Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hayırsız Sivaslı'lar
Alt 25.11.2011, 15:41   #11
Mehmet ATEŞ
Yiğido

Mehmet ATEŞ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 Mehmet ATEŞ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Hayırsız Sivaslı'lar

25 tl bilet var ama pegasusu tribünü bizim için hangi tribinü ayırdıalr fiyatı ne bilmiyorum ben bu parayı veririm ama veremeyecek durumda olanlar var birde unutmayalım bizim sivas maçlarına her hafta bakıyorum fener maçında bile tam dolduramadık son gençlerbirliği maçımda da yarı yarıya boştu ben sizinle tartışmak için yazmadım görüşlerime yazıya istinaden istanbuldaki hayırsız sivaslar demiş yazarımız bizim genelimizde bir hayırsızlık var birlik beraberlik yok bu işin istanbulu ankarası sivası yok
Mehmet ATEŞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2011, 15:54   #12
Mehmet ATEŞ
Yiğido

Mehmet ATEŞ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 Mehmet ATEŞ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sivaslı olupda sivassporu tutuyorum diyemeyenler utansın
Mehmet ATEŞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Mehmet ATEŞ'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.11.2011, 16:18   #13
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Mehmet ATEŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
25 tl bilet var ama pegasusu tribünü bizim için hangi tribinü ayırdıalr fiyatı ne bilmiyorum ben bu parayı veririm ama veremeyecek durumda olanlar var birde unutmayalım bizim sivas maçlarına her hafta bakıyorum fener maçında bile tam dolduramadık son gençlerbirliği maçımda da yarı yarıya boştu ben sizinle tartışmak için yazmadım görüşlerime yazıya istinaden istanbuldaki hayırsız sivaslar demiş yazarımız bizim genelimizde bir hayırsızlık var birlik beraberlik yok bu işin istanbulu ankarası sivası yok
Hocam biliyorum bnde veremeyenlerin oldugunu...Durumu olmayanlara zaten sözüm yok...Bende zor bela ogrenci oldugum icin denklestirdim parayi..Ancak 750.000 kisi icinden 1.500 kisinin durumu vardir heralde :S
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kangallıwert'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.11.2011, 16:27   #14
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

bunları gördükten sonra br yerde Sivaslıların "Biz şöyleyiz,biz böyleyiz" dediği zaman çıldırıyorM.nASIL BİR SİVASLI OLDUĞUMUZ NE GÜZEL YAZILMIŞ.BİZİMKİ KURU KALABALIK GERİ BOŞ
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.11.2011, 16:42   #15
GrP_GARDAŞLAR
Yiğido

GrP_GARDAŞLAR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 GrP_GARDAŞLAR ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

olmuyor olmuyor ne yapsak olmuyor millete gıpta ile bakmaktan bıktık...uyanın sirkelenin kendinize gelin diyoruz hatta bir yerlerimizi yırtıyoruz ama nafile...
Alt 25.11.2011, 17:22   #16
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 639 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

malesef acı ama gerçek aynen katılıyorum noktası viğülüne
Alt 25.11.2011, 19:46   #17
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1283 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

:((( uzuluyorum sadece cunku ne desek bos !
Alt 25.11.2011, 20:03   #18
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

abdi ipekçide osman seçilmiş dönemindede gece tertib edilmişti sivas 3.ligdeydi yağmurlu bigece toplam 2000 kişi ya var ya yokTU Bende ogecedeydim 11 milyar masraf yapıldı toplanan para 9 milyar yani dimyata pirince giderken eldeki bulgurdanda olduk aynı ay içerisinde bayburt spor gecesinde 280 milyar toplandı amatörde bayburtda toplasan susehri kadar yok düşünün artık RECEP YÜKSEL beye gelince defalarca istanbul ve ankaradaki maçlarda karşılaştık tokalaşmışlığımız beraber seyahat etmişliğimiz var şahsen tanırım istanbul sivassporu taraftarlar derneğinin zor durumda olmasına bende çok üzüldüm tff yi protesto etmek için 15 20 kişi anca toplandık 3 otobus polis vardı istanbuldaki gücümüz bukadar işte bu işler aşk işi sevgi işi siyasette olsun ticarette olsun sosyal hayatta olsun birbirimizden uzak durmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz maalesef sivaslıların bi huyu vardır sivaslı sivaslıyı çekemez bu böyle bide tek milet değiliz bununda etkisi var trabzon diyor abdullah bey trabzon tek millet vede memleketlerini takımlarını deli gibi seviyorlar o yok bizde gümüşhaneliler bayburtlular kadar şehrimizi sevsek yeter fb maçında sivaslılar takımlarını yuhluyorsa hadi alex yerleştir 5. yi diye bağırıyorsa bjk maçları diğer gs maçlarındada aynı şekilde hareket ediyorsa kimsede ses çıkartmıyorsa bu iş bitmiştir bence dünyada kaç milyon sivaslı var bilmem herkafadan bises çıkıyor benim için dünyada en fazla 100 bin sivaslı var onlarda maça gelen kişiler diğerlerini saymak gereksiz
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.11.2011, 20:36   #19
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Hep aynı gerçekler hepimiz biliyoruz.Ama hiçbirşey yapmıyoruz.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2011, 22:11   #20
izmirliyigido
Gast

Sorun her yerde aynı

Aynı sorunu bizde İzmir'de ve Ege Bölgesinde yaşıyoruz. Konuşmaya, yazışmaya gelince yüzlerce kişi var, eyleme geçilince 9-10 kişi var ortada. Bizler 9 yıldır bir dernek kuramadık, bir taraftar derneği olamadık. Bir yer dahi ayarlamadık. Bir zamanlar, benimde üye olduğum "İzmir Sivaslılar Dayanışma Derneği"nin binasını kullandık onun haricinde bir yer edinemedik.

Sebebi ise taraftar derneğimizin çoğunu İzmir'de okuyan üniversite öğrencilerinin oluşturmasıydı. Hepsinin durumu malum, öğrenci. Ben bu insanlardan nasıl aidat, yardım alabilirdim ki? İşadamlarımızın hiçbiri destek vermedi. Her Köy Derneği, İlçe Dernekleri kendine müslüman, bırakın yardım etmelerini istemek, maç için davet ediyorum, cevapları "savolasın gardaşşş, biz kendimiz gidecük" oldu.

İyi gün dostuyuz

Bu ne yazık ki, her yerde böyle. Ben Recep kardeşimin özverilerini biliyorum, yakından takip ettim ve takdir ettim. Ama onunda gücü bir yere kadar. Yine de çok güzel işler başardı, biz İzmirli Yiğidolar olarak tebrik ve teşekkür ediyoruz.

Bizde ki sorun şu, kimliğimize sahip çıkıyoruz ama birbirimize ve değerlerimize asla !... Kendi içimizden gelerek birşeye sahip çıkmıyoruz. İllaki birisi itekleyecek veya olağanüstü bir başarı olacak ki SİVASSPOR'u destekleyelim. Sivasspor'un şampiyonluğa oynadığı yıllarda Sivas'ta tribünler azda olsa bugünkünden doluydu, bizler İzmir'den Denizli'ye, Manisa'ya daha kalabalık gidiyorduk. Demek ki iyi gün dostuymuşuz...

Başka Sivasspor yok

Bir tane takımımız var, bir şansımız var Türkiye'ye adımızı duyurmak için. Başka neyimiz var? Sanayimiz mi? İş adamlarımız mı? Bizi hep başka olaylarla kötü anarlarken bizi kötü imajdan kurtaran birtek SİVASSPOR oldu. Ama biz ne yapıyoruz ona karşı. NANKÖRLÜK !... Böyle yalnız bırakalım, Allah korusn yarın takım düşsün sonra da ah vah edip yıllarca bekleyelim Süper Lige çıkmayı..

Elimizde ki değerin kıymetini bilelim çok geç olmadan !.. BAŞKA SİVASSPOR YOK !

Not: Abdullah Yiğit kardeşimize de güzel yazısı için teşekkür ediyorum...

.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
hayırsız, sivaslılar