Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rize maçında Alkış protestosu...
Alt 06.02.2016, 06:33   #11
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Rize maçında Alkış protestosu...

Neyin protestosu.Sehrinin takimi yogun bakimda oksijene ihtiyaci var,yönetim yaptigi transferlerle hastaya care olamamis, nabiz yükselmis,tansiyon firlamis bu saatden sonra protesto etsen ne olacak.

Teknik kadro yetersiz,futbolcular bu ligin altinda futbol oynuyor ve yönetim aldigi futbolcularla transfer yaptim saniyor.Genclerbirligi ve Kayseri bu hafta puan cikarirlarsa zaten hersey bitiyor,Rize bu takimi rahat yener ve 3 puanini alir gider.Tutki 3 puan aldik Rize macindan rakipler kazandiktan sonra alacagimiz 3 puaninda bir önemi yok artik.

Bir takim bugüne kadar iki galibiyet almissa bu ligden düsmeyi haketmistir zaten.

Okan Buruk G.Antep´den gönderilirken yetersiz diye gönderildi ona yönelmenin ne anlami vardi...Ama bizim yönetim onu getirdi.

Dünyada baska bir hocami kalmamisti.Bu takim düsüyorsa burda tek suclu YÖNETIMDIR.

Yani MECNUN ODYAKMAZ ve kurmaylaridir.Alkislanacak takim degil yönetim olmalidir.Sen futbolcuya forma veriyorsan ve onu futbolcu görüyorsan bu kimin sucudur?.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Etiketler
alkış, alkışlı, ayrilik, ayrılmayalım, buruk, haram, maçında, olsun, protesto, protestosu, rize