu söyleyen muhatablar diğer taraftar forumlarında alay konusu olduğunuzun farkında değilmisiniz?İnsanlar grubunuzla fotoğraflarınızı yayınlayarak bacağımıza gelen kişilerle deplasmana gidiyorlar diyerek dalga geçilirken,sizin ne haddinize YENİÇERİ camiasına laf söylemek.

Bu sitede de üyeliği bulunan ve bir karşılaşmaya sizinle giden esnaf abilerimizden birisinin o karşılaşmadan sonra bizzat bana söylediklerini burdan yazarak size ve grubunuza karşı daha fazla zarar vermek istemiyorum.Sizler kendi işinize bakın.Bırakın deplasmanı iç sahada 300 üyenizle bağırın yeter.Bir çok kişi bu yazdıklarıma dahi bırak onlar çoluk çocuk diyerek cevap yazmamamı isterken,burdaki kişilerin YENİÇERİ camiasını yanlış tanımamaları için bu açıklamayı yapmaya ihtiyaç duydum.

Grubumuzun herhangi bir üyesi ile sorunu olan,söyleyeceği olan bu siteyi değil reali tercih etsin.Yerimizi merak edene,görüşmek için telefon numaramı isteyene söyleyebilirim.Gelip bizi yüzümüze karşı kötülesin.Oturduğu yerden asparagas ifadelere başvurup kendi reklamını yapıp nemalanmaya kalkışmasın.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2009, 10:18   #30
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir insanın kendiyle çelişkiye düşmesi inandığı davanın ne kadar sağlam olduğunun da bir göstergesidir.Şimdi beyanatlara bakarak yazı sahibinin ifadelerine cevap vermek gerekirse;

Bu deplasmana nasıl gittiğimizin cevabını sizden bekliyoruz.Bunun açıklamasını yapmak zorundasınız.Acaba biz bu deplasmana nasıl gitmişiz.Bilmediklerimizi yazın da bizde öğrenelim.

Burdan bunu da ispatlayın.Her maçınızda madem 300 kişisiniz.Her maçdan fotoğraflar video kayıtları vs. bunun ispatınıda yapın görelim.Eğer ispatlayamazsanız eğitim seviyenizi merak ediyorum.

Ayrıca burdan sadece herkes tarafından bilinen fakat konunun muhatabları tarafından sürekli örtülmek istenen bir kaç şeyi yazmak istiyorum.Sivasspor hayranı olduğunu söyleyen siz mahatablar,maça giderken kiminizin üzerinde fb şapkası,kiminizin üzerinde bjk atkısı yokmuydu?Bu forumda fotoğraflarla ispatlıdır.İstediğiniz taktirde arşivimden de tekrar yayınlayabilirim.

Siz sivasspor sevdalısı olduğunu söyleyen muhatablar,Sivasspor - Ankaragücü karşılaşmasında başkent kümeye diye bağırarak Abdullah Yiğitin tepkisini çekerek köşe yazısına kadar taşıdığı kişiler değilmisiniz?Ve bu da yetmez gibi grubunuza üye kişiler ankaragücüne bu forumda güzel mesajlar yazıyorlar.Siz sivasspor sevdalısı olduğunu söyleyen muhatablar bursaspora karşı güzel sözler söylerken 4 eylül stadyumunda "ayağa kalkmayan bursalıdır." diyerek tezahüratda bulunmadınız mı?Sizler diğer tribün grupları içerisinde sivasspor tribünlerinin eski imajına zarar veren kişilersiniz.

Siz sivasspor sevdalısı olduğunu söyleyen muhatablar trabzonspor deplasmanında bir çok grup üyeniz kapı da kalmadı mı?Siz sivasspor sevdalısı olduğunu söyleyen muhatablar diğer taraftar forumlarında alay konusu olduğunuzun farkında değilmisiniz?İnsanlar grubunuzla fotoğraflarınızı yayınlayarak bacağımıza gelen kişilerle deplasmana gidiyorlar diyerek dalga geçilirken,sizin ne haddinize YENİÇERİ camiasına laf söylemek.

Bu sitede de üyeliği bulunan ve bir karşılaşmaya sizinle giden esnaf abilerimizden birisinin o karşılaşmadan sonra bizzat bana söylediklerini burdan yazarak size ve grubunuza karşı daha fazla zarar vermek istemiyorum.Sizler kendi işinize bakın.Bırakın deplasmanı iç sahada 300 üyenizle bağırın yeter.Bir çok kişi bu yazdıklarıma dahi bırak onlar çoluk çocuk diyerek cevap yazmamamı isterken,burdaki kişilerin YENİÇERİ camiasını yanlış tanımamaları için bu açıklamayı yapmaya ihtiyaç duydum.

Grubumuzun herhangi bir üyesi ile sorunu olan,söyleyeceği olan bu siteyi değil reali tercih etsin.Yerimizi merak edene,görüşmek için telefon numaramı isteyene söyleyebilirim.Gelip bizi yüzümüze karşı kötülesin.Oturduğu yerden asparagas ifadelere başvurup kendi reklamını yapıp nemalanmaya kalkışmasın.
Kocaeli'de yaşayan biriyim. geçen sezon Sivasımızın 10'a yakın deplasman maçına gittim tek gördğiünm taraftar gurubu 'yiğido gençlik' idi. ne yeriçi görebildim ne de çılgınlar. Hal böyleyken siz hangi yüzle kalkıp insanların yaptıklarını küçümsüyorsunuz. 10 kişi diye dalga geçmişsiniz, siz de gelin destekleyin de 3 kişi olun. biz kemmiyete( sayıya) değil keyfiyet (kaliteye) bakarız gardaş. Biz sivaslılar olarak anca birbirmiz<le uğraşalım. Hiç bir araya gelip Sivasımız daha fazla destekleyelim diye kafa yormayalım. Bakın koaceli bursa sakarya eskişehir gibi illere. Sizin gibi bi halt etöediği hlade durmadan konuşan gurup var mı? onlar hep omuz omuza; biz ise hep ayrı hep gayrı. Rabbimiz ne diyor: 'BİRLİKTE RAHMET, AYRILIKTA AZAP VARDIr'. Sivassporumuzu destekleyenlerle hep bir ve beraberim. Sonuna kadar yanındayım Yiğido Gençlik. sen Sivasımız için çalış, konuşan konuşsun. Bu kervan yürüyecek inşallah......
Emre\ kocaeli
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
geldİ, polarlar, yenİ