Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!
Alt 05.02.2013, 19:01   #71
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne istifasi kardesim, yönetim istifa edince daha iyi yonetimmi gelcek hadi ordan, bos bos konusmayin.
Çok doğru yazmışsın. Bende istahbula maça gittim bir gün önce ordayım 4 kişi biletimizi biletx den aldık kimsede bize sorluk çıkarmadı. sonradan öğrendik,sivastan gelen diğer arkadaşlar,bilet 33 lira olduğu için almamışlar çekip gitmişler bunu yapamamılıyız,suç sadece bizde
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 19:03   #72
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

birçok kişide yazdığı için başımdan geçeni anlatıyım.bir deplasmana özel aracımıznan gittik. dönüşte aracın arıza yapmasından dolayı mecbur kaldım taraftar grubundan bir otobüse bindim.şimdiye kadar gittiğim en rezil deplasman yolculuk yaptım.otobüs huzurun otobüsüydü, en ufak sözleri birbirlerine ana avrat... yazık... arabanın içinden gelip bizden para almakmı, ağzı leş gibi kokanlar arka tarafta kafayı çekenmi otobüsün kulaklıklarını kıran dökenmi ne ararsan şahit oldum.Şoförün dediği ise valla şaşkına dönderdi.benzinlik istasyonlarında 10 alıp bir para verilmesi miğdemi bulandırdı.bu çocuklar bizim ama çok yazık.aklı başında biri bunları götürüp getirmezse bu çocukların sonunu eyi görmem.bedava aldığı biletleri gişe yanında satanlar neler neler neler.yazık valla yazık çocuklarımıza sahip olmamız lazım.
ondan sonrada zaten çocuklarımın yanına geldim daha deplasmanada gidemez oldum.ama yalvarıyom o çocuklarımıza sahip olun gençliğin geleceği çok kötü bilesiniz.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 19:12   #73
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 980 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
birçok kişide yazdığı için başımdan geçeni anlatıyım.bir deplasmana özel aracımıznan gittik. dönüşte aracın arıza yapmasından dolayı mecbur kaldım taraftar grubundan bir otobüse bindim.şimdiye kadar gittiğim en rezil deplasman yolculuk yaptım.otobüs huzurun otobüsüydü, en ufak sözleri birbirlerine ana avrat... yazık... arabanın içinden gelip bizden para almakmı, ağzı leş gibi kokanlar arka tarafta kafayı çekenmi otobüsün kulaklıklarını kıran dökenmi ne ararsan şahit oldum.Şoförün dediği ise valla şaşkına dönderdi.benzinlik istasyonlarında 10 alıp bir para verilmesi miğdemi bulandırdı.bu çocuklar bizim ama çok yazık.aklı başında biri bunları götürüp getirmezse bu çocukların sonunu eyi görmem.bedava aldığı biletleri gişe yanında satanlar neler neler neler.yazık valla yazık çocuklarımıza sahip olmamız lazım.
ondan sonrada zaten çocuklarımın yanına geldim daha deplasmanada gidemez oldum.ama yalvarıyom o çocuklarımıza sahip olun gençliğin geleceği çok kötü bilesiniz.
Acı gerçekler... sözde sivassporlular; özenti, beleş geçinme, ne ararsan var.
Alt 05.02.2013, 19:36   #74
SeBuYa
Yeni Yiğido

11 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SeBuYa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YA BIRAKIN BU İŞLERİ YA DUYANDA BÜYÜK BİR ŞEY YAPIYORSUNUZ SANACAK

SANIRIM SİZİ KADIKÖY'E BELEŞ ALMADILAR OLAY BUMU YANİ ??
SeBuYa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SeBuYa'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 19:39   #75
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bırak dış saha maçlarını

İç saha maçlarında 5 liralık para vermeyen zihniyet senden benden sıkı sivassporlu oluyorlar

Sigaraya alkole para buluyorlar iş bilete geldigi zaman beleş girmenin kaynak yapmanın rant saglamanın peşindeler

Fener sivasspor maçında kendine taraftar diyen arkadaşları elindeki kombineyi okutmak için ne hallere girdigini herkes gördü

Eğer bu arkadaşlar Sivassporluysa bırakın eksik kalsın
Alt 05.02.2013, 19:53   #76
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 794 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

meydani trabzonlu capulculara birakiyorsunuz oyle mi! adamlar tezahurat yapacak bizimkiler de cekirdek citleyecek.sonra da forum sitelerinde daha dogru duzgun taraftar grubunuz yok diye naralar atacaklar.yonetime ceza veriyorsunuz ama bu protesto neyi degistirecek sizce? futbolcular ve yonetim gelip gecici siz kalicisiniz arkadaslar. gelin stada tezahurat yaparak yuzlerine soyleyin.onlar utansinlar yaptiklarindan..
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 20:14   #77
Rallim58
Gast

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ankastre kardeşin anlattıklarına benzer konuları anlatanlar olmuştu, ama ihtimal vermemiştim. Eğer anlatılanlar bu kadar vahim boyuta ulaşmış ise bu gençliği birilerinin uyarması gerektiğini düşünüyorum.

Genç yaşta içki ile buluşmaları, sokak ağzı ahlaksız sözler, alınan malzemenin parası verilmiyor ise bunun adı hırsızlıktır. Eğer bunlar yapılıyorsa çok ama çok üzüntü verici.

Demekki yiğidolar her alanda ve her yerde yapılanları takip edip görebiliyor.

Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 20:17   #78
akkara58
Yiğido

90 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 518 akkara58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hayatınızda yaptığınız sayılı doğrulardan biriii köpüklü balgamlı küfürlerinizden stadyum arınırrr....inşallahh DELİKANLI olup kararınızdan dönmezsiniz
akkara58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı akkara58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 20:24   #79
gogohan
Yiğido

192 Mesajına 346 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 549 gogohan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu gruplardan ve grupta bulunan gençlerden ne kadar illallah edilmiş bir durum görünüyor burda.

Durum vahim demekki.

Bu basın bildirisi sadece sivasspor.com sitesine ait bir basın bildirisimi? Yoksa ne televizyonlar söyledi nede gazeteler yazar gibime geliyor. Kimse medyada yer vermez gibi.

Bu grupların durumu, kimsenin umurunda değil, hatta memnunluk var gibi.

Ne yapıyorlarki bu gençler? Bilen varsa anlatsada bizde bilsek.
gogohan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı gogohan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 20:28   #80
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1068 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bu hareket resmen Sivasspor´u cezalandirmaktir.Yönetime olan küskünlügün vebalini Sivasspor cekmekte.

Bu olmadi iste....
Sivasspor´un seyirciye ihtiyaci oldugu macta onu boynu bükük birakmak ne derece dogru?
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
basin, basın, bildirisi, bİldİrİsİ