Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

--->: ne yapalım sivassporsa!(fotolar)
Alt 25.02.2008, 00:01   #31
badboysefaa
Yiğido

badboysefaa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 205 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 badboysefaa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Cool --->: ne yapalım sivassporsa!(fotolar)

Alıntı:
merkez_ismail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Artık su bır gercek sıvasspor 4 eylul trıgbunu hıc bır zaman bır ankaragucu bır eskısehır bır goztepe bır sakarya bır bursa trıbunundekı hareketlılıgı goremez buna gerek toplumumuz gerekse yonetımımız on ayak olmuyorr bazı arkadasların soledıgı gıbı bır kac grup bagırmaya calısıyor ama toplamada kımse demesın 90 dakıka bagırıyoruz dıee macın bır cok bolumunde futbolcularımızın topa vurdugu an toptan cıkan ses kulagımıza kadar gelıyor sız dusunun trıbunlerımızın halını sonra herkes yıne oynamadılar yıne puan kaybettık yıne sole oldu yıne bole oldu vs. vs . Ama sunu hıc bır zaman unutmamalıyız kı taraftar kendıne dusen gorevı yapmadıgı surece bu takım kumede dusse kımsenın ıtıraz etmeye hakkı yoktur bir soz vardır her basarılı erkegın arkadasında bır kadın vardır dıee her basarılı takımın arkasındada saglam taraftarı vardır buna emın olun ...! Bundan once ben bır cok kez konu actım ama deıl dısarda daha staddakı ıstanbul yalakalarını aramızdan atamadık kı dısardakı vatandasa engel olalım ...! Herkes bıldıgını yapmaya devam eder aama ınanın suna sıvassporumuzun bu basarısını hak etmıyoruz bu gıdıslede hıc bır zaman edemeyecegız bunları solemek benı uzuyor ama ACI GERÇEKLER...! Şimdi gercekten sıvassporu seven abılerıme seslenıyorum abı taraftar yok dıe kımse uzulmesın maca gelen bır kac bellı grup vardıya bundan sonra emın olunkı o gruplar da yavas yavas dagılacak cunku o guruplarında stadda varıyet gostermemesı ıcın bazı kısıler ellerınden gelenı yapıyor ...!

cok güzel bi yazı yazmışsın tebrik ederim öncelikle.benim düşüncem sivassporun başarısını istiosan eger taraftar gruplarını maratonda birleştiriceksin.bizim seyirci kitlemizin orta yaştan oluştugunu ve orta yaştaki insanlarında takıma destek vermek için bagırmadıgını biliyorum.bir cok genç arkadaşta var ama malesef takıma destek yok.maraton ses ver diye bagırıyoruz adamların gözü maçta bize dönmüş el sallıyorlar yazıklar olsun böle taraftara.taraftar gruplarımızın dagılacagını bende biliyorum 2. ligdeki coşkusu kalabalıgı yok gruplarımızın yazık bu takıma valla cok yazık saygılar
badboysefaa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2008, 00:52   #32
memet24
Tecrübeli Yiğido

memet24 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

205 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 memet24 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ne yapalım sivassporsa!(fotolar)

Alıntı:
merkez_ismail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Artık su bır gercek sıvasspor 4 eylul trıgbunu hıc bır zaman bır ankaragucu bır eskısehır bır goztepe bır sakarya bır bursa trıbunundekı hareketlılıgı goremez buna gerek toplumumuz gerekse yonetımımız on ayak olmuyorr bazı arkadasların soledıgı gıbı bır kac grup bagırmaya calısıyor ama toplamada kımse demesın 90 dakıka bagırıyoruz dıee macın bır cok bolumunde futbolcularımızın topa vurdugu an toptan cıkan ses kulagımıza kadar gelıyor sız dusunun trıbunlerımızın halını sonra herkes yıne oynamadılar yıne puan kaybettık yıne sole oldu yıne bole oldu vs. vs . Ama sunu hıc bır zaman unutmamalıyız kı taraftar kendıne dusen gorevı yapmadıgı surece bu takım kumede dusse kımsenın ıtıraz etmeye hakkı yoktur bir soz vardır her basarılı erkegın arkadasında bır kadın vardır dıee her basarılı takımın arkasındada saglam taraftarı vardır buna emın olun ...! Bundan once ben bır cok kez konu actım ama deıl dısarda daha staddakı ıstanbul yalakalarını aramızdan atamadık kı dısardakı vatandasa engel olalım ...! Herkes bıldıgını yapmaya devam eder aama ınanın suna sıvassporumuzun bu basarısını hak etmıyoruz bu gıdıslede hıc bır zaman edemeyecegız bunları solemek benı uzuyor ama ACI GERÇEKLER...! Şimdi gercekten sıvassporu seven abılerıme seslenıyorum abı taraftar yok dıe kımse uzulmesın maca gelen bır kac bellı grup vardıya bundan sonra emın olunkı o gruplar da yavas yavas dagılacak cunku o guruplarında stadda varıyet gostermemesı ıcın bazı kısıler ellerınden gelenı yapıyor ...!
haklısın arkadaş ama o saydın takımlar yıllardır 1 ligde ve büyükşehirler sivassporumuz dün bir bu gün iki yani sen 40-45 yaşındaki adamdan ne beklersin adam maça geleli 1 -2 sene olmuş inşallah sivassporumuz bu ligde uzun süreler kaldıkça yeni yetişen ve şu anki mevcut taraftarlar la birligde 4-5 sene sonra o dedin taraftarlar arasına girer inşallah yoksa şimdi toplasan 100 kişi yok tezahürat etmiyor çünkü her meslek oldu gibi bu işte çekirdekten yetişmek lazım diye düşünüyorum.
memet24 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2008, 02:52   #33
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 795 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Öncelikle yazı için teşekkür ederim."Niydek Gardaş Sivassporsa"diyen adamlar o maça hangi akla hizmet geldiler bilinmez.Yurdum insanından manzaralar maalesef hüsran.Sen daha Sivasspor'un başarısını idrak edememişsin sonra niydek Sivassporsa deyip destek vereni de engelliyorsun.O Fb'li,Bjk'li çoluk çocuğun da aklı bir karış havada zaten.Onların yerinde olmak isteyen nice Malatyalı,Erzurumlu,Maraşlı çocuk var,hemen hepsinin memleketi 2. yada 3.ligde oynuyor.Bizimkiler de eldekinin kıymetini bilmiyor.Bu takım yıllarca 3.ligde süründü.İlçe,köy takımlarıyla maç yaptı.Şimdiki jenerasyon şanslı.Biz Fb'yi,Gs'yi,Bjk'yi çocukken 4 Eylül'de görmedik.Ne desek boş.O yüzden Allah hepimize akıl fikir versin diyorum.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2008, 06:19   #34
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

139 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 blacksky isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Basligi acan arkadas son derece hakli ancak Sivasspor superligde mucadele ettikce, artik kendi taraftar kitlesini olusturacaktir diye umuyorum, o zaman bu tip sorunlar azalacaktir.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2008, 06:44   #35
tarik5860
Acemi Yiğido

tarik5860 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tarik5860 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Öncelikle o çektiğin birbirinden güzel fotolar için teşekkür ederim. Ben veteriner sağlık teknisyenliği yapan bi devlet memuruyum şu anda Şanlıurfanın Ceylanpınar ilçesinde görev yapmaktayım ve sivasspordan mahrumum maalesef ama antepteki maçını kaçırmadım hatta izin alamadan gittim ve müdürle papaz olduk ama olsun sivasa değer şimdi sorarım sana haklı olduğun bu oturanlar grubuna karşı pesmi edecen yoksa sonuna kadar statta mücadele mi verecen bunlara pabuç bırakmayalım dostum lütfen
tarik5860 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2008, 07:11   #36
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

yiğiter eline sağlık kardeşim...
bence bu sezonki başarının devamlılık göstermesi durumunda dediğin sorunları aşabiliriz.

bu sezon şampiyon olmak veya ilk 3 te bitirmek tabiki önemli ama en önemli şey devamlılık sağlamak...
ancak bu şekilde Sivaslıya Sivasspor'u kabul ettireceğiz galiba !!
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: ne yapalım sivassporsa!(fotolar)
Alt 25.02.2008, 08:01   #37
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1489 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart -->: ne yapalım sivassporsa!(fotolar)

BASIN TRİBÜNÜNDEN Mİ ÇEKTİN ÇOĞUNU...............

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2008, 08:11   #38
yiğide58
Acemi Yiğido

yiğide58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 yiğide58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ahhhh ben orda olacaktım :( çekirdek çıtlatan değil,alkışlayan... oturan değil,bağıran taraftar istiyoruz... illede oturmak istiyorsanız gidin kahveye olmadı sinemaya tiyatroya gidin....hayret bişey yaa sabah sabah morelim bozuldu.az kaldı sivassporum tayinim çıksın ben her maçına gelip 90 dk sesim kısılana kadar bağırıcammmmmmmmmmmm bir yiğide olarak sanırım bunu gören yiğidolar biraz olsun utanırlarda belki ayağa kalkıp bağırırlar
yiğide58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2008, 08:12   #39
yiğide58
Acemi Yiğido

yiğide58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 605 yiğide58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

resimler içinde ayrıca tşkler yiğiter... sinirden yazmayı unuttum :(
yiğide58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2008, 08:19   #40
SivasLady
Gast

hersey bir iki ay icinde olmuyor
emek sarf etmek gerek cani gönülden istemek gerek
takimi tutan destekleyen kisiler TARAFTAR olur
yavas yavas ilerlemekteyiz ama ileride insallah olacak diye düsünüyorum
gereken malezemeler hazir tutulmali ki yapilacak is yapilsin
herkese kirmizi beyaz renkler gerek
forma atki bayraklar vs.
kendimize ait olan TEZHÜRATLAR
bu altyapilari hazirlayalim gerisi gelir insallah

resimler icin cok tsk ederim güzel cekimler olmus