Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim FB-SS
Alt 17.08.2009, 07:24   #11
hercaii_58
Acemi Yiğido

20 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hercaii_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim FB-SS

karizma yiğido musun nesin haddini bil takıma destek veren saksakcı mı oluyo. biz senin gibi 2 mac yenilince mac seyretmekten vazgecen insan olmadık. 3.lig maclarımızı seyretmedğin için bilmezsin heralde o zamanlar 1 gol at zorla ondan sonar bekle ki mac bitsin. sivassporu kim bu hale getirdi ki öldürdü bitirdi. mecnun baskan olmasaydı takım blmem kacıncı liglerde bilmem ne sporlarla oynuyo olurdu neden bahsediyon sen. takım 3 mac kaybetti diye takıma destegi kes ondan sonra ben taraftarım ben takımımı düsünüyorum de biz de sizlere inanalım. macta 50 tane sivas taraftarı varmıs yazılana göre nerde istanbuldaki 3 milyon sivaslı nerdeler . ha pardon yazın sivasa dönmüs hepsi ondan sonra takıma kız. taraftarlık kötü günlerde belli olur. acaba bu konusanların kac tanesi 3. lig deki kadroyu ezbere sayabilir. 1. lige cıktık biraz basarılı olduk herkes sahiplendi, biraz takım kötü gidence yok efendim olmaz böyle sey görende sivasın mazisinde 10 lig sampiyonlugu 2 sampiyonlar ligi sampiyonlugu falan var sanacak. arkadasın biri yazmıs takım iyi oynasın 10 yesin. nasıl bi mantık bu takımının 10 yemesini isteyebilecek bi düsünceyi aklım almıyo. illa iyi futbol seyretmek istiyosan ac tv yi barcelona nın maclarını seyret adamlar muazzam oynuyo zaten. trabzon macındayım takım yenildi biri cıkmıs sacma bi tavırla bi daha da gelmem diyo gemezsen gelme cok takımın seyinde, öbürü cıkmıs la bülent cıkda sen oyna diye bagrıyo. takımın illa ki kötü dönemleri olacak bu zaman da takıma sahip cıkmazsak ne zaman sahip cıkacaz. olumlu elestiri her zaman olacak ama böyle cıkıpta yok efendim bülent istifa, mecnun leylasını buldu falan nedir bu ya. arkadaslara bi cevap verin mecnun baskan su anda takımı bıraksa baskanlık işini yapabilecek bi aday var mı ? biz burda böyle yapınca dısarıdan gören trabzonlusu da bilmem nelisi de tabi senin hocanla takımınla dalga gecer. bakıyosun ankaragücüne her sene düsme potasında zor kurtarıyo ama taraftarı her mac yeri göğü inletiyo, bursanın doğru düzgün basarısı yok adamlar 10000 kombine satıyo. bizde sivassporu sonucları için değil sivasspor olduğu için destekleyelim ve sevelim
hercaii_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı hercaii_58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, fbss, maçı