Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: "El Turco" İle Röportaj
Alt 31.01.2009, 07:54   #11
AyhanBayrak
Operator

AyhanBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

118 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 AyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: "El Turco" İle Röportaj

2006 daki ilk yaptigimiz röportajindada kendisi ictenlikle ve samimiyetiyle bütün sorularimiza cevap vermisti.

Ayrica kendisiyle ilk tanisma firsatini yakaladigim icinde gercekten unutamayacagim bir ani olarak kalacaktir. Nurhay nakisin bir sivas sevdalisi oldugunu anca onu tanidigmizda anlamistik gercekten candan ve sevecen bir hemserimiz oldugu icin kendisiyle ayrica gurur duymusumdur.Dünyanin sayili milli takimlarndan biri olan Arjantin milli takiminin basinda olmasida bizlere ayri bir haz ve gurur vermistir.

Nede olsa sivasli, hemserimiz, bizim topragimizin insani, sunu gördümkü sivaslilar dünyanin neresinde olursa olsun benligini vede kimligini kaybetmiyor ve kaybetmeyecekte

Buradan Nurhay Nakisa bu güzel röportaja zaman ayirdigi icin tesekkürlerimizi iletirim
Alt 31.01.2009, 10:21   #12
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Nede olsa sivasli, hemserimiz, bizim topragimizin insani, sunu gördümkü sivaslilar dünyanin neresinde olursa olsun benligini vede kimligini kaybetmiyor ve kaybetmeyecekte. Bizler Anadolu kültürüyle, örf adetiyle yetişen Anadolunun havası sert ama yüreği sıcak insanlarıyız. Sivasla ve kültürüyle gurur duyuyorum.

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı gül5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2009, 10:27   #13
bahadır erdem
Tecrübeli Yiğido

bahadır erdem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

121 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 686 bahadır erdem COK SEVILEN BIR KISIbahadır erdem COK SEVILEN BIR KISIbahadır erdem COK SEVILEN BIR KISI

NURHAY ABİ ÇOK İÇTEN KONUŞMUŞ.
YÖNETİMİMİZ BU AVANTAJI İYİ DEĞERLENDİRMELİ.
EN AZINDAN BREZİLYA'DAN FUTBOLCU TRANSFERİNDE BİZE YARDIMCI OLABİLİR.
Alt 31.01.2009, 12:36   #14
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 806 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

Gerçek bir yiğidoymuşsun sen be Nurhan abi! seni bir gün Sivasta görmekten ve seninle tanışmaktaktan büyük onur duyarız.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 21:26   #15
SivasLady
Gast

öncelikle rüstü abiye röp gerceklestirdigi icin ve Nurhay beyede vakit ayirip sorulari ictenlikle cevap verdigi icin cok tskler
futbolun icinde olan ve disardan gözetleyen birinin fikirleri bizim icin cok önemlidir. Sivas`li olmasi ve SivasSpor`umuza yardimlarda bulunmasi, fikirler sunmasi bizi cok mutlu ediyor.
Bir Türk`ün Baska bir devletde futbolda üst düzeyde olmasi cok güzel birsey helede Sivas`li olmasi bizim icin büyük bir gurur.
Arjantin'deki gururumuz Nurhay Bey'in basarilarinin devamini diliyorum.
Alt 31.01.2009, 22:01   #16
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1048 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Sivas Sevdalisi iki onemli insan Nurhay Nakis ve Rustu Elmasa tesekkurlerimi iletiyorum... Nurhay Nakis dan ricamiz oradaki yetenekli futbolculari Sivasspor a onermesidir..Uzaklarda da olsak her zaman yapabilecegimiz birseyler vardir.. Hemsehrimiz bizi uzak diyarlardan gururlandiriyor...Sonsuz tesekkurler...
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 23:32   #17
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1253 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Nurhay bey ile keşke yönetimimiz irtibatta olsa ve istikbal vaadeden genç oyuncuları bize önerse Nurhay bey bzim için bulunmaz nimet gibi bu durumu değerlendırmemiz lazım.Ropörtajı gercekleştiren Rüştü ELMAS' abimizde teşekkur ederim.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.02.2009, 00:52   #18
Ertugrul
Gast

Nurhay ağbi çalışıldığın da büyük başarıların elde edilebileceğinin canlı örneği bir şahsiyet. Sivas'tan çıkıp Arjantin gibi Futbolun hayat olduğu bir ülkede Federasyon Yönetim Kurulu Üyeliği, Milli Takımlar Sorumlusu gibi önemli görevleri başarıyla yürütmek örnek alınması gereken bir hayat, hemşehrimiz Nurhay Nakış ağbeyi kutluyorum. Önemli açıklamalarının Türk Futbolunda yaşanan sorunlara ışk tutmasını diliyorum. Yiğidolar seslenmek için Sivasspor.Com'u birkes daha tercih etmesinede çok sevindim. Röportajı gerçekleştiren Rüştü ağbiyede sonsuz teşekkürler.
Alt 01.02.2009, 23:49   #19
Fatih Bayrak
Yiğido

Fatih Bayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Fatih Bayrak isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Nurhay ağbi
Diger ismi ile EL TURCO bence sadece Sivas´imizin degil Türkiyemizin dişaridaki büyük gururlarindan birisi.
Arjantin gibi Dünya Futbolunun gercekleştigi bir ülkede Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi olmasi bizim için büyük gururdur.
Hayati dünya futbol starlari ile iç içe geçmiş birisi olarak Sivas´liligini her firsatta dile getirmesi bizleri cok sevindiriyor, gururlandiriyor.
Inşallah seni Arjantin Futbol Federesyonu Yönetim Kurulu baskani olarak da görürüz.
Ropörtajı gercekleştiren Rüştü Başkanimiza teşekkür ederim.
Fatih Bayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2009, 02:11   #20
GuNaY
Gast

Arjantin gibi futbolun lokomotifi sayılabilecek bir ülkede futbol federasyonunda önemli bir göreve kadar yükselmesi bir Sivaslı olarak beni çok gururlandırıyor.

Kendisiyle 2006 Dünya Kupası sonrasında İstanbul'a geldiğinde tanışma fırsatı bulmuştum. Sözleriyle, tavırlarıyla, içtenliğiyle ve samimiyetiyle Sivaslılığından hiçbirşey kaybetmediğini gördüğümde hem sevinmiş hemde şaşırmıştım.

Kendisi Başkanımızla konuşmalarında herzaman Sivasspor'un emrinde olduğunu, elinden ne gelirse seve seve yapacağını söylemişti. O zamana kadar Türkiye'den sadece kayserisporun kendisinden yardım talebi olduğunu ve kendilerine yardım ettiğini söylemişti. Oyuncu ismide yanlış hatırlamıyorsam Toledo'ydu. Öncelikle bizim yönetimimizden böyle bir talep gidecek ki Nurhay abide yardımcı olabilsin.

Kendisini Sivasspor'umuzun Şampiyonluk kutlamalarında görmek isteriz

Etiketler
arjantin federasyon, arjantinde sivasli, el turco, elturco, elturko, noray nakis, noraynakis, nurhay nakis, röportaj, İle