Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 31.01.2015, 22:24   #71
existence
Yiğido

existence - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

113 Mesajına 224 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 existence ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Değerlendirilecek neyi var ki. Süperdik süper
existence isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2015, 22:26   #72
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Şansal Büyüka "Sivasspor taraftarının aklını kaçıracak sayıda gol kaçırmış.Bugün hayati 3 puan aldılar.Maçın ilk yarısında da Gaziantep'i perişan ettiler.Sivas lige geldiğinden beri en çok gol kaçırdığı maçtı."

Mustafa Denizli " Sivasspor'un ligde kalıcıyım mesajı verdi.Takım bu arzusuyla içerde ve dışarda zor maç kaybeder.Sivas bugün gösterdiği performansla bu ligde kalıcıyım mesajı verdi.Yedek kulübesinde iki şampiyonluk İbrahim oturuyor."

Tümer Metin "Sivas'ın devre arası iyi çalıştığını biliyorum.Transferde iyi takviyeler yaptılar.Cicinho'ya ayrı parantez açmak istiyorum.sağ bekte oynamasına rağmen orta alandan Eneramo'ya inanılmaz bir gollük pas attı bugün ..Çok üst düzey birisi.."

Maraton / Lig tv
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2015, 22:38   #73
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
A.Turan Korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
TS yenilgisinden sonra Sergen hoca topçularımıza , " şu an ağabeylik yapıyorum, hocalık yaparsam farklı olur" Demişti. Bugünkü maçın ilk yarısını 0-1 yenik durumda devre arasına girince soyunma Odasında esip gürlemiş. Maç sonu açıklaması böyleydi. Sonuç ikinci yarı 3 gol ve güzel bir galibiyet. Maç değerlendirmem bu Yüzden kısa olacak. "Sergen, galiba artık hocalık yapmaya başladı" diyorum .
Iste carlosta goremedigim en önemli eksik buydu
oyuncuya kizamiyordu
ama hepimiz biliyoruz ki Türk futbolcusu azar isitmeden !! aklı başına gelmiyor
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2015, 22:40   #74
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Eneramo kalitesini gösterdi,Sivasspor'un Mehmet yıldız dan sonra en faydalı golcüsüdür.Burhan Eşer in kredisi ne zaman bitecek merak ediyorum ? Batuhan mecburiyetten oynuyor,Ziya bildigimiz Ziya 3 yıldır kendini hiç geliştiremedi hucuma katkısı yok denecek kadar az,
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2015, 22:40   #75
Djamoka
Yiğido

Djamoka - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

127 Mesajına 246 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 Djamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISIDjamoka COK SEVILEN BIR KISI

Antep in de durumunun çok iyi olduğunu söyleyemeyiz. Bu da bizim için avantajdı. Ve bu şansı çok iyi değerlendirdik. Ama şu var ki bu kadar gol pozisyonuna girip de atamamak iyi bi durum değil. Önümüzdeki karşılaşmalarda aynı defansa karşı oynamayacağız.
Djamoka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2015, 23:06   #76
sirseri58
Yiğido

90 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 sirseri58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

işlerımden dolayı maça ızleyemedım özete baktım harıka oynamışız ruh gelmiş takıma bu eneramo iş yapıcak gıbı duruyo hadı bakalım...inşallah haftaya carlosuda uzerız burda
Alt 31.01.2015, 23:09   #77
Rallim58
Gast

Müsabakanın 2. yarısına oyuncu değişikliği ile başlamakla en akıllı hareket yapıldı...

Eneramo müsabakaya damgasını vurdu...

Karşılaşmanın kırılma anı olan penaltı + kırmızı kart olayı, farklı golle kazanmamıza vesile oldu. Bu ve benzeri pozisyonlar her karşılaşmada olacağının garantisi yok.

Aldanmamalıyız.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2015, 23:51   #78
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sivasspor´un birakalim ic sahayi deplasmanda böyle oynadigi,bu kadar sansi tepipde sahadan 3-1 galip geldigi bir mac ben hatirlamiyorum.

Bilhassa ilk yari kacirdigimiz firsatlari lehimize ceviremeyip ilkyarida soyunma odasina 1-0 yenik gitmemiz karsisinda ben sahsen futbolun adaletine isyan edesim geldi.

Ikinci yarinin baslamasiyla Batuhan kenara alinmis ve sahaya bambaska bir Sivaspor cikmisti.G.Antep adeta defansa cekilmis Sivasspor sagli ,sollu rakibi boguyor ve adeta hataya zorluyordu .Olanda oldu ve Enaramo´yu ceza alani icinde yaka paca assagiya indiren kisi kirmizi kartla ödüllendirildi ve sahayi terketti.Penalti vurusuyla Sivasspor beraberligi yakalarken bu Antep üzerinde soguk dus etkisi yapti.

10 kisi kalan G.Antep o dakikaya kadar defansa kapanirken bu sefer acik futbolu secti.Sivasspor öylesine dalga dalga geliyorduki sanki bütün sezonun acisini G,Antep´den cikarmak istiyordu.Oyun cigrindan cikmis Sivasspor adeta G.Antep kalesini ablukaya almisti.Kale icerisinden cikarilan toplar,kale direklerinden dönen toplar ve kalecinin üzerine nisanladigimiz sayisiz gol firsatlarini teperken,sahada mac bitmesi icin dua eden bir teknik kadro ve futbolcu toplulugu vardi sahada.Bunlarda G.Anteplilerdi.

Türkiye spor kamuoyu bugün tek bir seye sahit oldu,oda Sivaspor´daki mevcut olan futbol potansiyeline.Bu futbol tüm rakiplerimize yeterince göz dagi vermistir umarim...

Nice basarilara .
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.02.2015, 00:37   #79
DeSalvo58
Acemi Yiğido

78 Mesajına 161 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 357 DeSalvo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Suan takim gayet iyi ve hirsli, uzerine birde Sergen Hoca'nin zekasi da eklenince ortaya boyle guzel bi oyun cikiyor. Fakat yine oyunumuz guzel bitiriciligimizde yine sorunu var. Tarihi farka gidecegimiz macta cok gol kacirdik. Birde bu kacirdiklarimiza Gazikantep'in kalesindeki basarili file bekcisi Karcemarskas'in kurtarislari eklenince en fazla bu oldu , hayirlisi olsun diyelim bizde Ancaaak transfer konusuna gelincee, hala dikine pas yapacak bi orta sahamiz yok. Bu mactada gorduk ki Aatif oyunu kurmak icin ta ademin yanina gidiyor ki gol gelsin , dikine paslar yapsin. Ustelik orta sahada uzaktan kaleyi yoklayacak bi aatif var bi ibrahim var. Bize sutta cekebilen bi on libero lazim. Simdi 'Yigido bak Kadir sutunu cekti golunu de atti.' diyeceksiniz buyuk ihtimalle de kadirin attigi gol fazla sansliydi yigidolar. Top yere sekti sonra antepli oyuncuya carptida gol oldu ohoooo oyle olacagina direk zimbalayan bi orta sahamiz olsa guzel olmazmi? Diger oyuncular icin ayri bir parantez acacak olursak. Aatif'in kulagini iyi cekmis Sergen Hoca fakat Ziya icin ayni sey gecerli degil. Bu mac Burhan obayagi bi hirsliydi ozellikle 2. yari ki bunu kimse inkar edemez. Batuhan'in ise ben gol atayim diye bi amaci yok fakat pas atacagi yerleri iyi biliyor ilk yarida da iyi oynadi bence zaten ben Batuhan'i cikarirken biraz sinirlendim ama EneRambo beni utandirdi. Defansta ise Umit son iki mactir cok iyi performans gosteriyor , Manuel Da Costa iyi fakat gecen seneki Da Costa degil orasi ayri mesele. Cicinho'ya gelince Cicinho tecrubesini mukemmel bi sekilde kullanan bi oyuncu zaten attigi bi pasla 2-3 oyuncuyu oyundan dusurebiliyor. Son bir parantezde Korcan icin. Korcan bu takimda ilk 11 oynayacak bi oyuncu degil. Ertugrul ondan kat kat daha kaliteli bi kaleci. Benim degerlendirmem bu kadar biraz uzun ama Takimimiz oyle bir cikis yapacakki Avrupa kupasini bile zorlariz gorursunuz Zaten trapzon borctan sirket olarak batacaklar.
DeSalvo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DeSalvo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.02.2015, 01:35   #80
Erenozdenn
Acemi Yiğido

Erenozdenn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 357 Erenozdenn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Umarım bu galibiyetten sonra iyi bir oyun kurucu transferi yapmaktan vazgeçmezler. Diakate gelse de haftamız daha da güzelleşse. Forvet alınacağını sanmıyorum ama. Yönetim hem Eneramo nun oyununu bahane eder, hem de devre arası iyi forvet bulamazlar sanırım bu saatten sonra. Ama lütfen alın artık iyi bir ön libero.
Erenozdenn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı