Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 19.03.2016, 16:59   #31
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Maçı değerlendirmeye gerek yok,beklediğim gibi geçti,ben oyunculara kızmıyorum hepsinede bu güzel mücadelesinden dolayı kutluyorum,bizi ts yenmedi TS=1 SİVASSPOR YÖNETİMİ=0 Şu takıma golcü alın,sol açık alın diye dilimizde tüy bitti,ot bitti,benim gibi futbol cahilinin gördüğünü ,yönetim görmüyorsa bu işi yapmayın kardeşim ,hatıra gönüle transfer yaparsan,ara transferde nerde abuk subuk adam var ,sivasspora doldurursan ,bu sonuçlarada katlanmak zorunda kalırsın,2 ts maçındaki pozisyonları toplasak 20-4 filan sivas üstün çıkar estebanı meşhur ettinizz,sivassporun 1 gol atması için enaz 15 pozisyona girmesi lazım,değdimiii pekii?yalvar yakar bi golcü alın diye sabahladık ,ala ala bitik hasan kabzeyi aldınız,ne olursa olsun matematiksel olarak bu iş bitmeden bitmeyecek,2 paralık rum Pontus tohumlarını ,eşşek sivas kümeye zırtlattınızya kimin emeği geçtiyse helal olsun
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.03.2016, 17:00   #32
CagkiranD
Yeni Yiğido

CagkiranD - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 CagkiranD COK SEVILEN BIR KISICagkiranD COK SEVILEN BIR KISICagkiranD COK SEVILEN BIR KISICagkiranD COK SEVILEN BIR KISI

İlk yarı atamazsan ikinci yarı böyle yersin
CagkiranD isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.03.2016, 17:01   #33
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 420 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Söyleyecek fazla bir şey yok, iyi oynadık ilk yarı bir gol atsak maç gelecek ama atamadık, ben zaten maç oynanmadan 0 yazmıştım bu maça .. Zaten Kayseride Mersinde kaybetti ts'ye o yüzden çok fazla bir kaybımız olduğunu zannetmiyorum ama yensek çok önemli bir avantaja dönüşebilirdi.

Hoca'nın ilerde belki de tek iş yapar gözüken Beykan'ı çıkartıp ne iş yaptığı nasıl yapacağı bilinmeyen gereksiz Mehdi'yi çıkarmayıp ve yerine ölü Hasan Kabze'yi alması tam bir faciaydı ve maçı resmen bizim açımızdan şansa bıraktı. Hatta mehdi Etzaz değişikliği bile ikinci yarı başında yapılsa en azından oyundan bu kadar ikinci yarı sönük olmazdı. Hoca yine futbolu yeniden keşfetti ve gol atamazsan yenilirsin mantığını bir kere daha kulağına küpe etmesi gerektiğini anlaması gerekirdi.

Umarım haftaya güzel oyunumuzu sahamızda golle süslersek ben 3 maç kazansak yeter diye düşünüyorum Kayseri Es Es maçına Kayseri'ye 3 bize 0 yazmıştım. Kayseri 1 aldı o yüzden fazla korkmaya gerek yok adam akıllı bu oyun sürsün ve yeter ki bizim oyuncular kaleyi artık gol atmak için kullansın yoksasını söylemek bile istemiyorum.
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.03.2016, 17:08   #34
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Bu saatten sonra bize iyi oyun lazım değil. İsterse afedersiniz b.k gibi oynasınlar ama 3 puanı alsınlar. Artık alınacak her galibiyetin parası ptt ligde işimize yarayacak. O herseyi çok bilen yönetimimiz seneye de hatıra gönüle oyuncu alırsa bir alt lige daha düşeriz nolacak.
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.03.2016, 17:35   #35
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Rahat yeneceğimiz maçdan puansız ayrılmak kahredici.Es es sivas el ele hep beraber kümeye diye bağırdılar eşek sözü yok, adamlar ceza ala ala bu işlerin uzmanı oldu; öyle bağırır mı?
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.03.2016, 17:52   #36
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

- Futbolun en acımasız kuralıdır: Atamayana Atarlar!
Bu maç yapılmayacak ne varsa yaptık. 'Yani on pozisyonda futbolda yapılmaması gerekenler' slaytı hazırlansa bu maçın pozisyonları yeterdi.
- Yanlış pas tercihleri, yanlış vuruş seçimleri... . En çok da Tanase'nin karşı karşıya aşırtma vuruş tercihi beni kahretti. O pozisyonda o kadar kızdım ki maçı izlemeyi bıraktım.
- Önümüzde Bursaspor maçına kadar iki hafta milli ara var. İsveç ve Avusturya ile hazırlık maçları yapılacak.
- Biz bu futbolcularla ligde kalacağız. Hataları onlara teker teker yeniden gösterilecek ve anlatılacak. Umarım gereken dersleri alırlar ve bu iki hafta iyi çalışırlar da telafi ederler.
- Öte yandan playoff yolunda iddiası olan Sivas Belediyesporumuz da deplasmanda Bucaspor'a 1-0 yenilerek avantajı kaçırdı. Haftaya sahamızda Gümüşhanespor'la maçımız var. Sivasspor'un da, Sivas Belediyespor'un da kendi hedefleri bakımından puan kayıplarına tahammülleri yok artık. Bütün kredilerini tükettiler. Artık iki ekibimizin de bir galibiyet serisine başlamaları şart.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.03.2016, 18:01   #37
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 704 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bu hafta önünüzdeki hafta diye diye haftaları bitirdik kimse kusura bakmasın bu kadar net pozisyon yakalayıp gole çeviremiyirsan bu ligde kalman cok zor.
Farklı yeneceğimiz takımı canlandırıldık ve yine ellerimiz bos dönerek biz taraftarlara sac bas yoldurmaktalar baska hic bir şey degil
Alt 19.03.2016, 18:04   #38
nostalgiaplatz
Acemi Yiğido

51 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 460 nostalgiaplatz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Vallahi kafayı sıyıracam kafamı duvarlara vuracam bunlar yüzünden. Nasıl beceriksizliktir bu yahu. 9 tane pozisyona girip atamamak nedir. Özürlü mü bunlar ? Sorun nedir kimdedir Her maç gol kaçırma yarışına giriyoruz. Yemin ederim delirecem bunlar yüzünden.
nostalgiaplatz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.03.2016, 18:05   #39
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

atamayana atarlar kanser oldum artık elimiz nasıl boş döneriz şu trabzon takımından inanılır gibi değil hiç bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum çok büyük kayıp çok ta yazık oldu
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda shang'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.03.2016, 18:07   #40
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 704 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Şimdiye kadar verilen mili maç aralarından sonraki maçlarda Sivasspor'un kazandığını hiç hatırlamıyorum insallah bu sefer seyatnin bacağını kırarız Bursa maçini kazanır yine umutlarınızı filizlendiririz.

Yukarda arkadasın dediği gibi futbolun altın kuralı Atamayana atarlar o kadar sen bulduğun o kadar net pozisyonları beceremezsen yapacak birsey yok.

Etiketler
değerlendirelim, maçı