Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: "Artık büyükler düşünsün"
Alt 22.07.2012, 01:19   #31
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: "Artık büyükler düşünsün"

önceleri ''forvet alamazsak düşeriz'' bilmem ne yorumları yapanlara ben de kızıyordum. şimdi mantıklıca bi düşündükten sonra haklılık payları var diye düşünüyorum. neden mi? çoğumuz takımdan önemli oyuncu olarak sadece eneramo ayrıldı, geçen seneki o başarılı takım bir oyuncu gitti diye küme mi düşecek diye düşünüyoruz değil mi? peki biz çok gol yiğen bir takımdık demi. peki neden üst sıralara oynadık? çünkü aynı zamanda çok gol atan bir takımdık. peki bu sene belli ki yine çok gol yiğen bir takım olacaz. adam akıllı bir forvet alamazsak, bu sene çok gol yiğip çok gol atan bir takım değil, sadece çok gol yiğen bir takım olacağız. ve geçen seneki kemik kadronun hiçbir anlamı kalmayacak.hepimiz biliyoruz ki takımımız yediğinden çok atarsa maç kazanıyor. işte bu sebeplerden dolayı kötü olan defansın açını bertaraf etmek için bu takıma göz boyamak için alınacak bir forvet değil GERÇEK BİR FORVET LAZIIIM! yoksa benim gönlüm hiç rahat olmayacak!
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2012, 01:54   #32
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Duvar gibi bir kaleci isimizi görür,acilen kaleci aranıyor
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2012, 01:58   #33
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Eneramo konusunda DUMANLI kardeşimize katılıyorum. Geçen yıl oynadığımız sistemde hani tabiri caizse bidon koysak o golleri atardı diyebiliriz. Birde kaçırdıkları. Ah o kaçırdıklarının yarısını atsa şimdi belkide Milan Chelsea de diyebilirdik. Bu işin latifesi. Ama gücü kuvvetini da yabana atmamak lazım. Mücadele ediyordu adam. Bunda da hakkını yememek lazım. Dediğim gibi hakkını yememek lazım iyi golcüydü bizim açımızdan. İnşallah DIZEL onun yerini doldurur.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2012, 03:44   #34
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

benim anlamadigim kaleci sorunu benim icin aslinda korcanla cözülmüsdür korcan iyi kaleci degilmi?
gecen sezon adam hic oyniyamadiki
kaleci sorunu var diyipte onuda kast etmiyorsunuzdur umarim
kaleci sorunu attila nihat milan ve birazda olsa senecky bu dördü benim icin sorunluydu ve bilmiyorum iki yabanci kaleciden birinide satalim bosuna bence

riza hoca iki frovet söylemis yani bunu abdülkadir ve o 3.ligden gelen oyunculardan sonra söylemis olmasi lazim yani n.dousel ve biri daha mi gelecek?
gelirsede aslinda fena olmaz takimda forvet hatinda biraz rekabet dahada büyer
ve sakatlik durumunda yinede yedek iyi bir forvetden zarar gelmez
58CeZa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2012, 11:06   #35
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hocam bu kadroylamı büyükler düşünecek her takımdan gol yiyoruz bize gol atmayan kalmadı herkez bu sevinci yaşadı adam gibi transferler lazım bize averaj takımı olmayalım
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.07.2012, 12:11   #36
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 952 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ligin en zayıf takımı olduğumuzu, bu sene ligden düşecek birkaç takım arasında bulunduğumuzu, kadromuzun çok yetersiz olduğunu, büyültülmüşlerle mücadele edemeyeceğimizi söyleyenlar ya çok aptal, ya futboldan anlamıyor, ya da hocaya garezleri var ve bilerek eşek oluyorlar.

Bu sezona ligde kadrosu en sağlam ve hazır giren 4-5 takımdan birisiyiz. Eğer Eneramo'nun yerine iyi bir forvet transferi yapar isek, Gs, Fb, Bursa, Antep ve Eskişehir takımları ile birlikte ilk 6-7 için mücadele edecek bir takımımız olduğuna inanıyorum.

Geçen yıl başımızda dünya kadar futbol dışı stres unsurları bulunmasına rağmen motive olduk ve ligi ilk sekizde tamamladık. Geçen yılın kadrosundan bir tek Eneramo'nun gitmesi mi takımı yıkacak? Saçmalamayın lütfen! Geçen yıl kendi kanadında tamamen yalnız kalan Uğur'a yedek olarak Erhan'ın gelmesi; solbekte son derece yetersiz olan Kağan'ın yerinin Şaban ile güçlendirilmesi, orta sahada Kadir'i rahatlatacak olan Doğa transferi, zaten en güçlü olduğumuz forvet arkası bölgenin Atıf ile takviye edilmesi; bir iki maç berbat bir sezon geçiren Cihan'ın yerine son vuruşlardaki başarısı ile forvete Abdulkadir'in gelmiş olması; ayrıca iki sezon önceki performansı ile güvendiğimiz Korcan'ın tekrar kaleye geçecek olması, Rıza hocanın da dediği gibi Sivasspor'un geçen yıldan çok daha güçlü bir kadrosunun olduğu anlamına geliyor. Tek eksiğimiz Eneramo'nun yerine alınacak bir forvet ki, o da bugün yarın halledilmiş olacak.

Özetle bu sene geçen yıla göre daha az gol yiyen ve çok atmaya devam eden bir Sivasspor göreceğiz. Eğer taraftarı da boş boş konuşmak yerine adam gibi takımına destek verirse bu yıl Avrupa bileti alacağımıza olan inancım sonsuz! Rıza hocamıza geçen birkaç ay içerisinde kızmış olsak da onu seviyoruz ve Sivasspor'un Rıza hocamızla ligin zirvesini uzun yıllar boyunca sallamaya devam edip ve birgün bir kupa kaldıracağına inanıyoruz.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.07.2012, 12:17   #37
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ligin en zayıf takımı olduğumuzu, bu sene ligden düşecek birkaç takım arasında bulunduğumuzu, kadromuzun çok yetersiz olduğunu, büyültülmüşlerle mücadele edemeyeceğimizi söyleyenlar ya çok aptal, ya futboldan anlamıyor, ya da hocaya garezleri var ve bilerek eşek oluyorlar.

Bu sezona ligde kadrosu en sağlam ve hazır giren 4-5 takımdan birisiyiz. Eğer Eneramo'nun yerine iyi bir forvet transferi yapar isek, Gs, Fb, Bursa, Antep ve Eskişehir takımları ile birlikte ilk 6-7 için mücadele edecek bir takımımız olduğuna inanıyorum.

Geçen yıl başımızda dünya kadar futbol dışı stres unsurları bulunmasına rağmen motive olduk ve ligi ilk sekizde tamamladık. Geçen yılın kadrosundan bir tek Eneramo'nun gitmesi mi takımı yıkacak? Saçmalamayın lütfen! Geçen yıl kendi kanadında tamamen yalnız kalan Uğur'a yedek olarak Erhan'ın gelmesi; solbekte son derece yetersiz olan Kağan'ın yerinin Şaban ile güçlendirilmesi, orta sahada Kadir'i rahatlatacak olan Doğa transferi, zaten en güçlü olduğumuz forvet arkası bölgenin Atıf ile takviye edilmesi; bir iki maç berbat bir sezon geçiren Cihan'ın yerine son vuruşlardaki başarısı ile forvete Abdulkadir'in gelmiş olması; ayrıca iki sezon önceki performansı ile güvendiğimiz Korcan'ın tekrar kaleye geçecek olması, Rıza hocanın da dediği gibi Sivasspor'un geçen yıldan çok daha güçlü bir kadrosunun olduğu anlamına geliyor. Tek eksiğimiz Eneramo'nun yerine alınacak bir forvet ki, o da bugün yarın halledilmiş olacak.

Özetle bu sene geçen yıla göre daha az gol yiyen ve çok atmaya devam eden bir Sivasspor göreceğiz. Eğer taraftarı da boş boş konuşmak yerine adam gibi takımına destek verirse bu yıl Avrupa bileti alacağımıza olan inancım sonsuz! Rıza hocamıza geçen birkaç ay içerisinde kızmış olsak da onu seviyoruz ve Sivasspor'un Rıza hocamızla ligin zirvesini uzun yıllar boyunca sallamaya devam edip ve birgün bir kupa kaldıracağına inanıyoruz.
BOUN karedş iyi diyon has diyon da bunu sen ben değil de yönetimden birileri anlatsa yüreğimize su serpilmiş olmaz mı ?
Alt 22.07.2012, 12:19   #38
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 952 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BOUN karedş iyi diyon has diyon da bunu sen ben değil de yönetimden birileri anlatsa yüreğimize su serpilmiş olmaz mı ?
Kardeş yönetim hangi konuda açıklama yaptı ki, bu konuda açıklama bekleyelim? Artık herşeyi yönetimden beklemeyelim. Yönetim söylemezse ben söylerim dedim, çıktık açıkladım işte!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.07.2012, 12:43   #39
asdera58
Acemi Yiğido

47 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 asdera58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ozledımeskıyı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaş artık kabalaşmaya başlayacağım ama düşmeye aday olacak son takım biziz çünkü geçen sene o kadar gol yememize rağmen geldiğimiz noktalar ortada hakemler maçı katletmese ilk 4 de bile olabilirdik.

Şimdi bunları söyleyen sen diğer anadolu takımları kimler i almış yaz bir bir analizini yapıp o transferlerin tutmayacağını kanıtlıyım.

Türkiye ligini çok az bilen biri bile Sivasspor gibi takımın düşmesinin çok çok zor olduğunu bilir.
Düşüncene saygım var kardeş bizim defans ve kale gecen sene en çok gol yiyen defasn ve o defasn ve kale hala duruyor ve gecen sene bizde enaramo vardı artık oda yok gelen oyuncuda enaramo gibi olmazsa durum harbi vahim lige gelen oyuncular dersen;
Bobo(Kayseri)
Isakson(kasımpaşa)
Uche(Kasımpaşa)
Yattara(mersin)
Lekiç(Genclerbrliği)
bnlar daha çyreği say dersen sayarım geri kalanlarıda kendımızı kandırmayalım bu seneki lig gecen senekı lig gibi olmıcak kımse bna kemık kadromuzu koruyoz demesınn
asdera58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda asdera58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.07.2012, 12:45   #40
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
58CeZa58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
benim anlamadigim kaleci sorunu benim icin aslinda korcanla cözülmüsdür korcan iyi kaleci degilmi?
gecen sezon adam hic oyniyamadiki
kaleci sorunu var diyipte onuda kast etmiyorsunuzdur umarim
kaleci sorunu attila nihat milan ve birazda olsa senecky bu dördü benim icin sorunluydu ve bilmiyorum iki yabanci kaleciden birinide satalim bosuna bence

riza hoca iki frovet söylemis yani bunu abdülkadir ve o 3.ligden gelen oyunculardan sonra söylemis olmasi lazim yani n.dousel ve biri daha mi gelecek?
gelirsede aslinda fena olmaz takimda forvet hatinda biraz rekabet dahada büyer
ve sakatlik durumunda yinede yedek iyi bir forvetden zarar gelmez
Korcan iyi Kaleci evet , Sivasporumuz'dan gelecek Sezon 1.Kalecisi olacaktir öyle de görünüyor zaten. Ama Nihat 7-8 Ay Sahalardan uzak kalacak malesef. Onun disinda Atilla Koca var. Ve Borjan eger Sivasspor'da ise ozaman gerek yok ama Takimda degilse bence bir Kaleci lazim!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
artık büyükler düşünsün