Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

B. Uygun`dan yorumlar!
Alt 13.04.2009, 18:28   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart B. Uygun`dan yorumlar!

Sivasspor'un İdmanı

Bu arada, Sivasspor Antalyaspor maçı hazırlıklarına kulüp tesislerinde teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde yaptığı idmanla başladı. Antrenmana izinli oldukları öğrenilen Sezer Badur ve Mohammed Ali Kurtuluş katılmadı.
Sivassporlu futbolcular hafif tempolu koşunun ardından dar alanda çift kale maç yaptı. Türk oyuncularla, yabancı oyuncuların karşılaştığı maçta futbolcuların oldukça neşeli oldukları ve birbirleriyle şakalaştıkları gözlendi.
İdmanın bitiminde Sivassporlu bazı futbolcular frikik çalışması yaptı.

Galatasaray-Fenerbahçe Derbisi

Uygun, Galatasaray-Fenerbahçe maçının sonucunu ve maçın son bölümünde yaşanan olayları nasıl değerlendirdiği yönündeki soruyu ise şöyle yanıtladı: ''Oradaki takımların mutlaka birisi puan kaybedecekti, ama ikisi birlikte puan kaybetmiş oldu. Tabi şampiyonluk yolunda önemli bir yara aldılar, ama herhangi bir şey kaybetmiş olduklarını düşünmüyorum. Çünkü futbolun kalan 7 haftalık sürecinde daha hiç oynanmamış maçlar var. O anlamda baktığınızda kaybedilmiş bir şampiyonluk olarak görmüyorum. Büyük takımlar kendine yakışanı her hafta yapan takımlardır. Dolayısıyla onlar yaşadıkları bu kaos ortamında yine kendilerine yakışanı yapacaklardır. Bundan adım gibi eminim zaten.''

Maçta yaşanan olayların da futbolcuların psikolojisinin ne kadar gergin olduğunun bir göstergesi olduğunu ifade eden Uygun, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Çıkan sonuçtan ziyade maçtaki, derbideki yaşananlar maalesef futbolcularımızın psikolojisinin ne kadar gergin olduğunun bir göstergesi oldu. Yani belki de bir sezon yaşadıkları stresli ortamların, eleştirilerin bir psikolog tarafından tedavi edilmesi gerektiğinin, Türk sporunun, futbolcularının bir göstergesi olduğu düşüncesindeyim ki bu benim için de geçerli, aynı şekilde futbolcular için de geçerli. Yani bizler için, antrenörler için de geçerli. Açıkçası çok sıkıntı ve üzüntü verici bir olay yaşandı. Yaşanmaması gereken olaylar yaşandı. Eğer biz futbolcular ve teknik heyetler bu kadar işi abartırsak, tribündeki insanların neler yapabileceğini açıkçası düşünmek bile istemiyorum. Yaşanan bu gerginlik her iki takıma da zarar verdi. Türk sporuna da zarar verdiği düşüncesindeyim. Bu büyük camiaların bu güzel futbolcularına açıkçası yakışmadı. Onlar da üzülmüştür tahmin ediyorum. İnşallah böyle bir şeyin bir daha olmaması tek temennimiz.''

Mustafa Denizli'nin Sivasspor İle İlgili Sözleri

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli'nin ''ligin en başarılı takımı Sivasspor'' şeklinde bir açıklamasının olduğunun belirtilmesi üzerine Uygun, şunları söyledi:
''Başarı için yola çıkanların başarabildikleri de aslında bir başarıdır. Biz şampiyonluk yoluna çıktık, şampiyon olamasak da benim futbolcu kardeşlerim Mustafa Denizli hocamın dediği gibi en azından bir şampiyon kadar alkışı hak etmişlerdir. O yüzden Mustafa hocamın, üstadın, böyle güzel sözlerinden dolayı da kendisinin hele rakibimiz olduğu bir ortamda takımımız için söylediği sözlerden dolayı onun güzel ellerinden öpüyorum.''

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: B. Uygun`dan yorumlar!
Alt 13.04.2009, 18:33   #2
sevda58
Usta Yiğido

sevda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

614 Mesajına 1.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 737 sevda58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: B. Uygun`dan yorumlar!

sivasspor idmani
ne guzelki neseli gecmis, futbolcularimizin nesesi yerinde.. stressi atmislar ustlerinden.

galatasaray fenerbahce derbisi
yorumsuz

mustafa denizlinin yaptigi yorum
samimmi bulmuyorum
Alt 13.04.2009, 18:46   #3
slasher//z
Tecrübeli Yiğido

slasher//z - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

171 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 slasher//z FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sampiyon olacagız sivas ım bu senee.
slasher//z isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2009, 19:00   #4
Siiivasliii
Acemi Yiğido

24 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 Siiivasliii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben en çok Arda ve Semih'e üzüldüm hiç yakistiramadim :(
Son dakikalarda yasanan olaylardan dolayi üzgünüz ama Sivassporlu olarak skora seviniyoruz sadece skora ..
Siiivasliii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2009, 19:01   #5
club7house
Yiğido

club7house - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 club7house FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bülent Hocanın derbi hakkındaki yorumundaki centilmenliğinliğin altına çizeyim , bejekeliler gibi rencide ederek sevinmiyorlar fairplay bu olsa gerek ,
Mustafa hocaya hakkettiğin çok fazla değer göstermiş , burası büyük fairplay kokuyor.

Etiketler
uygun, uygun`dan, yorumlar