Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçın ardından
Alt 13.09.2010, 22:56   #41
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçın ardından

Nerde NOKTA ATIŞI transfer ?? bumu sedat yeşilkayamı nokta atışı.zita keita tamam yok yerıne oynatıcak adam yok saidou yu ne dıye aldın hoca ozaman.?

Taraftar bagırdı bıtarafını yırttı sol kanata transfer die almadın? bak bugun durum ortada. TSHABALALa yı ınat ettın almadın.sedat larınıda gördük. SEN BU TAKIMA FAZLASIN ADAMLARINIDA AL GİT DAHA DİBE GÖTÜRME BİZİ
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 23:01   #42
ZECOLD
Yeni Yiğido

ZECOLD - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ZECOLD isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
CILGINSiVASLINL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
HOCAM YAPMAYIN SEDAT ATILDIGINDA MAC 5-1 OLMUSTU NE OYUNUN BOZULMASI NE MORAL MOTIVAZYONU BIRAK ALLAH ASKINA BASINDAN SONUNA SACMA SAPAN MUCADELESI OLMAYAN BIR MAC OYNADINIZZZ REZILLIKK!!! SENDE KABUL ET BUNU BIZ IYI BIR TAKIM DEGILIZZ HERYERDE AYNISINI SOYLEME ARTIK SIRADAN BIR TAKIMIZ BIZ
işte en doğru ancak en korktuğum yorumu yapmışsın kardeş benimde içimden gecen malesef artık bu.
ZECOLD isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 23:21   #43
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Hoca saçma saçma konuşma Allah aşkına ya ...tamam hakemi biz de beğenmedik ama puan almak için ne yaptın bugün ne yaptı sahadaki sözde oyuncuların (abdurrahman ve kısmen ceyhunu bunun dışında tutuyorum ) Bu sonucun bir açıklaması olamaz...SORUMLULAR HESAP VERSİN ..Yıllarca başarılarıyla anılan YİĞİDOLARI kimsenin bu hale getirmeye, rezil etmeye hakkı yok !!!
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 23:34   #44
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

Hocam sana dedik, SOL kanata adam lazim diye. Neden sanki Saidouyu istedigin kadar Tshabalalayi istemedin, Tshabalala bu macta olsaydi mac farkli biterdi. transfer bitmeden önce bursaya yenildigimiz mactan ders alip takviye yapmamiz lazimdi. gsyi yenmeyle 1 sezon bitmiyor isteee. birden yine ligin en cok yiyen takimi olduk iyimi
Alt 13.09.2010, 23:42   #45
ZECOLD
Yeni Yiğido

ZECOLD - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ZECOLD isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar...mesut bakkalla farklı bir yenilgi alınmış olunabilir...mesut bakkalı bu takımdan gönderin,emin olunki yerine gelecek hoca(boşta olanlardan bahsediyorum)bakkal dan iyi hoca olamayacaktır....ligin daha başı...buradaki bir ço kkardeşim elbetteki sivassporu şampiyon görmek istiyor...bende öyle istiyorum..ama gerçekçi olarak düşünüldüğünde mevcut kadro ve yapılan yeni transferlerle bu işin olmayacağınıda herkes çok iyi biliyor...bu nedenle burada hocayı çok fazla suçlamakta yersiz..ben sivassporun bu kötü günleri çok kısa bir sürede atlatacağına inanıyorum...
Zaten hocayı birtek demeçleri için suçlarım. alınan yenilgiler kötü sonuçlar için asla suçlayamam bu kadroyla ne kadar fark yese normaldir. bu zaten az biraz futbolla ilgilenen futbolcu araştırması yapan insanlarca bilinebilecek bişey basına gelmedende bunu görebilirsin çok ileri görüşlü olman gerekmez ama bu sitede bunaa en az şaşıran benim nedense onuda anlamadım. beyler sorun futbolcularda uyumsuz disiplinsiz ve bir okadarda yeteneksizler. iki sene önceki kadromuz üst düzey değildi ama bir uyum vardı tıpkı doğru seçilmiş parçalarla oluşturulan bir bilgisayar sistemi gibi. üst düzey olmasada en iyi performansı veriyordu. yönetime gelince onlar çoktan kafada bitirmiş inancını güvenini yitirmiş. sıradan bi anadolu külübünün amacı nedir ligde tutunabilmek. artık bu amaç için çabalıyolar bunun içinde çok masraf yapmak gerekmez ama bilmiyorlarki bu kadro bile ligde kalmaya yetmez. teknik direktöre gelince herkes bilirki sıradan anadolu klüpleri için işler çok kötü gittiğinde bi umut takımı toparlayabilirmi düşüncesiyle getirtilip takımlarda görev verilen teknik direktörlerden herhangi birisi ve bu takımdaysa bizde sıradanız demektir. bu arada trabzonspor ligin en iyi takımı ve galiba bizde en kötüsüyüz lig tr ligi olunca bu fark gayet normal.galatasaray ve bursa macındaki iyi oyundan bahsedenlerde var arkadaşlar bursa üst düzey futbol oynamıyor bakarsanız her maçını zorlu çekişmeli mücadelelerle kazanıyor. rahat kazanamıyor.şuan lider ama trabzondan 3 yedi. unutmayın. seriye bağladıkları için azimliler ve moralleri üst düzeyde o nedenle liderler takılırlarsa yada aradaki fark kapanırsa zorlu günler bekleyecektir umut vermiyor bu sene bursaspor. galatasaraya gelince bizden sonrada çok kötü maçlar oynadı ve uzun süre puansız kaldı yani demem oki sadece gözünüz yanılıyor iyi değildik sadece iki kötü takım seyrettiniz zaman zaman üstünlük kurabilmişizdir o kadar, buda ilerisi için umut vermeye yetmezdi. nitekim öylede oldu. şuan olabilecek en kötü senaryolardan biriyle karşı karşıyayız bu senede düşme hattına yakın olacağımızı tahmin ediyorum peki ne yapılablir. bi oyunucu bile çok şey değiştirilebilir. öncelikle takımdaki faruk ferhat erman uğur ibrahim gibi fazlalıkları göndererek işe başlanmalı. iyi bir ekip kurulmalı araştırmacı analiz etme gücü yüksek takımın neye ihtiyacı olduğunun tespitini yapabilen şuandaki gibi idrak problemleri yaşamayan bir ekip. çakma yabancılara boş yere para ödeyip sonra 18 bile almayan zihniyet örneği gibi. yabancı alınmalıdır şarrttırr. ama kaliteli yabancı olmalıdır. en azından kamanan gibi. birbiriyle uyumlu coşkulu istelik bi takım yaratılmalıdır. kamanan gediğinde kendini bahsettiğim gibi bir takımda bulmuştu ve neler yaptığıını gördük.çok zor değil inanın sadece inanıp çabalamak gerek yöneticilerin az klüple ilgilenmeleri zaman ayırmaları gerekiyor.bana pek umurlarındaymış gibi gelmiyorda. çok seyircisin taraftar sana da iş düşüyor. herkese saygılar.
ZECOLD isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ZECOLD'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.09.2010, 23:50   #46
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KAZA GELİYORUM DEDİ!
Bu yenilginin olacağını FB maçını değerlendirirken yazmıştım.Önemli olan şu:
Bu durumdan nasıl çıkacağız?
1) İstifa! Gitsin! gibi çağrılar olmasın,daha ligin başındayız.Başka takımımız yok.
2) Oyuncularda rotasyon olmalı.
Cihan sol açık,Uğur sağ açık oynayamıyor. Sol açığa Taideri,Ermanı sağa Zitayı yada Mehmet Nası monte etmeli. Her oyuncu en iyi oynadığı yerde olmalı.
Stoperde Diallo(ıvanov)-Murat denenmeli. Abdurrahmanla Uğur sağbekte değişmeli oynamalı. Eskişehir kadromuz:
Akın-Uğur(Abdurrahman)-Murat-Ivanovs(Diallo)-Ferhat-
geride oynamalı, orta sahada Saido-Kadir(Keita) sol açıkta Erman(Taider) sağ açıkta Mehmet Nas(Cihan) olmalı, ilerde Suarez (İbrahim Şahin) ve Mehmet Yıldız( Ceyhun) olmalı.
3) MHK ve hakemlerle olumlu ilişkiler kurulmalı. Böyle gitmiyor. Maçlarda açıkça hakkımız yeniliyor. Bişeyler yapmalı yönetim.
4) Mesut hoca her takıma aynı kadro aynı taktik inadını bırakmalı, illa yeneceğim demeyi bırakmalı, gol yememeyi aşılamalı.
5) Takımda arkadaşlık ve daanışma yeniden kurulmalı, taraftarın desteği alınmalı.
FB maçından sonra yazdığım hiçbirşeyi göremedim ama inşallah Eses açında sesimiz duyulur da önlemler alınır. Sivassporumuzun ve bizlerin de yüzü güler.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.09.2010, 23:57   #47
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Takıma dönmek için yalvaran, formunun zirvesinde istemeye istemeye İst. B.B ye bir hiç için yollanan HERVE TUM geldi aklıma... en azından bugunkü ruhsuzları görünce sahada ve ermanın durumunu görünce TUM meğer seni yok yere harcamışlar be...
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.09.2010, 00:04   #48
ZARALI_ENGIN
Acemi Yiğido

ZARALI_ENGIN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ZARALI_ENGIN ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

biz 7 tane gol attik hakem saymadi degilmi hocaaa efendi
sende fossss ciktin hadi sende 3. lige top topla
ZARALI_ENGIN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.09.2010, 00:23   #49
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1255 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Bırak hocam ya ne konuşuyorsun bu kadar berbat bir taktik ile bu takımı nasıl oynatırsın.

Takım Milli maç arasında hiç mi antreman yapmadı bu ne rezelet !

Takımın iyi değil 3 tane yemişsin bari defans yapta fark yeme bunun bedeli ağır olacak Mesut Hocam acemi Hoca yapmaz bunu bune büyük gaflet bune büyük bir yanlış aman yarabbi
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.09.2010, 00:44   #50
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
ZECOLD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zaten hocayı birtek demeçleri için suçlarım. alınan yenilgiler kötü sonuçlar için asla suçlayamam bu kadroyla ne kadar fark yese normaldir. bu zaten az biraz futbolla ilgilenen futbolcu araştırması yapan insanlarca bilinebilecek bişey basına gelmedende bunu görebilirsin çok ileri görüşlü olman gerekmez ama bu sitede bunaa en az şaşıran benim nedense onuda anlamadım. beyler sorun futbolcularda uyumsuz disiplinsiz ve bir okadarda yeteneksizler. iki sene önceki kadromuz üst düzey değildi ama bir uyum vardı tıpkı doğru seçilmiş parçalarla oluşturulan bir bilgisayar sistemi gibi. üst düzey olmasada en iyi performansı veriyordu. yönetime gelince onlar çoktan kafada bitirmiş inancını güvenini yitirmiş. sıradan bi anadolu külübünün amacı nedir ligde tutunabilmek. artık bu amaç için çabalıyolar bunun içinde çok masraf yapmak gerekmez ama bilmiyorlarki bu kadro bile ligde kalmaya yetmez. teknik direktöre gelince herkes bilirki sıradan anadolu klüpleri için işler çok kötü gittiğinde bi umut takımı toparlayabilirmi düşüncesiyle getirtilip takımlarda görev verilen teknik direktörlerden herhangi birisi ve bu takımdaysa bizde sıradanız demektir. bu arada trabzonspor ligin en iyi takımı ve galiba bizde en kötüsüyüz lig tr ligi olunca bu fark gayet normal.galatasaray ve bursa macındaki iyi oyundan bahsedenlerde var arkadaşlar bursa üst düzey futbol oynamıyor bakarsanız her maçını zorlu çekişmeli mücadelelerle kazanıyor. rahat kazanamıyor.şuan lider ama trabzondan 3 yedi. unutmayın. seriye bağladıkları için azimliler ve moralleri üst düzeyde o nedenle liderler takılırlarsa yada aradaki fark kapanırsa zorlu günler bekleyecektir umut vermiyor bu sene bursaspor. galatasaraya gelince bizden sonrada çok kötü maçlar oynadı ve uzun süre puansız kaldı yani demem oki sadece gözünüz yanılıyor iyi değildik sadece iki kötü takım seyrettiniz zaman zaman üstünlük kurabilmişizdir o kadar, buda ilerisi için umut vermeye yetmezdi. nitekim öylede oldu. şuan olabilecek en kötü senaryolardan biriyle karşı karşıyayız bu senede düşme hattına yakın olacağımızı tahmin ediyorum peki ne yapılablir. bi oyunucu bile çok şey değiştirilebilir. öncelikle takımdaki faruk ferhat erman uğur ibrahim gibi fazlalıkları göndererek işe başlanmalı. iyi bir ekip kurulmalı araştırmacı analiz etme gücü yüksek takımın neye ihtiyacı olduğunun tespitini yapabilen şuandaki gibi idrak problemleri yaşamayan bir ekip. çakma yabancılara boş yere para ödeyip sonra 18 bile almayan zihniyet örneği gibi. yabancı alınmalıdır şarrttırr. ama kaliteli yabancı olmalıdır. en azından kamanan gibi. birbiriyle uyumlu coşkulu istelik bi takım yaratılmalıdır. kamanan gediğinde kendini bahsettiğim gibi bir takımda bulmuştu ve neler yaptığıını gördük.çok zor değil inanın sadece inanıp çabalamak gerek yöneticilerin az klüple ilgilenmeleri zaman ayırmaları gerekiyor.bana pek umurlarındaymış gibi gelmiyorda. çok seyircisin taraftar sana da iş düşüyor. herkese saygılar.
sivassporu bekliyen tehlikeleri nedenlerini daha önce bir çok yorumumda belirttim..sana katılmadığım tek bir nokta war..bursaspor konusunda ve bu katılmıyor olmam bursasporlu olduğum için değildir...bursaspor üst düzey futbol oynamıyor derken neye göre oynamadığına bakmak lazım ..avrupaya göre dersen sonuna kadar katılırım sana ..türkiye standartlarına bakarsan takım oyunu adı altında şu an türkiyede en derli toplu oynayan takım diyebilirim (geçen yıl dahil buna) en iyi sayılabileeck iki kanat oyuncusu(volkan şen- ozan ipek) avrupanın gözdesi sercan gibi bir forvet we hepsinden önemlisi ömer erdoğan önderliğinde ali tandoğan ibrahim keçeli stepanaw vsgibi türk spor otoritelerinin bile birleştiği en iyi defanslardan biri....şimdi bunları birleştirirsen çok güzel bir takım ortaya çıkıyor ki bunun meywasını gecen sezon werdi...halada wermeye dewam ediyor...trabzon bursa maçına gelince hem ligin henüz başlarında olduğu için ve sanırım süper kupa diye adlandırılan kupanın ehemniyetli bir kupa olmamasından kaynaklanan bir rahatlıktan(bu arada bence taş gibi takım olan trabzonun hakkını yemiyelim)bir maç oynanmıştır..inanın çokta fazla kriter alınacak bir maç olduğunu düşünmüyorum...ama hepsinden önemlisi daha doğrusu bursasporun üst düzey görünmemesinin en büyük faktörlerinden bir tanesi maçlarını kontrollu oynayıp kontrolu elde edince kontratalarla sonuca gitmesinden kaynaklanıyor..bu oyun tarzı takımın gerçeçiliğini arka planda bırakıyor bir takım yokmuş futbol oynamıyormus hawası weriyor ama dikkat edin her maçtanda iyi sonuc alınıyor...ben bursasporun gün geçtikçe üstüne koyarak ilerlediğine inanıyorum ..ama bu yıl derdim bursaspor değil ...siwasspor başta olmak üzere anadoludan ekip we ekiplerinzirwenin içinde olmasını istiyorum her zamanki gibi...

Etiketler
ardından, maçın