Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!
Alt 05.02.2013, 14:13   #41
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

97 Mesajına 151 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 MEVLUTHOCAOGLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!

şunuda demeden geçemiyeceğim taraftar grupları bu konuda haklılar tepki olacak tepki olacak ki başarı gelsin o koltuk babalarının koltuğu değil yeter artık yönetim bırakın artık vizyonsuz bir klup idare edilmez bırakın artık babalarının çifliği ceplerinden 1 krş koymadan klup yönetmekte ne var 3 ligdeyken onu babam bile yapmıyordu klup başkanı iken biz bu arma için neler kaybetttik. o zamandan bu zamana bakıyorumda şimdi herşey çıkar davasına dönüşmüş yazık kimlere kaldı koca çınar yazık miadını doldurdu artık bu yönetim yeter artık şunu diyebilirsiniz bu yönetim bırakırsa ne olur diye ben size söyleyeyim gerçekten daha güçlü bir ekip gelir merak etmeyin klup başıboş kalmaz bunun bilince olalım kan değişikliği her zaman teknik direktör futbolcu ile olmaz yönetim ilede kan değişikliği zamanı
MEVLUTHOCAOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda MEVLUTHOCAOGLU'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2013, 14:16   #42
punisher58
Acemi Yiğido

punisher58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 422 punisher58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar tamam bir tepkiniz var ama bunu göstermenin yolu böyle olmamalı, bakın bir örnek vereyim kasımpaşa taraftarı yeni yönetimleriyle araları yok ama stada gelmeyerek göstermiyorlar tepkilerini fulluyolar stadı rahat yarım saat yönetim alehinde tezahurat yapıyorlar ama takıma destek 10 numara
punisher58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı punisher58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 14:18   #43
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
önce yönetim istifa diye bağırsınlar sonra da mevlut başkan sivasspor şampiyon desinler. senin de yolun açılmış olur. bu hafta biletlerini sen al bu arkadaşların, 90 dk senin için bağırırlar. sonra çıkar açıklama yaparsın, taraftar desteği arkamda diye.

seneye de bizi şampiyonlar ligine götürürsün herhalde!

burada dalga geçmek için vakit geçirmek için mi bulunuyorsun.ben burada kendi fikrimi söylüyorum başkan olmak gibi bir niyetim yok o işi biz 3 ligte iken yaptık daha güzel günler görmek içinde bıraktık vakti zamanı gelince herşey zamanında güzel ve tadında. gelelim size böyle yaparak kendinizi gülünç duruma düşürüyorsunuz ne anlama geliyor bu yorumunuz _?
Alt 05.02.2013, 14:24   #44
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 868 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Alıntı:
MEVLUTHOCAOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence en güzel cevap stada gelip maçın başından sonuna kadar yönetim istifa diye çağrı yapılmasıdır.maça gelmeyerek yönetimin ekmeğine yağ sürmektir ve onların işine gelir bu bunu lehine çevirmek için gelip 90 dk boyunca yönetime bağırmak ve daha sonra klüb binasına gidip orada protesto etmekdir.Ama maça gelmemek olmaz bizler arma için geliyoruz 3-5 kişinin terbiyesizliğne değil
Ne istifasi kardesim, yönetim istifa edince daha iyi yonetimmi gelcek hadi ordan, bos bos konusmayin.
Alt 05.02.2013, 14:41   #45
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

Boşa hiçbir insan konuşmaz arkadaşlar bakın duygusal yaklaşıyorsunuz bu duruma yönetim 2 sezondur ne yapıyor transfer politikası nedir tranfere ne kadar bütçe ayarlıyor bunları bilen var mı ben bunları yönetimin içinde olan hemde disiplin kurulunda olan bir abimden söyleyerek dile getiriyorum boşa konuşmuyorum adamlar artık yürümüyor diyorlar çarşambanın gelişi perşembeden belli olur arkadaşlar benim ne yönetimle nede bir başkasıyla bir alıp veremediğim veya husumetim var ben kabinin içinde dolaşan ve artık bu işin sonu geldi diye söyleyen yönetimin içinde olan insanlardan duyduğumu sizlere aksediyorum. Katılırsınız kaltılmazsınız o sizlere kalmış ama böyle nahoş tepkiler vermek olmaz eleştrmek vardır kalp kırmadan söylenir böyle nahoş kelimeler kullanılmaz.Bana göre bu yönetimin miadı dolmuştur artık yeni oluşum için bırakmaları lazım.Şunuda anlamış değilim bu yönetim giderse sivasın düşeceğini veya başıboş mu kalacağını sanıyorsunuz arkadaşlar lütfen biraz yeniliklere açık olun derim ben bu benim nacizane bir fikrimdir. ( Lütfen seviyesizleşmeyelim cevap yazarken )
Alt 05.02.2013, 14:46   #46
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 979 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bi kere şu herşeyi yönetimden beklemeye karşıyım. Biletx de maç bileti nerdeyse 1 hafta öncesinden satıştaydı. Al kardeşim biletini. 12 saatlik yoldan geliyosun neden işi yönetime bırakıyorsun ki? Ben internetten aldım biletimi ve bu şekilde girdim maça ve hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Cefakar vefakar ayaklarını bırakın. Cefakar olan 50 li yaşlarda hala Sivasspor maçına giden amcalarımız dayılarımızdır. Bu takımı 3. ligde dahi destek olanlardır. Takım Süper lige çıkınca ben Sivassporluyum diye piyasaya çıkanlar degildir.

Yönetim bilet ayarlamadı diye bizim en büyük rakibimiz Trabzon maçına gitmeyecegiz diyenler hiç degildir.. Bencede bu protesto bu maçlık olmasın, bu maça gitmeyen taraftar Kasımpaşa macınada gelmesin ordu macınada gerek yok!
Bedava bilet koparmanın yolları bunlar Maçlarda üzerine giydikleri orjinal sivasspor ürünü yok. Gerçek Sivasspor lular kombinesini alan orjinal ürün alıp takımına destek olanlardır. Yönetimininde pek umrundaydı onlar işini yapıyor, taraftarlarda işini yapacak. BEDAVA devri kapandı artık. Dua edinde maç biletleri zamlanmasın, demedi demeyin
Alt 05.02.2013, 14:51   #47
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Taraftarlık bu mu ? Tepkimiz takımı bırakmak mı olmalı biz de Sivasspor taraftarlığımızda yaşadığımız sorunlara rağmen tribündeyiz.

Hem de ts maçı öncesi hiç olmadı böyle bir maçta takımı biz asla yalnız bırakmayız.
Alt 05.02.2013, 14:53   #48
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Ayrıca biz yönetim veya başkaları için gitmiyoruz stada yiğidolarımız ve daha önemlisi arma için ordayız.
Alt 05.02.2013, 14:55   #49
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bazıları neden her fırsatta yönetim istifa yaygaraları koparıyor merak ediyorum. amacınız nedir. yöneticiler gidince siz mi geleceksiniz yönetime. bırakın bu camiamıza zarar veren lafları.
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı aozdemir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 15:00   #50
badboysefaa
Yiğido

badboysefaa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 205 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 badboysefaa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kimse vazgeçilmez değildir

Olmazsa olmaz hiç değildir a gider b gelir sıkıntı yok. Önce duyunca çok üzülmüştüm niye gelmiyorlar diye

Ama Trabzon maçları yeterince gergin olacaktır kasım beyinde dediği gibi

yokluğunuzu aratmayacak bi taraftar olacağına inanıyorum
badboysefaa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı badboysefaa'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
basin, basın, bildirisi, bİldİrİsİ