Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu nasıl talimat Sayın Başbakan?
Alt 11.06.2011, 04:32   #21
ayazoğlu
Yiğido

ayazoğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 ayazoğlu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Bu nasıl talimat Sayın Başbakan?

Alıntı:
threestar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ilk once hata,yi kendin,de arayacaksin baskalarin,da degil
Bir örnek ver o hatalar neymiş
ayazoğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 04:57   #22
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 538 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir örnek ver o hatalar neymiş
apdullah bey sivas basini diyor
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 05:15   #23
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ne yazık ki yerel basınımızda herkes Abdullah Yiğit kadar yiğit değil. Yerel basınımız hükümeti ve milletvekillerini eleştirmekten korkar olmuş.

Aslında başbakanın çok suçu yok, milyon tane işi var, senede bir hatırlıyor sivasa stad yapacaktık diye. bu işle ilgilenmesi gereken ak partinin sivas milletvekilleriydi, onlar da hiçbir iş yapamadıklarından defolup gittiler. duamız yeni milletvekillerinin iş yapması. Çünkü milletvekili çalışmazsa yatırım gelmiyor ne yazık ki..
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kadirakin58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 07:53   #24
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
basbakan sivas,a gelmisken sivas,in kalkinmasi icin cilgin proje sozu,de versey,di
Sanki Sivas ta başbakanın çok umrundaydı Daha fazla küçültmesin şehrimizi de başka ihsan istemeyiz. Acaba Şanlıurfa'dan Rize'den neyimiz eksik en çok onları merak ediyorum
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı yigidoss'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 08:01   #25
eskibektaşlı
Acemi Yiğido

70 Mesajına 137 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 eskibektaşlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58DK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yeter artik arkadas, sayfayi siyaset meydani yaptiniz be! Gittin yeni bir websitesi acin, www.sivasspordakisiyaset.com diye orda yapin siyasetinizi. Artik biktim yaa millettin siyaset yapmasindan. Burasi bir spor sitesi anlayin bunu.
İyide kardeşim Türkiyenin ekonomisinede, Sivasın ekonomisine de, Stadın durumunada Siyasiler yani hükümet karar veriyor, Yurttaş sivastan giden ekonomik değerlere , sivasın aldatılmasına, 4 yıldır belirli aralıklarla talimat verdim, söz verdim vs çocuk gibi oyalanmasının hesabını kime soracak, sen çok yaşa padişahım mı diyecek ama haklısın tüm bunların sorumluluğu Sivas Storenin hadi hep beraber ona hesap soralım......

-Sivas store Sivasın ekonomik değerlerini neden sivastan çıkardın ve kapattın, -Sivas store neden stad için 4 yıl önce söz verdin hala bizi oyalıyorsun lütfen cevap ver...!!!!!!!! ?
eskibektaşlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı eskibektaşlı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 08:07   #26
<Sivasspor58>
Yiğido

<Sivasspor58> - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65 Mesajına 109 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 <Sivasspor58> FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Aslinda haklisin hem de cok. Her seferinde stat diye sivasi kandirip gidiyor bizimkilerde cok guzel yiyiyor. Bir gun olsun secimde ders vermediler yine istedigini aldi sivastan ama biz buyuz iste bu yuzden sivas hic bir zaman ilerlemeyecek aha boyle surunen bir sehir olacagiz sivas insani tum bunlari hak ediyor kimse sikayet etmesin sakin
<Sivasspor58> isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı <Sivasspor58>'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 09:16   #27
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

zaten bu memleketin sahibi olsaydı bu durumlara düşmezdik memleketin bir tane sahibi var sivasımızı her alanda savunan reklamını yapan başkanımız mecnun odyakmaz 6 yılda memleketimize yaptıkları ortada spor faaliyeti olarak ah herkes üzerine düşen görevi mecnun başkan gibi yapabilse bu kadar sorunlar olmazdı ABDULLAH ABİYEDE ARTI PARANTEZ AÇIYORUM HER ZAMANKİ GİBİ AÇIK YÜREKLİLİĞİYLE TAKTİR EDİYORUM KİMSEDEN ÇEKİNMEDEN BİLDİĞİ DOĞRULARU YAZAN BİR ABİMİZ SİVASSPOR SİVAS SEVDALISI AH BÜTÜN BASIN MENSUBLERIDA SENİN GİBİ OLSA KİMSEYE YALAKALIK YAPMADAN ADAM GİBİ YAZILAR YASSA NE OLUR TŞK ABDULLAH AB
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı kaptann58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 09:24   #28
yigidoyuzz
Yiğido

yigidoyuzz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 392 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 yigidoyuzz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Böse Cevap: Bu nasıl talimat Sayın Başbakan?

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu nasıl talimat Sayın Başbakan?
2011-06-11

Abdullah YİĞİT

“TOKİ'ye talimat verdim, Sivas'a modern bir stat ve tesis yapılacak” sözünü yaklaşık 4 yıl içerisinde belli aralıkla tam 4 kez bizzat Sayın Başbakan'ın ağzından dinledim. Sadece ben değil, mitinglere gelen binlerce insanda buna şahit oldu.
İlk stat ve tesis sözünü 2007'de veren Sayın Başbakan, daha sonra 2008'in 10. ayında yine Sivas'ta kalabalığın önünde aynı sözü vermişti.
Geçen yıl 12 Eylül referandum seçimleri öncesi de Sivas'a gelen Başbakanımız o günde “TOKİ Başkanına talimat verdim, Sivas'a stat ve modern spor tesisleri yapılacak” dedi.
Ve son olarak iki gün önce Sivas'ta miting yapan Başbakan Erdoğan bu defada “25–30 bin kişilik yeni bir stadyum inşa ediyoruz. Yanında 5 bin kişilik spor salonu ile birlikte. İstiyoruz ki bir spor kompleksi olsun, çünkü Yiğidolar bunu hak etti. Bu işi başardılar, bunun için TOKİ‘ye gerekli talimatı verdim” şeklinde konuştu.
Yani, son 4 yılda Sivas'a 4 kez gelen başbakan her geldiğinde statla ilgili “TOKİ'ye talimat verdim” dedi.
Pes artık! Aslında ben bu konuda Sivas Milletvekillerine fazla suç bulmuyorum. Onlar özellikle son aylarda zaten kayıptı! Bu kayıp olan vekillere ve havasından başka bir şeyini görmediğimiz İl Başkanını harekete geçirecek, onlardan hesap soracak “Anlı-şanlı “Sivas medyası nerede? Önce buna bakmak lazım. Bazen nutkum duruyor! Şaşırıp kalıyorum! Başka bir şehirde böyle bir şey yaşansa oranın basını “Eee yetti artık, 4'dür aynı şeyleri duyuyoruz, tesisler için bir çivi dahi çakılmadı” der ve patlar!
Ama bizim basın sanki Başbakan'ın ağzından bu müjdeyi yeni duymuş gibi davranıyor. Onun içinde Sivas olarak iki yakamız bir araya gelmiyor.
Bakın, bizden çok sonra gündeme gelen 40 bin kişilik Trabzon Akyazı tesislerinin deniz dolgusu neredeyse bitmek üzere. Sivas'taki tesislere harcanacak paradan daha fazlası orada denizi doldurmak için harcandı, bu gidişle de Sivas'tan önce bitirilirse şaşırmamak gerekir.
Başbakan'ın otoriterliğini az çok biliyoruz, ama verilen talimatlara rağmen TOKİ'nin 4 yıldır bu konuda somut adım atmaması ister istemez akıllara “TOKİ Başbakanın talimatını dinlemiyor mu? Sorusunu ya da “Bunlar kayıkçı dövüşümü yapıyor?'u getiriyor.
Tekrar ediyorum, asıl suçlu ne Başbakan, nede Sivas Milletvekilleri, suçun büyüğü duyarsız Sivas basınındadır…

Hürdoğan

Syn Abdullah Yiğit senin ne biliyim Chp li veya Mhpli veya başka bir partili olmadıgını onların ağzı ile konuşmadıgını nereden bilelim şimdi burada bende size mesaj vereyim sende bunu iyi düşün 2 haftadır Sivas yerel Televizyonlarında yayınlarınızı durdurdunuz Tv58 Sipas Vizyon Srt olan sivasın yerel Tvlerinde Bütün partililer seçim konuşmaları yapıyor hani sivaslıydınız hani sivassporluydunuz hani sizin misyonunuzda sivasspor vardı hani neredesiniz kime ayak yapıyorsunuz abdullah yiğit biz gençler uyandık para veren düdüğü çalar misali seçimlere kadar ne koparabilirsk hesabı yapan tvlrde gazetelerde hani nerede sivassporluluğunuz ben burda oy vermediğim parti olan Akp hakkında göruslerimide bildirmek istiyorum 1 syn başbakan seçildiği zaman öncelik sağlık dedi ve 18 yaş ve altına ücretsiz hastane yararlanma imkanı sundu senın dil uzattıgın başbakan mırın gırın ettigin başbakandan önce sağlık karnesi olamayan sivaslılar ve tüm türkiye REHİN alınıyor ve İCRA ile sağlıkları karşılıgında ne var ne yok ellerinden alınıyordu Biz bunları gördük Syn abdullah yiğit ben vallaha da billaha da oy 1 kere bile vermedim 45 yaşındayım ama Yaptıkları Hizmetleri sağ veya sol şehirler diyede etiketlemene gerek yok oraya bizden önce stat yapmışlar yapsınlar Kazanan türkiye değilmi olmazsa en sona bize yapsın Kazanan Türkiye olsun Başbakan geldi geleli Bağkur borçlarını ödeyemeyip emekli olamayan insanlar şimdi emekli oldular hem devlet karlı hem millet yani saymakla bitmez en kötüsü KEY ödemelerini hangi eski başbakanlarımız ödedi ya saymakla bitmez Türkiye kazansın sivasım da kazanır elbet bir insanı kötulerken iyi yönlerinede bak stat yapmamış başka memleketlere daha önce yapmış yok bilmem ne çoluk cocuk dalaşı bunlar sen benım kız arkadasıma baktın yok geçerken yan baktın komik hareketler bunlar syn abdullah yiğit komikk, muhalefet etme sen spor yazarısın Muhalefet partilerin Chp Mhp gibi muhalefet etme rengini belli et ben oy vermedim ak partiye ama bu seçimde verecem bu işler sadece spor la olmuyor Sivasspor baş taacı sıvas baş taaacı ama SPORA heleki şu dönemde SİYASETLE KARIŞTIRMA KENDİNE OY DEĞİL SENİ SEVDİĞİMİZİ DE KENDİ ELİNLE KAYBETME
yigidoyuzz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı yigidoyuzz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 09:25   #29
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
yaa ne saçmalık sanki abdullah yiğit yaptırmadı
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 09:27   #30
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
yigidoyuzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Syn Abdullah Yiğit senin ne biliyim Chp li veya Mhpli veya başka bir partili olmadıgını onların ağzı ile konuşmadıgını nereden bilelim şimdi burada bende size mesaj vereyim sende bunu iyi düşün 2 haftadır Sivas yerel Televizyonlarında yayınlarınızı durdurdunuz Tv58 Sipas Vizyon Srt olan sivasın yerel Tvlerinde Bütün partililer seçim konuşmaları yapıyor hani sivaslıydınız hani sivassporluydunuz hani sizin misyonunuzda sivasspor vardı hani neredesiniz kime ayak yapıyorsunuz abdullah yiğit biz gençler uyandık para veren düdüğü çalar misali seçimlere kadar ne koparabilirsk hesabı yapan tvlrde gazetelerde hani nerede sivassporluluğunuz ben burda oy vermediğim parti olan Akp hakkında göruslerimide bildirmek istiyorum 1 syn başbakan seçildiği zaman öncelik sağlık dedi ve 18 yaş ve altına ücretsiz hastane yararlanma imkanı sundu senın dil uzattıgın başbakan mırın gırın ettigin başbakandan önce sağlık karnesi olamayan sivaslılar ve tüm türkiye REHİN alınıyor ve İCRA ile sağlıkları karşılıgında ne var ne yok ellerinden alınıyordu Biz bunları gördük Syn abdullah yiğit ben vallaha da billaha da oy 1 kere bile vermedim 45 yaşındayım ama Yaptıkları Hizmetleri sağ veya sol şehirler diyede etiketlemene gerek yok oraya bizden önce stat yapmışlar yapsınlar Kazanan türkiye değilmi olmazsa en sona bize yapsın Kazanan Türkiye olsun Başbakan geldi geleli Bağkur borçlarını ödeyemeyip emekli olamayan insanlar şimdi emekli oldular hem devlet karlı hem millet yani saymakla bitmez en kötüsü KEY ödemelerini hangi eski başbakanlarımız ödedi ya saymakla bitmez Türkiye kazansın sivasım da kazanır elbet bir insanı kötulerken iyi yönlerinede bak stat yapmamış başka memleketlere daha önce yapmış yok bilmem ne çoluk cocuk dalaşı bunlar sen benım kız arkadasıma baktın yok geçerken yan baktın komik hareketler bunlar syn abdullah yiğit komikk, muhalefet etme sen spor yazarısın Muhalefet partilerin Chp Mhp gibi muhalefet etme rengini belli et ben oy vermedim ak partiye ama bu seçimde verecem bu işler sadece spor la olmuyor Sivasspor baş taacı sıvas baş taaacı ama SPORA heleki şu dönemde SİYASETLE KARIŞTIRMA KENDİNE OY DEĞİL SENİ SEVDİĞİMİZİ DE KENDİ ELİNLE KAYBETME
sende tam provakotörsün yani adam basını suçlamış sen bilmem key bilmem ne ne alaka
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı elbeylii'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
başbakan, nasıl, sayın, talimat