Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Bazen Cevap Veremezsiniz Gözleriniz Dolar
Alt 26.01.2014, 22:43   #1
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Bazen Cevap Veremezsiniz Gözleriniz Dolar

Bizi epeydir tanırsınız...Kime gönül verdiğimizi Kimi sevdiğimizi bilirsiniz...Biz Burssaspor aşkıyla yanan Sivassporumuzu baştacı yapmış Bursalı bir kardeşinizim...8 yaşında bir oğlum var ..Adı Yıldırım Bayazıt...Bana her pcyi oturup Sivasspor forum sayfasını açtığımda aynı soruyu sorar ..Babacığım biz Bursasporluyuz sen neden her geldiğimde Sivassporun sayfasındasın Sen Sivassporlumusun der...Buna çoğu zaman cevap veremem versem anlayamaz...Lakin her defasında Sivassporumuzun ne olduğunu ne kadar sevdiğimizi neden sevdiğimizi ara ara anlatmışımdır.....Sanrım başarılı olmuşuz...Evladım bana baba benide Sivasspora üye yap bende Sivassporu çok seviyorum deiğinde söyleyecek tek kelime bile bulamadım gözüm doldu.....
Hem çok sevindim hem çok kızdım...
Sivasta yaşayan binlerce ist takımını tutan....Avrupada yaşayıp Sivasıı kaale almayıp görmemelikten gelen İst takımlarını tutmaya devam eden kişiler aklıma gelince sinirlendim..Ukalalık değil bu Bursada Bursasporlu 8 yaşındaki bir sabi-i sübyan bile olamadıkları için sinirlendim....Haykırarak ve başım dik söylüyorum benim oğlum bir çok Sivassporu sözde tutuyorum diyeni alt etmiştir .Ben babası olarak bundan onur ve guru duyuyorum...Çünkü gerçek taraftarlkı gerçek gönül vermek gerçek aşk tam budur....Bizler Bursasporluyken bile Sivassporumuzu bu kadar seviyor iken Sivasspora ihanet eden kişiler gözlerini açsın...SAHİP OLDUĞU KENTİNE TAKIMINA SAHİP ÇIKSIN...Sivasspor bir markadır bir onurdur bir değerdir bunu anlasın...Bu zor değil..8 yaşındaki bir Bursasporlu sabi bunu anlayabiliyorsa anlayamayanlar kendini sorgulasın...Ayıptır....Günaht ır ...Yazıktır....Sivasspor bir tanedir başkada yoktur...Herkes bunun farkına varmalıdır....Ben oğlumu Sivassporumuzun bu taraftar formuna üyeliğini yaptım bundan gurur duyuyoruz.....Gerisi ANLAYAMAYANLARA KALMIŞ......
34MUAMMER58, 58CeZa58, 58fatihcan, 58sinan58, 58YIGIDO58, 58_babacan_58, 58_Buğra_98, A.Turan Korkmaz, adres58, alaattin 5858, anilcan213, AYIBOAN, babapiton, bahbaba58, batur0658, Besyo_cu, bozkurtkaan58, Bulut@ğlu, burak58as553, canımözsivaslım, cemahmety, Cley, Del Piero, elbeylii, EneS ElmaS, etzel1967, eurovision, Ferhat06, GokhanTurna, halilxx58, Harput0658, ihtiyar yiğido, kağanhan58, KANGALakçakale, keko 58, Kokomo, kızılelmalım, Mete209, MeXeS58, Morten58, murat_n, museboy, nejmi58, oNuR, ozledımeskıyı, PETKOVİC, poolat58, poyrazer5858, psychology58, Rallim58, ROMANTİK KATİL, SAKARYA750, Salim58, scheinwetten, sebasteia, sefacoban58, selimdelen, SenSetik, sivasliapocan, Sivaslibey, sivaslıadem, sivastatlıbelam, u2sivasspor, yerliturkuaz, yigidolar06, yigidoo, yigido_ilhan58, yol58

Etiketler
bazen, cevap, dolar, gözleriniz, gözlerşniz, veremezsiniz, veremezssiniz