Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

Cevap: KARŞILAMA VE MAÇ RESİMLERİ
Alt 05.06.2009, 19:11   #121
boun_58
Yiğido

boun_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 boun_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKboun_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKboun_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: KARŞILAMA VE MAÇ RESİMLERİ

resimler iiiiiiiiii AMA FAZLA YOK
Alt 06.06.2009, 09:06   #122
EMRE_YÜKSEL
Acemi Yiğido

EMRE_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 EMRE_YÜKSEL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: KARŞILAMA VE MAÇ RESİMLERİ

Alıntı:
zaralı ulkucu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
emre bana hıc benzıyor mu resımdekıler bırı baban bırıde berber abılerımız
Benzemez kimse sana ondandır

***MİNİK YİĞİDO***
EMRE_YÜKSEL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.06.2009, 09:22   #123
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 883 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt

Kibrisli Nickli Üyeden Alıntı
Ben Sivasspor maçlarına başka takımların atkıları ve formaları ile gelenlere sonuna kadar karşıyım. Bundan sonra da Sami Yen'de yaptığım gibi gördüğüme de tepkimi gösteririm... Ne demek kardeşim gelsinde isterse başka takımın forması ile gelsin... Bizim renklerimiz kırmızı beyaz sarı rengin işin yok o tribünlerde.
Dernekten cacık olur mu olmaz mı bilmem. Ben bir ara çok tuttum iyiydi tribün, zaman zaman sustu ama oralarda bende sustum, moral bozukluğundan, bu başka atkı mıhabbetinde derneğin bir etkisi yoktur sanırım ama yine aynı dernektekiler burada bu durumu savunmasınlar... Formalılara bişey diyemedik zira altlarında bişey yoktu ama nerde görsem atkılıyı çıkart derim. Bırakın tribünü Sivas'ta yolda FB-GS-BJK formalı adam görsem ters ters bakar bir laf demesini beklerim. Bu kültürü oturtmadan birşey yapamayız. Takım şampiyonluğa gidiyor kimse farkında değil, burda kampanya başlatılmasa kimsenin aklına bayrak asmak gelmeyecek. Yani ben arkadaşı cacık muhabbeti konusu dışında destekliyorum. O tribünlerde 1 tek başka takım atkısı kalmayana kadarda mücadelem devam edecek. Dışarda GS lilerin "Küçük FB" demesi "FB Yalakaları" demesi hoşunuza mı gidiyor??? GS seyircisi neden bu kadar tepkiliydi bize sanıyorsunuz??? Burası 4 Eylül, Burası Sivasspor tribünleri, ANTİ-İstanbul, ben yine sözle uyardım ama böyle devam ederse çok takımın tepkisini alırız. FB formalı adamın işi yok o tribünlerde.

Ayrıca Efes Pilsene çalışmanın anlamını bilmiyorum ama tribünde taşkınlık çıkartılmadığı sürece kimse karışamaz buna.

Alıntı:
FatihCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fazla söze gerek yok.. Sonuna kadar katılıyorum helal olsun sana kardeşim hislerime tercüman olmuşsun....

Bende İstanbuldaki maçlara gelip tribünde kimin ne giydiğine bakan ları hayret ediyorum bırakın ya allah aşkına bu işleride çoçuklarınza SİVASPOR aşkına aşılayın sizin o dedikleriniz 3-5 sene daha gider

Yine söylüyorum oraya gelen herkezden Allah razı olsun bağıran bağırmayan çekirdek yiyen yemiyen bize oturun diyen demiyenden içimizdeki Fb.li, Gs.li, Bjk. li ve Diğer takımdan olan herkeze teşekürler SİVASLIYIM SİVASSPORLUYUM DİYİPDE GELMEYENLERE İNAT GELİP DESTEK VERENLERE TEŞEKÜRLER
Alt 06.06.2009, 10:22   #124
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 883 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt

Ortaokuldayken sınıf arkadaşlarımdan biriyle ciddi bir tartışmaya girdim. Onun haksız olduğundan, benim ise haklı olduğumdan emindim.

Öğretmenimiz bize çok iyi bir ders vermeye karar verdi. Bizi bütün sınıfın önüne çıkardı ve arkadaşımı masanın bir tarafına, beni de diğer tarafına yerleştirdi. Masanın tam ortasında da yuvarlak bir nesne vardı. Siyah bir nesne. Öğretmen diğer çocuğa nesnenin rengini sordu. Çocuk !beyaz! diye yanıtladı. Söylediğine inanmadım, çünkü nesne siyahtı! Yeniden tartışmaya başladık, bu sefer nesnenin rengi hakkında! Öğretmen bu kez beni çocuğun yerine geçirdi ve nesnenin rengini sordu. 'Beyaz' yanıtını vermek zorundaydım, çünkü nesnenin bir tarafı siyah bir tarafı da beyazdı.

Öğretmenimiz o gün bana çok güzel bir ders verdi, Karşımdaki kişinin bakış açısını anlamak için kendimi onun yerine koymam gerekiyordu.

Judie Paxton.

BAKIŞ AÇISI ?????
Alt 08.06.2009, 22:38   #125
alperen058
Acemi Yiğido

alperen058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alperen058 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

[QUOTE=mermerbey;524686]Kısaca 8-10 Fenerli işini gücünü bırakmış bizim maça gelmiş; 6 işareti yapıyor, sefa reislerinin posterini gösteriyor, hatta Fenerli kızlardan biri ayağa kalkıp nah işareti yapıyor, yapıyorlarda yapıyorlar....

Yanımda Zaralı biri vardı. Telefonunda Fener amblemi vardı. Sil olum şunu diyoruz ve sırıtıyor... Sivasspor forması almasaydın boşu boşunada bu maça gelmeseydin diyoruz, sanane la diyor sonra bize. Hatta haksızmışız biz o şekilde uyaranlar....

Kıbrısli abi ve yanındaki ekip zaman zaman tepki gösterdi sağa sola. Yeri gelmişken tekrar tebrik ediyorum onları.

YUKARDA BU KONULARLA İLGİLİ YORUMLAR VARDI. KATILAYIM DEDİM BENDE.

Şimdi gelelim KÜFÜR olaylarına. Galatasaraylıların Bülent hocaya ve Bilica ya ettikleri küfürlere, bizlere yapılan parmak işaretlerine, p.ç -- p.ç diye tempo tutmalarına TEPKİ veriyoruz, adamın biri susun lan diyor. Aile var burda diyor. Bakıyoruz 4-5 bayan var yanında, hatta biraz ilerde hamile bir bayan var.
O nu oraya getirenin ben.
. başka birşey demiyorum. Bayana lafımız yok.

Yav kardeşim adamların son küfürü HOŞUNA MI GİTTİ. Başka birşey demiyorum.. Sana... Tepki vermiyelim dimi... Onu diyon sanırım...

Birde Sivasspor özlemi ile İzmirden gelenlerle tartışmaya giriyor.

SİVAS merkezden bu nedenle özür diliyorum. Eleştiriyordum bazen onları. Başımdaki lipom nedeni ile maçlara gidemiyordum ve ameliyat olmuştum. Bu gittim gördüm ve SİVAS merkez iyi yolda. Bir cacık olmaz İSTANBULDAki TARAFTARLARDAN. 20 dk. boyunca Ben SİVASTAKİ taraftarların sustuğunu görmedim. Keşke gitmeseydim başımdaki dikiş açıldı. Eğlenseydim üzülmesdim...

KAHROLSUN FENERBAHÇELİLER. GELMESİN BİR DAHA MAÇLARIMIZA. SARAÇOĞLUNA GİTSİNLER.[/QUOTE]

Neresinden alıntı yapayım bilmiyorum haddini fazlasıyla aşmıssın ve işi terbiyesizlik noktasına getirmişsin sporun spor olduğunu anlayacak kapasitede değilsin.
Bu ne utanmazlık ahlaksızlık yaşın kaç bilemiyorum
"hatta biraz ilerde hamile bir bayan var.
O nu oraya getirenin ben."

Ahlak ve edep yoksunu yaratık ahlaksız, ne demek o hamile bayanı oraya getirenin ben hiç mi utanma arlanma edep yok sende terbiyesiz...
SANA OLAN SEVDAMDANDIR,
BİLESİN
HAVASI SUYU SERT,
İNSANI MERT OLAN SİVAS'IM
alperen058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.06.2009, 23:26   #126
alperen058
Acemi Yiğido

alperen058 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alperen058 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

[/IMG]
[/IMG]
SANA OLAN SEVDAMDANDIR,
BİLESİN
HAVASI SUYU SERT,
İNSANI MERT OLAN SİVAS'IM
alperen058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Etiketler
karŞilama, maÇ, recep yüksel, resİmlerİ