Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

-->: YÖNETİM UYARDI
Alt 23.08.2006, 12:20   #21
gardasin.58
Yiğido

gardasin.58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 696 gardasin.58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: YÖNETİM UYARDI

karamsar olmak sizlere yakismiyor gardaslar biraz manevi desdek biraz ilimli olalim herkesin EN KISA ZAMANDA kendisine ceki duzen verip toparlayacaklarina inaniyorum.
gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2006, 13:00   #22
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sitede her Arkadas Sivassporun bu kaosdan nasil kurtarir diye kendine göre fikirlerini yazmislar bunlar cok normal cünkü Taraftarlarda cahil degil futbolu cok iyi biliyor ve takimlarini cok seviyorlar.!!!!!!! böyle tepkileri normal karsilamak gerekir Sivassporu elestirmemizin sebebi canimiz kadar cok sevdigimizdendir. Sevilmeyen bir sey elestirilmez !!!!! sivassporumuzu 1 ci ligde 38 sene özlemini cekmis bir sehir olarak bunu elimizden kaybetmek istemiyoruz cünkü bu taraftar daima bu takimin gercek sahipleridir onlarsiz bir lig kimse düsünülmez Karda yagmurda sicakta sogukta daima yanlarindadir sahislar gelici ve gecidir ama Taraftarlar asla takimlarini terk etmezler ve baska bir takima gönül vermezler.
Alt 23.08.2006, 15:09   #23
CATLI
Yeni Yiğido

CATLI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 CATLI Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Selam Güzel Sivasimin Güzel Insanlari

Demekki dün acimasizca yorum yapan yönetimi atese tutan arkadaslar yönetimde herseyin farkinda demi???
Farkinda olmasa böyle bir izlemeye gecmezdi yani burda görüyoruz ki yönetim elinden gelen herseyi sarf ediyor tranfer konusundada calistiklarindan eminim Sivassporumuza yakisan transferler yapacaklardir ve inandigimiz ve hakk edigimiz yerde ligi tamamliyacagiz ama kesinlikle bu takim düsmüyecek bence.
Bu arada gecen gün burda bir yerde okudum yorumcu arkadaslardan birisi yazmisti dogru dürüst amigomuz yok diye beni yanlis anlamayin ben yurtdisinda yasiyorum ve amigomuz var mi yok mu bilmiyorum varsada gercekden iyi bir amigomu???Eger burda okudugum dogruysa amigo konusunda ozaman herseyi yönetimden beklerkene stadi saliyacak bir amigo cikartmamiz lazim degil mi taraftar olarak yoksa amigo isinidemi yönetime devir edelim???eger onuda yönetim yapacaksa herseyi yönetimin omuzlarina yüklüyelim pankart afis veseyra gibi seyleride Sayin Baskanimiz yapsin biz cekirdegimizi alalim ruhsuz bir sekilde stada gidelim takimimiza destek olmadan macimizi izliyelim 90 dakikanin sonundada kazansakta kayip etsekde cikip evimize gidelim ve haftaya diyelim ne dersiniz???Bu insanlarin Sivasspor icin ailelerinden cocuklarindan uzak kaldiklarinin farkindamisiniz??onlarin bir ailesi var zaman zaman ihmal ediyorlar ne icin Sivasspor icin.
Almanyadan Saygilarimla ve sevgilerimle
CATLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2006, 21:50   #24
PARTNER58AHMET
Tecrübeli Yiğido

16 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 PARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOKPARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOKPARTNER58AHMET FAZLA SÖZE GEREK YOK

=DeLi YuReK 58]adlı üyeden alıntıbu takim boyle tabiki kumeye duser mustafa abi sen 9 kisilik takimi yenemiyosan birak bu ligi artik biz eski 2 lig deki taraftarlari ve bizi super lige cikaran futbolculari isiyoruz muhammed ali yi hepimiz seviyoruzzz mustafa bu futbolcu satilirmi yaaa kafayi yiyecegim istafa etsin su bulent uygun artik baskanimiza soyleyin yaa nolur yoksa size bende diyom bu takim boyle 2 lig yolunda sivas da daha ne kavga lar cikar sen gor
biz bu yola ciktiysak adam gibi transferler etmelyiiz turkiyenin 2 buyuk topragi olan sivas neler yapiyor ben istanbuldaki sivasli is adamlara diyecem bi laf siz sivasli degilsiniz bunu herkez ogrendi adam da olamazsiniz
size ben diyim ne gelirseavrupali sivaslilarda var bana itiraz eden varsa yazsin yildizeli hakan inşallah biz yanılmış oluruz ne diyelim
PARTNER58AHMET isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2006, 22:24   #25
aldair
Acemi Yiğido

aldair - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 aldair Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

yasir efendiyi kırmızı bültenle göndermeleri lazım.......
aldair isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2006, 22:52   #26
sado58
Yeni Yiğido

sado58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sado58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yahu arkadaslar su kumeye gider lafini birakin artik ayip oluyor bu kelimelerin oyuncular ve yonetim uzerindeki kotu etkisini hic dusunmeden yaziyorsunuz lutfen bu kumeye gidermis hayaller tukendi vay efendim bu takimdan bir sey olmazmis hocada disiplin yokmus lutfen keselim bu tur konusmalari onumuze bakip moral ve destek iceren mesajlarimizi atmaya devam edelim buralara oyle kolay gelinmediki kolay gidilsin kalin saglicakla .
sado58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
UYARMAK YETMEZ, TEDBİR ALINMALI...
Alt 24.08.2006, 08:09   #27
Dağcı
Usta Yiğido

Dağcı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 865 Dağcı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Ausrufezeichen UYARMAK YETMEZ, TEDBİR ALINMALI...

Çıkmamış candan umut kesilmez.

Görünen köy kılavuz istemez.

Kılavuzu B.U. olan pempe hayaller görürmüş. (Sivasspor hakkında neden köşesinde yazı yazmaz acaba? Hangi takıma çalışıyor anlayamadık?)

"Bir saniyesine bile hakim olamadığınız, hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur."
Muhsin YAZICIOĞLU
Dağcı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.08.2006, 12:31   #28
ş.usta
Tecrübeli Yiğido

ş.usta - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 171 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 708 ş.usta Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

arkadaşlar bence bu takımın acilen karol pecze'den kurtulması lazım,adam hiç güvenveriçideği,hiçzaman geçirmeden rıza calımbay'la görüşülmeli.forvet'e bir,ortasahayada oyunkurucu,defansada sağlam bir oyuncu alınmalı,yönetiçilerimizin taraftarları suclaması hedef saptırmaktan başkabirşeydeğil,öncelikle kendilerine''empati'ile,yaklaş ıp özeleştiri yapsınlar.
ş.usta isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.08.2006, 18:37   #29
OrayBaykal
Yeni Yiğido

OrayBaykal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 OrayBaykal Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bu takım eğer destek olmazsanız, sahip çıkmazsanız, bir suçlu arayıp cellatlık yaparsanız daha ligin 3. haftasında ligden düşer. 38 yıl aradan sonra lige çıkıp 1 senede bu kadar futbol tecrübesine sahip olmanıza şaşıyorum. bu yönetim değilmi fenerbahçeyi galatasarayı beşiktaşı sivasa getiren. ne kadar çabuk unuttunuz geçen 2 seneyi.... 3 maçta ümidinizi yitirdiniz.... evet bencede sivasspor düşmeli, düşmeliki herşeyin değerini hep kaybettiğimiz zaman anlayan biz Türk insanına ders olsun...
OrayBaykal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.08.2006, 21:05   #30
DJMuRaT
YASAKLI ÜYE

DJMuRaT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 DJMuRaT ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Böse -->: YÖNETİM UYARDI

Alıntı:
OrayBaykal Nickli Üyeden Alıntı
bu takım eğer destek olmazsanız, sahip çıkmazsanız, bir suçlu arayıp cellatlık yaparsanız daha ligin 3. haftasında ligden düşer. 38 yıl aradan sonra lige çıkıp 1 senede bu kadar futbol tecrübesine sahip olmanıza şaşıyorum. bu yönetim değilmi fenerbahçeyi galatasarayı beşiktaşı sivasa getiren. ne kadar çabuk unuttunuz geçen 2 seneyi.... 3 maçta ümidinizi yitirdiniz.... evet bencede sivasspor düşmeli, düşmeliki herşeyin değerini hep kaybettiğimiz zaman anlayan biz Türk insanına ders olsun...

Bencede ...en azından bi hedefimiz olur..Süper lige çıktık iş bitti diyen o kadar çok sivaslı war ki..Gerçekten çok yazık..bu bir nimet...ve biz bunun kıymetini hala anlayamıyoruz...
DJMuRaT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla