Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Büyük Mahkeme Başladı
Alt 15.02.2012, 12:42   #41
ardahanlı
Acemi Yiğido

ardahanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

90 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 493 ardahanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Unglücklich Cevap: Büyük Mahkeme Başladı

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu laf size değil sivaslı olupta iki takım tutanlara Artık sen bizim Ardahanlı yiğidomuzsun
Bende sizlerin iyi dileklerine teşekkürler ediyorum.

Keşke Ardahanspor da arzuladığımız yerlerde olsun ama bizimkiler hala amatör liglerde gezinip duruyor maalesef. O kadarda girişimlerde bulunduk sponsor belediye vs.vs. ama taşıma suyla değirmen dönmüyor

Doğunun bayrağını Sivasspor şimdiye kadar layığıyla taşıyor. Bende helal olsun diyorum.......
ardahanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ardahanlı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2012, 12:47   #42
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1583 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Büyük Mahkeme Başladı

Yiğido yalnız bırakmadı

Sivassporlu taraftarlar, ilk duruşması yapılan Futbolda Şike Davası'nda, Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı yalnız bırakmadı.
Sabah saatlerinde Üsküdar'da toplanan çok sayıda Sivassporlu taraftarın, otobüsler ve özel araçlarıyla Silivri Ceza ve İnfaz Kurumu'nun yolunu tuttuğu öğrenildi.
Ceza ve infaz kurumu yerleşkesi önüne gelen kırmızı-beyazlı taraftarlar, Temmuz ayından bu yana şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı ilk duruşma gününde yalnız bırakmadı.
Açılan pankartlar ve tezahüratlarla Otyakmaz'a sevgi gösterilerinde bulunan çok sayıda taraftar, ne olursa olsun başkanlarını sonuna kadar destekleyeceklerini dile getirdi.

Silivri Ceza ve İnfaz Kurulu Yerleşkesi önünde ve çevresinde jandarma ekipleri geniş güvenlik önlemleri alırken, kırmızı-beyazlı taraftarlar, duruşma salonunun karşısında kendileri için oluşturulan alanda bekledi.
YÖNETİM SİLİVRİ'DE
Başkan Otyakmaz'ın hakim karşısına çıktığı ilk günde Sivasspor yönetimi de Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ndeki yerini aldı.
Duruşmayı Otyakmaz'ın ailesinin yanı sıra Sivasspor Yönetim Kurulu Üyeleri'nden Faruk Taşseten ve Ekrem Munar da yakından takip etti. Yöneticilerin dava süresince İstanbul’da bulunacağı öğrenildi.

Sivas'ın Sesi.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2012, 13:13   #43
Rallim58
Gast

Kangallıyiğido'mun tezi çürüdü mü demek istiyon dayı

Ama şu bir gerçek ki, olay mahallinden belgeli ise güvenmek lazım, aksi halde "telefon haberleri" ne kadar güvenlidir ki
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2012, 13:17   #44
Salim58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1583 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Ben demiyom Sivas basını diyor dayı. Kangallı hemşerim eğer Sivas'ta kalıyorsa, kaynak belli gidip araştırma yapabilir.

C.KAAN KARAGUŞ/Sivasın'Sesi
http://www.sivasinsesi.com/haberKat.aspx?Id=34595&kat=3
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2012, 14:15   #45
KaNgAlLıYiGiDoO
Acemi Yiğido

41 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 513 KaNgAlLıYiGiDoO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben demiyom Sivas basını diyor dayı. Kangallı hemşerim eğer Sivas'ta kalıyorsa, kaynak belli gidip araştırma yapabilir.

C.KAAN KARAGUŞ/Sivasın'Sesi
http://www.sivasinsesi.com/haberKat.aspx?Id=34595&kat=3
Salim abi sivas'ta 3 bilemedin 4 gazete var haberine guvenebilecegin onlarda yok boyle bisey. Benim dile getirmek istedigim fenerbahce yonetimi otobusle gidiyor. Ve bu giden adamlarin cogu Aziz yildirimdan bir iki uc dort bes gomlek ustun adamlar. Derler ya kelli felli adamlar diye. Durum boyleyken eger sivasspor adina tasseten ordaysa milyarlarca kere yaziklar olsun bizlere...
Bilmem anlata bildimmi abi?
Mecnun baskanin yaninda olmak icin yonetim tam kadro orda olmaliydi. Bu birlikteligi gosterip bugun tv lerde kimler mahkemede yerini aldi denildiginde Sivasspor yonetimininde adi gecmeli govde gosterisi yapilmaliydi. Deplasmanlara ozel ucak kaldiranlar 20 tane bilet alip bir tane minibus tutup onune sivasspor yonetimi yazdirip silivriye gidemezmiydi. Salim abicim...
KaNgAlLıYiGiDoO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı KaNgAlLıYiGiDoO'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2012, 14:27   #46
Salim58
Usta Yiğido

Alıntı:
KaNgAlLıYiGiDoO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Salim abi sivas'ta 3 bilemedin 4 gazete var haberine guvenebilecegin onlarda yok boyle bisey. Benim dile getirmek istedigim fenerbahce yonetimi otobusle gidiyor. Ve bu giden adamlarin cogu Aziz yildirimdan bir iki uc dort bes gomlek ustun adamlar. Derler ya kelli felli adamlar diye. Durum boyleyken eger sivasspor adina tasseten ordaysa milyarlarca kere yaziklar olsun bizlere...
Bilmem anlata bildimmi abi?
Mecnun baskanin yaninda olmak icin yonetim tam kadro orda olmaliydi. Bu birlikteligi gosterip bugun tv lerde kimler mahkemede yerini aldi denildiginde Sivasspor yonetimininde adi gecmeli govde gosterisi yapilmaliydi. Deplasmanlara ozel ucak kaldiranlar 20 tane bilet alip bir tane minibus tutup onune sivasspor yonetimi yazdirip silivriye gidemezmiydi. Salim abicim...
Giderlerdi gitmeleride gerekirdi ama tamamı niye neden gitmedi bunu bende anlayamadım.En azından ilk gün yönetim tam kadro orada olsaydı oda olurdu diyeceğim ama malesef.FB yönetimi dün tam kadro gitmişlerdi bugün iki yönetici gitmiş,Biz bunu yapmadık veya yapmadıysak buda bizim büyük eksikliğimiz demektir..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2012, 14:43   #47
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

büyük başkanımız sayın mecnun odyakmaz inşallah en kısa zamanda aklanarak özgürlüğüne kavuşacaktır.biz suçsuz olduğuna yürekten inanıyoruz.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2012, 14:50   #48
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
eneskeskin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben bir Sivaslı ve Fenerbahçeli olarak hem Sivasspor'un hem de Fenerbahçe'nin şike yaptığına inanıyorum ancak ikisinin de ceza alacağına inanmıyorum ama umarım Mecnun Odyakmaz ve Aziz Yıldırım gibi karanlık işlerle uğraşan insanlar futboldan ömür boyu elini eteğini çeker de biz de kurtuluruz onlardan... Doğru işler yapan ve hak ettiğinden fazlasında gözü olmayan insanlarla başarılı olmak daha güzel, Sivasspor'a da bu yakışır zaten...
mecnun başkanın karanlık işlerle uğraştığını nereden çıkarttın.her insanın bazı hataları olabilir.geçmişle ilgili açıklamaları açıklıkla yapmıştı.fakat bu süreçle ilgili masum olduğunuda ifade etti.bu tür açıklamalar doğru değil.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2012, 15:03   #49
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ardahanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kıymetli kardeşim, demek istediğin görceli bir kavramdır, kişisine göre değişir. Ben Sivasspor lu değilim zaten. Fenerbahçeliyim. Bizim doğudan çıkan en sağlam takım sivasspordur. Yıllar önce Erzurumspor vardı ama şimdi içler acısı durumda. Ben daha çoçukluğumda ardahana giderken svasa misafirliğe gitmiştik. Sivası çok sevdim. Kendi memleketim gibi sevdim. Sivasın topraklarınd gezerken içim inanılmaz rahatlıyor. Kanım ısındı açıkçası. Haa isterseniz senin ne işin var burada da diyebilirsin. Gerekirse gidedebilirim. Benimkisi takım ve futbol olduğu kadar yiğidolarla sımsıcak diyaloglar da kurmak. 6 aydır forumdayım, hiç fenerbahçeliliğim ön planda tuttuğum görüldümü. Bu haftaki skor tahmin topicinde fenerbahçe 2-3 Sivasspor şeklinde bile yaptım.

Yinede olmaz kardeşim derseniz eyvallah der giderim. Canınız sağolsun.......
Ben seni kastetmedim kesinlikle,sen bizim canımızsın.Arkadaşlar kimi kastetdiğimi anladılar.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2012, 15:29   #50
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

bu ınsanlar soykırımla falan mı suçlanıyorlar,bu gun bu ulke de ruşvet var mı?evet var,şıke,teşvık vs var mı?hep oldu 1959 da lıg kuruldu bu iş başladı,

Etiketler
başladı, büyük, mahkeme