Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 01.02.2015, 06:46   #81
Nihat5858
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 349 Nihat5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen runter Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
bassguitar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eneramo kalitesini gösterdi,Sivasspor'un Mehmet yıldız dan sonra en faydalı golcüsüdür.Burhan Eşer in kredisi ne zaman bitecek merak ediyorum ? Batuhan mecburiyetten oynuyor,Ziya bildigimiz Ziya 3 yıldır kendini hiç geliştiremedi hucuma katkısı yok denecek kadar az,
Senın kredın nezamana bitecek bende onu merak edıyorum devre arası edıp gurledı takım duzeldı degıl
1-Batuhan çıktı eneramo gırdı
2 burhan ıbrahımle kanaat değiştirdi cunku ıbrahım çok top kaybettı maçta izlendik canlı canlı dun bu degısıklık işe yaradı zaten pili bıttı ıbrahım sahada enfazla 45 dk oynayabılır
3- penaltı kırmızı kart olmasaydı bu mac zor dönerdı objektıf bakalım herzamankı gıbı oynayan pozısyon bulan bızdık gol atan rakıp oldu kırmızı kart sonrası adamlar iyice düştü koltukta evde oturup futbolcuyla burhana zıyaya vs sallamak ne kolay gercek taraftar olun maca gelın destek verın bı trıbun oldun ama yok evden yazalım sövelım yolda görürsek resım cekelım kardesım bırakın bu işlerı
Nihat5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.02.2015, 06:49   #82
Nihat5858
Acemi Yiğido

Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Güzel bir galibiyet oldu...Sivassporun bu 3 puana çok ihtiyacı vardı..İlk yarı sivassporun kontrolünde geçti...Rakibin kaleye geldiği en önemli an golü bulduğu andı...Sivassporun ilk ayrı Atıf vasıtasıyla kaleye attığı 3 tane şut vardı..Bu şutları kaleci kurtarmakla çok zorlandı...Batuhan ı ağır buluyorum ama söylenildiği gibi kötü oynadığıan inanamıyorum..Çünkü ilk yarı Atıf ve İbrahim Akın a 2 tane gollük asist yaptı..İ. Akın Batuahan ın asistini boş kale yerine auta gönderdi...İlk yarı Burahan ın ayağına neredeyse hiç top değmedi..Bunda Burhan ın solda oynamasınında katkısı vardı..İ.Akın ilk yarı hiç de iyi oynamadı..2.yarı boş alan bulduğu için ve golü attığı için daha iyi gözüktü...Kadir in golünde top rakibin kafasından filelere gitti..Bu pozisyonda uzun zamandır ne bir asisti,ara pası ne de kaleye şutu olan Kadir in attığı golü görmüş olduk..Kadir bundan sonraki maçlarda kaleye daha fazla şut atmalı..Kadir golü atmasına attı da maç içerisinde çok sayıda hatalı pasını gördük..Adem de fazla ileri çıkmadan sadece yan pas ve kısa pas yaparak oynamaya çalıştı...Sergen Enaramo nun fazla kilolarını ve uzun zamndır maç eksikliğini bildiği için onu bundan sonraki maçlarda da 2. yarı oyuna lacak..Enaramo bu kilolarıyla 45-50 dak. lık kondisyona sahip bir oyuncu;onun için bir an önce fazla maç oynayarak hem kilo hem de maç eksikliğini gidermeli..Umarım kupa maçında da 90 dak. olmasa da 60-70 dak. oynatılır..Bu maçta maç 3-1 olduktan ve rakip de 10 kişi kalmışken Aydın oynatılmasını beklerdim ama Sergen hoca son dak. larda oyuna eski arkadaşını soktu...Bu maç kimseyi aldatmasın her takım G.Antep gibi kendi sahasında bu kadar kötü oynamaz;sivassporuna Acil olarak en az 2 tane ilk 11 oynayabilecek oyuncuya kesinlikle ihtiyacı var...Her rakibin orta sahası ve defansı bu kadar kötü olamaz...Sivasspor takımının yarısı Arıf ve Cicinho..Bu oyuncular oynamazsa takımda oynayamıyor...Yenilgi alınan maçlarda rakiplerin bu oyuncuları nasıl kilitlediklerini hepimiz gördük;kaldı ki sivassporun çok daha fazla puan ihtiyacı var;bu maçı aldıkta küme de kaldık naraları atılmasın,sevinç gözyaşaları dökülmesin;çünkü sivasspor takımı iç sahada 4 büyük takım ve bu yılın flaş takımı Bursaspor ile oynayacak..O maçlarda bu kadar rahat adamı top oynatmazlar;Enaramo yu da bu kadar rahat döndermezler;Atıf ve Cicinho yu kilitleyip maçı alırlar..Sivasspor İ.Akın a öok fazla bel bağlamasın;iyi oyuncu ama saha içinde çok disiplinli bir oyuncu değil..Aydın mutlaka büyük maçlar gelmeden takıma monte edilmeli..Bu orta sahalarla büyük takım maçlarında nasıl puan alacağız..İşimiz çok zor;umarım bu son 2 günde 2 tane ilk 11 de oynayan yabancı alınıp transfer kapatılmalı;olmazasa Engin Bayta bile bu takıma bilhassa büyük takım maçlarında iyi oynarasa faydalı olur..Bu maçı yeterli görüp; nasılsa bu maçı aldık,takım iyi,bu saatten sonra kim borca girecek diyip tarnsfer yapılmazsa zor maçlarda işimiz Allah a kalır...17 puanı olan bir takıma 2 tane transfer yapılmıyorsa ne zaman yapılacak...Ben bu takıma ön libero ile birlikte rakip defansın arkasına sarkacak çabuk bir forvetin alınmasından yanayım..forvet olmazsa en azından biri oyun kurucu,biri ön libero 2 tane orta sahanın alınması taraftarıyım..Umarım her maç bugünkü kadar kolay geçer...

Aynen karıdes bilinçli ızlemış Sergen ıkı gun once gelıp futbolcun yerıyle oynaması mantıksız burhan solda ömründe oynamamış sen macera arayıp oraya bırakıyorsun ıbrahım ancak yedek oturur cunku dırencı yok adamın
Alt 01.02.2015, 06:51   #83
Nihat5858
Acemi Yiğido

Alıntı:
etlidöktürek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tamam gardas maçin yildizi burhan olsun seni mi üzecez
Sen ne dıyon koçum ben nıye uzuleyım gazatecılerın twıtlerını okuduk oyle yazıyor taraftarmısın takım düşmanımı bellı degıl in sahaya oyna ozaman
Alt 01.02.2015, 08:37   #84
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 853 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

carlosçular nerede?

her fırsatta yönetime saldıranlar nerede?

transferleri beğenmeyenler nerede? nerede ibrahim akın'a, eneramo'ya, batuhan'a laf sokanlar?

bu galibiyet hepsine kapak olsun. boş gezenin boş kalfası kuru kalabalık, kuru gürültücüler... kulübe beş kuruş katkısı olmayanlar.

sivasspor'un size ihtiyacı yok.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.02.2015, 08:42   #85
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Nihat5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Senın kredın nezamana bitecek bende onu merak edıyorum devre arası edıp gurledı takım duzeldı degıl
1-Batuhan çıktı eneramo gırdı
2 burhan ıbrahımle kanaat değiştirdi cunku ıbrahım çok top kaybettı maçta izlendik canlı canlı dun bu degısıklık işe yaradı zaten pili bıttı ıbrahım sahada enfazla 45 dk oynayabılır
3- penaltı kırmızı kart olmasaydı bu mac zor dönerdı objektıf bakalım herzamankı gıbı oynayan pozısyon bulan bızdık gol atan rakıp oldu kırmızı kart sonrası adamlar iyice düştü koltukta evde oturup futbolcuyla burhana zıyaya vs sallamak ne kolay gercek taraftar olun maca gelın destek verın bı trıbun oldun ama yok evden yazalım sövelım yolda görürsek resım cekelım kardesım bırakın bu işlerı
Penaltı kırmızı olmasaydı da dönerdi diye düşünüyorum. Çünkü maçın spikeri bile dedi. Atamayana atarlar kuralı oldyu diye... Şöyle bir basktığımızda istatistiklere gol yiyene kadar 5 tane net gollük pozisyonumuz var. Ama şans faktörü ve beceri olurmuydu bunu bilemem. Lakin görünen şey bu maçta 11-11 olsak bile üstünlük bizden yana olması... Neyse öyle yada böyle oldu, maçtan galip ayrıldık, ölü toprağını attık...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.02.2015, 09:07   #86
Ahmet Ateş
Acemi Yiğido

101 Mesajına 213 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 Ahmet Ateş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerli Arkadaşlar

Carlos'un boş vermesi sonucu ligin dibine demir attırdığı Sivasspor'u komadan çıkardığı için Sergen'i tebrik ederek başlamak istiyorum. Lakin bu galibiyet bizi havaya sokmasın, zira Gaziantep bulunduğu yerin takımı değil. Sıradan bir takım. Bunun için ayaklarımızın yerden kesilmemesi lazım. Ve tabii ki birde Atıf'ın sorumsuzluğuna tamamen son verilmesi lazım. Sergen'in işi sıkı tuttuğunu görüyorum. İleride daha da iyi olacağını düşünüyorum...
Ahmet Ateş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahmet Ateş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.02.2015, 09:08   #87
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Birisi yazmış her fırsatta yönetime saldıranlar nerde diye.Oysa eminim yönetim bile ne güzel yaptılar bizi sarstılar da hatalarımızdan döndük, Sivassporun geleceğini kurtardık diyordur.Hem de 1 taşla 2 kuş vurmuş olduk.Carlos un bize olan tek faydası Akhisarı düşürmesi olacak.
Maça gelince Sivasporda tek değişen mücadele azmi ve kondüsyon.Bir de görünen o ki hemen herkes mutlu burda.Giderken Sivas da mutsuz olduğunu söyleyen Enaromonun tekme yediğinde bile yüzünde hep gülücükler vardı.Teknik olarak çok değişiklik yok aslında takımda.Orta saha yine Adem ve Kadir den kurulmuş.Artık futboldan anlamadığıma nerdeyse inanmaya başladım.Benim göremediğim ne var bu ikilide.Tamam çok iyiniyetliler.Yeter mi bir süperlig takımı için bilmiyorum.Hala en büyük eksiklik burda.Topu alıp iki adım atıp tıpki Cici nin orta sahaya gelip Enaramoya verdiği,al kardaş dön vur gol olsun tipi pas atacak adam gerekiyor oraya.Öyle birinin eksikliğini sahada nerdeyse Cicinho bile hissediyor.Bir tek bizim yönetim hissetmiyor.
Düşünsenize dün Lawal gibi bir futbolcunun orta sahada olduğunu.
İbrahim Akın 45dakika bile zor oynar aslında bu takımda .Utaka kazanılsa hiç olmazsa.Gayretli bir Utaka ama.Düşünsenize Andy i orda.Bu söylediklerimi futbolcuları eleştirmek için söylemiyorum.Sadece perspektif olsun diye söylüyorum.Hepsi iyiniyetli.Yine de umuyorum yönetim son maçlardan ders alır ve hedef büyütür inşallah.Çünkü başkana kalsa Sivasspor 2. sınıf süperlig takımı olmaya mahkum.(Kendi sözlerine istinaden söylüyorum.Herkes bizden büyük başarılar bekliyor .Aslında mümkün değil demişti ya)
Sergen bize başarıda şöhretten çok zekanın daha önemli olduğunu gösteriyor.Kendisi zaten şöhretini koşarak değil zekasıyla yapmıştı.En azından benim ona olan derin güvenimi aslında ne kadar hakediyormuş onu görüyorum ve inşallah Sivaspor un sembol ismi olarak büyük başarılara imza atmasını diliyorum teknik direktörlükde.
Yönetime de pamuk ellerinizi cebinize atarsanız bu takımın neler yapabileceğini görmediniz mi hala diyorum.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.02.2015, 09:15   #88
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok gol kaçırmışız. Daha da farklı olabilirmiş. Rahat bir nefes aldık şükür.
Önemli olaylardan biri de Kadirin futbola kazandırdığı yeni bir vuruş şekli. Hiçbir kalecinin kurtarma şansı yok. Buna benzer vuruşlar Tsubasa yapardı yıllar önce

*** Antepliye çarpmasaydı o top taca çıkardı ,ama KADİR in o ağır sahadaki mücadelesi süperdi.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.02.2015, 09:19   #89
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Penaltı kırmızı olmasaydı da dönerdi diye düşünüyorum. Çünkü maçın spikeri bile dedi. Atamayana atarlar kuralı oldyu diye... Şöyle bir basktığımızda istatistiklere gol yiyene kadar 5 tane net gollük pozisyonumuz var. Ama şans faktörü ve beceri olurmuydu bunu bilemem. Lakin görünen şey bu maçta 11-11 olsak bile üstünlük bizden yana olması... Neyse öyle yada böyle oldu, maçtan galip ayrıldık, ölü toprağını attık...

***spiker kalemizde gördüğümüz gole kullandı.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.02.2015, 09:56   #90
svsli
Acemi Yiğido

14 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 494 svsli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor eski günlerine geri dönüyor hep böyle devam eder inşallah
svsli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı