Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Böyle bir yenilgi beklemiyordum
Alt 10.07.2009, 07:52   #31
ceylanonur
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceylanonur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Böyle bir yenilgi beklemiyordum

Merhaba ben bir Beşiktaş lı olarak Sivasspor u çok seviyorum ama Bülent Uygun u son 3-4 aydır Sivasspor gibi bir takımı hak etmediğini düşünüyorum. Size bir sözünü hatırlatmak isterim: Ligde ve kupada oynanan 2 Fenerbahçe yenilgilerinden sonra konuyla alakası olmayan ve direk olarak diğer 2 büyük takımı hedef alan "ben 5 yerim 7 yerim 6 yemem" gibisinden bir cümle kullanmıştı. Bence Sivasspor Bülent Uygun ile yollarını bu sezon başı itibariyle ayırmalı, çünkü bir hazırlık maçında bile oynattığı oyun ile Türkiye Ligi 2. si bir takımın sıradan bir takımdan 5 yemesine gerçekten üzüldüm. Ama bir başka konu Bülent Uygun da sözünü tutmuş oldu... Sivasspor a başarılar...
ceylanonur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.07.2009, 08:06   #32
GrP_GARDAŞLAR
Yiğido

GrP_GARDAŞLAR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 GrP_GARDAŞLAR ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yaptığınız tranferlerle dahada büyük yenilgilere bence kendinizi hazırlayın. sen gerçekten sivassporu düşünsen borcu harcı olmayan bir kulüpten ligin en iyi defans oyuncusunu sudan ucuza satmazdın. dahada önemlisi şampiyonlar liginde oynamak için satmazdın. ama kafalarımız karışık.gerçekten sivassporumu düşünüyorsun diye taraftarlarında tereddütleri olmaya başladı.bilicayı 2.7 milyon avroya verdin . medem amacın sivassppora para kazandırmaksa. neden mehmet i 3.5 milyon avroya vermedin.serveti aldığınız zaman ne şampiyonmlar ligi amacı vardı ne ueefa kupası amacı vardı ne şampiyonluk amacı. ama yasin gibi bir adamı alıyorsun ve şampiyonlar liginde oynayacaksın. sen gerçekten bizimi yokda kendinimi kandırıyorsun. ortasaha diye bişey yok yapılan transferlere bak.hocaa aslında sen bile şoktasın gibi. halla şampiyonlar liginde oynama fırsatını yakaladığına sende inanmıyorsun.
kardeş tam hislerimizi tercüme etmişsin helal sana
Alt 10.07.2009, 08:15   #33
vahit5834
Acemi Yiğido

15 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 vahit5834 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
muratugur58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kimsenin bülent uyguna laf söylemeye hakkı yok.takım şöyle böyle diyosunuz bursa ortalarda oynuyor adamlar on bin kombine satıyor.bundan utammamız lazımken birde takım ve antranör eleştiriyoruz.biz önce kendimizi eleştirelim ben bundan altı yedi sene önce üçüncü liglerde tarlarda bu takımı izliyordum .bu insanlar bize şampiyonlar ligi elemeleri oynatıyor.bunların hepsinden allah razı olsun .bagzı örümcek kafalılar bunrı göremez.....
ZATEN TOPA AYIĞINI VURMAYANLAR ELEŞTİRİYOR HERKES SUÇU KENDİNDE ARASIN ARKADAŞLAR
vahit5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.07.2009, 08:48   #34
PRoFeSSioNaL
Usta Yiğido

PRoFeSSioNaL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 192 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 919 PRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer Anblick

Hocam Biran Önce eksikleri Görüp Telafi Etmenizi iStiyoruz.
Alt 10.07.2009, 08:51   #35
BataNay
YASAKLI ÜYE

4 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 BataNay FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hazırlık maçı adı üstünde 15-0 yenilsen ne yazar.amaç eksikliği,uyumu,yetenekleri görmek.çıkan sonuca görede şekillenmesidir takımın.eleştiri olacak yapacağızda ama bu maç eleştiri için bi kriter olmamalı diye düşünüyorum.bilica süper ligin en iyi futbolcusuydu..ben satılması taraftarı olmadım..satılsa bile bu fiyata asla!..topuz dahamı kaliteki !..kadroyu hiç mi hiç bozmadan orta sahaya ve forvete var olan futbolcularımızı yedek bırakacak 4 tane (2 orta saha,2 forvete) adam akıllı karakterli futbolcu alırdım ve öylecede yoluma devam ederdim....herkese sevgiler.
BataNay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.07.2009, 10:30   #36
Diagnosismurder
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Diagnosismurder FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tamam sivasspor un eksik futbolcuları vardı ama oynayan oyuncularda amatör değilki 5 tane yemememiz lazımdı bnce bole futbol oynanırsa sivasın champıons ligi ön elemelerinde başarılı olacagına inanmıyorum karsımıza heereven den güclu takımlar cıkacak onlar karsısında ne yapacagız vallaha merak ediyorum
Diagnosismurder isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.07.2009, 10:57   #37
spidey58
Yiğido

spidey58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 spidey58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
muratugur58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kimsenin bülent uyguna laf söylemeye hakkı yok.takım şöyle böyle diyosunuz bursa ortalarda oynuyor adamlar on bin kombine satıyor.bundan utammamız lazımken birde takım ve antranör eleştiriyoruz.biz önce kendimizi eleştirelim ben bundan altı yedi sene önce üçüncü liglerde tarlarda bu takımı izliyordum .bu insanlar bize şampiyonlar ligi elemeleri oynatıyor.bunların hepsinden allah razı olsun .bagzı örümcek kafalılar bunrı göremez.....
Çok güzel söylemişsin hocam.Bence de şimdiden karalar bağlamaya gerek yok sonuçta bir hazırlık maçıydı sadece.
spidey58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.07.2009, 11:10   #38
58_sivas_1987
Yiğido

58_sivas_1987 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

41 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58_sivas_1987 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bence takımımız çok kötü oynadı ama yaptıgımız transferler iyi bence bir orta saha bir defa defans oyuncusu alırsak saglam bu takım çok iyi futboıl oynar bence
58_sivas_1987 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.07.2009, 11:13   #39
58_sivas_1987
Yiğido

58_sivas_1987 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

41 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58_sivas_1987 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bazı arkadaşlar blica yok şu fiyata sattılarr felan diye yazmışlar tmm biraz ucuza verdik ama sonuçta blica 30 yaşında bir futbolcu bir senede oynasaydı bizde hiç para etmezdi bu konudada bülent uyguna laf atan arakadaşlar var blicayı romanya liginin sonuncu bitireen bir takımdan bulup getiren teknik direktöre teşekkür edeceginize adamı yerden yere vuruyorsunuz
58_sivas_1987 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 10.07.2009, 11:48   #40
mustafa_kavak58
Usta Yiğido

mustafa_kavak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.059 Mesajına 1.583 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 957 mustafa_kavak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bence defans cok hata yapiuyo bilica gitti hemen anlasildi yasin bilicanin yerini zannedersem dolduramaz keske defansa iyi bir transfer yapsaydik okadra forvet alacagmiza bilica simdi bu takimda olsaydi takim süper olacakti

gecen sene forvet de sikintimiz vardi defans süperdi orta saha normal di bu sene ise forvet iyi olacak gibi ama defans durumu kötü orta hic bior degisklik yapilmamis ayni gecen sezonki gibi iyi bir transfer yok orta sahaya

namouchi alcaklardi orta alana olmadi dayro moreno trabnsferi de gerceklesmedi cihan yilmazi aldilar karsiyaspordan sivasspora ne kadar faydali olur bilemiyorum.

1 tane orta saha oyuncusunlan görüsüyolarmis güney afrika milli takimda oynuyomus .
mustafa_kavak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
beklemiyordum, böyle, yenilgi, yenilgi beklemiyordum