Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor Ayıp Etti!
Alt 26.01.2009, 08:26   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivasspor Ayıp Etti!

Abdullah YİĞİT / Hürdoğan Gazetesi

Sivasspor ayıp etti!

İstanbul’da yaşayan ancak hiç görmediğim,bir hemşehrim dün beni aradı ve aynen şunları söyledi; ”Seni tebrik ediyorum abi, bu maçtan önce sen yendiğimiz takdirde medyanın hakeme, zemine kusur bulacağını yazmıştın, aynen öyle oldu”
Bunda övünülecek bir şey yok değerli hemşerim!.. 4 sezondur aynı hikayeleri okuyoruz. Eğer cumartesi günü Galatasaray yenseydi, ne zemin kötü olurdu, ne de hakem. Bunlar maçları alt gözlüyğüyle izleyen adamlar.
Size çok ilginç bir şey aktarayım,herkesin tanıdığı ve televizyonlarda spor programlarına çıkan sözüm ona bir spor yazarı, basın toplantısı odasında yanındakine aynen şunları söylüyor; ”Eğer 10 kişi kalmsydık,en azından bir puan alırdık” Adama bak ya. Sanki Galatasaray’ın karşısındaki tam Türk takımı değil! Şimdi bu duygularla olan birisi nasıl objektif olabilir ki?
Şimdi ben o ve onun gibilerin hakemle ilgili yaptıkları eleştirilere nasıl inanayım?
Bunlar sadece Galatasaray maçlarında olmuyor,Fener ve Beşiktaş maçlarında da aynı şeyleri yaşadık,yaşamayada devam edeceğiz.
Gerçekten bunlar zavallı!.. Maçı nerelerdiyle izlemişler şaşırıyorum. Zemine kusur buluyorlar. Ya bana söylermisiniz,maçta hangi takımın futbolcuların ayağı daha çok kaydı? Hangi takım zemin yüzünden daha çok top kaybetti? Hangi takımın futbolcusu düşünce sakatlandı? Başta Herve Tum, Mehmet Yıldız olmak üzere en çok düşen ve top kaybeden Sivasspor futbolcuları oldu. Mohammed taç çizgisi yakınıda düşerek ellerini,bacaklarını soydu. Galatasaray hangi pozisoynda gole gidiyorduda zeminin yüzünden atamadı?
Hakeme gelince. Atılan ilk golden önce ofsayıt vardı,bu doğru,ama yardımcı kaçırdı. Galatasaray’ın hakemler sayesinde maçlar kazandığını ne çabuk unuttunuz? O zaman neden bu kadar dikkatli değildiniz? Biz Galatasaray’ın Ankara’da oynadığı maçta, rakibi kendi sahasından topla çıkarken ofsayıt gerekcesiyle atağın kesildiğinide gördük.
Ayıp, ayıp!.. Dün hemen hemen bütün gazetelerdeki yorumları okudum, sanki Sivasspor Galatasaray’ı yenerek suç işlemiş gibi bir hava gördüm. Bu gazeteleri sadece o takımın taraftarı okumuyor. Bizler yerel olduğumuz halde sizden kat kat daha objektif yazıyoruz.
Ve bir kez daha ifade etmek istiyorum. İşte bu yüzden,ben İstanbul takımlarına karşı sempati duymuyorum, duyan Sivaslı’ları da anlamıyorum.
Medya bu at gözlüğünü çıkarmadığı müddetçe sanıyorum benim gibi düşünenler çoğalacaktır.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor Ayıp Etti!
Alt 26.01.2009, 08:44   #2
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1046 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivasspor Ayıp Etti!

Bunların olcağını herkes biliyordu zaten. Medya 3 büyük takım yalakası(fotomaç hariç bizi destekliyorlar azda olsa) olmuş. Dün stadyuma msj atan biri güzel sölemiş. Sivas sezon sonunda şampiyon olursa sivasın nasıl şampiyon olduğu 3 büyüklerin nasıl şampiyon olamadığı konuşulur.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2009, 08:54   #3
tunga
Acemi Yiğido

tunga - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tunga isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Medya bu at gözlüğünü çıkarmadığı müddetçe sanıyorum benim gibi düşünenler çoğalacaktır.
kelimesi kelimesine katılıyorum reel olcaklar ve tarafsız 2yüzlü olmayacaklar.artık tınmıyorum bile bunları ,isterlerse objektif olmasınlar .biz YİĞİDO lar gereken cevabı gereken yerde veriyoruz nasılki cumartesi galatasaraya a verdiğimiz gibi ŞAMPİYON SİVASSPORUM
tunga isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tunga'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.01.2009, 09:22   #4
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet çok ayıpp ettik 2-0 yendik normanlde 4-0 yenmemiz lazımdı çok ayıp ettik çoookk
Alt 26.01.2009, 09:24   #5
mehmetyildiz58
Tecrübeli Yiğido

mehmetyildiz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 219 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 mehmetyildiz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu İstanbul medyası olduğu sürece,trabzonspor hariç bütün anadolu takımları şampiyon olamamış..Fakat inşallah SİVASSPOR bunu başarır...
Alt 26.01.2009, 20:42   #6
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1231 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Bunlar senelerdir böyle rakibin nasıl yendiğine değilde nasıl mağlup olduklarına bakıyorlar hani büyük takımlar ya!
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2009, 20:47   #7
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın yazarın yazısındaki ana fikre katılıyorum ama üslubu yanlış...inşallah birgün yerel gazetelerimizin yazarları da 3. ligden süper lige yükselirler...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2009, 21:02   #8
MTS
Acemi Yiğido

MTS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 MTS Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Böyle adamların allah belasını versin, kendileri gün yüzü görmesin desteklediği takımlarda beterin beteri olsun inşallah.
MTS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2009, 21:10   #9
yigidozan
Yiğido

yigidozan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 yigidozan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

alışacaklaaaar alışacaklaar. zaman var bizi, güzel futbolumuzu, centilmen tirübünümüzü hazmedebilmeleri için biraz zaman gerek onlara.beyinleri sulanmış çünkü
Alt 26.01.2009, 21:27   #10
uhud85
YASAKLI ÜYE

65 Mesajına 103 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 uhud85 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
MTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Böyle adamların allah belasını versin, kendileri gün yüzü görmesin desteklediği takımlarda beterin beteri olsun inşallah.
haklısın kardeş..sivaslı olupta istanbul takımını tutanların o tuttukları takımları ALLAH belasını versin..inşallah sakalıklardan başlarını alamazlar.sivassporum açık ara şampiyonluğunu ilan eder inşallah..ozaman bunların yüzlerini görürüm benn
uhud85 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ayıp, etti, sivasspor