Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

--->: MAÇIN ARDINDAN
Alt 20.07.2008, 22:26   #21
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: MAÇIN ARDINDAN

Alıntı:
cesur sivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben biz bóyle super lig'de oynarsak kume duseriz diyorum ,insallah yanilirim ve ikinci macimizda muhamed ali ile sezer badur da oynar..
keske sergio ilk onbirde oynasaydi ve musa aydin oyundan cikmasaydi ---> cok iyi oynadi ama golü bulamadi,,
bunu demek istemezdim ama benim bulent hocadan güvencim azaliyor :(
kardeşim aynen katılıyorum. Bu sene ligden düşecek takımların başında gelecektir sivas. bunuda bi tarafa yazın.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı serhatcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2008, 22:31   #22
hakandemirezen
Yiğido

hakandemirezen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

31 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 hakandemirezen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Aldığımız bu mağlubiyet gerçekten çok üzücü am,lig öncesi bazı kötü sinyalleri hocamız umarım almıştır.Bursa spordan tarnsferimiz TUM gecen sezon bursaya ne verdi ben bilmiyorum bu kadar ağır ve gol vuruşları mucizeye kalmış bir oyuncuyu sadece transfer yaptık denilsin diyemi yapıldı yoksa takıma fayda sağlayacak diyemi?Baştan aşşağı bitkin ve yorgun bir takım nerde o gecen seneki musa aydın önündeki toplara vurmaya mecali kalmamış sadece M.Yıldızla olacak şey değil,oyuna sonradan giren 10 numara sergio gercekten yumuşak bir futbol oynuyor araya attığı paslar ile kaliteli bir oyuncu olduğunu hissediyorum ayrıca defanstaki bilica fena değil.Bir an önce takımın ligler başlamadan kendine bir çeki düzen vermesi gerekiyor bu seneki lig gecen seneye benzemeyeceğe benziyor.Karamsar olmadan takımımızı da taraftarlar olarak destekleyip gecen sene bize yaşattıkları mutlulukları bu sende yaşatmalarına taraftarlar olarak bizlerde ortak olalım.Rövanş maçında bize yetecek skoru elde edip uefada yolumuza devam etmek dileği ile Büyük SİVASSPORUMA canı gönlden başarılar diliyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hakandemirezen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2008, 22:31   #23
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

Bu takımın başına sivaslı hoca gelmeli. Çünkü onun kendi şehrine karşı sorumluluğu altında ezilerek daha başarılı olmak için çaba sarfeder. bülent uygun fatih terim hayranı. onu taklit ederek takımı yakacak. kendi egoları için bir şehrin takımını yok edecek. RIZA ÇALIMBAY gelmeli.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı serhatcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2008, 22:33   #24
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

yav kardeşim. bursadan alınan ibrahim diye bi orta saha adamı var. adam duran top kullanmaktan başka bişey yapmıyor. nasıl adam almış bu hoca anlamıyorum. yürüyüşüne koşmasındaki kasıntıyamı aldanmış.adamın attığı pasların % 80 i hatalı,top kovalamaz,adam kovalamaz kafaya çıkmaz mücadele etmez. allahım yaa.
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı serhatcan'a Teşekkür Ediyor...
-->: MAÇIN ARDINDAN
Alt 20.07.2008, 22:39   #25
mdeniz58
Acemi Yiğido

mdeniz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 mdeniz58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: MAÇIN ARDINDAN

Bülen Hoca suç bende demiş, bence doğruda söylemiş. Çünkü sırf Mehmet Yıldız'ı pazarlamak bir an önce bu kupalarda gösteriye çıkartarak bir an önce satmak istiyor, takımda bunu biliyor ve hep M.Yıldız'a şişirme toplar gönderiyor. Sivasspor maç oynamıyorrrr. Gribaj maçı bunun en iyi örneğiydi iki golüde M.Yıldız'a attırdılar. M.Yıldız oynadığı zaman tam oynuyor ama 3 haftadırki M.Yıldızda strese girmiş bir türlü oynuyamıyor,pas hataları isabetsiz şutlar vs.vs.
Lütfen artık işin pazarlama bölümünü bırakın M.Yıldız bence hayırlısıyla bir satılsada Sivasspor eski düzenine bir an önce kavuşsa.
Tamam takıma para lazım ama bu işler böyle yapılmaz,futbolcumu pazarlayıp satacağım diye böylesine önemli maçlar bir kenara bırakılamaz.
Bence takımın motivasyonunuda bozuyor.
Bilica süper bir transfer olmuş. Hayırlı olsun. Volkan ise geleceğin iyi bir kalecisi olacak, bu hatasını telafi eder.
Sivasspor iyi ve güçlü bir takım ben takımıma güveniyorum,yeterki Bülent Hoca aklını başına alsın.
mdeniz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mdeniz58'a Teşekkür Ediyor...
-->: MAÇIN ARDINDAN
Alt 20.07.2008, 22:39   #26
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: MAÇIN ARDINDAN

Gönderilmesi düşünülen bir kaleci neden ilk 11 de sahaya çıkar anlamıyorum...volkanda suç yok...takımdan gitmesi gündeme gelen bir futbolcu ne kadar motive olabilir karşılaşmaya...
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Dark Force'a Teşekkür Ediyor...
-->: --->: MAÇIN ARDINDAN
Alt 20.07.2008, 22:43   #27
mdeniz58
Acemi Yiğido

mdeniz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 mdeniz58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Böse -->: --->: MAÇIN ARDINDAN

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yav kardeşim. bursadan alınan ibrahim diye bi orta saha adamı var. adam duran top kullanmaktan başka bişey yapmıyor. nasıl adam almış bu hoca anlamıyorum. yürüyüşüne koşmasındaki kasıntıyamı aldanmış.adamın attığı pasların % 80 i hatalı,top kovalamaz,adam kovalamaz kafaya çıkmaz mücadele etmez. allahım yaa.

Evet Arkadaşım kesinlikle haklısın İbrahim tamamıyle bir fiyasko ne için alınmış ben anlamadım. Sadece duran toplara vurmak için alınmışsa hiç alınmasaymış daha iyiymiş. Adam duran topa bile vuramıyor. korner atışları felaket,attığı pasların hiç biri yerini bulmuyor. boşa para verilmiş.
mdeniz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mdeniz58'a Teşekkür Ediyor...
--->: -->: MAÇIN ARDINDAN
Alt 20.07.2008, 22:43   #28
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

Standart --->: -->: MAÇIN ARDINDAN

Alıntı:
Dark Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gönderilmesi düşünülen bir kaleci neden ilk 11 de sahaya çıkar anlamıyorum...volkanda suç yok...takımdan gitmesi gündeme gelen bir futbolcu ne kadar motive olabilir karşılaşmaya...
yav kardeşim benim yazılarımı okumadın mı ))))) bülent uygun fatih terim hayranı. onunn gibi ucuz kahramanlıklar yapıyor.ama bu kahramanlıkları takımı düşürmezse iyi.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı serhatcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2008, 22:46   #29
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

HOCA İNŞASLLAH LA MAAŞALLAHLA İŞ OLMUYORR.OYNAMADAN SEN MAAŞALLAHI BEKLEME. ÖNCE KENDİNİ GELİŞTİRMELLİSİN. İNŞALLAH MAAŞALLAH DEDİNMİ ZAYIF OLDUĞUNU DEŞİFRE EDERSİN.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı serhatcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2008, 22:49   #30
PirO58
Acemi Yiğido

31 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 612 PirO58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
espenzoFB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar ben hastanın hastası fenerliyim ayrıca doğum yerimde sivas falan değil ama nasıl olduysa sivas 2. takımım bu sene bence sivas haksızlık ve motivasyon kurbanı oldu çünkü inter toto 8jknin uefada sivasın hakkıydı ama yine kara eller sizi intertotoya yolladı burada ise motivasyon sorunu çıktı buda çok doğal bu kupanın adı uefa olsaydı ve braga rakibiniz olsaydı inanın sivas farklı alırdı ve yine intertotoda sizin yerinize 8jk oynasaydı sizden çok daha kötü bir sonuç alırdı ama olsun biz sivasın yanındayız rabbime çok dua edicem 2. maçınız için ve inşallah orada fark atıp üst tura geçeceksiniz (inşallah diyin sizde )
Besiktasin hakkiydi diyorsunda, Sivasspor daha Intertoto'da basarili olamiyor. UEFA'da neyleyecekti? Geçin bunlari lütfen, bask takimlari karalamakla biryere varamayiz.

Geçen maçta Volkanin sayesinde yendik demiyorlar, simdi sayesinde yenildik diyorlar. Ey millet, biraz akillanin, nankörlük yapmayin. Sadece kendinze yazik ediyorsunuz..

Sivasspor ilk yarida golü bulmaliydi, kimse Volkani suçlamasin.