Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ortak Basın Bildirisi
Alt 10.02.2014, 20:47   #71
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Ortak Basın Bildirisi

Bu olay bizim için milat olmalı. Şu bir gerçekki kopuk yaşıyoruz, bir aladağdan bir karadağdan hareket ediyoruz. Bu hem bütünlüğümüzü bozuyor hemde taraftar gurupları arasındaki husumeti dahada büyütüyor. Başkanımızın içinde kalan bir ukdedir bu. Artık bu gurupların bir araya gelmesi başkanın araya girmesi ile değil, taraftar gurubu başkanlarının girişimleri sonucu ortak hareketin ortak paydanın bulunması gerekiyor. Yoksa yok bu olay bizim istemimiz dışında oldu yok ilk önce onlar başlattı bizim içimizdekiler galeyana geldi diyerek büyür gider. Ne yapmalıyız ne gibi bir uygulamalarda bulunmalıyız demeli ve bu çirkin görüntüden sıyrılmalıyız. Artı bu çirkin görüntü derken bütün taraftar guruplarımızın varlığı değil hareketinden bahsetmek istedim. Yoksa bütün kritik karşılaşma sonucunda bu tarz olayları yaşarız. Bizler televizyon başında maç izlerken üzülüyoruz. Sosyal medyada iyi izlenimler vermiyoruz. Herkes birbirini suçluyor ve buda nahoş bir durum ortaya çıkarıyor. Çözüm gayet basit aslında ama birileri Sivassporumuzun menfaati uğruna taşın altına elini sokamıyor maalesef. Eğer böyle bir durum hasıl olursa bizlerle irtibata geçmesi bile kafi. Bir kıvılcım bekleniyorsa bizler bu buluşmayı sağlayabiliriz. Unutmayalımki yaptığımız her kötü tezahurat yaptığımız her çirkin eylem takımın bütçesine zarar verebilir. Çünkü artık yasalaşan bir kanun var. Saat dakika saniye beklemeden kesiyorlar cezayı. Hadi bakalım değerli taraftar gurubu başkanlarım değerli taraftar gurupları kardeşlerim sizden haber bekliyoruz.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 20:48   #72
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

malesef galibiyeti kutluyamadık tam olarak bu tezaruhatlar aziz gibi bi adamdan laf söyleme hakkı doğdu yazık
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.02.2014, 21:10   #73
zkrllh58
Yiğido

zkrllh58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 332 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 zkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISI

geçin bu masalları ... her maçta küfür ederek insanları stattan soğuttuğunuz yetmedi galiba ........
Alt 10.02.2014, 21:19   #74
Rallim58
Gast

Alıntı:
svsli585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
isim vermeyeceğim bu sezon bi maçta girişte amigolardan biri biletimi aldı beni bedava soktu ve maç başlamaya yakın biri geldi burası benim diye kaldırmak istedi baktım benim bileti satmışlar....buldum amigo yu ve adamı başka bi yere götürdü bizim biletleri alıp meğer satıyolarmış
Alıntı:
ivancrayz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Okullara gönderilen beleş biletleri çocuklardan alıp dışarıda sattı sizin liderleriniz grubunuzdaki kişiler üstelik biletlerde 0 tl yazıyordu. Kayseri deplasmanına giderken yolda yaptıklarınızı anlatsam Sivas halkı nefret eder sizden.
Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Neyin kafası bu adam sözüm ona Sivasspor'a gönül vermiş gruplardan birinin lideri uzun boylu gözlüklü yanılmıyorsam Serhat'tı adı ADAM KONGRE BİNASININ YANINDAKİ KULÜBENİN YANINDA KORSAN BİLET SATIYOR. Balık baştan kokar kardeşimmm ben bunu ahanda bu 2 gözümle gördükten sonra kimseyi yadırgamıyorum....
Bunlar yenilir yutulur şeyler değil... İnşaallah doğru değildir...

Alt 10.02.2014, 21:22   #75
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bunlar yenilir yutulur şeyler değil... İnşaallah doğru değildir...
Allaha şükürler olsun ne yalancılığım nede iftira atmak huyum var. Allaha inanırım ve en çok da korkarım ....Ahanda bu iki gözümle gördüm kardeşim çıksın yok ben değildim desin ..Kısık sesle bilet soranlara 'Fener tribünü bileti var ' aldığı para haram olsun zehiri zıkkım olsun .ben bu işi maçtan birgün önce yazdım ...haa ismini de Tv 'ye çıktığında kaldı aklımda vallahi billahi tanımam tanışıklığım bu şekilde
Alt 10.02.2014, 21:35   #76
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

Dogubey kahraman olmaya calisma bizim gecmisimiz belli bu takim icin yaptiklarimiz ortada ole sozde buyuk grup deyip durma mesale sovlari besteleri deplasmanlari sen yaptin heralde emegimiz bu grup bizim sozde buyuk falan imali cumleler kurma daha iyisini yap gelelim grubuna bizim sahis davamiz yok davamiz belli 1000 kisiyi susturmak ole kolay bir is degil .
Alt 10.02.2014, 21:54   #77
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

Asla istemedigiz bir olay oldu ancak bizi daha cok uzen olay iyi yada kotu gunde az yada cok kisiyle o onemli degil hic bir zaman bu takima birakmayan taraftar gruplarina yapilan haksizliklar gercekten en cok uzen sizlerin yaptigidir .
Alt 10.02.2014, 22:06   #78
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1035 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
hoLiGan Enes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dogubey kahraman olmaya calisma bizim gecmisimiz belli bu takim icin yaptiklarimiz ortada ole sozde buyuk grup deyip durma mesale sovlari besteleri deplasmanlari sen yaptin heralde emegimiz bu grup bizim sozde buyuk falan imali cumleler kurma daha iyisini yap gelelim grubuna bizim sahis davamiz yok davamiz belli 1000 kisiyi susturmak ole kolay bir is degil .

ne kahramanlığı arkadaşım bugünkü tabloyu sadece ben söylesem derim ki haklısın ama bu sitede ve dışarıda onlarca kişi bu ayıbı söylüyor ve görüyorken ne diye bunu kapatmaya çalışıyorsunuz? çoğu maçta bilinçsiz edilen küfürler ne peki? ayrıca ben burda Yiğido Gençlik diyerek hedef göstermedim tam aksine bu yanlış ve bilinçsiz tezahüratın maratonda başladığını söyledim aç iyi oku...yiğido gençliğin de buna dahil olduğunu stattaki diğer maçı izleyen arkadaşlar söyledi...

şimdi gelelim konuya : siz neden öz eleştiri yapmaya gelince yapmıyorsunuz da hemen o kadar beste yaptık meşale yaktık diyerek yaptığınız 3-5 olumlu hareketin arkasına saklanıyrosunuz? küfür ve bilinçsiz tezahürat ne zaman bitecek? neden buna cevap yok? ve bugüne kadar Sivasspor için bir araya gelmeyen 2 taraftar grubu kendilerine eleştiri gelince bir anda nasıl böyle güzelce birleşebiliyor?...önce sorulan soruları cevaplayın, öz eleştiri yapın..bunca kişi bu kadar şeyi durup dururken uydurmadı değil mi?
Alt 10.02.2014, 22:16   #79
ELLİSEKİZ
Yiğido

132 Mesajına 257 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 447 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hadi bu maçta olanları geçelim ( geçilecek türden değil ama) diğer maçlarda olanlara ne demeli ? Ya arkadaş her maç mı aynı şeyler olur (iç saha) misafir takım taraftarına söve söve adamları çileden çıkarıp sonra toplu halde onları bize karşı sövmeye teşvik ediyorsunuz. Hiç durduk yere hır gür çıkarıyorsunuz. Tamam anladık gençsiniz, kanınız kaynıyor illa sövmek mi lazım.Küfürden başka bildiğiniz var mı ? Ayıp yahu hani biz misafirperverdik.? Gerekçeye bak şimdi en son Kayseri maçıydı maraton A daydı biletim küfürler havada uçuyor.45-50 yaşında biride kaydı gidiyor .Abi yakışmıyor sövme dedim adam diyor ki, '' ya onlarda bize sövdü orda''. Buyur burdan yak . Sende onun seviyesine indin ama farkında değilsin.

Bu stada bayan taraftar gelmiyor deniliyor.Bende bayan olsam gelmem.Adam eşiyle, kızıyla yada kız arkadaşıyla gelip sizin küfrünüzü mü dinleyecek. Bende çocuğumu getirmiyorum son 2 maçtır .Küfür küfür küfür .9 yaşında çocuk sayenizde duymadığı küfür kalmadı .

Arkadaşlar , canlar, güzel gardaşlar unutmayın o stadyumda tek siz yoksunuz .Misafir takım Ermenistan'dan gelmiyor (gelse bile sövmek olmaz) .Lütfen adabınızı takının .Hiç bir şey bilmiyorsanız susun. Çünki süper ligde kardeş diyebileceğimiz takım kalmadı.!!!
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ELLİSEKİZ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 22:18   #80
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 538 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Geçen sezon Mersin deplasmanına taraftar gruplarımız sözde takıma destek için Mersin'e gelmişlerdi. Onların geleceğini duyduğumda çok sevinmiş, güzel bir atmosfer olacağını düşünmüştüm ama hiçte öyle olmadı. Yapmadıkları pislik kalmadı Mersin'de. Maçtan sonra da bu sayfada bunları dile getirmiştim. O gün bu gruplara olan inancım kalmadı. Hatta nefret ediyorum,Sivas halkını dışarıya yanlış tanıtıyorlar. Adıyamanlı bir arkadaşım benim için Sivas'ı desteklemek için o gün maça gelmişti ve bana ben Sivas taraftarının böyle olduğunu bilmiyorum, Sivassspor'a olan sempatimi kaybetmeye başladım demişti. Ben çok utanmıştım. Lütfen Sivas'ı Sivasspor'u dışarıya yanlış tanıtmayın.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda psychology58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
basın, bildirisi, ortak