Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 18.02.2011, 23:33   #51
gençyiğidoalper
Yeni Yiğido

gençyiğidoalper - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gençyiğidoalper FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Maçta göze çarpanlar : ilk golde yapılan hata özellikle sedatın o topa kafa uzatamaması

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : bizim açımızdan yine kötü bir maç oldu mücadelemiz geçen haftalara göre biraz düşmüştü inş.bi an önce toparlanırız

Maçın Yıldızı Kimdi : grosicki ve kadir mükemmeli

Maçın en kötüsü kimdi : pedriel

Maçta göze çarpanlar : pedrielin 2.yarıda kaçırdığı gol

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz
gençyiğidoalper isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gençyiğidoalper'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2011, 23:36   #52
fatihtuztas
Tecrübeli Yiğido

fatihtuztas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 fatihtuztas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçta göze çarpanlar : Takımımızda sıkıntı sürüyor, Bülent Uygun'dan maç sonu yorumlarında daha duygulu konuşmalar bekliyordum.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : Takımımız ilk yarı iyidi; fakat ikinci yarı M.Yıldız başta olmak üzere ortaya elle tutulur bir şey koyan kimse olmadı.

Maçın Yıldızı Kimdi : Kadir. Zaten onun dışındakilerin hepsi de sıfır.

Maçın en kötüsü kimdi : Mehmet Yıldız berbat ötesiydi, hala anlamıyorum hoca Mehmet'te niye ısrar ediyor, olmuyor işte takıma zarar veriyor, 90.dk. boyunca bütün topları ezdi. Hantal oyunundan ne bekliyor hoca anlamak çok güç. Uğur da kötüydü, Sedar zaten bomba.

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz: Berbattı, bu takımda Cihan niçin oynamaz hala inanamıyorum. Kamanan niçin yoktu ilk 11de, daha sonra girdi o da Grosicki'nin yerine dahil oldu, olacak iş değil. Grosicki iyidi, M.Yıldız hiçbir şey yapmıyor ama 90 dk oyunda, Pedriel ile başlamayacaktı. Eneramo zaten daha bir şey yapmadı. Ama Cihan2ı oynatmıyorsa hocada sıkıntı var demektir. Adeta takımın yıldızı.
fatihtuztas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.02.2011, 23:38   #53
FANATIK YIGIDO
Tecrübeli Yiğido

130 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 FANATIK YIGIDO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

artik diyecek hicbir sey bulamiyorum uzuntuden sinirden bir takimda sans olacak sans sade iyi futbol oynamak yetmiyor
FANATIK YIGIDO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda FANATIK YIGIDO'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2011, 23:40   #54
erdaleren58
Acemi Yiğido

erdaleren58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 erdaleren58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

cember daraliyor herkesin morali bozuluyor ama bu böyle gitmez sans bir gün bizede döner paniklemeye gerek yok bu takim lig de kalir ama bizide kahr eder 12 macimiz kaldi 23 puan toplariz ligde kaliriz bu yenilgiler bizleri cok üzdü iki galibiyet alsaydik iyi olurdu ben kimseyi suclamiyorum riza ne yapsin bu sansizlik bir gün döner.
erdaleren58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda erdaleren58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
YETIS YA SIVAS LI SEVGILIN SIVASSPOR ELDEN GIDIYOR
Alt 18.02.2011, 23:40   #55
ahmetcelik
Acemi Yiğido

ahmetcelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 94 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 ahmetcelik FAZLA SÖZE GEREK YOKahmetcelik FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart YETIS YA SIVAS LI SEVGILIN SIVASSPOR ELDEN GIDIYOR

Alıntı:
Korcan gerek Trabzon gerekse bugünki macda hatali gollerle yenilginin mimaridir.Gelelim diger oyunculara;sahada Rada diye bir oyuncu var ne yaptigi belirsiz.Onun alternatifi Keita var sans taninmiyor,cünki Rada´yi Riza hoca getirdi.Yedek kulübesinde bugün bircok süperlig takimlarinin agzinin suyu akan Cihan var,onun yerine Erman sahada.M.Yildiz´a hala sans veriliyor ben anlamiyorum .Hal böyle oluncada küme düsmemiz kacinilmaz.Kornerlerimiz basarisiz,paslar basarisiz ,ortalarimiz basarisiz bu sartlarda ligde kalmak hayalcilik olur.Topu forvetlerle bulusturamiyoruz.Megerse ligden düsmemiz hemserimiz Riza hocaya nasip olacakmis.Sivas´linin ipini ,gene bir Sivas´li cekecekmis kim bilebilirdiki.
Korkarim öyle görünüyor, bu iste bir tezgah mi var?

SIVASSPOR taraftari Taraftarligini yapsin kümede de düssek bu takimi sonuna kadar yanliz birakmayin.

Hakemler yanlis ve taraflli karar versede sen macini oyna kazanmayi bil.

Yahu ben sivas da yasamiyorum yurt disinda yasiyorum, her izinde sivas macina gitdim ve yanimda hic yok ise 5 ila 6 kisi götürdüm stad da bakiyorum cit yok rakipi etkileyecek hakemi etkileyecek hic bir cit cikmiyor.

Ben bagiriyorum birden kendi sesimi duyunca tuhaf oluyorum adamlar etrafimdakiler mal gibi bana bakiyor, adamlarin futbol kültürü yok seni deli yurduna koyuyorlar, gelde bu taraftardan takimina sonsuz tezahürat ve destek bekle.

Yuh be, bizimkiler anacak elamki gol oldu gardas derler.

Yahu biraz Futbol Külütürünüzü gelistirin gidin lokal kurun bagirmayi ögrenin.

Cikin meraküme veya gardaslara ziril ziril bagirin.

Bize deli desinler biz Sivas i bu ligde görmek icin ne fedakarliklar yaptik ne zorluklar cektik ama taraftar yok uyuyor.

Birakmislar isi bir iki cocuk gurubuna zavalli cocuklar bagra bagra kendilerini yirtiyor, otekileri nerde gelmeyin o zaman stada bizde diyek ki, sivas da futbol kültürü yok.

STAD da tezahürat yapmayi bilmeyen afrika bile bizden iyi hic olmaz ise vuvuzela calip duruyorlar.

Biz de Davul bile vuran yok.

Bin tane davul vurun 4 Eylülde hepsi bilincli ve ayni anda ayni tempolarla tempoyi yerli yerinde artirarak bir görelim be.

Kracalar bir ara davul sponsorlugu yapmis idi böyle sponsorlar ciksin ortaya.

YER YERINDEN OYNASIN.

2 veya 3 mac pes pese alalim sira TFF gelecek.

7 MIO SIVASLI UYANIN ARTIK.

UYANIN ALLAH RIZASI ICIN.

CANAKKALEDE sadece 21 neferi ile hayatda kalan komutanin haykirdigi gibi.

YETIS YA MUHAMMED KITABIN ELDEN GIYOR.

YETIS YA SIVASLI SEVGILIN SIVASSPOR ELDEN GIDIYOR
ahmetcelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ahmetcelik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: "Sivasspor sahipsiz değil"
Alt 18.02.2011, 23:49   #56
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: "Sivasspor sahipsiz değil"

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, iki takımın da iyi oynamak için herşeyi yaptığını, hakemin verdiği kararla skoru etkilediğini söyledi.

Son haftalarda hakem hatalarının Sivasspor aleyhine arttığını kaydeden Çalımbay, şöyle devam etti:

''Hakemler biraz daha dikkatli olmalı. Sivasspor sahipsiz değil. Hakemler verdikleri kararla takımların kaderiyle oynar hale geldi. Bu işler bu kadar basit mi? Bursaspor maçıyla başladı hakem hataları. Hakemlerle uğraşmak istemiyoruz. Biraz doğru dürüst maç yönetsinler. Karşımıza hakemleri alıp mücadele etmek istemiyoruz. Hakem inanılmaz kötü yönetim gösterdi. Hakem hatası sonucu etkilediği zaman isyan geliyor. Bugüne kadar hiç konuşmadık ama son raddeye geldi. Kaderimizle oynanan büyük hakem hataları oldu. Herkes isyan ediyor. Zamanı gelince biz de gerekli cevabı vereceğiz.''
Çalımbay, maçın kendisi için anlamlı olduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Eskişehir'de olmaktan çok mutluyum. Burada çok iyi iki sezon geçirdik. Eskişehispor'un zor günlerinde görev yaptık. Eskişehirpor'u biz kurduk. Hepsi mükemmel oyuncular. Zor bir maç olacağını biliyorduk. Oyundan kopmadık. Girdiğimiz pozisyonları değerlendiremiyoruz. İlginç goller yiyoruz. Eskişehirspor'u tebrik ediyorum. Lig henüz bitmedi. Daha 12 maç var. En iyisini yapmak istiyoruz.''
hoca eski şehiri bu kadar seviyorsan bırakmasaydın keşke nerdeyse sevinecek eskişehir kazandı diye ayrıca hakemin hiçbir suçu yoktu bu maçta.şimdi de bahane kalmadı hakeme suç buluyor.diğer maçlarda hakemlerin inanılmaz hataları vardı o maçlardan sonrA gıkı çıkmadı şimdi kalkmış hakem hatası diyor bırak hocam bu işleri ya:confuse d:
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2011, 23:54   #57
atrium58
Yiğido

atrium58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 612 atrium58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Haftaya maçı alırız diye diye haftalar azaldı bıçak kemiğe dayandı. Ligtv ve trt yorumcularının keyifli keyifli yorumları artık sinirlerimi geriyor. Artık yeter hoca kalede korcanın dizleri titriyor saçmalıyor ve defansı tedirgin ediyor firikik golünden sonraki sedatın sitemi birçok şeyi anlatıyor bu kaleci yetersiz kalede birde kamenara şans ver bir görelim bu kaleciyle bu lig bitmez sol bekte hayrettin olmalı ziya kazması belki ilerde iyi oyuncu olup beni utandırır ama şu an o da çok yetersiz oyuncu yetiştirecek konumda değilizki her maç banko oynuyor bulunduğu kanat otoban oldu resmen. Bir yetersizde uğur kazması bu bölgedede aponun müzmin sakat olduğunu düşünürsek murat denenebilir bu haftaya kadar hayrettinden de stoper yapmaya çalışmakta bir başka komediydi ya her neyse. Bu kadar gol yemişsen ve hala yiyorsan artık defansta radikal kararlar alma zamanıdır. Kamanan ruhsuzunun 18 de ne işi var mehmet ve eneramo bu kadar kötüyken neden ısrar ediliyor keita neden 18 de değil ben anlayamıyorum futbol çok bilinmeyenli denklem değil akıllı ol mantıklı işler yap yeter..
atrium58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda atrium58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2011, 00:03   #58
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
atrium58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haftaya maçı alırız diye diye haftalar azaldı bıçak kemiğe dayandı. Ligtv ve trt yorumcularının keyifli keyifli yorumları artık sinirlerimi geriyor. Artık yeter hoca kalede korcanın dizleri titriyor saçmalıyor ve defansı tedirgin ediyor firikik golünden sonraki sedatın sitemi birçok şeyi anlatıyor bu kaleci yetersiz kalede birde kamenara şans ver bir görelim bu kaleciyle bu lig bitmez sol bekte hayrettin olmalı ziya kazması belki ilerde iyi oyuncu olup beni utandırır ama şu an o da çok yetersiz oyuncu yetiştirecek konumda değilizki her maç banko oynuyor bulunduğu kanat otoban oldu resmen. Bir yetersizde uğur kazması bu bölgedede aponun müzmin sakat olduğunu düşünürsek murat denenebilir bu haftaya kadar hayrettinden de stoper yapmaya çalışmakta bir başka komediydi ya her neyse. Bu kadar gol yemişsen ve hala yiyorsan artık defansta radikal kararlar alma zamanıdır. Kamanan ruhsuzunun 18 de ne işi var mehmet ve eneramo bu kadar kötüyken neden ısrar ediliyor keita neden 18 de değil ben anlayamıyorum futbol çok bilinmeyenli denklem değil akıllı ol mantıklı işler yap yeter..
kardeş sende hiç kimseyi komamışın onun ne işi var bunun ne işi var takımda oynatacak oyuncu kalmadı.bizim kadroyla ancak bu 18 kurulur başka alternatifi yok
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2011, 00:05   #59
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Güzel Oynadık Maçı yine en iyisi Kadirdi fakat yazık oldu Şansız bir gol yedik son dakikada
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda H_Turan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2011, 00:09   #60
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaslar, son 5 haftadır oynadığımız oyun iyi ama puana yansımıyor, bunu ne biz, ne oyuncularımız ne de teknik heyetimiz istemiyor, bir an önce puanlar toplayıp alt sıralardan kurtulmak istiyoruz ve bu istek panikle beraber oyuncuları ve teknik heyetimizi psikolojik baskı altına alıyor, bugün de fena oynamadık, 3 puanı deplasmanda olmamıza rağmen biz hakettik.

Ben ligden dusecegimize inanmıyorum, ama olur da düşersek böyle iyi oynayıp düşelim.

93. Dakikada golü biz atsak, burada hepimiz takım iyi oynadı, Rıza hoca yerinde müdahaleler yaptı diye yazacaktık, çünkü gercekten iyi oynadık, elbette ki hatalarımız oldu, her takım hata yapar.

Oyuncularımız ve teknik heyetimizin üzerindeki baskı artıyor, bence destek olmaya devam edelim, çünkü bir mac alırsak arkası çorap söküğü gibi gelecek.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı