Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Taraftarın İki Yüzü
Alt 05.03.2009, 10:14   #71
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Taraftarın İki Yüzü

kısa ve öz olarak diyorumki şu an sivasspor ve yönetime kızan, eleştiren gerçek sivasspor taraftarı degil,hepimiz üzüldük ama futbolda her sonuç var.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2009, 10:19   #72
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 693 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bak işde Agcalli kardeşim dönüp dolaşıp benm anlattıgım konuya geliyoruz. ya o staddan chelsea,sevilla,gs ve nice büyük takımlar çıkamadı bizim çıkamamızda normal orda ne büyük hezimetler yaşandı 6-0 mesala. o adamlar napsın peki 6-0 yenildiler başka takımmı tutsunlar.

Sağdan soldan birileri yönetim maç satıyor dedi fenere, bu sölediklerinin dogru oldugunu sanmaya başladı sivasspor taraftarı.Bu sözleri ortaya atan ts ve gs taraftarlarıdır

ben sana sorayım peki sen bi takımın başında bulunsan senelerce o takıma hizmet etsen ve karşılıgını alsan,sen birilerine maçı verirmisin.

Bülent Uygun maçta durgundu bunu kabul ediyorum iyi hazırlamadı takımı ama maç satcak kadar onursuz biri değil.Öle bişi olsun en agır tepkiyi veririz emin olun. Sivasspor hepimizin biz sahip çıkmazsak kim sahip çıkcak bu takıma

Başkanımızada gelince maçta golden sonra güldü ama ben yeniliyoz diye güldüğünü kabullenmiyorum. Aziz gülüyor diye artık aziz ne sölediyse orda ona gülmeye başladı. Medya başkanımız bu gülüşünü kullanmaya başladı fener yanlısı yapmaya çalışıyorlar başkanımızı sakın galeyana gelmeyin beyler aman dikkat edin gözünüzü seveyim. Sivasspor taraftarı böle devam ederse kendi kendini yok eder.
Hemşerim ya sen benim yorumlarımı okumuyorsun yada ben meramı mı anlatamıyorum.. yukarda dedigim gibi ben maç kaybedildi, kupada elendik felan diye kızmıyorum. Ben birkaç soru soruyorum ve cevapları bana mantıklı gelmiyor. Nedir bu sorular; 21 maçta 13 gol yiyen takım 2 maçta 7 gol yedi, takımın en formda oyuncusu Kamanan yedek başlarken Muhammed ali gibi geçen yıl ikinci yarısından beri bir varlık gösteremeyen Muhammed Ali ile başlıyoruz.. Birileri diyebilir sen futboldan anlamıyorsun olabilir profosyenel futbolcu değilim, teknik konulardan anlamam ama kardeşim istatistik diye birşey var.. bu Kamanan geldiği bugünden bu güne kadar kaç maçta kaç gol attı kaç asist yaptı onu bir gözden geçirin ve ondan sonra bana yedek kalmasını açıklasın..
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2009, 11:21   #73
atsiz hoca
Yeni Yiğido

atsiz hoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 atsiz hoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Agcalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hemşerim ya sen benim yorumlarımı okumuyorsun yada ben meramı mı anlatamıyorum.. yukarda dedigim gibi ben maç kaybedildi, kupada elendik felan diye kızmıyorum. Ben birkaç soru soruyorum ve cevapları bana mantıklı gelmiyor. Nedir bu sorular; 21 maçta 13 gol yiyen takım 2 maçta 7 gol yedi, takımın en formda oyuncusu Kamanan yedek başlarken Muhammed ali gibi geçen yıl ikinci yarısından beri bir varlık gösteremeyen Muhammed Ali ile başlıyoruz.. Birileri diyebilir sen futboldan anlamıyorsun olabilir profosyenel futbolcu değilim, teknik konulardan anlamam ama kardeşim istatistik diye birşey var.. bu Kamanan geldiği bugünden bu güne kadar kaç maçta kaç gol attı kaç asist yaptı onu bir gözden geçirin ve ondan sonra bana yedek kalmasını açıklasın..
eklemek istiyorum...dk 45...faruk soldan çigiye indi topu ortaya bıraktı,Mehmet'e alda at dedi adeta...kale boş top önünde,ama Mehmet vuramadı topa.Aynı pozisyonda kamanan olsaydı,maçın 2. yarısını düşünün.Muhammed ve Murat Erdoğan ısrarını anlamıyorum...Sezerde düşüş var,ama oyundan İbrahim Dağaaşan çıkıyor.Bunlar detay olmakla birlikte,bize yenilgiyi getiren detaylar.
Alt 05.03.2009, 11:25   #74
atsiz hoca
Yeni Yiğido

Sivasspor taraftarıyız diye eleştiri yapmamak mı gerekiyor,bunuda anlamış değilim.Bunu taraftarın iki yüzü diye konu başlığı yapmak çok anlamsız.Benim sevdam kırmızı beyaz renklere,3 yıldızlı armaya,yoksa bülent gelmiş,ismail kartal gitmiş,mehmet gelmiş,balili gitmiş,beni ilgilendirmez.yanlış yapılıyorsa ortaya konulacak.Sivasspor kimsenin malı değildir.kayıtsız şartsız taraftarlıkta her yanlışa göz yummak değildir.Gerekli tepkileri koyacağız,eleştirileri yapacağız o kadar.
Alt 05.03.2009, 11:36   #75
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
atsiz hoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor taraftarıyız diye eleştiri yapmamak mı gerekiyor,bunuda anlamış değilim.Bunu taraftarın iki yüzü diye konu başlığı yapmak çok anlamsız.Benim sevdam kırmızı beyaz renklere,3 yıldızlı armaya,yoksa bülent gelmiş,ismail kartal gitmiş,mehmet gelmiş,balili gitmiş,beni ilgilendirmez.yanlış yapılıyorsa ortaya konulacak.Sivasspor kimsenin malı değildir.kayıtsız şartsız taraftarlıkta her yanlışa göz yummak değildir.Gerekli tepkileri koyacağız,eleştirileri yapacağız o kadar.
burda ahkam kesenler daha deplasman yolu nedir bilmeyen adamlar.klavyeden 3 5 tanıdığı sahip çıkalım takıma denildiğinde erkek kesilip takıma sahip çıkmaya çalışan kişiler.bu takımı kimse bizim kadar sevmedi.o yüzden verilen bu tepkiler doğaldır.Siz bursa teksas kadar da mı takımınıza sahip çıktınız.adamlar bir bilet parası yüzündem yönetimlerine sövüyorlar.Herhangi bir oyuncuları agresif takılsın anında tribünden tepkilerini veriyorlar.Bizler mehmet yıldıza bunu yapsak daha küser top oynamaz.hani maçda sağa sola saldırıyorya.Bize saldıramayacağından küsecektir.Mehmetin siirli tavırları kaç senedir var.Ve değişeceğinide sanmıyorum.ataman hoca söylediklerinize harfiyyen katılıyorum.Burda ahkam kesenler önce takımınızı gönülden sevin ardından gelip bülent hocayı alkışlayın.2-0 yenilirken oyuna onuru almak ne demek birisi de bunu bana izah etsin.Son golde başkan neden gülüyor birisi bana bunu izah etsin.ben sinirden ağlamak isterken bunlar neden bu kadar tın birisi de bunu bana izah etsin.KURU KURUYA TAKIMI SEVİYORUZ ARKANIZDAYIZ DEMEKLE OLMUYOR BU İŞLER.Bülent hoca Allah değil peygamber değil ki şartsız koşulsuz bağlanalım sevelim.Eleştirilecekse yanlışı varsa söyleyeceğiz.Bize koyan bu kadar hatanın ardından rakip takımı bir gün çalıştırmak istediği hayallerini kurması.Hocam hayallerimizle bu kadar ucuz oynadın ALLAH SİVASI ŞAMPİYON ETMEDEN SANADA FB YÜZÜ GÖSTERMESİN.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yener_sahin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2009, 11:49   #76
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

ben yönetimden top toplayıcıya kadar hepsınden memnunum onlar tum dunyaya SİVASın SİVASSPORun adını duyurup bızlerı en ıyı sekılde tanıttı bırde ıyı sonuc kotu sonuc farketmez takımımızın arkdasındayız...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2009, 12:50   #77
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1046 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Çok komiksiniz ya sadece gülüyorum burda cahil çok ezbere konuşan çok üstüne alınanlara sözlerim. İsteyene istedigi tepkiyi veririm rahat olun.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2009, 13:21   #78
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

649 Mesajına 918 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1462 TracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer AnblickTracyMcGrady58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
atsiz hoca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Tabiki tepkide koyacagiz ama tepkininde bir siniri var. Bülent Uygun'un maci sattigini hic kimse diyemez, kimsenin buna hakki yoktur. Yanlis taktik felan oynatti diyipte tepki koyabilirsiniz ama Bülent Uygun maci satti söylendi anda GERCEK TARAFTAR karsi cikar. Buralara gelmekte basaridir. CANINIZ SAGOLSUN SIVASSPORUM
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı TracyMcGrady58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2009, 13:22   #79
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 833 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

ARKADAŞLAR BİZLER DAHA TARAFTAR BİLE OLAMAMIŞKEN BİZDEN TARAFTAR BAĞLILIĞINI BEKLEMEK YANLIŞ OLUR. BİZİ SİVASSPOR TARAFTAR YAPACAK. BİZİ SİVASSPOR KENDİNE BAĞLAYACAK. EFTEN PÜFTEN MAĞLUBİYETLERLE BU İŞ OLMUYOR. HER TOPLUMDA SÖYLENİYOR SİVASLI DAHA TARAFTAR OLAMADI DİYE. EĞER SEN FENERİ YENEMEYECEKSEN NASIL TARAFTAR OLUNSUNKİ. PEKİ YENEMİYORSAN BARİ YENİLME. YANİ SEVGİLİ ARKADAŞLARIM. LÜTFEN TARAFTARA İKİ YÜZLÜ DEMEYİN.ONLARA KIZMAYIN.
hiko58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2009, 14:05   #80
atsiz hoca
Yeni Yiğido

Alıntı:
TracyMcGrady58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tabiki tepkide koyacagiz ama tepkininde bir siniri var. Bülent Uygun'un maci sattigini hic kimse diyemez, kimsenin buna hakki yoktur. Yanlis taktik felan oynatti diyipte tepki koyabilirsiniz ama Bülent Uygun maci satti söylendi anda GERCEK TARAFTAR karsi cikar. Buralara gelmekte basaridir. CANINIZ SAGOLSUN SIVASSPORUM
Taraftarın iki yüzü olmaz...ben bunu bilir bunu söylerim.Taraftarımız zaten Bülent Hocanın maçı sattığını düşünmüyor.Düşünenlerse taraftarımız değildir.Ama sahadaki yanlışları görüp söyleyenlerede kimsenin iki yüzlü demeye hakkı yoktur.birtek Bülent Hocanın bildiklerimi doğru?Futbol herkes üzerine yorum yapabiliyor diye bu kadar sevilen bir spor dalı.Bana bir kişi çıksın adam akıllı,2 maçta 7 gol yemeyi izah etsin.Gazetelerdeki "Fener Sivas'ı YEDİ bitirdi" manşetine,gülüp geçelimmi?maçtan sonra Sivas balonu söndü diyenleri duymamazlıktan mı gelelim?Bu noktaya kadar şansla ve hakemlerle geldiğimizi iddia edenlere karşı boynumuzu mu bükelim?Biz hangi deplasman maçımızda savunmamızı bu kadar ortasahaya yakın oynattık?hangi maçımızda rakip oyuncular defansın arkasına sarktı?Bu sorulara bir cevabı olmalı,sahada yanlış yoktu,takımı eleştirmeyin,ikiyüzlülük yapmayın diyenlerin,merakla bekliyorum cevapları.

Etiketler
taraftarın, İki, yüzü