Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Başkan'dan Çarpıcı Açıklamalar
Alt 26.11.2013, 14:39   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Başkan'dan Çarpıcı Açıklamalar

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Derin Futbol programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Sivasspor'un Galatasaray ile oynadığı karşılaşmanın hakemi Halis Özkahya hakkında konuşan Otyakmaz; "Hocamız Erciyes-Fenerbahçe maçında eleştiri almıştı, onun üstüne böyle bir maça verilmesini hata olarak görüyorum. Daha az stresli altından kalkabileceği maçlara verilmeliydi. Burda yapılan hatalar bizim için önümüzdeki haftaları da etkiledi. Geçen sene aramızda bir toplantı yaptık. Bire bir inceledik, 20 puana yakın hakem hatalarından kaybetmişiz." ifadelerini kullandı.

"BURAK'IN UFAK TEFEK NUMARALARI OLUYOR"

Ümit Kurt'un gördüğü iki sarı kart pozisyonun baş kahramanlarından olan Burak Yılmaz hakkında konuşan Otyakmaz; "Bakıyorum Burak'ın da ufak tefek numaraları oluyor saha içinde. Ve her maçta böyle itmeli kakmalı kendisini atmalı bir şeyler oluyor. Bir de işini iyi yaparsa, kendini atışını atmosferle birleştirdiğiniz zaman hakem de baskı altında kalıyor, kart çıkartıyor. Yani bir takımın kaderiyle oynuyorlar. Ona birinin söylemesi lazım, hakkın geçiyor insanlara diye. Bir tavsiye vermesi lazım, bu tip hareketler yapmaması için." şeklinde konuştu.

"SÖYLEYECEK ÇOK ŞEYİM VAR"

Yargılandığı şike davasına ilişkin yargıtay süreci nedeniyle yorum yapmak istemediğini belirten Otyakmaz; "Ben fazla polemiklere girmek istemiyorum. Çok mağdur edildim. Çok itibarımızla oynandı. Bu yönde savunma yapacak bir açıklama yapmak isterim. Bu da çok ses getirecek, yargıtay sürecinden önce yanlış anlaşılacak. Aslında söylenecek çok şeyim var ama şu süreçte söylemek istemiyorum. Ne sahte kahramanlar var söyleyeceklerimizle foyası ortaya çıkacak." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Otyakmaz'dan çarpıcı açıklamalar
Alt 26.11.2013, 14:41   #2
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Otyakmaz'dan çarpıcı açıklamalar

Sivassporun hakkını yiyenlerin iflah olmadığı görülmektedir...

GS karşısında elimizden alınarak ikram edilen puan ya da olası puanlar için hakem Halis Özkahya'yı Sivas'lıyım diyenler unutmayacaktır...

Sahada tiyatro sergileyerek emek hırsızlığı yapan Burak Yılmaz'ında hak gasbından dolayı hakkımızı helal etmeyeceğimiz bilinmelidir.

Atatürk'ün en hoşuma giden sözlerindendir : "BEN SPORCUNUN ZEKİ ÇEVİK AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM"

Bir insanda AHLAK eksiklği varsa ondan korkacaksın...
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Başkan'dan Çarpıcı Açıklamalar
Alt 26.11.2013, 15:22   #3
agumus_58
Yiğido

agumus_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

97 Mesajına 169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 agumus_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Başkan'dan Çarpıcı Açıklamalar

büyüksün Başkan.
bi de şu online shop'u açtırsan bir an önce değme keyfimize...
agumus_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda agumus_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.11.2013, 15:55   #4
SivasLady
Gast

evet baskanimizin dedigi gibi söylenecek cok sey varda, biz nedense alistik suspusa
taraftardan icraat gerekti, hakkimizi aramayida bilemiyoruz, organize olamiyoruz
tff/mhk önünde yürüyüs, siyah celenk icin toplanamiyoruz

biz sustukca ötekiler tepemize cikarlar
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2013, 16:01   #5
izmirliyigido
Gast

Ben şahsen Sivasspor taraftarı olarak, insan olarak başta Burak Yılmaz denilen ş.refsize, sonra da onun sahtekarlığına ve tribünlerin baskısına boyun eğen emek hırsızı Halis Özkahya'ya hakkımı helal etmiyorum. Allah'tan bulsunlar.

.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2013, 16:35   #6
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
SivasLady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
evet baskanimizin dedigi gibi söylenecek cok sey varda, biz nedense alistik suspusa
taraftardan icraat gerekti, hakkimizi aramayida bilemiyoruz, organize olamiyoruz
tff/mhk önünde yürüyüs, siyah celenk icin toplanamiyoruz

biz sustukca ötekiler tepemize cikarlar
lady haklısın burdan yada faceden böyle bir organizeye destek veririm
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.11.2013, 18:19   #7
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1426 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Uzun yıllar futbol camiası içindeyiz.. Kimimizin yaşı 20 li kimimiz ise 40-50 li yaşlardayız. Çok müsabakalar seyretmişizdir bu yıllar içerisinde... Tanjular Ünallar Metin Oktaylar Piç Tamerler, Arif Erdemler Sinan Enginler vesaire... Ama emin olun ben hayatım boyunca son 5 senedeki yetişen sahtekar oyuncular kadar bir oyuncu topluluğu görmedim.. Sercan Yıldırım, Engin Baytar, Volkan Şen, Burak Yılmaz bunlardan 5 yıldızlı olanları.. Hafızanızı yoklayın özellikle eski topraklar.. Yüzlerce futbolcu izlediniz Kayseri olayları yaşadınız varmıydı bu kadar sahtekar emek hırsızları. Zannetmiyorum. Başkanımın ağzına sağlık, o bulunduğu mevki itibarı ile Hacdan gelmiş zemzem içmiş bir insan gibi konuşmuş ama kompozisyonun sonucu ortak paydada...

Allah her yerde; biz bu oyuncu güruhundan da, kara gömleklilerden de, Siyah gölgelerden de çok çektik. Ama Allahıma bin şükürler olsun yıkılmadık. Ve başkanımızdan Allah razı olsun sayesinde de yıkılmayacağız evelallah...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2013, 18:52   #8
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 562 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu yolun sonu husran onun bunun emegile Adam olmak hic kimseye hayatta rahat yüzü göstermez insan onurlu ve serefli olmali yasam varsa bu bunun disindaki yasam alcaklik ve perisanlik tir heleki biz Anadolu insani haysiyetine ve serefine cok düskün insanlariz su yapilanlari herkes vicdanile degerlendirirse kimin ne oldugu cok bariz sekilde ortada kimseye küfür etmeyi degmez.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.11.2013, 23:36   #9
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Emegini alin terini yetenegi calanlarin affi olmamali y....... yanina kar kalmamali
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.11.2013, 23:51   #10
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1035 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

''Aslında söylenecek çok şeyim var ama şu süreçte söylemek istemiyorum. Ne sahte kahramanlar var söyleyeceklerimizle foyası ortaya çıkacak."

zamanı gelince hiç bekletmeden herşeyi konuş sayın başkanım..konuş ki it gibi uluyanlar, sırtlan gibi üşüşenler ağızlarının payını alsın..zaten bizler onların kim olduğunu gayet iyi biliyoruz...onlar bir gün önce söylediklerini sen konuşunca tırsarak U dönüşü yapan tipler...az kaldı hayırlısıyla şu iş bir bitsin sen gerekeni yaparısn zaten...

Etiketler
açıklamalar, başkandan, Çarpıcı