Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: SİVAS TÜRKÜLERİNİ YAZIN BURAYA
Alt 22.05.2009, 23:11   #40
yakup yilmaz
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 yakup yilmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SİVAS TÜRKÜLERİNİ YAZIN BURAYA

Ben sana bi kaç etkinlik sıralayım hemen en azından ilk etapta aklıma gelenleri..
1- Bir yaz akşamı çıkarsın istasyon caddesine büyük ihtmalle yol trafiğekapalıdır. Çekirdek çitleyerek istasyondan aşağı doğru yürürsün..Hele bi de Cuma akşamıysa kongre binasının yanındaki alanda konser vardır
sonra devam edersin aşşa doğru.Mola dondurmalarının önüne gelince. O güzel dondurmadan yemekten kendini alamassın. Ve dondurmanı alıp Büyük oetelin oraya kadar gidip geri tekrar meydana doğru yüürürsün.
2- genelde buluşma mekanları aynalı çarşının önüdür. Ya da Atatürk büstünün önüdürburdan geçerken tanıdık birini görmemen imkansızdır.
3- Çifte minareye gidip fotograf çektirirsin. SEvdiğine dostuna hediyelik bi şeyler alırsın...
4- kaleye çıkıp bi çay içersin.. Sivası izlerisn .. fotograf çekersin
5- Taşhana gidersin arkadaşlarınla bi nargile tüttürürsün.Çok keyiflidir orda oturması çayı da bi ayrı lezzetlidir. ne muhabbetler döner....
6- Yaz günü soğuk çermikten bi çadır kiralarsın ya da günü birlik pikniğe gider yıkanır gelirisn ama oranın keyfi sabah 6 da çıkar. Ne de güzel suyu vardır yeni havuz daha güzeldir bu arada
7- Sıcak çermik te tercih edilebillr. Kap kaynar suda hareketsiz beklersen daha bi kolay alışırsın.Sonra sı zaten alışıyorsun
8 alibabanın üst tarafında akdeğirmen parkı vardır melana tarafında... günübirlik piknikler güzel olur.....
9- paşa fabrikası , yıldız ırmağı kenarı , gardaşlar tepesi piknik için güzel mekanlardır....
10- hoby yüzme havuzu vardır stadın yanında yüzmeye gidebilirsin.
11-Sivas başkadır.. Yazı başka güzel .. kışı başka.....
ben seviyorum ya sizler?
Özledim seni Sivas be.....
Daha güzel anlatamazdım herhalde))))
Çermiklere gitme sevdası bir başkadır küçük bir çocuk için.Bir de fidanlıkta piknik yapmak çok mutlu ederdi beni. Ne kadar ayazı ve yobazıyla meşhur bir şehir olsada severim Sivası...
yakup yilmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
buraya, nerdesin, sampiyonum, sİvas, tÜrkÜlerİnİ, yazin