Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Çılgınlar 58 Grubu

Çılgınlar 58 Grubu Çılgınlar 58 Grubu

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ÇıLGıNLaR 58 Tribünlere Geri Dönüyoruz...
Alt 13.02.2009, 12:33   #41
YiğidoGençlik
Usta Yiğido

YiğidoGençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

587 Mesajına 1.806 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 YiğidoGençlik BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: ÇıLGıNLaR 58 Tribünlere Geri Dönüyoruz...

Alıntı:
toprak_gürün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
birleşme falan olacağını zannetmiyorum ve olmazda sivasda grupda yok taraftarda sadece seyirci var burda kimse yanlış anlamsın yazdıklarımı yiğidogençliği görüyoruz şuanda onlar gurup değil demek istemedim allah razı olsun onlardan inşallahda böyle devam ederler. çılgınlar yeniçeriler merkez tayfa 67gtd bunlar sivasın içinde olan gruplardı ben merkez tayfa yeniçerilerin gençleri diyeyim bunlara sempatim ve az da olsa yardımım olmuşdu bu grupdan ümütliydim ama onlarda pes etti etmek zorunda kaldılar. içine girmeyen bilmez kardeşim sivasda rant yok olamazda dedimya içine girmeyen bilemez gruplar neden maça gelmiyor neden deplasman gitmiyor burdan yazması çok kolay bir otobus bursaya kaça gidiyor biliyormusunuz hadi diyelim şu paraya gidiyor sivasdaki gurp içindeki gençler öğrenci yada çalışmıyor parası yok parası kardeşim gariban memleketden geldik unutmayın bir öğrenci babsını yada ağbisinin verdiği bir tost yada yarım ekmek arası parayla mı deplasmana gelecek grup olarak bırakın bunları evet bursa teksas süper çarşı süper hodri meydan süper ama yönetimleri takımına ve taraftarına desdek oluyor onlarda oturmuyor bende burdan diyorumki yönetim bağıran oturmayan bir grubu desdekleyecek desdeklemek zorunda şimdi burdan bazıları diycekki bedavamı girecek bunu diyenler yazımı tam okumamışdır.anlayana yaşayan bilir.
.............................. .............................. ....+İMZA
YiğidoGençlik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.02.2009, 12:42   #42
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
toprak_gürün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
içine girmeyen bilmez kardeşim sivasda rant yok olamazda dedimya.

sıvasspor tribununde rant yok mu
rant yoksa ben bırak sıvası turkıyeyı terkederım
Alt 13.02.2009, 13:03   #43
haldunviltangil
Yeni Yiğido

4 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 haldunviltangil FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eyvahh eyvahh siz daha taraftar olmadan ayrılmıssınız ayrıca TEXASı örnek alın diyen arkadasa inanmayın BURSA'da da iki grup var biri texas dieri tsc ama bizim bi grupta 2000 kişi var yani 20000 kişilik stadda ztn 5000 civarında iki gruptan birine üye olan kişi var ben bu ayrılık işlerini cok iyi biliyorum bizde texastan ayrıldık tsc olduk sebeplerimiz vardı ancak siz daha tam olarak taraftar olamadan ayrılırsanız işiniz zor şuan sivasspor bizim yerimizde 9. olsa kaç kişi gider macına acıkca konusmak lazım ayrıca bu forumlardan duyurularla yazmayla olmaz toplantı yapılması lazım şimdi yapılıo falan dien olabilir yapılıoda neden hala sivas tribünleri cekirdek yiyip sadece maç izlio birleşmeden büyüyün bence 2 grup daha cok ateşler ama büyümeniz şart malesef sanalda oldugu kadar tribündede olun biz sizin gibi anadoluyu temsil eden takımların taraftarlarını aramızda görmek isteriz

BURSA'dan sevgilerle
haldunviltangil isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı haldunviltangil'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.02.2009, 13:26   #44
rebelife58
Acemi Yiğido

rebelife58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 rebelife58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aslında her takımın ayrı taraftarından başka bi grup kurulmalı oda tüm Anadolu takımlarını kapsamalı her takımda şubesi olmalı ve o şube tabiki sadece o takımı desteklemeli . yani şöyle açıklanabilir her takımın taraftar grupları bir ana kurum adı altında birleşmeli , bu ana kurumda bu taraftarları sportmenliğe yakışır bir biçimde yönlendirmeli takımlarını desteklemeleri konusunda bigilendirmeli ve bu taraftarların gelişmesi için çalışmalı, tüm ülke olarak muhteşem bir taraftara sahip olmalıyız. ozaman milli maçlarıda tahmin edemiyorum.sanırım çok uçtum ama bence bir iş yapılacaksa böyle olmalı imkanım olsa böyle bi kurumun temelini bugün atarım
rebelife58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.02.2009, 13:30   #45
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
merkez_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sıvasspor tribununde rant yok mu
rant yoksa ben bırak sıvası turkıyeyı terkederım
toprak_gürün çok ilginç bi tesbitte bulunmuş.nerden bilyor acaba..
Alt 13.02.2009, 13:48   #46
Akartuna58
Yiğido

Akartuna58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 599 Akartuna58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BIRLESME OLMAZMIS IYI BIRLESMEYIN OZAMAN !!!

COK BISEY ISTIYORUZDA SANKI ARANIZDA KAN DAVASI VAR ADAMI SINIR EDIYORLAR YA

ADAMALARA BAK GÖRENDE GURUPLARI DÜNYA DA DUYULMUS SANACAK SIVAS ICIN YAPIORRUZ BUNLARI

MILLET DALGA GECIYOR KIMSENIN UMRUNDA DEGIL !!!!!
Akartuna58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Akartuna58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.02.2009, 13:57   #47
fatihtuztas
Tecrübeli Yiğido

fatihtuztas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 fatihtuztas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya iyi hoş da isim çok klasik her yerde çılgınlar var kayseride cılgınlar 38,trabzonda cılgınlar 61 ve diğer illerde de bu isim var bence takma adımız olan yiğido kelimesi geçmeli mesela çılgın yiğidolar,yiğidolar 58 v.b olmalı ya da yiğido gençlik tayfasıyla birleşilmeli.
fatihtuztas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.02.2009, 14:11   #48
candayanmaz58
Yiğido

candayanmaz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

61 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 candayanmaz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eskiden çılgınlar 58 grubuyla maçlara giderdim o zamanlar şimdiye oranla kat kat fanatik bir ortam vardı o zamanları özlüyorum inşallah eskisinden kat kat hem sayıca hemde fanatizmle yeniden başlanır sizlerleyiz
candayanmaz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.02.2009, 14:18   #49
candayanmaz58
Yiğido

candayanmaz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

61 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 candayanmaz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
haldunviltangil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
eyvahh eyvahh siz daha taraftar olmadan ayrılmıssınız ayrıca TEXASı örnek alın diyen arkadasa inanmayın BURSA'da da iki grup var biri texas dieri tsc ama bizim bi grupta 2000 kişi var yani 20000 kişilik stadda ztn 5000 civarında iki gruptan birine üye olan kişi var ben bu ayrılık işlerini cok iyi biliyorum bizde texastan ayrıldık tsc olduk sebeplerimiz vardı ancak siz daha tam olarak taraftar olamadan ayrılırsanız işiniz zor şuan sivasspor bizim yerimizde 9. olsa kaç kişi gider macına acıkca konusmak lazım ayrıca bu forumlardan duyurularla yazmayla olmaz toplantı yapılması lazım şimdi yapılıo falan dien olabilir yapılıoda neden hala sivas tribünleri cekirdek yiyip sadece maç izlio birleşmeden büyüyün bence 2 grup daha cok ateşler ama büyümeniz şart malesef sanalda oldugu kadar tribündede olun biz sizin gibi anadoluyu temsil eden takımların taraftarlarını aramızda görmek isteriz

BURSA'dan sevgilerle
teşekkürler bu iyi niyetli yorumunuz için... maçlarımızda bize desteğini eksik etmeyen ankaragüçlü dostlarımızın kardeş kulübü olmanız zaten bahsetmiş olduğunuz anadolu kardeşliğine güzel bir örnek. ben birleşmenin ve gereken desteğin sağlanabilmesi için işlek olan bir caddemize dernek kurulmasından yanayım
candayanmaz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.02.2009, 15:49   #50
Üni-Ç58
Acemi Yiğido

Üni-Ç58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

31 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 Üni-Ç58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

1-)Bu başlığı açmamızdaki amaç sadece sizlerden gelecek yorumları merak etmemizden kaynaklanıyor.
2-)Şu an tribüne dönecek olan Çılgınlar 58 grubu tamamen Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerinden oluşmaktadır tribüne dönme fikri sadece 2 3 kişiden çıkmamıştır okulda çok fazla sayıda öğrenci ile bu konu görüşülmüş onlarında fikri alınarak ortak bir fikir ile hareket kararı alınmıştır.
3-)Bilet meselesine gelince herkes biletini kendi cebinden alacak bu konudada hiç kimseden bir beklentimizde talebimizde yok...
4-)İnsanların rant felan diye laf vurması çirkin yaklaşımlarda bulunması sadece tribünlere canlılık getirmek için başka şehirden gelen öğrenci arkadaşlarımızın bile Sivassporu desteklemek için bizlerle beraber tribünde bulanacak olması desteklenmesi gerekirken karalama yapılması bizleri üzmüştür...
5-)Şimdi tribüne dönme konusunu tekrardan düşünmemiz gerektiği kanısına vardık bu şehir bu takım için birşeyler yapmak isterken insanların iftira atmalarını kabullenemeyiz...
Üni-Ç58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
Çılgınlar, dönüyoruz, geri, tribünlere