Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Basın Bildirisi..!
Alt 06.02.2013, 14:39   #141
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Basın Bildirisi..!

Taraftar gruplarımızın vermek istedikleri mesajın büyük kısmı yerine ulaşmıştır. Kalanı da stadda verirler. Hala geleceklerini düşünüyorum.
Diğer taraftan,Sivassporumuz FB karşısında sadece bir galibiyet almıştır. Şimdi gözler üzerimizdedir. Acaba, devamını getirebilecek miyiz? herkes merak edecektir. Bu dönemde rehavet son yapılacak şeydir. Futbolcularımızın üstüste verdikleri demeçler, havalandıklarını düşündürüyor. Daha çok maç var lig sonuna kadar. Ligden düşen çoğu takım,istatistiklere bakın,tuhaftır, o düştükleri sezon üç büyütülmüşlere zor anlar yaşatmış ama kendilerini kurtaramamışlardır. Sivassporumuz tehlikeli bölgenin hala içindedir, sadece bir galibiyet alınmıştır. Gaflet uykusuna taraftar kapılırsa,futbolcular da buna uyar, mağlup oluruz. Kaldı ki TS maçlarının Sivassporumuz için anlamı çok başkadır. TS galibiyetinin vereceği keyif tarif edilemez. Birlik beraberliğin tam zamanıdır.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.02.2013, 14:40   #142
bqram58
Yeni Yiğido

13 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 bqram58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sevgili arkadaşlar ben tribüne gelen sezonluk kombinesini alan bir taraftarım.Maç esnasında da Maraton tribününde 1967 GTD ile birlikte takımına destek olan bir kardeşinizim.Burada taraftar grubu ve 1967 GTD nin almış olduğu kararı destekliyorum.Sebebi ise ben bu grupla birlikte çok deplasmana da gittim. Serhanında Hakanında deplasmanlarda ve içerdeki maçlarda maçta takımımıza destek vermek için gelen gençleri nasıl zorluklar içerisinde içeri aldıklarını bizzat yaşayan birisiyim.Gruptaki arkadaşların alkol aldıkları sigara içtiklerinden bahsedilmiş.Bu muhabbetin yeri bu topic değil.Hemde neden eleştiriliyor ki alkol almaları ben anlamış değilim.Ben de onlarla birlikte deplasmanlara gittim.Ben hayatımda ağzıma alkolü almadım sigara da kullanmam ama o arkadaşlardan bazıları alkol alıyorlar bunun neresi yanlış yanlış sa bile tartışılacak konu şuanda bu değil.Buradaki tartışılacak konu böyle bir protestoyu neden yapıyorlar sebebi ne, ne yapılmalı.Dikkat ettiyseniz bu olay çok ses getirdi.Herkes Trabzon maçında Trabzon taraftarının 4 Eylül stadını tezahüratlarıyla esir almasından korkuyor ve de bu arkadaşlar olmaz sa öylede olacak.Bu arkadaşların bilet sattıklarından bahsetmişler.Yönetim bu gruplara bilet desteği vermiyor ki bu arkadaşlar bilet satsınlar.Bu arakdaşlar her hafta takım için pankart yapıyorlar her hafta meşale şovları yapıyorlar.Deplasmana gitmeye çalışıyorlar.Bu işler nasıl oluyor hiç düşündünüz mü.Bu işlere birileri kafa yormazsa koşturmaz sa bu işler nasıl oluyor hiç düşündünüz mü.Klavye başından Ankaradan İstanbuldan yurtdışından davulun sesi kolay ve hoş geliyor sizlere.4 Eylülde oynanacak bir maç için 4-5 gün önceden hazırlıkların başladığını neler yapılması gerektiğini bu arkadaşlar hep istişare ediyorlar.Fenerbahçe stadında yapılan olay çok farklı.Evet bende o maçtaydım.Biletim de vardı.Arkadaşlar başta yönetimden ücretsiz bilet beklediler.Ama yönetim sırt çevirince kendi başlarının çaresine bakmak için aralaraında para topladılar.İstanbuldan gelen bazı kardeşlerimizde bu olaya maddi olarak destek verdiler.Ama bir de bakıldı ki gişede de bilet yok.Bunun üzerine yöneticilerle irtibata geçilmeye çalıştı.Bu suçmudur hakmıdır soruyorum.Yönetim bu haksılığa dur mu demeli yoksa hiç alakadar olmamalı mı..Bende bilet almama rağmen arkadaşlara destek vererek maça girmedim ve 2 otobüs 100 taraftar 900 km yolu geri dönerek geldik.Bilmeden yalan yanlış insanlara iftira atarcasına yorumlar yazmayın bırakın destek veren versin vermeyen ise düzgün uslup kullanarak insanca insaflıca yorumlar yazsın...

Saygılar....
bqram58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda bqram58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2013, 14:57   #143
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Peki, o zaman şunu sorayım, taraftar grupları stada gelmedi ve Sivassporumuz maçı açık farkla kazandı diyelim. Ne olacak o zaman? Sizin protestonuz boşa düşecek? Haklı iken haksız duruma düşeceksiniz? Galibiyet halinde, sıradan seyirci, bak demek ki taraftar gruplarının sonuca etkisi o kadar da yokmuş diyebilecek. Bu riski mutlaka düşünmüşsünüzdür.
Asıl önemlisi de şu. Sizin eyleminiz doğrudan ya da dolaylı Trabzonspor'a hizmet ediyor. Ve bu yanıyla amacından sapıyor. Ne demek Sivassporun mağlubiyeti üzerine hesap yapmak?
Amaç, yönetimin taraftara kulak vermesini sağlamaksa bunu maçta stadda şiddete başvurmadan, zekanızı kullanarak yapacaksınız. A.Gücü'nün 'gecekondu' taraftar grubu geçen iki yılda, en zor zamanlarda takımını maçlarda yalnız bırakmadı ama ne mesaj verecekse de verdi bir şekilde.
Şayet takımın galibiyetinde rolümüz ne kadar diye bir deneme yapacaksanız, ki yanlış maçı seçtiniz, yapın ve görün. Ancak, şunu unutmayın,FB maçını 90. dakikada aldık ve deplasmanda.
Bu tartışmayı uzatmak maça gelecek seyirci sayısını da düşürecektir. Herkes aklını başına almalı ve sadece Sivassporu düşünmelidir.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2013, 14:58   #144
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

protestonuza sonuna kadar katılıyorum pankart açın basını toplayıp açıklama yapın ama trabzon kadar bizim için önemli olan bir maçta takım yanlız bırakmayın...
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda serkan_ozcan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2013, 15:06   #145
EsEnTePeLi 532
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 EsEnTePeLi 532 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hala saçma sapan yorumlar atmaya devam ediliyor. Olayların iç yüzünü sadece yaşayanlar bilir keşke orda olsaydınızda sonra gelip burda bunları yine yazsaydınız. Sivassporluluğunuzdan şüphe duymaya başladım arkadaş. Kendi taraftarına karşı çıkmak kküçümsemek nedir ya ? Maçta gelin bağıralım diyoruz yok bağırıyoruz onada karşısınız. Burda geliyonuz kararlarımıza karşıı çııkıyorsunuz. Bu son yorumum kim ne dersen desin o maça gidilmeyecek. Vazgeçer giderlersede o bu grupların Allah belasını versin.
EsEnTePeLi 532 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.02.2013, 15:40   #146
poyrazer5858
Acemi Yiğido

99 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 439 poyrazer5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ygdgnçlk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
aslında yazılanlara cvb yazmama kararı almıştık ama sana teşk etmek için yazdım sadece, tribünden anlayan bir insanın bakış açısı farklı oluyor.Tribünden anlamayan insanların yorum yapması hiç umrumuzda değil..kararımız açık ve net bu maç tribünde yokuz..
bundan sonraki maçlara geleceksiniz yani..
poyrazer5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.02.2013, 16:41   #147
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Rotes Gesicht Cevap: Basın Bildirisi..!

Alıntı:
ygdgnçlk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
aslında yazılanlara cvb yazmama kararı almıştık ama sana teşk etmek için yazdım sadece, tribünden anlayan bir insanın bakış açısı farklı oluyor.Tribünden anlamayan insanların yorum yapması hiç umrumuzda değil..kararımız açık ve net bu maç tribünde yokuz..
Bu mac mi?
Bu maclik olmaz. Siz once sezon basinda 20-30 tl ye aldiginiz kombine biletleri iade edin sonra da hic bir macimiza gelmeyin. Sonra tum herkes anlasin sizin cakma 58. Dakika showunuzun hicbir ise yaramadigini. Kulup gelir elde edemedigi sizlerin sahaya attigi yabanci maddelerden aldigi para cezalarindan kurtulur.

Sunu anlayin artik bu takimin uzerinde ki kambursunuz. Varliginizin faydasi olmadigi icin yoklugunuzunda zarari olmayacaktir.

Samimi olun durust olun ve cekilin tribunlerden! Emin olun Sivasspora en buyuk hizmetinizi vermis olacaksiniz..
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.02.2013, 17:20   #148
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 488 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gelmeyen taraftarlara sesleniyorum:
Bu maça gelmiyeceksiniz BİDAHA HİÇBİR MAÇA GELMEYİN
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bigacti0n58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2013, 17:24   #149
citothehan58
Tecrübeli Yiğido

citothehan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 496 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 506 citothehan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu maca gelmeyen cok yanlis yapiyor! Asil bu macda lazlara karsi Sivassporumuzu desteklememiz lazim. Ne cabuk unuttunuz bize yaptiklarini ??

Yapmadigi pistik kalmadi... Gelmeyen gercek Yigido degildir.
Alt 06.02.2013, 17:43   #150
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 977 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
PoTt! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biz Buca konya Ve Diyarbakırla Düşmeme mücadelesi verdigimiz Sezon 16-17 Kişi Diyarbakıra gittik Maçıın ilk yarısı 1-0 diyarbakır önde kapattı devre arasında hocamız Muhsin Ertugral sadece takıma ''taa sivastan kalkıp sayıları az olmasına ragmen buraya kadar sizi yanlız bırakmamak için gelen taraflar için oynayın demiş(Kaleci Akın Kendi Agzıyla Canlı Canlı Söylemiştir bunu)'' Maç 1-1 Bitti Adamlar Resmen Stada Keser Getirmiş Stadı kırıp kırıp Kafamıza Atıyorlardı Maçtan sonra Tribüne Gelen Taiderin Ve Agbetunun Hüngür Hüngür Agladıgını Görmeniz Gerekir O Sezon Kaç Puanla kümede Kaldıgımızı Ve bu Maçta Diyarbakıra Yenildigimiz Taktirde sonucun Nasıl Olacagını Bi Araştırın Öyle oturdugunuz Yerden Ahkam Kesmekle Olmaz senede 1 veya 2 kere veya hiç maça gelmeyen adamlar burda bu takım ugruna bir çok şeyden vaz geçmiş adamları suçlamaya çalışıyorlar... N.Altunay
Ankarada meçburen bir araya geliyorsunuz tüm taraftar gurupları onda bile türübüne hakim olamıyorsunuz taraftar baskısıyla hangi maçı çevirdiniz Ne maratona nede kale arkasına hakim oldunuz trabzon taraftarlarını vede sivasa gelen taraftarları susturdunuz oturup seyrettiniz bu maça gelsenizde olur gelmesenizde. Fener maçında yoktunuz Sivasspor yendi trabzonuda yeneriz siz yokken

Etiketler
basin, basın, bildirisi, bİldİrİsİ