Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ortak Basın Bildirisi
Alt 10.02.2014, 22:19   #81
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Ortak Basın Bildirisi

gruplarin birlesmemesi ayri bir konu 3*5 olumlu eyvallah tamam kufurun tek aktoru bizmimiz dunya futbolu gecdimi bunun onune de bize top atiyor bizi sucluyorsun tum stat emreye sovdu bizmi yaptik onceki maclarda hakeme sovduler bizmi yaptik birak birK herseyi siz biliyorsunuz sanki biz bu olay cok iyi oldu diyoruzda artislik yapip gercek emekcilere yikin nede olsa onlar kusmez birakmaz bu takimi devam edin .
Alt 10.02.2014, 22:37   #82
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
hoLiGan Enes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dogubey kahraman olmaya calisma bizim gecmisimiz belli bu takim icin yaptiklarimiz ortada ole sozde buyuk grup deyip durma mesale sovlari besteleri deplasmanlari sen yaptin heralde emegimiz bu grup bizim sozde buyuk falan imali cumleler kurma daha iyisini yap gelelim grubuna bizim sahis davamiz yok davamiz belli 1000 kisiyi susturmak ole kolay bir is degil .
beste meşale şov Yaptında noldu? senelerce yapmış olduğun emeği tek maçta çöpe attın. beste yapmakla deplasmana gitmekle grup olunmaz. beste yapmakla taraftar grubu olunsa bizim mahalle takımı kral olurdu. haa 1000 kişiye hüküm edicek kapasiten yoksa ozaman hiç konuşmıcaksın.

Bence siz bu işi bırakın takımı yeterince rezil ettiniz pazar günü. emeklerinize teşekkür ederiz.
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.02.2014, 22:40   #83
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
33sivasli58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçen sezon Mersin deplasmanına taraftar gruplarımız sözde takıma destek için Mersin'e gelmişlerdi. Onların geleceğini duyduğumda çok sevinmiş, güzel bir atmosfer olacağını düşünmüştüm ama hiçte öyle olmadı. Yapmadıkları pislik kalmadı Mersin'de. Maçtan sonra da bu sayfada bunları dile getirmiştim. O gün bu gruplara olan inancım kalmadı. Hatta nefret ediyorum,Sivas halkını dışarıya yanlış tanıtıyorlar. Adıyamanlı bir arkadaşım benim için Sivas'ı desteklemek için o gün maça gelmişti ve bana ben Sivas taraftarının böyle olduğunu bilmiyorum, Sivassspor'a olan sempatimi kaybetmeye başladım demişti. Ben çok utanmıştım. Lütfen Sivas'ı Sivasspor'u dışarıya yanlış tanıtmayın.
İstanbul Fenerbahçe maçında 2-1 lik galibiyetimizde. yapmadıkları pislik kalmadı. Fenerbahçe kalearkası Migros tarafını resmen azdırdılar. adamlara küfür etmeler onların bulundukları kaplara tekmeler atmalar.

Yeter artık, şu takımın taraftarına birileri insan olmayı öğretmeli..
Alt 10.02.2014, 22:41   #84
ivancrayz
Yiğido

ivancrayz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

96 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 ivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDIivancrayz TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bunlar yenilir yutulur şeyler değil... İnşaallah doğru değildir...
Rallim bey nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama Sivasta kongrenin yanındaki gişeden cumartesi bilet alan herkes asibabanın söylediği görüntüyü gördü şahsen bana bile fener bileti satıyorlardı benim yazdıklarım az bile aslında daha neler biliyorum da Sivasımızı kötülememek için yazmıyorum yoksa o geçen seneki Samsun maçı Kayseri deplasmanı çok şeyler gördük.
Alt 10.02.2014, 22:42   #85
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 656 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
armutaklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
beste meşale şov Yaptında noldu? senelerce yapmış olduğun emeği tek maçta çöpe attın. beste yapmakla deplasmana gitmekle grup olunmaz. beste yapmakla taraftar grubu olunsa bizim mahalle takımı kral olurdu. haa 1000 kişiye hüküm edicek kapasiten yoksa ozaman hiç konuşmıcaksın.

Bence siz bu işi bırakın takımı yeterince rezil ettiniz pazar günü. emeklerinize teşekkür ederiz.
Ben onu yapilan haksizliga karsi dedim kapasiteyi senin gibi cok bilmislerden ogrenecek degilim birakacagimizi saniyorsan senin gibilere pirim vermeyiz yapmadik diyorsak yapmadik sana ve senin gibilere inat daha guclenerek geliyoruz rahat ol
Alt 10.02.2014, 22:47   #86
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Ben onu yapilan haksizliga karsi dedim kapasiteyi senin gibi cok bilmislerden ogrenecek degilim birakacagimizi saniyorsan senin gibilere pirim vermeyiz yapmadik diyorsak yapmadik sana ve senin gibilere inat daha guclenerek geliyoruz rahat ol
Güçlen kardeşim. Güçlen sivas için yapıyorsun sonuçta benim için değil helal olsun der desteklerim. ama sizin yaptığınızı her taraftar yapıyor bunları özellikle DOĞUBEY e vurgulayarak sözylemen doğru değil. bundan sonra yapıcagınız tezahüratlara daha dikkat etmenızı ve kendını bilmezlere söz geçirmenız gerek madem bu işin içindeysenız. yoksa mecnun başkan daha çok mahcup olur..
Bu Konuda Divriği58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 22:47   #87
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu isler sadece mesale sov yapmakla bitmiyor yalniz ben bize has beste pek goremedim yoksa varmi ? Yada varsa kimse bilmiyormu ? Cunku hic denk gelmedim , kardesim bu isler organize olmakla olur herkes ne yaptigini bilecek ve o gruba hükmedecek bir kişi olacak basinizda siz galiba diğer takim taraftarlarini hic izlemiyorsunuz arada bakinda şov mahiyetinde birseyler kapin.Maça gelmeden mesale yakip macta sivas sivass diye bagirip hakemin ve rakip oyuncuların anasina kufur etmek gayet basit şeyler onlar tribünculuk değildir bunu orada tribun cocuguyuz diyenlerin bir cogu bilir ha islerine gelir mi orasi ayri.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 22:52   #88
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
sıvaslıgenç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu isler sadece mesale sov yapmakla bitmiyor yalniz ben bize has beste pek goremedim yoksa varmi ? Yada varsa kimse bilmiyormu ? Cunku hic denk gelmedim , kardesim bu isler organize olmakla olur herkes ne yaptigini bilecek ve o gruba hükmedecek bir kişi olacak basinizda siz galiba diğer takim taraftarlarini hic izlemiyorsunuz arada bakinda şov mahiyetinde birseyler kapin.Maça gelmeden mesale yakip macta sivas sivass diye bagirip hakemin ve rakip oyuncuların anasina kufur etmek gayet basit şeyler onlar tribünculuk değildir bunu orada tribun cocuguyuz diyenlerin bir cogu bilir ha islerine gelir mi orasi ayri.
Var rahat ol sen ben yarin atarim sana suan tabletten yaziyorum iyiki bi ornek verdim suyunu cikardiniz bi kufur eden biziz saten bu turkiyenin sorunu isitip isitip ayni seyleri sacmalayip durun. Sanki biz kufur ediin diyoruz.
Alt 10.02.2014, 22:53   #89
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
armutaklı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Güçlen kardeşim. Güçlen sivas için yapıyorsun sonuçta benim için değil helal olsun der desteklerim. ama sizin yaptığınızı her taraftar yapıyor bunları özellikle DOĞUBEY e vurgulayarak sözylemen doğru değil. bundan sonra yapıcagınız tezahüratlara daha dikkat etmenızı ve kendını bilmezlere söz geçirmenız gerek madem bu işin içindeysenız. yoksa mecnun başkan daha çok mahcup olur..
Dogubey direk bizi almis bizde onu bu da sorun yok olur ederiz klavyeden ziyade herkesi 90 dk destege bekliyoruz malum burda mac kazandiramiyoruz takimimiza .
Alt 10.02.2014, 23:01   #90
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1037 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Dogubey direk bizi almis bizde onu bu da sorun yok olur ederiz klavyeden ziyade herkesi 90 dk destege bekliyoruz malum burda mac kazandiramiyoruz takimimiza .

güzel kardeşim doğu-beyin direkt yiğido gençliği hedef aldığı yok, ortaya attığı yok..aç benim bu konudaki ilk yorumumu iyi oku, ben maratondaydım ve bu tezahürat ilk ordan başladı dedim...sonra diğer arkadaşlar da yiğido gençliğin de buna dahil olduğunu söylediler...bu ortak açıklama değil mi yani sadece yiğido gençlik ve 67 taraftarlar birlikte değil mi? ee ben o zaman ikisini de eleştirdim yiğido gençliği hedef falan göstermedim...şimdi sen beni hedef gösterip konuyu saptıracağına biraz düşün ya gerçekten bizim de şu hatalarımız oldu galiba diye öz eleştiri yap...ayrıca merak etme doğu_bey 11 yaşından beri 4 eylülde Sivassporun peşine düşen bir kişidir, takımın tek sahibi kendinizmiş gibi pozları da bırakın...bundan sonra da ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim çünkü senin amacın eleştirildiğiniz ve hatalı olduğunuz bu durumu başka yönlere çekerek kapatmaya çalışmak...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
basın, bildirisi, ortak