Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Son Maçları Şölene Çevirelim
Alt 02.05.2011, 19:27   #11
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Son Maçları Şölene Çevirelim

Alıntı:
sivasdergi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Trabzon'u sevmeyebilirsiniz ama Fener'e de yavşamayın lafı güzel bence. Ama yine de kimseden nefret etmeyelim. Trabzon ile aramızda birşeyler olmuştur ama bu gerilimin sorumluları biraz da klavye delikanlılarıdır. Biz de herkesi aynı kefeye koyup genelleme yapıyoruz.

.
Hiç Trabzon'a gitmediğin belli oluyor..
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı inadınayeniceri'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.05.2011, 19:41   #12
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
doktor38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
aslında cuma günkü olaylar irdelenmeli ve suçlular kulube bildirlmeli.bildirilmeliki bu kulüp 3-5 kendini bilmez yüzünden ceza alıp zarara uğramasın.herkeste haddini bilsin kimse kulüpten büyük degil.bu takım buraya gelmek için 40-50 yıl ugraştı 3-5 kendini bilmez bu takıma zarar verirse tün sivas kaybeder.onun için özellikle gençlik kuruluşları uyanık olup suçluları elbirlğiyle kulübe bildirmeli.bulmak için çaba sarfetmeli.ayrıca şampiyonlu için taraf olurum ben çünkü trabzon taraftarı herzaman sivas kümeye diye bizleri rencide etmiş olup fener taraftarından böyle söz duyulmadı.
ben duydum! iki yıl evvel saraçoğlu'nda yaptığımız ve 4-2 yenilerek, şampiyonluk yolunda ağır yara aldığımız maçta tribündeydim. fener tribünlerinin hep bir ağızdan yaptığı bazı tezahüratlar şöyleydi:

- i.ne sivas olamazsın şampiyon!

- peze.enk sivas ananı da sat!

- hepiniz o...pu çocuğusunuz!

vs vs vs
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 21:25   #13
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben duydum! iki yıl evvel saraçoğlu'nda yaptığımız ve 4-2 yenilerek, şampiyonluk yolunda ağır yara aldığımız maçta tribündeydim. fener tribünlerinin hep bir ağızdan yaptığı bazı tezahüratlar şöyleydi:

- i.ne sivas olamazsın şampiyon!

- peze.enk sivas ananı da sat!

- hepiniz o...pu çocuğusunuz!

vs vs vs

kardeş ts bunu her zaman yapıyor lige çıktığımızdan beri buna ne diyecsksin ? daha düne kadar Sivas kümeye diye onlar da bağırmadı mı? Anadolu'dan kendilerinin dışında şampiyon çıkmasını asla istemez o hazımsızlar! Git Sivas'ta şehirde istersen bir anket yap kimin şampiyon olmasını İSTEMEZSİN diye % 99 ts çıkar!
Alt 02.05.2011, 21:31   #14
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar ben de Ts'nin şampiyon olmasını istemiyorum. Fb'nin de olmasını istemiyorum. Ama bunu bir Sivasspor taraftarı olarak dile getirmeyi de doğru bulmuyorum. Bence bize düşen takımımızı desteklemek. Her maçımızı doğru düzgün oynama gayretinde bulunmak. Sonuçta kim şampiyon olursa olsun saygı duymak.

Şimdi FB şampiyon olsun diye görüş belirtsek hemen başlarlar Fb yalakası demeye. Çünkü Ts'nin şampiyon olmasını isteyenler de var sonuçta. Onun için yorum yapmadan , sadece takımımızı destekleyerek ve rakiplere taş atmayarak sezonu geçirmek.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sivasdergi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.05.2011, 21:33   #15
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
inadınayeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hiç Trabzon'a gitmediğin belli oluyor..
Kardeş ben orda senden farklı birşey söylemedim. Genelde Trabzonlulardan kaynaklanan bir sorun olduğunu belirttim. Neden bu kadar eleştiri yapmak için açık arama gayretindeyiz ?

Şu da bir gerçek bizim taraftarlarımızın da hatası olmuş olabilir. Olabildiğince doğruları yapmak gerekir.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.05.2011, 23:23   #16
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sivasdergi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeş ben orda senden farklı birşey söylemedim. Genelde Trabzonlulardan kaynaklanan bir sorun olduğunu belirttim. Neden bu kadar eleştiri yapmak için açık arama gayretindeyiz ?

Şu da bir gerçek bizim taraftarlarımızın da hatası olmuş olabilir. Olabildiğince doğruları yapmak gerekir.

Açık arama gayretim yok eleştirmek için. Sadece sorunların sadece sanaldan olduğu düşünceni yanlış buldum. Trabzonlular gerçekten her sene bize yapmadığını bırakmıyor orda. Atılan paralarla milletin çorba parası çıkardığını biliyor muydunuz? Veya bir laz akıllının sinirinden atacak bişey bulamayıp bi paket sigara attığını? ( Burda takdir etmek lazım ama o elemanı )
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.05.2011, 09:01   #17
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
leblebi82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Herhangibir organize yapma isteğimiz yok sadece taraftarımızı uyarmak istedik. Zorunuza gittiyse konudan çıkabilirsiniz.
Hangi taraftarı ?? bu sitede öyle bir kitle varda yıllardır ben mi göremedim.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.05.2011, 09:34   #18
doktor38
Acemi Yiğido

doktor38 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

43 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 doktor38 COK SEVILEN BIR KISIdoktor38 COK SEVILEN BIR KISIdoktor38 COK SEVILEN BIR KISIdoktor38 COK SEVILEN BIR KISI

arkadaşlar son 3 maçı bence karnaval havasında geçirmeliyiz.liğde kaldık artık.onun için hakem tahrik etti -futbolcu küfretti gibi sudan bahanelerle kulübe zarar vermeyelim.maç başı 750000 geliri düşünelim.2 maçı kesin alacak güçteyiz.fenerdende beraberlik mümkün.seyirciyi sukunete davet ediyor bayram havasında maç seyretmeye davet ediyorum.
doktor38 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda doktor38'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.05.2011, 11:10   #19
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 904 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hangi taraftarı ?? bu sitede öyle bir kitle varda yıllardır ben mi göremedim.
2000'li yılların başından beri buradayım ben. Ve ben öyle bir kitle gördüm. Sen göremediysen sorun yok. Sitedeki başka konuları inceleyebilirsin.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.05.2011, 11:35   #20
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

HooLigAnSsS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 HooLigAnSsS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
leblebi82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2000'li yılların başından beri buradayım ben. Ve ben öyle bir kitle gördüm. Sen göremediysen sorun yok. Sitedeki başka konuları inceleyebilirsin.
sıhhhhhhhh...!

Bize Şölene Felan İhtiyaç Yok Destek Verelim Yeter Onuda Her Zaman Oldugu Gibi Biz Veriyoruz Kimseyede İhityacımız Yok...

YeNiÇeRiLeR...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
Çevirelim, maçları, ŞÖlene