Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Roberto Carlos gelmeli mi?
Evet Mutlaka gelmelidir. 838 71,75%
Hayır Kesinlikle gelmemeli 330 28,25%
Katılımcı sayısı: 1168. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Carlos İmzaya Geliyor
Alt 19.05.2013, 16:08   #321
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Carlos İmzaya Geliyor

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben Carlos'un bize uygun olmayacağını düşünüyorum. Büyük ihtimalle bu imza gerçekleşmez gibime geliyor. Bekleyeceğiz göreceğiz. Ama yıllardır yapmadığımız bir hatayı yapmak üzere olduğumuz hissine kapıldım nedense.
bir kez de iyimser yorumunu gorsem kurban kesecegim. kusura bakma ama isin gucun kotumserlik yaymak, sadece bu konuda da degil bircok konuda. tamamina yakininda da kotumserligin bosa cikiyor. insallah bu kez de oyle olacak
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Carlos İmzaya Geliyor!
Alt 19.05.2013, 16:12   #322
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 892 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Carlos İmzaya Geliyor!

Alıntı:
sivaslıadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
inşaallah hagi'nin düştüğü duruma düşmez
Oyunculuğu çok iyi olabilir ama bu teknik adamlığının da aynı düzeyde olacağı anlamına gelmez
Ya tutarsa işine döndü halimiz
Gereksiz macera olmasın
Inşaallah bu maya tutar
Aynen katılıyorum. Carlos ismi tanınabilirlik açısından iyi işe yarayabilir ama senin de saydığın gibi riskleri de çoktur. Benim çekindiğim risklerden birisi de ekonomik risk. Şimdiye kadar hep ayaklarımız yere sağlam bastı. Umarım bu hatamız olmaz. Türk takımlarıyla sözleşme imzalayan yabancılar çok detaylı sözleşme yapıyorlar. Tazminatları falan yüklü oluyor. Umarım kulübümüz zor duruma girmez. Gerçi ben yine de Roberto Carlos isminin gelmesinin halen gerçekleşmeyeceğini düşünenlerdenim.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.05.2013, 16:13   #323
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 892 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bir kez de iyimser yorumunu gorsem kurban kesecegim. kusura bakma ama isin gucun kotumserlik yaymak, sadece bu konuda da degil bircok konuda. tamamina yakininda da kotumserligin bosa cikiyor. insallah bu kez de oyle olacak
Mesela nedir kötümserlik ? Örnek verebilir miyiz
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.05.2013, 16:19   #324
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1069 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Fikirlerine aynen katiliyorum.Bu genc yasda nedir bu negativ düsünceler anlam veremiyorum.
Su anda Türkiye Süperliginde teknik direktörlük yapan yerli hocalarin icinde ,kariyerinde Inter ve Real Madrid tecrübesi olani varmi?
Bir yabanci futbolcu Fuat Capa´ya,Riza Calimbay´a ve E.Saglam´a gelmez ama Carlos ismine herkes kosarak gelir....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2013, 16:25   #325
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1284 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Bence buyuk bir risk aliyoruz dogruysa

Roberto carlos'un sivas'a gelmesi buyuk heyecan yaratir medya hep bizi konusur buyuk ses getiririz.

Insallah buyuk sportif basarilara da imza atariz, harika brezilyali transferleri bizi bekliyor olabilir.
Alt 19.05.2013, 16:31   #326
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Biraz hos görü.... ve herkesin düsüncesine saygiya davet ediyorum.
Sürekli olumlu yazanlara da ya kardesim bir gün de elestiri yap dedigini görmedim. O zaman nicin tersi durum icin müdahale ediyorsun?

Herkes ayni fikirde olmak mecburiyetinde degil.
Size göre bir baskasi yanlisi da savunabilir ama o kisiyi baglar o kisinin düsüncesidir.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Çılgın Türk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2013, 16:44   #327
sebasteia
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 854 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mesela nedir kötümserlik ? Örnek verebilir miyiz
mesela sike davasi surecinde aylar boyunca yazdigin yorumlar. mesela bu sene son 8-9 haftada ligden ha dustuk ha dusecegiz seklinde yazdigin yorumlar... liste uzar gider
Alt 19.05.2013, 16:47   #328
sebasteia
Usta Yiğido

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biraz hos görü.... ve herkesin düsüncesine saygiya davet ediyorum.
Sürekli olumlu yazanlara da ya kardesim bir gün de elestiri yap dedigini görmedim. O zaman nicin tersi durum icin müdahale ediyorsun?

Herkes ayni fikirde olmak mecburiyetinde degil.
Size göre bir baskasi yanlisi da savunabilir ama o kisiyi baglar o kisinin düsüncesidir.
tavarih kardesime karsi yazdigim yorumda ufak bir ssygisizlik gostergesi var mi? yok. musbet sinirlar dahilinde karsi elestirilerimi yazdim. burasi ozgur ve demokratik bir ortam. ben elestiriye saygiliyim, saygi sinirlari icerisinde de elestirimi yapiyorum.
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2013, 16:50   #329
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 787 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dünyanın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu maradona, çalıştırdığı milli takımlarda hep fiyasko yaşadı...messili arjantinle bile sonuç değişmedi...oysa doğru düzgün fotbolculuk kariyeri olmayan morinho bugün bir çok otorite tarafından dünyanın en iyi teknik direktörü olarak gösteriliyor...yani sevgili arkadaşlar iyi futbolcu olmak, iyi teknik direktör olmak anlamına gelmiyor...Carlos sivasspor için bir kumardır...başarılı olma şansı kadar, yeni bir fiyaskoya neden olma şansı da yüksektir...sadece isim tek başına bir şey ifade etmez...işin reklam kısmı önemlidir de, bir de yabancı basında "carlosun takımı küme düştü" şeklinde afişe olmak da var...bu halde reklamın iyisi kötüsü olmaz mı diyeceğiz???
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı etzel1967'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2013, 16:53   #330
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

herkesin bakış açısı farklıdır

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
anlaştı, carlos, geliyor, hocası, prensipte, roberto, sivasspor, sivasspora, sİvassporun, türkiye’de, İmzaya, Özel