Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ortak Basın Bildirisi
Alt 10.02.2014, 13:45   #21
EsEnTePeLi
Acemi Yiğido

EsEnTePeLi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 511 EsEnTePeLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ortak Basın Bildirisi

Kimse kimseyi kandırmasın ben içinde olan ve bu tezahüratada katılan biri olarak söylüyorum maratondan çıktı ve başlarda 10 kişiyle başlayan sonra b,c,d bloklara ve havuza yayıldı. Sonra tüm stad eşlik etti ve ben şahsım adına söyleyim artık bıkmıştım etrafımdakilerin, memleketleri başka olan arkadaşlarımın Sivasspor fener yalakası demelerinden bıkmıştım.Sırf onlara bunun tersini ispat etmek için bağırdım.Kimse kusura bakmasın.Ve stadda binlercesi bağırırken burda 20 kişinin biz bilinçli taraftarız ayağına yatmasına gerek yok.
EsEnTePeLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda EsEnTePeLi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 13:48   #22
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
EsEnTePeLi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kimse kimseyi kandırmasın ben içinde olan ve bu tezahüratada katılan biri olarak söylüyorum maratonda çıktı ve başlarda 10 kişiyle başlayan sonra b,c,d bloklara ve havuza yayıldı. Sonra tüm stad eşlik etti ve ben şahsım adına söyleyim artık bıkmıştım etrafımdakilerin, memleketleri başka olan arkadaşlarımın Sivasspor fener yalakası demelerinden bıkmıştım.Sırf onlara bunun tersini ispat etmek için bağırdım.Kimse kusura bakmasın.Ve stadda binlercesi bağırırken burda 20 kişinin biz bilinçli taraftarız ayağına yatmasına gerek yok.

sen lafın ucunun MECNUN BAŞKAN'a dokunacağını bilmiyor musun birader? fenere söv, bağır çağır da şu bilinçsizce tezahüratı yapma bari orada suçlu olmadığı halde suçlanan senin başkanın...sırf birilerine sinrilenip böyle hareket ediyorsan senin de Sivassporluyum ayağı yapmana gerek yok anladın mı?
Alt 10.02.2014, 13:50   #23
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

geçin bu masalları ben maratonaydım gözümle gördüm o liderleri dahil herkes teazhürat yapıyordu...hadi ben yanlış gördüm diyelim..peki siz nasıl grupsunuz da o tipleri susturamıyorsunuz, sizin gibi büyük(!) taraftar gruplarının önüne geçebiliyorlar ve gruplardakileri bile o tezahürata dahil ediyorlar? bunu yapan 3-5 kişi olsa size hak vereceğim ama tezahürat gruplardan başlayıp önce bütün maratona sonra kale arkaları ve stada yayıldı...ve hepinize bravo bu bilinçsiz tezahüratla adam gibi adam MECNUN BAŞKAN'ı mahcup ettiniz hatta can damarından vurdunuz! maç içindeki olur olmaz sırf küfür edelim de ne olursa olsun mantığındaki tezahüratlarınızı hiç söylemiyorum bile! sayenizde aziz gibi birinden '' o zaman ben mi sizi satın aldım? '' damgası yedik! eserinizle gurur duyun, sayenizde şu güzel galibiyet bile gölgede kaldı!!! KATILIYORUM DOĞU BEY SİZE
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı kaptann58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 14:03   #24
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ben yıllardır kombinesi olan Sivasspor taraftarıyım. Kombinemde Maraton C 'de şehir dışından bu maça misafirim geldi.ve mecburen bilet almak istedim biletimde Maraton A'da idi Tabi yıllardır sivasspor taraftarı olarak stadın konumunu bildiğim için Misafirmi benim kombine yerine oturdum bende mecburen maratan A'daki biletimin yerine gittim.ve maç başladı ordaki gurup sağa sola saldırmaya başaldı kalsanız ayağa diye maç başladı küfür etmeye başaldılar maç bitene kadar ve ilginç olan şu Sivasspor 1-0 galip iken gurup içerisinden Gökhan GÖNÜL taç atarken mayatap attıllar. Şimdi burdaki Guruba soruyorum Yani maraton A'daki peki o maytap gitse Gökhan GÖNÜLE yada yan hakeme isabet etseydi.Sonuç ne olacaktı ve bu maytap 1 defa değil 2 defa atıldı Madem Sivassporu yada Mecnun başkanı düşüyorsunuz. Neden Maç başladı küfüre başaldınız maç bitene kadar devam ettiniz. Madem Sivassporu düşüyorsunuzda neden maytap atılmasına müsade ettiniz.
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ahwettt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2014, 14:03   #25
EsEnTePeLi
Acemi Yiğido

EsEnTePeLi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 65 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 511 EsEnTePeLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

sen lafın ucunun MECNUN BAŞKAN'a dokunacağını bilmiyor musun birader? fenere söv, bağır çağır da şu bilinçsizce tezahüratı yapma bari orada suçlu olmadığı halde suçlanan senin başkanın...sırf birilerine sinrilenip böyle hareket ediyorsan senin de Sivassporluyum ayağı yapmana gerek yok anladın mı?
Öncelikle beni bilen bilir ve hiç bir zamanda Sivassporluyum ayağı yapacak kadar alçalmadım Elhamdülillah Sivassporluyum. Başkan zor durumda kaldı diyosunda abicim sırf biz sustuğumuz için başkanımıza trabzonda şikeci muamelesi yapmadılar mı? O zaman niye çıkıpta böyle başlıklar açılmadı konu geçiştirildi. Benden size ufak bi tavsiye başkana sahip çıktığınız kadar şu tribünlere sahip çıkın . 17 18 yaşındaki çocukları kimsenin serseri, müptezel diye yargılamaya hakkı yok.Zamanında siz uğraş verip bu çocuklara efendilik öğretseydiniz, dışlamak yerine bak kardeşim bu yanlış bi hareket böyle olmaz deseydiniz şu an böyle olmazdı. Tek sebebi SAHİPSİZLİK! kimse kusura bakmasın
EsEnTePeLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı EsEnTePeLi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2014, 14:21   #26
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Deplasmandaki Akhisar bld kupa maçındaki akhisar kümeye tezahüratınıda maraton tribünündekiler yapmadıya bırakın bu işleri...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.02.2014, 14:27   #27
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tribünde birleşemeyen gruplar BALTAYI TAŞA VURUNCA BİRLEŞMİŞ ?????? MANİDAR Kİ NE MANİDAR ........ Ama yemezler yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkürler ........
Alt 10.02.2014, 14:46   #28
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

fener yenilmiş olmanın ezikliği ile bağırıyor. bizim içimizdeki şak şak cılarda onları destekliyor
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.02.2014, 14:52   #29
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
fener yenilmiş olmanın ezikliği ile bağırıyor. bizim içimizdeki şak şak cılarda onları destekliyor
Bizi ilgilendiren bizi rezil eden o tezahürattır ...Konumuz bu diğeri bizi bağlamaz hanemize 3 puan yazıldı ama burnumuzdan da fitil fitil getirdiler.Buna kendi taraftar gruplarımız neden oldu ..İmkan verirsen hasmına seni alt etmek için elinden geleni yapar ...FIRSAT VERMEYECEKTİNİZ ...
Alt 10.02.2014, 15:02   #30
YGTayfa
Acemi Yiğido

YGTayfa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

56 Mesajına 127 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 493 YGTayfa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

burda manalı manalı yazılar yazıp durmayın adamın tepesini de attırmayın geçimimizi siz mi sağlıyorsunuz..?

sizin ne demeye çalıştığınızı söyleyim ben, biz yönetimden bedave bilett almıyoruz yönetimle hiçbir alakamız da yok geçen seneye kadar da kombinelerimizi alıyorduk bu yılda kendi imkanlarımızla girmeye çalışyoruz arada bedava giren öğrenci kardeşlerimiz yok mu tabi ki var burada yalana gerek yok ama şu manalı yorumlarınıza baktıkça tiksiniyorum inanın.biz burda kimseye yalakalık olsun diye değil gerçekler anlaşılsın diye konu açtık yönetimin hakkımızda ne düşündüğü çok umrumuzda da değil çünkü onlara bağımlılığımız yok bugüne kadar da olmadı olmaz da ama bu demek değildir onlara zıtız kesinlikle onları istemiyoruz bu değil biz başkanımızı da yönetimimizi de seviyor ve destekliyoruz öyle olmasa en zor zamanlarında yanlarında olmazdık üstelik hiç bir karşılık beklemeden, böyle bir derdimiz olsa küme düşmemeye oynadığımız yıllarda istifaya davet eder yada provakosyon yapardık, bu yönetimin ve başkanımızın yaptıklarını hiç bir sivaslı inkar edemez..şimdi aklınızca düşünüyorsunuz ki bunların bileti kesilecek yönetimle ters düşüp giremeyecekler biz herşeyi kendi imkanlarımızla yapıyoruz zaten kimseye muhtaç değiliz merak etmeyin, burda bize laf edenler biraz delikanlı ise gelsin yüzümüze söylesin bu bir tehdit değil ama sanal alem delikanlılığı yapmanında alemi yok bir hata yapılmış ve bu olayda o stadda olan herkesin parmağı var kimse kendini aklamaya çalışmasın boşyere, ha olayı başlatanların kabahati çok büyük o ayrı ve olayı başlatıp stadı galeyana getirenleri de ayrca kınıyoruz zaten ama aynı şeyleri dönderip dönderip söylemenin alemi yok herkez yazdığı yorumlara dikkat etsin..

Etiketler
basın, bildirisi, ortak