Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aras'a Veto Geldi
Alt 14.07.2014, 17:02   #31
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Aras'a Veto Geldi

Alıntı:
güneşyurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
futbola futbol dışında bir kararla tepki vermek kişisel bir şovdur.kurumlara zara verir...ahmet aras bu konuda tepki verecekse sivassporun futbolcusu olarak değil...vatandaş ahmet aras olarak tepki vermeliydi...düşünmüyor bitti demeliydi...sivas kulübü ise satmıyoruz teşekkür ederiz...

bunun haricindeki herşey zarar verir bu kulübe...

israil devleti ve iktidarı suçludur...vatandaş balili suçlu değildir...bunu unutmayınız sevgili yiğidolar...
Sen yazılan yorumları okumadan yorum yapmışsın anlaşılan zahmet olmazsa bir yorumları oku öyle yorum yap.
Ayrıca bu kurumada kimse zarar veremez, sen müsterih ol çunkü bu kulüp adı üstünde yiğidoların kulübüdür. Bir Ata sözü hatırlatayım ''Yiğitler bir defa ölür korkaklar hergüne ölür'' O teşekküründe sana İsrail devleti ve iktidarı suçludur dediğin için verdim, saygılar.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.07.2014, 17:03   #32
hüso58
Yiğido

hüso58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 hüso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassppr sizin gibi serefsizlere bırakın çöpü günahını bile vermez
hüso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hüso58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.07.2014, 17:28   #33
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
alboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
öncelikle israil denen ülkeden zerre haz etmem.zaten o ülkeye iyi gözle bakan insan insan değildir.ancak şöyle de bir şey var sen zenci oyuncuya ırkçılık ten renginden dolayı ırkçılık yapılınca ırkçılığa hayır falan da demeyeceksin o zaman.çünkü resmen burada bir yahudi ırkçılığı yapılıyor.zenci ırkçılığına hayır yahudi-ermeni vs ırkçılığına evet diyin bundan sonra.israil devletinin arap topraklarına yaptıkları zulümleri tüm israil halkına yıkıp onları bir tutmak kadar saçma bir şey olamaz.israilde de her gün insanlar devletin elini filistin'den çekmesi için eylemler yapıyor az biraz araştırın.gelelim konumuza.maccabi tel aviv bir spor kulübüdür eğer bu transfer gerçekten bu şekilde reddedildiyse yazıklar olsun yönetimimize.bu kulüp devlet yönetimindeki bir kulüp mü ki tepkinizi bu adamlara gösteriyorsunuz ?

yaptığımız transferlerin çoğunu avrupadan yapıyoruz.bu ülkelerin de çoğunluğu hristiyan.dünya üzerinde terörizmin en yaygın olduğu ülkeler kabul etmeliyiz ki müslüman ülkeleri.şimdi bir transferimizde siz müslümansınız size oyuncu moyuncu yok diye red yediğinizi düşünün, bu adamların yerinize koyun biraz da kendinizi.bu yapılan -eğer doğruysa- ayıptır.buna destek çıkanlar da kendilerini bahsettiğim örnekteki yere bir koysunlar sonra yorumlasınlar.bu mübarek ramazan ayında ayrımcılık yapmak bizlere yakışmaz.Kur'an'da bile Kafirun suresinde demiyor mu 'sizin dininiz size; benim dinim bana.' diye.Allah'ın yolladığı ayette bile bunlar yazarken böyle sözler bir müslümana yakışmaz.herkese hayırlı ramazanlar.
benim ğüzel kardeşim biz burada ırkçılık yapmıyoruz irkçılık yaparak sudan sebeplerle hedef gözetmeden masum insanlara, kadınlara, çocuklara devlet terörü uygulayanlara, vicdan sahibi bir insan olarak tepkimizi koyuyoruz, lütfen yorumları iyi analiz edin, Birde sen o masum insanların yerine kendini koy, iki yaşındaki çocuğun günahı neydiler evinin bombalanması sonucu hunharca katledilmiş, babası çocuğuna sarılmış ağlıyor buna bir insanın yüreği dayanırmı biz bu yapılan mezalime tepki koyuyorsak bu ırkçılıkmı, Balili'yi bu taraftar bağrına basmadımı, böyle bir taraftar ırkçı olabilirmi.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.07.2014, 18:21   #34
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yazmıyım dedim yinede dayanamadım,öncelikle israil benim gözümde devlet filan değildir,ortadoğuda abd ve diğer siyonist ülkelerin sağdaki soldaki yahudileri toplayıp ,bölgedeki müslümanları sindirerek kurulmuş ,abd uşağı terörist ülkedir,bu ülkeyi tanıyanı, ben insan olarak tanımıyorum,sivasspor yönetiminin ve ahmet arasın israil takımına tavır koymasınıda takdirle karşılıyorum ,ancak herşeyin bir uslubu vardır bu şekilde değilde ,biz bu oyuncumuzu satmak istemiyoruz denilebilirdi,ahmet arasda israilde oynamak istemiyorum diyebilirdi,yarın bu takımda begendiğimiz oyuncu çıksa almaya kalksak deselerki ,bizde sivaslılara verecek kedi bile yoktur hoşumuza gidermi?uluslarası ilişlilerde duygusallık yoktur ,karşılıklı çıkar ilişkisi vardır,nasılki suriyeye iran ,rusya,çin destek oluyorsa,nasılki abd ,hiç hazetmediği islamcılara afganlılara, çeçenlere , destek oluyorsa ,bu işler hep böyledir,mademki hepimiz yiğido geçiniyoruz,mademki hiçbirzaman haKsızın yanında olmayacağız ,bunu tam olarak yapmak lazım,eğer mutfagında profilo buzdolabı kullanıyorsan,iftarsofranda cocacola pepsi varsa,danone yoğurt yiyorsan,altında mercedes ,pejo ,ford araç araba varsa ,onlarada goodyear lastik takıyorsan ,chelden bp den petrol dolduruyorsan,marlboro cigara tüttürüyorsan çamaşırlarınızda omo, arielle yıkanıyorsa,gibbs le traş oluyorsan,tang le içini ferahlatıyorsan,alarko şofbenle evini ısıtıyorsanız ,pantenle blendaxla banyo yapıyorsan ,hiç kusura bakmayın bu protestonun hiçbir anlamı yoktur,ayrıca 1 milyon insanın ölümüne yardım yataklık yapmış,yüzbinlerce kadının kızı hapishanelere tıktırıp sistemli tecavüz ettirmiş,bu katil ve tecavüzcülere ülkemizde kol kanat germiş,bombaların taşınmasına yardım etmiş ,bombaların müslümanların başından aşşağı yağdırılması için havvalanlarını sonuna kadar açmış ,500 bin sorti yaptırmış zihniyeti meydanlarda bugüne kadar protesto etmeyip, bide şakşakçılığını yalakçılığını yapanların ,saMİmiyetine inanmıyorum ,ha filistinlilerin başından aşşağı bomba yağmış, ha ıraklının farkedermi?
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.07.2014, 18:35   #35
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yazmıyım dedim yinede dayanamadım,öncelikle israil benim gözümde devlet filan değildir,ortadoğuda abd ve diğer siyonist ülkelerin sağdaki soldaki yahudileri toplayıp ,bölgedeki müslümanları sindirerek kurulmuş ,abd uşağı terörist ülkedir,bu ülkeyi tanıyanı, ben insan olarak tanımıyorum,sivasspor yönetiminin ve ahmet arasın israil takımına tavır koymasınıda takdirle karşılıyorum ,ancak herşeyin bir uslubu vardır bu şekilde değilde ,biz bu oyuncumuzu satmak istemiyoruz denilebilirdi,ahmet arasda israilde oynamak istemiyorum diyebilirdi,yarın bu takımda begendiğimiz oyuncu çıksa almaya kalksak deselerki ,bizde sivaslılara verecek kedi bile yoktur hoşumuza gidermi?uluslarası ilişlilerde duygusallık yoktur ,karşılıklı çıkar ilişkisi vardır,nasılki suriyeye iran ,rusya,çin destek oluyorsa,nasılki abd ,hiç hazetmediği islamcılara afganlılara, çeçenlere , destek oluyorsa ,bu işler hep böyledir,mademki hepimiz yiğido geçiniyoruz,mademki hiçbirzaman haKsızın yanında olmayacağız ,bunu tam olarak yapmak lazım,eğer mutfagında profilo buzdolabı kullanıyorsan,iftarsofranda cocacola pepsi varsa,danone yoğurt yiyorsan,altında mercedes ,pejo ,ford araç araba varsa ,onlarada goodyear lastik takıyorsan ,chelden bp den petrol dolduruyorsan,marlboro cigara tüttürüyorsan çamaşırlarınızda omo, arielle yıkanıyorsa,gibbs le traş oluyorsan,tang le içini ferahlatıyorsan,alarko şofbenle evini ısıtıyorsanız ,pantenle blendaxla banyo yapıyorsan ,hiç kusura bakmayın bu protestonun hiçbir anlamı yoktur,ayrıca 1 milyon insanın ölümüne yardım yataklık yapmış,yüzbinlerce kadının kızı hapishanelere tıktırıp sistemli tecavüz ettirmiş,bu katil ve tecavüzcülere ülkemizde kol kanat germiş,bombaların taşınmasına yardım etmiş ,bombaların müslümanların başından aşşağı yağdırılması için havvalanlarını sonuna kadar açmış ,500 bin sorti yaptırmış zihniyeti meydanlarda bugüne kadar protesto etmeyip, bide şakşakçılığını yalakçılığını yapanların ,saMİmiyetine inanmıyorum ,ha filistinlilerin başından aşşağı bomba yağmış, ha ıraklının farkedermi?
Bin kere teşekkür butonu olsa bin kere teşekkür ederdim. Okuduğum en güzel yorumlardan bir tanesi. Eline, yüreğine sağlık hocam.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda psychology58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.07.2014, 20:06   #36
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hem yönetimi hemde Ahmet arasi cani gönülden tebrik ederim vermis olduklari cevabi yerinde uygun buluyoruz allahin lanetine mazhar olmus bir kavimle anilmaktan allaha siginiriz
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Külhan'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: AW: Aras'a Veto Geldi
Alt 14.07.2014, 22:41   #37
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: AW: Aras'a Veto Geldi

Alıntı:
spider58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardesler haklisinizda,
unutmayin Balili`de Israili futbolcuydu, bize geldi , biz onu sevmedik mi?

Herkesi bir tabagnin icine koymayin lütfen, o serefsizligi yapanlar Allah görüyor zaten hic bir sey cevapsiz kalmayacaktir, ha bu dünyada, ha öbür dünyada.
yahudilerden degilde daha cok siyonistlerin cogunlukta yasadigi bir ülke israil o yüzden bende oraya gitmek istemem
Bu Konuda 58CeZa58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.07.2014, 23:08   #38
HeLuieN58
Acemi Yiğido

39 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 390 HeLuieN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Helal Olsun Ahmet'e.Boşa Bize Yiğido Kenti Demiyorlar.Burak Gibi Kancıkları Yerine Ahmet Gibi Adamlar Cıkarma Dileğiyle
Alt 15.07.2014, 01:24   #39
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

Yazmayım dedim ama dayanamadım yazıyorum, kalbinde kin ve nefret taşıyan, her söylemi buram buram siyaset kokan sevgi nedir bilemez, bizim o masum ve sussuz kardeşlerimize olan üzüntümüzü samimiyetsizlikle sorgulayamaz, merhamet duygusu biz Müslümanların genlerinde var, her soylemi kin ve nefret olan tenkitlerde dayanamaz, hemen yalaka yaftası vururlar, halbuki bilmezler ki yalaka kendileridir, çünkü kendi görüşünde olmayanları hazmedemezler.
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.07.2014, 07:57   #40
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 940 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: Aras'a Veto Geldi

İsrail Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Maccabi Tel Aviv’in, takımın genç forveti Ahmet Aras için Yiğidolar’ın kapısını çalması gündeme bomba gibi düşmüştü. Geçen sezon attığı 17 golle PTT 1. Lig’e damga vuran başarılı oyuncuya talip olan kulübün yetkilileri önümüzdeki günlerde Sivasspor’a resmi teklifini yapacak.

Oyuncunun menaceri Enver Yıldırım, konuyla ilgili FANATİK’e yaptığı açıklamada, “Sosyal medya üzerinde birçok yorum yapılmış. Ancak Ahmet’in bu hususta bir açıklaması olmamıştır. Ahmet, Sivasspor’un sözleşmeli oyuncusu, dolayısıyla gelen teklifleri yönetim menfaarleri doğrultusunda değerlendirecektir” dedi.

Görüldüğü gibi "Veto" haberi asparagasmış arkadaşlar !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
arasa, geldi, veto