Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı
Alt 14.03.2011, 10:59   #61
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı

eyüp kardeş bu foruma yazma denildikçe yazıp uzatıyorsun olayı.

tamam bir kez söyledin, fikrini beyan ettin, insanlar sana katılmadıklarını söylediler. niye hala beşyüzüncü kez tekrar peşindesin? yapma ama, olmuyor!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 11:05   #62
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 868 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
eyüp kardeş bu foruma yazma denildikçe yazıp uzatıyorsun olayı.

tamam bir kez söyledin, fikrini beyan ettin, insanlar sana katılmadıklarını söylediler. niye hala beşyüzüncü kez tekrar peşindesin? yapma ama, olmuyor!
ben konuyu uzatmıyorum, bana sormuş bir kardeşimiz, kimliğinde Sivas yazıyormu birde Sivasspor aşkına son nefese kadar bağıran kilometrelerce yol kahrını çeken YENİÇERİLER'den daha mı SİVASSPORLUSUN diye sordu bende bunu cevapladım, bu yorumumda Kayserililer konusunu uzattığımı göremiyorum nedense ben.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 11:35   #63
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kayserisporlu kardeşlere karşı yapılan o pankartı kınıyorum, yakışıksız bir pankart. Taraftar grubumuza yakıştıramadım o pankartı.
Kesinlikle katılıyorum.bir komşuşehrine bu kadar agresif yaklaşmak ezilmişliğin kanıtıdır. Adamlar ekonomik anlamda,sosyal anlamda ve spor anlamındada sivastan çok ama çok üstünler. bu bağlamda ezilmişiliğin göztergesidir bu pankart.Onlar ileriye dönük,şehirleri ,çocujklarının geleceği için devamlı üreterek övünürken,biz sivaslılarsa temmeblliğimizi,işeyaramazlığı mızı bu tür saldırganlıklarla,olumsuz harekelerle övüberek kapatmaya çalışırız. ama kral çıplak be sivaslı hemşerilerim. yiğidoluk, külhanbeylikle,boşmilliyetcili kle,dine sarılarak tembellikle olmuyor. yiğidoluk çalılşmakla,haklarını siyasii yelpazeyi gözönüne almadan savunmakla olur. onun içiin o pankart kayserili komşumuzun karşısında heralanda ez,ilmişiğimizin kanıtıdır.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 11:40   #64
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
58_SEMİH_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Allahım yarabbim ne kardeşinden bahsediyorsun sen ya ? Onlar kim ne kardeşligi !

sende ezik biprofilçizmişsinkardeşim.evet komşunsa kardeşdiyeceksin. komşı komşunun külüne muhtaçtır sözü atasözüdür. gün gelir birbirinizeel açmak zorundakalırsınızkiiii vede araştır kaçtane kayserili sivasta ekmekyiyor,kaçtane sivaslı kayseride ekmek yiyor. bu yüzden senin yaklaşımın ezik bir insanın yaklaşımı.çünküü onların her alanda üstünlüğünükaldıramıyorsun. kaldırmamanın nedenide tembel olman.nteresandır ki bu yapından dolayı sivaslı yiğidoyum diyede önvünüyor olman.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 11:40   #65
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
ben taraftar gruplarımızdan olan yiğido gençliğin bu kadar düşmanlık yaptığını görmedim, ama yeniçeri grubumuz düşman kazanmak için büyük çalışmalar yapıyor resmen. bende yeniçeri taraftar gurubundan biri olarak taraftar grubumuzun yöneticilerini kınıyorum kusura bakmayın. yakında yeniçeri grubumuyla, sahte kayserisporlular birbirine girerse bi futbol oyunu yüzünden şasırmam. çünkü durum öyle hal almışki, ana avrat küfürler havada uçusuyor, hakaretler havada uçusuyor.
KAYSERİ TÜM SİVASLILARIN DÜŞMANIDIR..BİLMEYENE..!
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı YiğidoGençlik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2011, 11:57   #66
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
hatırlatırım sana bende yeniçeriler grubundanım ve maçlara yeniçeriler grubumuzla gidiyorum, evet kimliğimde Sivas yazıyor ve senden daha çok Sivas sevdalısı olduğumda ortada. beni anlayan anladı siz anlamasanızda olur güzel kardeşim.
Sen bizim gruptasın ? Hımm ok tamam bulurum ben seni güzel kardeşim sevdamızı koyarız ortaya bakalım kiminki daha büyük olur mu
Alt 14.03.2011, 12:00   #67
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

HooLigAnSsS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 HooLigAnSsS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biz Böyleyiz Ulan Başta Gayseri Sonra Trabzon Konya DÜŞMANIZ Bu Takımlara...!
Kimseyede Hesap Verecek Degiliz Kimseyi Yeniçeri Formuna Zorla Sokmuyoruz Dostluk Yapacaksanız Gidin Başka Yerde Yapın Yeniçerinin 3 Tane Dostu Vardır Ankaragücü Sakarya Adanaspor Ayık Olun Burada Gayseriye Dost Yazanlarada Düşmanız...!
Alt 14.03.2011, 12:03   #68
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kesinlikle katılıyorum.bir komşuşehrine bu kadar agresif yaklaşmak ezilmişliğin kanıtıdır. Adamlar ekonomik anlamda,sosyal anlamda ve spor anlamındada sivastan çok ama çok üstünler. bu bağlamda ezilmişiliğin göztergesidir bu pankart.Onlar ileriye dönük,şehirleri ,çocujklarının geleceği için devamlı üreterek övünürken,biz sivaslılarsa temmeblliğimizi,işeyaramazlığı mızı bu tür saldırganlıklarla,olumsuz harekelerle övüberek kapatmaya çalışırız. ama kral çıplak be sivaslı hemşerilerim. yiğidoluk, külhanbeylikle,boşmilliyetcili kle,dine sarılarak tembellikle olmuyor. yiğidoluk çalılşmakla,haklarını siyasii yelpazeyi gözönüne almadan savunmakla olur. onun içiin o pankart kayserili komşumuzun karşısında heralanda ez,ilmişiğimizin kanıtıdır.
Serhatcan kendi adına konuş birader ezilmişliğin varsa da bizi ilgilendirmez bizim kimseye ezilmişliğimiz falan yok ekonomik olarak bizden iyi durumda olmaları falan da maçla alakası olmayan bir konu bunu bu şekilde dile getirmen gerçekten ezilmişliktir ama senin adına.. İyi demişsin yiğidoluk çalışmakla falan olur da karşında anana avradına söven bir TOPluluk varken ne yaparsın hala çalışmaya mı devam edersin ? Yoksa hadlerini bildirmeye mi kalkarsın?

Son olarak herkese şunu söylüyorum YENİÇERİLER hiç bir husumetin peşinde değillerdir fakat hiç kimseye de yaptığını yanına kâr bırakmamıştır bırakmayacaktır! Daha fazla konuşmayın bu konu hakkında sahip çıkmıyorsanız sahip çıkanlara laf etmeyin kâfi!!
Alt 14.03.2011, 12:07   #69
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

HooLigAnSsS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 HooLigAnSsS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bu Sözleri Bize Degil Sivasın Koyun İnsanlarına Söyle Bizde Bu Memleket İçin Bişeyler Yapmaya Çalışıyoruz Örnegin Stad Kampanyası... Verilen Ve Tutulmayan Sözler Var Sivasa Bu Stad Sözü Onlardan Biri İlerleyen Zamanlarda Stad Bize Söz Verilen Ve Bizim İstedigimiz Standartlarda Olmazsa Sivası Yoksayan Diger Şeyleride Gözler Önüne Dökecez FAkat Benim Küçük Beyinli Küçük Düşünen İnsanlarım Bize Yok Şimdiki Stadı Dolduramıyoz Yok 25bin Yeter Yok Şu Yok Bu Diyolar...

Ayrıca Bu Düşmanlık Ezilmişlik Degildir Şu Düşman Takımları Bi İnceleyin Derim Örnegin Sakarya-Kocaeli Burada Hangisi Ezilmiş Onu Söyleyin Veya Mersin-Adana... Siz Bu Duyguyu Anlayamazsınız Çünki Siz SEYİRCİSİNİZ Biz TARAFTAR...!
Alt 14.03.2011, 12:11   #70
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
sende ezik biprofilçizmişsinkardeşim.evet komşunsa kardeşdiyeceksin. komşı komşunun külüne muhtaçtır sözü atasözüdür. gün gelir birbirinizeel açmak zorundakalırsınızkiiii vede araştır kaçtane kayserili sivasta ekmekyiyor,kaçtane sivaslı kayseride ekmek yiyor. bu yüzden senin yaklaşımın ezik bir insanın yaklaşımı.çünküü onların her alanda üstünlüğünükaldıramıyorsun. kaldırmamanın nedenide tembel olman.nteresandır ki bu yapından dolayı sivaslı yiğidoyum diyede önvünüyor olman.
Tamam artık gerçek Sivassporlular olaya el biz birşey bilmiyoruz siz kendi çapınızda kendinizi eglendirin.Benim gittigim maç sayısı senin yaşını 2ye hatta daha fazlaya katlar.Kimin ne oldugunu bilecek seviyedeyim.Sen kendi işine bak burada bana ezik demeyi bırak.Burada mesaj yazarak ezik duruma düşen aslında sensin !Burada gelip benim anama avradıma söven adama ben kardeşim mi diyeyim ? Kayseri ve trabzon benim düşmanımdır.Bu 2 şehir benim düşmanım degil diyen adamında Sivaslılıgından şüphe ederim!Şimdi git bakıyım Kayseri forumlarına Sivasspor bizim dostumuz yazsana ne cevap verecekler sana Hadi şimdi işine bak yazma bu foruma daha.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
kayseri, maçı, yenİÇerİler