Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Sahip çıkın!
Alt 09.06.2009, 10:19   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sahip çıkın!

Ali ERDOĞAN / FotoMaç

Sivas halkını anlamış değilim. Geçen hafta kenti gezdim ancak üzerlerine ölü toprağı serpilmiş gibiydi. Sivasspor, Şampiyonlar Ligi'ne kalmış, belki de kentin makus tarihini değiştirecek ama nedense Sivas halkından bir hareket, bir kıvılcım göremedim. Sivas'ın önde gelen kişileri, artık taşın altına ellerini sokma zamanı. Vali Veysel Dalmaz'ın çalışmalarını yakından biliyorum. Dalmaz bir bürokrat. Bugün Sivas'ta, yarın başka bir ilde o takım için çalışacaktır. Bunu da normal karşılamak gerekir. Ancak yeni Belediye Başkanı Doğan Ürgüp vakit buldukça Sivasspor ile ilgileniyor. Bu ilgi yetersiz gibi görünüyor. Ürgüp, kentin önde gelen kişilerini, sivil toplum örgütlerini bir araya toplayıp neler yapılması gerektiğini masaya yatırıp, Sivasspor'a destek olmalıdır.

Yasin fayda sağlar
Transfer ayı olması nedeni ile Sivasspor'un acilen maddi desteğe ihtiyacı var. Hem Şampiyonlar Ligi, hem de Süper Lig'de başarılı olmak için güçlü bir kadronun kurulması şart. Başkan Mecnun Odyakmaz üzerine düşen görevi yönetim kurulunda yer alan bazı üyelerle yerine getiriyor. Sivas, Şampiyonlar Ligi'nde iki ön eleme maçını geçtiği takdirde gruplara kalacak. Avrupa'nın güçlü takımları Sivas'a gelecek. Böylece Sivas'ın tanıtımı yapılacak. Takımların Sivas'ta yapacakları harcamalar Sivas ekonomisini de canlandıracak. Sivasspor şu anda akıllı bir politika izliyor. Bilica gitti, Yasin Çakmak geldi. Yasin, hangi takımda oynarsa oynasın formasının hakkını veren bir futbolcu. Yasin'in zirve yapacağını ve Sedat Bayrak ile iyi bir ikili oluşturup hem Sivasspor'a hem de Milli Takım'a fayda sağlayacağına inanıyorum.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
çıkın, sahip