Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: sadece sivassporlular
Alt 23.05.2011, 11:58   #101
muhendis58
Acemi Yiğido

muhendis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 muhendis58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: sadece sivassporlular

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar oldukça saçmalamışsınız.madde 1 den başlıyayım 2 sezondur kaç defa stadı doldurduk ne kadar gelir elde ettik.sivasspora kaç kuruş para verdik kaç tane kombine aldık.300 liradan aldıgımız kombineleri 500 tl ve dahada fazlasına yönetimmi sattı.şunu unutmayın bu yönetim işini biliyor bizim düşünemedigimiz bir çok şeyi düşünebiliyor.yaklaşık 15 000 bf li geldi yedi içti gitti bunun neresinde kötülük.biz doldursak stadı ne olacaktı kupamı alacaktık.takım en az 2 topçunun parasını çıkardı esnafın kazandıgıda cabası.
madde 2 medya :görevini yaptı sivas oldukça söz ettirdi kendinden sivasa 40 tane uçak indi birdaha ne zaman görürüz bilmem.
madde 3:bu maddede tamamen sana katılıyorum ya sivassporlu ol yada sivassporlu ol belki trabzonu sevmeyiz ama onlardan taraftar olmayı ögrenmeliyiz.sivasta yaşayıpta başka takımı tutmak bence gereksiz.
kısaca ne bu kadar alıngan olmaya nede çok geniş olmaya gerek yok yanlışsada biz yaptık dogruysada biz yaptık.yönetimi sonuna kadar destekliyorum sizede tavsiye ederim yönetim bu işi dogru yönetti karlı çıkan sivas ve sivasspor oldu bunu tartışmanın bile geregi yok aklı selim düşününce daha iyi anlarız. ben 46 yaşındayım ve sivassporun ilçe takımları ile mücadelesini çok izledim.bafrayı çarşambayı tire yi asla unutmadım.bu yönetime çok şey borçluyuz.herkes sivassporu konuştu dahada konuşacak eskiden kim tanıyordu sivası sivassporu.
MADDE 1 E KARŞI ÇIKMIŞSINIZ anlaşılan dün sivas sokaklarında gezmediniz. yonetım akıllı iş yaptı da ne demek fener taraftarına 50 TL ye satıp kendi taraftarına pahalı satmakmı akıllılık. eğer yonetim kale arkasını 150 yapsaydı o zaman bu yonetımın alnından operdim. dün maç saatinden önce 50 liraya 30 liraya kombinelerini sattı sözüm ona sivaslılar

MADDE 2 YE KARŞI ÇIKMIŞSIN mustafa ateşin yorumları ve kombine satmaya çalışan yerel medyadan bahsediyorum ayrıca medyayı aç bakalım dün sivaslının misafirperverliğinden! bahseden varmı herhangi bir fenerbahçeli yönetici sivas a veya sivasspora teşekkür ettimi 5 trilyon kazandık 10 trilyon kazandık ne yazar. kaybettiklerimiz kazandıklarımızdan çoksa.

BEN ŞUNDAN EMİNİM BİZ KÜÇÜK BİR TAKIMIZ ZATEN NE ZAMAN BÜYÜECEĞİZ MECNUN BAŞKAN FENERBAHÇELİLİĞİNİ BIRAKINCA, BUGÜNÜN ÇOCUKLARINI YARINA SİVASSPORLU OLARAK YETİŞTİRDİĞİMİZ ZAMAN. YOKSA BİZ SİTTİN SENE BÜYÜK TAKIM OLAMAYIZ....
muhendis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda muhendis58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.05.2011, 12:17   #102
halilim5858
Yiğido

halilim5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 285 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 halilim5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKhalilim5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

haberlere bakarken sivas kelimesi gecince heycanlanmak baska ilden birileri sivastan bahsederken kulak kabartmak yani icinde sivas olan bir klime bir sohbet duymak en güzeli sivassporli olmak sivasli dogmak
halilim5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda halilim5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.05.2011, 12:22   #103
PoTt!
Yiğido

PoTt! - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 PoTt! Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

dün ne kadar SivassporLu vardı gördük boşuna nefes tüketmeyelim yazıklar olsun...
Alt 23.05.2011, 12:44   #104
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 868 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

EĞER BEN FUTBOLU SEVDİYSEM BU SİVASSPORUMUZ SAYESİNDEDİR, ASLA AMA ASLA 3 BÜYÜTÜLMÜŞCÜ DEĞİLİM. SADECE KALBİMDE SİVASSPOR VAR, BAŞKA TAKIM ASLA OLMUYCAK...
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyupk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2011, 12:55   #105
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
arkadaşlar oldukça saçmalamışsınız.madde 1 den başlıyayım 2 sezondur kaç defa stadı doldurduk ne kadar gelir elde ettik.sivasspora kaç kuruş para verdik kaç tane kombine aldık.300 liradan aldıgımız kombineleri 500 tl ve dahada fazlasına yönetimmi sattı.şunu unutmayın bu yönetim işini biliyor bizim düşünemedigimiz bir çok şeyi düşünebiliyor.yaklaşık 15 000 bf li geldi yedi içti gitti bunun neresinde kötülük.biz doldursak stadı ne olacaktı kupamı alacaktık.takım en az 2 topçunun parasını çıkardı esnafın kazandıgıda cabası.
madde 2 medya :görevini yaptı sivas oldukça söz ettirdi kendinden sivasa 40 tane uçak indi birdaha ne zaman görürüz bilmem.
madde 3:bu maddede tamamen sana katılıyorum ya sivassporlu ol yada sivassporlu ol belki trabzonu sevmeyiz ama onlardan taraftar olmayı ögrenmeliyiz.sivasta yaşayıpta başka takımı tutmak bence gereksiz.
kısaca ne bu kadar alıngan olmaya nede çok geniş olmaya gerek yok yanlışsada biz yaptık dogruysada biz yaptık.yönetimi sonuna kadar destekliyorum sizede tavsiye ederim yönetim bu işi dogru yönetti karlı çıkan sivas ve sivasspor oldu bunu tartışmanın bile geregi yok aklı selim düşününce daha iyi anlarız. ben 46 yaşındayım ve sivassporun ilçe takımları ile mücadelesini çok izledim.bafrayı çarşambayı tire yi asla unutmadım.bu yönetime çok şey borçluyuz.herkes sivassporu konuştu dahada konuşacak eskiden kim tanıyordu sivası sivassporu.
o Sivaslıyım diye geçinenler 250 lira verip fener maçına gelmeyi biliyorlar. o Sivaslıyım diye geçinenler Fenere yaptığı fedakarlığın 25te1'ni Sivasspor için yapsaydı stadda dolardı öyle değil mi? Fener maçına koşa koşa gidenler Sivasspor maçı olduğu zaman burun kıvırdığından dolmuyor o stad. Sende Sivassporlusun tamam ama savunmayın artık şunları. Esnafta aynı. Para kazanmak için etrafı sarı lacivete boyamak neyin nesi dayı? Gördük bunların hepsini ben 21 yaşındayım sen 3.ligde ki maçları izlemişsin ben bu rezilliği. Keşke 3.ligde maç izleseydim bu rezillikleri görmeseydim. Açık yüreklilikle söylüyorum bunu.
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2011, 13:02   #106
metin_yilmaz
Acemi Yiğido

metin_yilmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 metin_yilmaz isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
chatlaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok var kardeş çook. çürük elmaları şimdiye kadar fark edememişiz. ama şimdi belli oldular. burda da bayaa çürük elma var. hatta öyleleri var ki bunlar "sivassporun bir idaası mı var ne gerek var asılmaya" diyecek kadar irlandalılar. ama ortalıkta sivassporluyum diye caka satıyorlar. kahrolsun içimizdeki irlandalılar
helal baskan iyi döktürmüssünnnn bunu sadece taraftara da dememek lazim sivasspor ikinci takimimiz olmasin yada hic tutmayalim
metin_yilmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı metin_yilmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2011, 13:04   #107
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

mühendis 58 kardeş ben polemige girmiyecem görüşünede saygı duymak isterdim ama sivas bişey kaybetmedi yazımın son paragrafını anlıyarak oku.herşey orda gizli.kaç tane fb li ekranlardan sivasın misafirperverliginden bahsetti ben kulagımla duydum.yorumcularda sivası ve başkanı takdir ettiler.bizim hem maddi hem manevi kayıbımız yok .sonuna kadar sivassporluyum ama fb mi ts mu şampiyon olsun derlerse fb yi seçerim.bundan fb li oldugumu filan düşünme ben eskiden gs idim sivas çıkınca onuda tamamen bıraktım.gene diyorum burda sivas kazandı .
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 23.05.2011, 13:39   #108
ayhandemir58
Acemi Yiğido

ayhandemir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ayhandemir58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Selamlar..
Dünkü oynadğımız futbolla geçekten bu süper ligin elit takımlarından biri olduğumuzu tüm spor ve futbol camiasına ispat ettik.Ayaklarınıza ve yüreklerinize sağlık diyorum tüm emeği geçenlere.
Gelecek sezon için mutlaka iyi bir kaleci ve iyi bir forvet ama pivot değil son vuruşları iyi olanını almalıyız.Gerisini TD miz Rıza daha iyi etüd etmiştir.
Hepinize sağlık-mutluluk ve esenlikler dilerim.
ayhandemir58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2011, 13:45   #109
Sivas_SporLu58
Acemi Yiğido

Sivas_SporLu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas_SporLu58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
chatlaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
nerden biliyorsun istanbulda benimle beraber gs, fb, bjk'ye karşı yalakalık mı yaptın. eğer yapmadıysan benim istanbul yalakası olduğumu nerden biliyorsun.

o zaman sende bana göre sivasta yaşayıp çaktırmadan diğer takımları tutanlardansın. mesela dün sivasta olan febeliler gibi.

birdaha bilip bilmeden yorum yapma.

sende bana istanbul yalakalarını savunma o zaman git onlarla güzel olanı yap
Sivas_SporLu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2011, 13:53   #110
Sivas_SporLu58
Acemi Yiğido

Sivas_SporLu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas_SporLu58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
abi sen o elde edilen paranın klübemi yoksa birilerinin cebinemi gitti ondan emin ol öyle yorum yap lütfen
Sivas_SporLu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bİrlİk, Çeken, değerlendirelim, dikkat, golculer, maçı, olma, sadece, sivassporlular, zamanidir, Şİmdİ