Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: REZALET
Alt 09.05.2013, 18:42   #7
ozsivasli58
Acemi Yiğido

ozsivasli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65 Mesajına 98 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ozsivasli58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: REZALET

Alıntı:
BLUEDREAM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Değerli dostlar;
Yeni bir rezil maçı daha kahrolarak seyrettim. İnanın utandım. trabzon spor(rum pontus spor)'a yenilmek hele hele bu kadar farklı bir skorla yenilmek kanıma dokundu. Bu utançla artık bu takımı tutamam. Arkadaşlar tamam taraftar kötü günde takımın yanında olmalı lakin bu kadarda rezil bir takım olamaz yaaaa.
Nerden nerelere geldik. Lige çıktığımız, o şanlı başarılar alan bir takım ne hle geldi. 2-3 senedir ligde küme düşmemeye oynuyoruz.Bu ne anlaşılır bir durum, ne de katlanılan bir durum. Ben SİVASSPOR için FENERBAHÇE'yi bıraktım. Böyle olmaz. Dilerim ALLAH'tan İNŞ ALLAH küme düşerler. Hiç olmazsa artık SİVASSPOR'un başarısızlıklarını gazetelerde görmem.Lütfen kimse beni kınamasın.
Şu yenildiğimiz maçlara bakın ALLAH aşkına hep ilk yarı 1-0 mağlup olup ikinci yarı dağılan bir takım. Ben rum pontus sporlu arkadaşlarımın yüzüne bakacak yüzüm yok yahu. Böyle rezaleti ben artık kaldıramıyorum. Böyle devam edersem sağlığımdan olacağım. Sayın başkanımız Mecnun bey hala bütçeyi düşünüp akılsız ve ucuz transferler yapmaya devam etsin. Ben olsam; madem bütçeyi düşünüyorum o zaman hiç yabancı transferinde bulunmam, direk ucuz yerli futbolcuları transfer ederek ikinci ligde devam ederim. Benim neyime süper lig. Tabiki taraftar bu rezil sonuçlar alan bir takımı görmek istemez.
Sayın başkan ve teknik direktörümüz taraftarları maça davet ediyor. ALLAH aşkına kim bu rezaleti görmek isteyipde maça gelmek istemez.İnanın bana bundan 1 ay öncesine kadar memleketime gelip takımımın maçını izlemek istiyordun ama şimdi asla asla asla. İsmini bile duymak istemiyorum.
Sizlere hayırlı akşamlar diliyorum.
iyi gün dostları sizin gibilere Sivasspor'un ihtiyacı yok.Sel gider kum kalır.Ne verdinizde ne istiyorsunuz ayıp etmişsiniz.Selamlar

Etiketler
Çalimbay, rezalet, İstİfa