Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

--->: -->: --->: BU TARAFTARA YAZIK!
Alt 19.02.2007, 19:11   #61
svssnn
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 svssnn Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: -->: --->: BU TARAFTARA YAZIK!

Alıntı:
YYILDIRIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben senden çok isterim her maç yenilsekde hermaçın full olmasını taraftar mücadeleye galibiyete bakıyor, sivasspor her yıl üç büyükler gibi şanpiyonluğa oynasın her maç full olur + kimse fb gs bjk demez sadece sivassporluyum der!!
biz istanbul takımlarını tutmuyoz bize sivasspor baba mirasıdır ve anna duasıdır teşekürler dostumimranlılı sinan
svssnn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: BU TARAFTARA YAZIK!
Alt 19.02.2007, 19:24   #62
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 794 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: BU TARAFTARA YAZIK!

vallaha eger dogruysa büyük is 15000 kisinin maca gelmesi....
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2007, 19:42   #63
cArsi Sivas
YASAKLI ÜYE

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 cArsi Sivas Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Nie yazık oLsun ya AsıL taraftara yazık 5 Sırada takımın 80 dk Çık git ne güzeL İş.. Futßol yenmekde var yeniLmekde.. Çekirdek yiyecekLerine Hiç geLmesinLer ßoş Stadda daha iyi oyNar Sivasspor.
cArsi Sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: BU TARAFTARA YAZIK!
Alt 19.02.2007, 19:51   #64
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: BU TARAFTARA YAZIK!

SANIYORUM ARKADASINMIZ YAZIK BU TARAFTARA DEMESINI YANLIS ANLADINIZ
SIVASSPOR YENILINCE STADT DAKI 15 BIN KISI ÜZÜLDÜ VE ORAYI BAYRAM YERINE CEVIREMEDILER
SEVINEMEDILER-O YÜZDEN YAZIK OLDU TARAFTARA
INSALLAH KONYAYI YENERIZ DE
BAYRAMI 1 HAFTA GEC YAPMIS OLURUZ
BEYPINARLI YIGIDO
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2007, 20:01   #65
gölovalı
Yeni Yiğido

gölovalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gölovalı Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sivas inşallah bu sene uefa ya katılacak bir maç kaybetmeyle takımımızı yalnız bırakacak değiliz
evvelALLAH sivaslıyız
sivasspor camiasını kutluyorum ben istanbulda oturuyorum soranlara sivassporluyum diyorum süper ligde kalıcı olsun yeter yensede yenilsede sivas sporluyuz
gölovalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2007, 20:06   #66
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1144 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

son yazım bu siteye bu güzel şehirden sivasımdan..bir daha ki yazım erzurumdan olacakk..görüşmek üzere kardeşlerim.. :(
Alt 19.02.2007, 21:20   #67
KerimKesgin
Yeni Yiğido

KerimKesgin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 KerimKesgin ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Daumen hoch --->: BU TARAFTARA YAZIK!

ya bence deil.. Kocaman Galatasaray Şampiyonluk yolunda Mağlup Oluyorsa Bizim Sivassporumuz Bir maç Kaybedince yazik oLuyorsa Galatasarylilara ne olmasi lazim diye dusunuorum.. .. Bizim Önümüz acik nerden geldiğimizi bilipte hareket edelim havaya girmeyelim çok Şey beklemeyelim bize Şimdilik buda yeterli .. Futbolcu kardeslerimizi başkanimizi teknik direktörümüzü bu performansdan ötürü tebrik ediyorum.. .... Biz Bu sene ALLAH in izni ile Uefadayiz.. yilsonuda görücez inşallah.. Saygılarimla .. En büyük Sivasspor !
KerimKesgin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2007, 00:48   #68
Sampiyom
Acemi Yiğido

Sampiyom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Sampiyom ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

arkadaslar butun yorumlari okudum ben fransada oturuyorum hicbir sivas macini izlemedim statdan siz o 4 eylul stadinda olmaktan dolayi once bi sansinizi bilin ben neler vermezdim bir maca 4 eylulden bakmayi ama yapamiyorum yorumlardan okuduguma gore stad full ancan cekirdek yiyen sinema izleyen taraftar varmis yenetime kizmayin cekirdek satmayin sizde diyerek taraftar cekirdegini yeyip tezahuratinida yapmasini bilmelidir diye dusunuyorum takima gelmiyorum felan demekte cok yanlis bence sivasin sadece iyi degil kotu gundede yaninda olup moral vermemiz gerekir moral bozmak degil ... sivas iyi bir performans sergileyip 3te 3 yapan tek takimdi ve en iyi performasi sergileyen takimdi bu basariyi elde ettiklerine bisey demiyorsunuz bi mac kaybettik diye... herkese saygi ve sevgilerimi yolluyorum burdan allah sivasliyi ve turku korusun
Sampiyom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: BU TARAFTARA YAZIK!
Alt 20.02.2007, 01:02   #69
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1050 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: BU TARAFTARA YAZIK!

Alıntı:
Sampiyom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaslar butun yorumlari okudum ben fransada oturuyorum hicbir sivas macini izlemedim statdan siz o 4 eylul stadinda olmaktan dolayi once bi sansinizi bilin ben neler vermezdim bir maca 4 eylulden bakmayi ama yapamiyorum yorumlardan okuduguma gore stad full ancan cekirdek yiyen sinema izleyen taraftar varmis yenetime kizmayin cekirdek satmayin sizde diyerek taraftar cekirdegini yeyip tezahuratinida yapmasini bilmelidir diye dusunuyorum takima gelmiyorum felan demekte cok yanlis bence sivasin sadece iyi degil kotu gundede yaninda olup moral vermemiz gerekir moral bozmak degil ... sivas iyi bir performans sergileyip 3te 3 yapan tek takimdi ve en iyi performasi sergileyen takimdi bu basariyi elde ettiklerine bisey demiyorsunuz bi mac kaybettik diye... herkese saygi ve sevgilerimi yolluyorum burdan allah sivasliyi ve turku korusun
güze yorum yazmışsınız ben de sizin yorumunuzu okudum..çekirdekçi taraftardan şikayetçiyiz evet. bu taraftar grubu gol olursa ayağa kalkıp sivass diye bağırır... gol gelmesse tezahurata harcamadığı sesini bi anda küfür için harcayıverir...beğenmesse de takımı maçın ortasında çıkıp gider... takımını yanlzı bırakıp... bu çekirdekçi kısmın önüne geçmek içinde öncelikle oturaklı bir taraftar grubuna ihtiyacı var sivassporun..bu da zamanla olacak bi iş bence. süper lig de yeniyiz.. takımımız gibi taraftarımız da yeni süper ligde.. güzel organizasyonlar yapıldığında ister istemez çekirdekçi grup da katlacaktır buna...zaman isteyen iş bunlar tabi bi anda olmuyor..tamam şimdilik çekirdeklerini çitlesinler ama bi zahmet takımı küfürleriyle ksötek olmasınlar en azından...saygılar sivass...
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2007, 01:18   #70
maestro
Yeni Yiğido

maestro - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 maestro isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
UTKUM_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BEN SADECE SU YORUMU YAPMAK ISTIYORUMM;BENCE BASLIK YANLIS OLMUS;TARAFTARA NIYE YAZIK OLSUN KARDESIM;TARAFTAR HERZAMAN
TARAFTARDIR:YAGMURDA CAMURDA IYIGUNDE KOTU GUNDE HERZAMAN
TARAFTARDIR:NEGUZEL YAAA OHH HER HAFTA KAZANALIM BIR MAC KAYBETTIK DIYEEE BU TARAFTARA YAZIKK DENILSINNN:ADALETLI OLALIMM
GECEN HAFTADAA OZAMAN SIVASSPORLU FUTBOLCULARA YAZIK OLDUUUU:::
SAKARYA MACINIII SEYIRCISIZZ OYNADILAR AMA KAZANDILARR:OZAMANN
ONLARAAA KIM ACIDII::HERZAMANNNN ADALETTEN YANAYIMM::YASASINNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNN SIVASSPORRR YASASINN GERCEK TARAFTARLARR YASASIN TUM SIVASLILARR::
niye yazık degilmiş kardeşim taraftar enayimi.her zaman şikayet ediliyor taraftar neden gelmiyor diye gelincede sonuç böyle.
maestro isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla