Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hadi bundan sonra oynamayın da görelim!
Alt 10.11.2010, 22:29   #21
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Hadi bundan sonra oynamayın da görelim!

sivasspor için hayırlı olur inşallah,taraftarlarımıza daha ağır yük düşüyor bu aşamada...bütün maçlarda şampiyonluğa oynar gibi stada gidip tezahürat yapmalıyız! gayret göstermeyen, kasten oynamayan ,gönülsüz futbolcu bunları üzerine almaz her şey sivasspor için-sivas için
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2010, 00:32   #22
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

mecnun baskanın ağzına sağlık..yanlız is bununla bitmiyor bu oyunun ikinci perdesi de var..ara transferde süperlige devam etmek için sezon sonundada radikal transferlerle sampiyonluk için takviyeler gerek..dediğim takviyeler olmazssa inanın önümüzdeki yılda değisen hiç bir sey olmaz...
Alt 11.11.2010, 00:35   #23
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya bı de su var sonucta devre arası ortada oyuncu deryası olmayacak,devre arasına cok umut baglamamak lazım.ah mesut bakkal daha sene basında herkez dedı bu adamlarla olmaz dıye..yonetımle el ele verıp sacma sapan transferler yaptınız,sımdı devre arasında kımı bulup alacagız o da ayrı bı soru?
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Holigann'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.11.2010, 01:13   #24
Bulut@ğlu
Yiğido

Bulut@ğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 Bulut@ğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bakalım bu hafta neler olacak ne gibi değişme olacak merak ediyorum aynı tas aynı hamam olmasın bıktık zaten bu kadar yeter sanırım

oynamasınlarda görelim..
Bulut@ğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2010, 01:14   #25
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Holigann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya bı de su var sonucta devre arası ortada oyuncu deryası olmayacak,devre arasına cok umut baglamamak lazım.ah mesut bakkal daha sene basında herkez dedı bu adamlarla olmaz dıye..yonetımle el ele verıp sacma sapan transferler yaptınız,sımdı devre arasında kımı bulup alacagız o da ayrı bı soru?
devre arasında hiç kimseyi bulamazsın..anca takımıyla sorunlu kaliteli topculara yönelmek gerek..yanlız mesut bakkalı çok fazla küçümsemeyelim..her ne kadar transferleri o yapmıs olsada insanoğlu hata yapabilir..bakın ertuğrul bizi sampiyon yaptı ama yabancılar gecen seneki gibi dökülüyor...ben hala bakkalın kaliteli hoca olduğuna inananlardanım bunu söylerken rıza hoca ile kıysalamak babında söylemiyorum..
Alt 11.11.2010, 01:21   #26
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
devre arasında hiç kimseyi bulamazsın..anca takımıyla sorunlu kaliteli topculara yönelmek gerek..yanlız mesut bakkalı çok fazla küçümsemeyelim..her ne kadar transferleri o yapmıs olsada insanoğlu hata yapabilir..bakın ertuğrul bizi sampiyon yaptı ama yabancılar gecen seneki gibi dökülüyor...ben hala bakkalın kaliteli hoca olduğuna inananlardanım bunu söylerken rıza hoca ile kıysalamak babında söylemiyorum..

Mesut Hocadan önceki Muhsin Ertuğral Hocada iyiydi,fakat bu takımdaki kaşarlanmış bazı isimler onuda yolladılar,resmen top oynamadı takım,pesınden Mesut Hoca geldı takım top oynamaya basladı. Mesut Hocayı da yedıler. Rıza Hoca işin farkında o yüzden bunlara fırsat vermeyecek diye düşünüyorum.
Bu söyledıklerım belkı sıze komık gelebılır,olur mu oyle bırsey dıye dusunebılırsınız ama ınanın oyle,sehırde takıma yakın bır cok ısım bunu bılıyor.O yüzden bu futbolcularla ne pahasına olursa olsun vedalaşmak gerek.
Ben Rıza Hocanın hocalıgınıda begenıyorum,Denızlıdekı basarılarını cogu ınsan unuttu,Eskısehırde de son doneme kadar ıyıydı,burada ısıne daha sıkı sarılacagını umıt edıyorum. Rıza Hoca ilede beklenenı yakalayamazsak zaten işler kötü.
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Holigann'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.11.2010, 01:44   #27
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
Holigann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mesut Hocadan önceki Muhsin Ertuğral Hocada iyiydi,fakat bu takımdaki kaşarlanmış bazı isimler onuda yolladılar,resmen top oynamadı takım,pesınden Mesut Hoca geldı takım top oynamaya basladı. Mesut Hocayı da yedıler. Rıza Hoca işin farkında o yüzden bunlara fırsat vermeyecek diye düşünüyorum.
Bu söyledıklerım belkı sıze komık gelebılır,olur mu oyle bırsey dıye dusunebılırsınız ama ınanın oyle,sehırde takıma yakın bır cok ısım bunu bılıyor.O yüzden bu futbolcularla ne pahasına olursa olsun vedalaşmak gerek.
Ben Rıza Hocanın hocalıgınıda begenıyorum,Denızlıdekı basarılarını cogu ınsan unuttu,Eskısehırde de son doneme kadar ıyıydı,burada ısıne daha sıkı sarılacagını umıt edıyorum. Rıza Hoca ilede beklenenı yakalayamazsak zaten işler kötü.
her yerde doğrular söylenmez kovulursun derler ya...ben bu anlattıklarınızı zaten biliyorum ..biliyorumdan ziyade hal onu gösteriyor... bir çok zaman bilmek yetmiyor oradaki havayı teneffüs etmek gerek bence...sizler (gerçi sizin Sivasta yasayıp yasamadığınızı bilmiyorum) Sivasta yasayan kardeslerim konuya daha çok hakim olduğunuz için öncelikle sizlerden gelen yorumları takip ederek kendi fikirlerimi netlestiriyorum..düsünceniz ve tesbitleriniz gerçekten harika...kısa bir paragrafta bir çok seyi anlatabilmeyi basarmıssınız...tebrik ediyorum sizi.......
Alt 11.11.2010, 01:44   #28
kanımaksa58
Yiğido

kanımaksa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 kanımaksa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
itaydas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
zaten bizin derdimiz Mecnun başkanla değil ki, hangi futbolcu parasını alamamışta oynamıyor bu kadar terbiyesizlik olamaz. insan ekmek yediği kapıya nankörlük edemez.futbolcunun görevidir, koşmak mücadele etmek, gol arayışında bulunmak.Akın olacak adam ne demeli, adam maçtan önce kuaföre gidip saç yaptırıyor ve saçları bozulmasın diye hareket etmiyor varmı böyle bişey yaa.nankörler.böyle yönetim anlayışına böyle futbolcu olamaz. AYIPTIR.
bizim derdimiz mecnun başkan değilde stattaki taraftarın derdi mecnun başkan yönetim istifa diye bağırıyorlar
kanımaksa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2010, 07:13   #29
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence bunlara rahatlık batıyor paralarını zamanında alıyorlar ya
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.11.2010, 07:19   #30
kempes
Yiğido

kempes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 122 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 kempes Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

mourinho'da futbol oynamadı
futboldan anlamak için oynamak gerekmiyor
hele şu denizlispordan alınması istenilen futbolcular takıma dahil edilseydi gör sen...
kempes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bundan, görelim, hadi, oynamayın, sonra